Skocz do zawartości
IGNORED

Ansuz acoustic


arek67
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialem zachwyty na forach nad X i P, wiec mysle, ze tak. Nie wiem tez, z czym chcesz to porownywac. Jak ze wszystkim, jesli mozesz, to wez na probe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Seth_A_Rider

….be still and know….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, dwa zdania, gdyż poświęciłem chwilę swojej egzystencji przewodnikom dla hi end.

10 lat życia.

Informacja dla osób intensywnie poszukujących jakości.

Wymiana kondensatorów elektrolitycznych w miejscach ważnych, odpowiedzialnych za całościową strukturę przekazu, daje większe efekty niż najlepszy kabel, nawet ten, który dopiero powstanie.

Wymiana półprzewodnika w newralgicznych miejscach stopni wzmocnienia, w wzmacniaczu tranzystorowym, - podobnie, lub jeszcze więcej.

 

 

 

Jest oczywiste, że nikt nie grzebie w wzmacniaczach za duże pieniądze, że jest to działanie "w złym tonie", odpowiednie może dla jakiegoś biedaka, którego nie stać na jeszcze lepsze urządzenia - już gotowe, gdzie wszystko jest tylko najlepsze z tego co mamy do dyspozycji, - jednak takich urządzeń po prostu nie ma, fizycznie, one nie istnieją, a ten stan rzeczy posiada różnorodne szerokie do opisu przyczyny, w tym czysto ekonomiczne.

Nie istnieje moda na operowanie "okondensatorowaniem" w urządzeniach, istnieje świat dobierania okablowania.

Jest to błąd rzeczowy, patrząc od strony czystego uzyskiwania efektu, gdyż dzięki technice dotyczącej pojemności osiągnąć można nieporównanie więcej.

Jeśli ktokolwiek zgromadziłby wszystkie dostępne, najlepsze, najdroższe kable świata, posiadałby do dyspozycji salon z wszechstronnym wyposażeniem w najlepszy i różnorodny sprzęt audio każdego typu i jakiego tylko zapragnie producenta, to po kilku miesiącach przełączeń kabli i zestawień doszedłby do wniosków końcowych.

Tu powinno być miejsce na bardzo szeroki opis, który podaruje Kolegom, jako podsumowanie określę tylko to, że słuchacz rozpoznałby po prostu  o g r a n i c z e n i a   m e t a l i   jako przewodników.

Nic więcej i nic mniej.

Proszę to potraktować poważnie, by zaoszczędzić sobie jakiegoś rodzaju głębokiej nadziei na "szokującą" jakość nowych nie znanych jeszcze rozwiązań w technice transmisji dla audio, powiązanych z wyszukaną argumentacją producenta co do jakości-trafności rozwiązania poparte odpowiednią ceną za produkt.

 / dlatego stosowane są uniki z wygrzewaniem, gdyż rzeczywiście długie, bardzo wiele poprawia /.

Kabel z metalu, pozostanie nim zawsze, druty, koncentrują energię, co przeszkadza w transmisji, oddziałują szkodliwie między sobą, oraz izolatorami - oprócz tego, oprócz tych zjawisk ujętych zgrubnie, gdyż nie wnikam tu w samą wewnętrzną strukturę danej metalurgii, w przewodzie nic więcej się nie dzieje. 

Mamy więc zamknięty zespół współzależności i cała zabawa z kablami, będzie się kręciła wokół pomysłów producentów, na redukcję negatywów ww wraz z użyciem najlepszych według nich rodzajów przewodnika, poddawaniu go wyszukanym indywidualnym procesom, które to mogą mieć nieliniowy wpływ na kompleksową harmonię transmisji, - ale najważniejsza informacja jest taka, że przewodnik metalowy, nadal będzie obiektem, który koncentruje energię, tego nie zmieni żadna jego czystość, żaden typ, żadna obróbka.

Skoncentrowana energia, odpowiedzialna jest jako zjawisko za tzw "zbicie dźwięku" - odwrotność rozdzielczości.

 

Kabel na prawdę dobry, powinien zagrać natychmiast, tak dobrze, że stanie się ważniejszy niż sprzęt współpracujący.

 

Wygrzewanie jest oczywiście niezwykle istotne, ale jest to tak oczywista rzecz, że uważam, nie warta specjalnej uwagi jako kryterium, uzależniające ocenę produktu, czy warunkujące właściwości.

Nie wiem czego nie należy wygrzewać w hi end audio, obudowa musi "ustać się", program komputerowy poprawiający właściwości dla plików - również autorzy polecają długo "wygrzewać".

