Skocz do zawartości
IGNORED

Ansuz acoustic


arek67

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tedi02 napisał:

No srebro monokrystaliczne neotecha np.ogolnodostepne  ,proszę spojrzeć ile kosztuje ,nie majątek ,to marketingowy bełkot . Audio note Kondo srebro monokrystaliczne ,to litz ,cena 500 euro metr .to szczyt szczytów .Akurat na temat kabli sieciowych coś tam wiem .

Chętniie kupię kabel, który zagra na zbliżonym poziomie do siltecha triple crown. Póki co, nie znalazłem zamiennika. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kable Sulek,ponoć zblizony poziom,może inny sposób prezentacji ,cena też z kosmosu ,wziąwszy pod uwagę fakt że ten sam materiał wykorzystany w tańszym kablu coś ok 5000zl  w najdroższym zwiększona ilość przewodnika i ...dopisana dwójka z przodu.😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Sułek ,nie ma takich kwiecistych opisów o super duper technologii 😀 notabene dostępnej dla każdego producenta kabli , wykonanie raczej spartańskie ,cena niższa , to nie może grać 😀 Na audio show swego czasu , stoisko w,w było dźwiękiem wystawy .

 

A jeśli ma być technologia ,estetyka , brzmienie to kable BERTRAM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeszcze bardzo niedawno byłem również kablarskim ignorantem w całej rozciągłości. Ale wystarczy nabyć odpowiednie komponenty (kolumny, wzmocnienie, źródło), które pokażą jakość każdego elementu toru i zapewniam, że okablowanie (w tym zasilające) z łatwością przewyższy wydatki na resztę elementów. Nic ostatnimi czasy nie sprawia takiego mojego zadziwienia jak testowanie "sieciówek" właśnie. A im jakość urządzeń wyższa tym istotniejsze okablowanie moim zdaniem, bo "więcej" słychać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Profi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2021 o 13:15, tedi02 napisał:

No ale Sułek ,nie ma takich kwiecistych opisów o super duper technologii 😀 notabene dostępnej dla każdego producenta kabli , wykonanie raczej spartańskie ,cena niższa , to nie może grać 😀 Na audio show swego czasu , stoisko w,w było dźwiękiem wystawy .

 

A jeśli ma być technologia ,estetyka , brzmienie to kable BERTRAM.

Nie ma kwiecistych opisów ?

Nie znam drugiej firmy, która by takie kwieciste cudowności wypisywała o kierunkowości koszulek termokurczliwych, śrubek,  wyjątkowości wtyczek od żelazka, wyjątkowości niemagnetycznych plastikowej listwy z Castoramy, włącznie z bazgraniem długopisem po kablach.

Cena niższa ? Niestety ale u Sulka jest drogo - za taką jakość trzeba grubo zapłacić.

Sulek to fantastyczny brand - idealny na polepszenie mojego samopoczucia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, babatular napisał:

włącznie z bazgraniem długopisem po kablach.

Jeszcze raz dzięki @Miroslav1 za naboje dla @babatular i jemu podobnych w kształtowaniu wizerunku firmy Sulek.

Swoją drogą @babatular zwalcza Sulka zawodowo:) Przy każdej okazji, która się nadarzy...

Dla równowagi: pierwszy kabel słuchawkowy zaprojektowany przez Sulek Audio i od razu referencja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jafi napisał:

 i od razu referencja

 

No jakże by inaczej...,przecież to Sułek 😂😂😂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jafi napisał:

Jeszcze raz dzięki @Miroslav1 za naboje dla @babatular i jemu podobnych w kształtowaniu wizerunku firmy Sulek.

Swoją drogą @babatular zwalcza Sulka zawodowo:) Przy każdej okazji, która się nadarzy...

Dla równowagi: pierwszy kabel słuchawkowy zaprojektowany przez Sulek Audio i od razu referencja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

No co ty - zwalczam ?

Taki poważne brandy jak Sulek leją miód w moje serce. Są kwintesencją audiofilskiej zabawy. NIE WYOBRAŻAM sobie branży audio bez takich liderów jak SULEK AUDIO.

Z utęsknieniem czekam na kolejne wyroby tej jakże znamienitej marki.

1 godzinę temu, jafi napisał:

Dla równowagi: pierwszy kabel słuchawkowy zaprojektowany przez Sulek Audio i od razu referencja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

hahahahahahahahahaha

No jakże by inaczej - musi być referencja. Nie ma to tamto.

Pan Ryka/Andersen zapomniał w zaletach wspomnieć o absolutnie wybitnej relacji cena/jakość. 8000 zł za TAKi kabel to jak za darmo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2021 o 14:46, tedi02 napisał:

No kable Sulek,ponoć zblizony poziom,może inny sposób prezentacji ,cena też z kosmosu ,wziąwszy pod uwagę fakt że ten sam materiał wykorzystany w tańszym kablu coś ok 5000zl  w najdroższym zwiększona ilość przewodnika i ...dopisana dwójka z przodu

Nie wiem skąd masz takie informacje, ale nie jest to prawda: przewodniki w poszczególnych seriach różnią się między sobą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jafi napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a wracając do tego testu i Pana Ryki, parę spisanych przez Bajkowego Mistrza zalet kabelka Sulek Audio:

- "Maksymalnie perliste brzmienie przy całkowitej jego otwartości i niezaburzonym rozchodzeniu, a więc łączenie przeciwieństw."