 

Na koniec poinformuję grono, - ostatni duży bank pojemności obsługujący stopień wejściowy w wzmacniaczu tranzystorowym, ma główny, przemożny wpływ, na wszelkie charakterystyki soniczne, całego systemu audio.

 

Powodem skreślenia tych kilku zdań jest fakt, że osoby podłączają niezwykle kosztowne kable, do urządzeń, w których kondensatory, od których jakości zależy dźwięk na wszelkich poziomach, są przemysłowej jakości, kosztujące indywidualnie kilka pln sztuka.

Stwarza to nieograniczone pole błędnych interpretacji i niczym nie popartych oczekiwań.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Seth_A_Rider napisał:

Zmiany, zmiany.

Wlasnie mija 50 godzin od momentu kiedy dołożyłem High Fidelity Cables  MC-1 Pro Double Helix Signature Power Conditioner do mojego systemu. Wymienił NORDOST - Qv2 AC Line Harmonizer, który miałem wpięty w drugie wejście w gniazdku, obok dtc2 zasilającego dtc power dystrybutor.
Wow. Te produkty są znane z tego, ze potrzebują minimum 400 godzin dogrzewania, jednak już teraz moge stwierdzić, ze zmiana jest znacząca i z każdym dniem bardziej zauważalna.

Jest teraz przecena 60% off na produkty HFC na thecableco, wiec zamówiłem dwa kolejne MC-1.

Mam pociski HFC do oczyszczania prądu ale kabli tego brandu nie słyszałem. Właściciel firmy mieszkał kiedyś w Kanadzie i produkował dość dobre kable pod marką Virtual Dynamics.Opracował bardzo ciekawy patent w kablach VD polegający na zainstalowaniu magnesów które ściągały wszelkie zanieczyszczenia elektryczne i sygnałowe.

Jeśli to możliwe podaj dokładny namiar na  thecableco który daje tak dużą zniżkę na produkty HFC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 hours ago, Magnepan said:

Mam pociski HFC do oczyszczania prądu ale kabli tego brandu nie słyszałem. Właściciel firmy mieszkał kiedyś w Kanadzie i produkował dość dobre kable pod marką Virtual Dynamics.Opracował bardzo ciekawy patent w kablach VD polegający na zainstalowaniu magnesów które ściągały wszelkie zanieczyszczenia elektryczne i sygnałowe.

Jeśli to możliwe podaj dokładny namiar na  thecableco który daje tak dużą zniżkę na produkty HFC.

thecableco.com i wpisz PROMO Code HFC60  w koszyku. Nie wiem jak długo to będzie jeszcze trwać, ale podejrzewam, ze do końca miesiąca na pewno.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Seth_A_Rider

….be still and know….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Seth_A_Rider napisał:

thecableco.com i wpisz PROMO Code HFC60  w koszyku. Nie wiem jak długo to będzie jeszcze trwać, ale podejrzewam, ze do końca miesiąca na pewno.   

Dzięki za info. Jutro zobaczę i dam znać co tam jest ciekawego. A możesz kilka słów napisać z jakimi kablami HFC miałeś lub masz do czynienia ? Jaki rodzaj brzmienia rzuca się na dzień dobry. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 hours ago, Magnepan said:

Dzięki za info. Jutro zobaczę i dam znać co tam jest ciekawego. A możesz kilka słów napisać z jakimi kablami HFC miałeś lub masz do czynienia ? Jaki rodzaj brzmienia rzuca się na dzień dobry. Pozdrawiam.

Niestety nie mialem HFC nigdy wczesniej, ale znalem firme i widzialem bardzo duzo dobrych opinii na temat ich produktow. Szukalem cierpliwie uzywanych kondycjonerow do kontaktu (mc1 pro double helix) i gdy znalazlem ta wyprzedaz, to nie potrafilem sie oprzec. Jest bardzo dobrze, natomiast doczytalem, ze te kondycjonery sa rewelacyjne w trojkach, wiec domowilem dwa kolejne i teraz czekam na dostawe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

….be still and know….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.10.2021 o 21:26, Seth_A_Rider napisał:

Niestety nie mialem HFC nigdy wczesniej, ale znalem firme i widzialem bardzo duzo dobrych opinii na temat ich produktow. Szukalem cierpliwie uzywanych kondycjonerow do kontaktu (mc1 pro double helix) i gdy znalazlem ta wyprzedaz, to nie potrafilem sie oprzec. Jest bardzo dobrze, natomiast doczytalem, ze te kondycjonery sa rewelacyjne w trojkach, wiec domowilem dwa kolejne i teraz czekam na dostawe.