- "Perfekcyjna dykcja"

- "Mienienie się dźwięku"

-"Tło ciemne, ale nie stawiające bariery; z powietrza, a nie nieprzenikliwe"

- "Efektowny, pozbawiony przerostów światłocień"

i moje ulubione

- "Ryka approved"

 

Jak Maestro Ryka wymyśla coś takiego - rewelacja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy robił może ktoś porównanie Mainz C2/D2 z Furutech Nano Powerflux NCF, Hijiri Takumi Maestro bądź Synergistic Research SRX?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/26/2021 at 1:35 AM, Profi said:

Czy robił może ktoś porównanie Mainz C2/D2 z Furutech Nano Powerflux NCF, Hijiri Takumi Maestro bądź Synergistic Research SRX?

Mam jeszcze sieciowe transparent opus, galileo srx, Shunyata sigma v2 i nic nie zbliża się do d2 w mojej opinii. Dts to z kolei klasa sama w sobie i myśle wymienić docelowo wszystkie d2 na dts. Nic nie sprzedałem wiec kabli mam dostatek i ostatnio robiłem bezporównania.
Martwa cisza jest pierwsza cecha jaka rzuca się w uszy. Mikro i makro dynamiki, niesamowita klarowność i pełnia dźwięku we wszystkich pasmach. Scena wykracza daleko poza sufit i ściany pokoju i wszystko idealnie umiejscowione. Elektronikę mam tą samą od ponad 10 lat i odsłuchałem wiele kabli w tym czasie. Ansuz był największym odkryciem do tej pory.

Kupiłem tez dwa Ansuz dts bnc do zegara i cd i powiem szczerze, ze sa jedynie akceptowalne. Porównuje ze stealth octava t i zdecydowanie właśnie je wolę. Nie wiem jak wyjdzie kiedyś zderzenie interconnects i głośnikowych, ale widzę, ze sieciowe to zdecydowanie ich czarny koń. 
Podobnie jak i dystrybutor i power box. Rewelacyjne produkty współgrające z sieciowkami. 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystrybutor uzywam w tej chwili nawet do wzmacniaczy czego byłem przeciwnikiem od zawsze.
Elektrykę miałem już zadbaną wcześniej. Mam trzy podwójne gniazdka Furutech ncf i dedykowane trzy linie do każdego z osobnej od domowego systemu skrzynki elektrycznej.
Wzmacniacze to monoblocki i maja po dwa kable sieciowe każdy, wiec straciłem cztery wejścia na dystrybutorze, ale chyba już nie wrócą do połączenia bezpośrednio z gniazdka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Seth_A_Rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Seth_A_Rider napisał:

Mam jeszcze sieciowe transparent opus, galileo srx, Shunyata sigma v2 i nic nie zbliża się do d2 w mojej opinii. Dts to z kolei klasa sama w sobie i myśle wymienić docelowo wszystkie d2 na dts. Nic nie sprzedałem wiec kabli mam dostatek i ostatnio robiłem bezporównania.
Martwa cisza jest pierwsza cecha jaka rzuca się w uszy. Mikro i makro dynamiki, niesamowita klarowność i pełnia dźwięku we wszystkich pasmach. Scena wykracza daleko poza sufit i ściany pokoju i wszystko idealnie umiejscowione. Elektronikę mam tą samą od ponad 10 lat i odsłuchałem wiele kabli w tym czasie. Ansuz był największym odkryciem do tej pory.

Kupiłem tez dwa Ansuz dts bnc do zegara i cd i powiem szczerze, ze sa jedynie akceptowalne. Porównuje ze stealth octava t i zdecydowanie właśnie je wolę. Nie wiem jak wyjdzie kiedyś zderzenie interconnects i głośnikowych, ale widzę, ze sieciowe to zdecydowanie ich czarny koń. 
Podobnie jak i dystrybutor i power box. Rewelacyjne produkty współgrające z sieciowkami. 
 

Dzięki za info. Mam również Shunyata sigma v2. Świetne przewody, ale SR SRX AC to coś co mnie istotnie ostatnio zaskoczyło. I teraz zasadnicze pytanie czy masz SR Galileo SX czy SR SRX? To różne przewody i jakość.

Czy porównywałeś dystrybutor (rozumiem, że chodzi o D2) z Furutech Pure Power 6? Dotychczas była to niekwestionowana referencja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Profi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Profi said:

Dzięki za info. Mam również Shunyata sigma v2. Świetne przewody, ale SR SRX AC to coś co mnie istotnie ostatnio zaskoczyło. I teraz zasadnicze pytanie czy masz SR Galileo SX czy SR SRX? To różne przewody i jakość.

Czy porównywałeś dystrybutor (rozumiem, że chodzi o D2) z Furutech Pure Power 6? Dotychczas była to niekwestionowana referencja.

Mam trzy Galileo SRX.
Mój dystrybutor to DTS i 4m DTS kabel łączący go z gniazdkiem. Power box, która dodatkowo wszystko wyciszyła tez DTS.

Porównuję to z Shunyata Everest, kilkoma Transparent Pimm2 rownoczesnie, puritan psm 156, isoclean 80a3.
Nie próbowałem Furutech ani kabli, ani kondycjonerow. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Seth_A_Rider napisał:

Mam trzy Galileo SRX.
Mój dystrybutor to DTS i 4m DTS kabel łączący go z gniazdkiem. Power box, która dodatkowo wszystko wyciszyła tez DTS.

Porównuję to z Shunyata Everest, kilkoma Transparent Pimm2 rownoczesnie, puritan psm 156, isoclean 80a3.
Nie próbowałem Furutech ani kabli, ani kondycjonerow. 

Nie istnieje Galileo SRX.

Jest Galileo SX: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i SRX (bez Galileo): 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  (między innymi właśnie te testuje) na bazie Synergistic Research 25th Anniversary Limited Edition

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Profi said:

Nie istnieje Galileo SRX.

Jest Galileo SX: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i SRX (bez Galileo): 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  (między innymi właśnie te testuje) na bazie Synergistic Research 25th Anniversary Limited Edition

Mam Galileo SX. 
Jesli Twój sprzęt docenia dobre sieciówki, to koniecznie przetestuj sobie tez różne opcje kontroli wibracji. To była kolejna rzecz, która otworzyła mi szeroko oczy, jak usłyszałem różnice po raz pierwszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Seth_A_Rider napisał:

Mam Galileo SX. 
Jesli Twój sprzęt docenia dobre sieciówki, to koniecznie przetestuj sobie tez różne opcje kontroli wibracji. To była kolejna rzecz, która otworzyła mi szeroko oczy, jak usłyszałem różnice po raz pierwszy.

A jak widzisz porównanie D2 vs. Sigma V2?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwiek jest duzo pelniejszy, bardziej wyrazisty we wszystkich pasmach i niesamowita wielkosc sceny.

Porownujac z Shunyata, to niby wszystko na miejscu, ale jest "chudo".

Uzywam pelnego skladu MBL Reference jako elektroniki i dwa 9008 mono, wiec to raczej ciemny sklad. Glosniki Kharma Exquisite.

Ansuz wcale tego nie rozjasnia, a bardziej stwarza poczucie ogromnej przestrzennosci. Nieslyszanej przeze mnie nigdy wczesniej, wrecz monumentalnosci, w przypadku niektorych utworow.

Ostatnio najczesciej streamuje, a moj obecny streamer jest bardzo przecietny, moze wrecz slaby. Zamowilem znacznie lepszy i dostawa jest planowana na koniec lipca, wiec prawdziwa uczta jest prawdopodobnie dopiero przede mna.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Seth_A_Rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co piszesz brzmi zachęcająco. Oceniam Sigmę wysoko, ale fakt przydałoby się więcej wypełnienia. A jeśli do tego jest jeszcze bardziej wyraziście, przejrzyście to wręcz nieprawdopodobne. Spróbuję zatem sprawdzić w boju.

Pochwalisz się jaki to zamówiony streamer i czy wcześniej słuchałeś, czy zakup w ciemno?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Profi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciemno, choć będę mógł go oddać do 30 dni. Spróbuje mytek empire. Mam tez zamówiony lumin X1 na demo w tym samym czasie wiec będę je porównywać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Seth_A_Rider napisał:

W ciemno, choć będę mógł go oddać do 30 dni. Spróbuje mytek empire. Mam tez zamówiony lumin X1 na demo w tym samym czasie wiec będę je porównywać. 

Jak będziesz już po to fajnie gdybyś podzielił się opiniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak testujecie Lumina to polecam do porównania Esoteric

ta sama appka a moim zdaniem ma namiastkę muzykalności i ma parę innych cech

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, .:Gerard:. napisał:

Jak testujecie Lumina to polecam do porównania Esoteric

ta sama appka a moim zdaniem ma namiastkę muzykalności i ma parę innych cech

A jaki model konkretnie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Esoteric N-05 DAC, posiada podobne warianty filtrów jak dCS, ma stabilny soft, solidne wykonanie,
jak będziesz chciał wyżej to dzielona

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Profi napisał:

Gerard, tylko ten model nie ma chyba cyfrowego wyjścia xlr do dac'a. O ile dobrze widzę. 

Bo on jest z DACiem i dlatego nie ma wyjścia 

jak chcesz transport to N-03T

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawostki w temacie
Raz testowaliśmy streamery i DACi na okablowaniu i listwie Shunyata, innym razem na komplecie ansuz acoustics
ze nie wpadło mi do głowy porównać sety okablowania, to by było ciekawe doświadczenie

Mam jeszcze zdjęcia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

5.thumb.jpg.2c445c782ff1afeea6d1289d35ae93e0.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.