Szkoda że nie ma w EU przyzwoitego przedstawiciela marki bo jest to na pewno interesująca firma. Rick Schultz jest doskonałym designerem i dobrze zna się na prądzie oraz jego wpływie na dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Po długich odsłuchach, mając już własne kable Ansuz C2 i D2, jestem bardzo zadowolony. W kwestii kabli zasilania, to jest rewelacja. Petarda. Ale to już cały świat wie, że w zasilaniu, wikingowie pozamiatali. Obiecałem sobie jednak, że na tym kończę, bo wszystko mam ok i nie planuje zmian w kablach sygnałowych. Z drugiej strony, po tak miłym zaskoczeniu klasą kabli zasilających, kusi żeby spróbować chociaż głośnikowy C2. Pewnie D2 też jest super ale cena mocno skacze. A C2 jest rozsądniejszy cenowo. Nie chciałem, ale znów brakło konsekwencji i poprosiłem Hi Ton o możliwość przetestowania C2 Speaker. „Nie chcem ale muszem”… :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

To miłe, że człowiek sobie wymarzy, że chętnie by czegoś posłuchał w swoim systemie i marzenia mogą się spełnić. Nie miałem takich planie ale czas to zweryfikował i po ogromnym sukcesie kabli zasilających Ansuz C2 i D2, zdanie zmieniłem. Dzięki uprzejmości Hi-Ton, czyli polskiego dystrybutora firmy Ansuz, dziś wjechały do mnie kable głośnikowe C2. Wygodne 3m na bananach. Ansuz uważa, że banany są lepsze niż widły. My Polacy, gdzie każdy w którymś tam pokoleniu pochodzi ze wsi, to zwykle wolimy…widły…:-)), ale ja banany i ananasy też lubię… Wcześniej u dystrybutora grały ok 20h, a to jest nic. To musi pograć jeszcze minimum 200h. Już jest bardzo dobrze, ale czas trochę zmieni ich brzmienie. 14h grania na dobę razy 14 dni, to powinno być już wiadomo jakie są. Czyli tuż przed świętami coś tam skrobnę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2021 o 20:40, sly30 napisał:

Po długich odsłuchach, mając już własne kable Ansuz C2 i D2, jestem bardzo zadowolony. W kwestii kabli zasilania, to jest rewelacja. Petarda. Ale to już cały świat wie, że w zasilaniu, wikingowie pozamiatali.

Sly

 Naprawdę nie bądź śmieszny. Co Wikingowie pozamiatali ? - chyba liście przed chałupą 

Cały świat już wie ? - ale co takiego ?

Nikt na świecie nie ma pojęcia co to Ansuz - poza garstką nawiedzonych facetów, którzy są skłonni wydać 60tys zł za 2m kabla zasilającego.

"Rewelacja, petarda" - ale to już było - tara, siltech, acrolink, Harmonix, shunyata, PAD, ostatnio Enerr - teraz Ansuz. Jutro czas na ....kolejny rewelacyjny, odpalony z petardy  brand kabli za dziesiątki tysięcy złotych

 Proszę cię...........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chce czy nie,na dzień dzisiejszy Ansuzy to petarda. 🙂

Nikt na świecie nie wie,poza garstką pasjonatów jak istotną rolę

pełnią kable w systemie audio.

Cały świat słucha na boomboxach,poza garstką audiofili.

Ansuz nieznany?
W Polsce tak,do niedawna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bartollini napisał:

Nikt na świecie nie wie,poza garstką pasjonatów jak istotną rolę

pełnią kable w systemie audio.

Nieprawda, wszyscy już wiemy, że kable są najważniejsze. Chyba przespałeś ostatni czas w jaskini, i nie zauważyłeś przyjścia Kablowego Mesjasza, jakim jest 747.

Co do reszty, chyba każdy wie, jak to wygląda. Reklama, reklama, reklama...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce wyłowi dla siebie odpowiednie informacje z wpisów 747.

Kto o audio nie ma pojęcia,będzie się naśmiewał,i z jego wpisów,

i z wpływu okablowania.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2021 o 20:40, sly30 napisał:

Po długich odsłuchach, mając już własne kable Ansuz C2 i D2, jestem bardzo zadowolony. W kwestii kabli zasilania, to jest rewelacja. Petarda. Ale to już cały świat wie, że w zasilaniu, wikingowie pozamiatali. Obiecałem sobie jednak, że na tym kończę, bo wszystko mam ok i nie planuje zmian w kablach sygnałowych. Z drugiej strony, po tak miłym zaskoczeniu klasą kabli zasilających, kusi żeby spróbować chociaż głośnikowy C2. Pewnie D2 też jest super ale cena mocno skacze. A C2 jest rozsądniejszy cenowo. Nie chciałem, ale znów brakło konsekwencji i poprosiłem Hi Ton o możliwość przetestowania C2 Speaker. „Nie chcem ale muszem”… :-))

Pozamiatali? Pierwsze słyszę 😂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tedi02 napisał:

Pozamiatali? Pierwsze słyszę 😂

Gdybyś wpiął C2 i D2 do dobrego systemu, to byś usłyszał. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sly30 napisał:

Gdybyś wpiął C2 i D2 do dobrego systemu, to byś usłyszał. 

Dobry czyli jaki ?

Chętnie zamienię swój na taki sam jak masz, by za kilka śmiesznych tysi cieszyć się takimi pozytywnymi zmianami jakie wprowadził Anschluss

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SigSauer napisał:

Dobry czyli jaki ?

Chętnie zamienię swój na taki sam jak masz, by za kilka śmiesznych tysi cieszyć się takimi pozytywnymi zmianami jakie wprowadził Anschluss

To zmień. Po co ta szydera?

15 minut temu, tedi02 napisał:

Szkoda czasu , kable które mają swój charakter (mowa o całości oferty) za tak duża kasę, no wybacz .....

To nie kupuj. Przymusu nie ma. Tylko po co ta pisanina i zawracanie dupy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sly30 napisał:

To zmień. Po co ta szydera?

Zmienię, tylko po co szukać jak masz taki, dlatego napisz z jakich gratów zestawiłeś swój system. Nie rób tajemnicy jaki producent/producenci powinni polecać anszlusowskie druty dla swoich "dzieci"

No śmiało, dawaj nazwy gratów

p.s.

jaka szydera ? Nie bądź taki over sensitive jak sprzęt na druty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, tedi02 napisał:

Szkoda czasu , kable które mają swój charakter (mowa o całości oferty) za tak duża kasę, no wybacz .....

znaczenie ma tylko wpływ i rzetelny jego opis w danym systemie

cena jest nieistotnym elementem dywagacji

jak podnieca cię kasa to zawsze możesz ograniczyc koszty i sluchac na sluchawkach dolaczonych do smartfona

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sly30 napisał:

Accuphase, Gryphon, Esoteric, Burmester. Trzeba dobrać pod własny system. 

Hmmm, ciekawe zestawienie przeciwieństw: klucha-żyleta-klucha-panzerfaust

Właśnie na takim gaszeniu pożaru poległem dcs/mbl/gryphon/rockport

Dlatego byłem ciekawy zestawienia ale widzę, że drutujesz, bo też pobłądziłeś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury. Nowe serie Accuphase AB klasowe, to nie jest żadna klucha. Takie były modele sprzed 10 lat, ale nie obecne. Nowe Gryphony, to nie są żylety. Grają inaczej niż stare modele. Esoteric twoim zdaniem to klucha? Ponury żart. Naczytałeś się głupot, bo to że nie słuchałeś tych sprzętów jest pewne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sly30 napisał:

Bzdury. Nowe serie Accuphase AB klasowe, to nie jest żadna klucha. Takie były modele sprzed 10 lat, ale nie obecne. Nowe Gryphony, to nie są żylety. Grają inaczej niż stare modele. Esoteric twoim zdaniem to klucha? Ponury żart. Naczytałeś się głupot, bo to że nie słuchałeś tych sprzętów jest pewne. 

O wszechwiedzący, sprzedajny audiofelu

Faktycznie, masz trochę racji, accu nie tyle klucha ile glut, eso karton po sucharach

Poza tym, co wiesz o moum słuchaniu i maniu ?

Zajmij się ałdiowaniem a nie szeptuchami, to takie mejzowate

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sly30 napisał:

To zmień. Po co ta szydera?

To nie kupuj. Przymusu nie ma. Tylko po co ta pisanina i zawracanie dupy?

No właśnie po co ta pisanina z twojej strony ? Chcesz aprobaty że strony czytających wątek,że zrobiłeś świetny zakup 🤣 dostałeś rabat za reklamę, czytam Twoje wpisy to u ciebie wyznacznikami jakości jest cena a nie własne uszy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sly30 napisał:

 

Kablami zasilajacymi  ,ludzie usiłują leczyć niedomagania całego zasilacza ,w danych klockach ,leczenie dżumy cholera , d,agostino za 100 000 ,w środku zawartość hegla za 10 000 zł, tragedia , Który z tych topowych wzmakow ma trafo nawijane litz ?  A pomijając bezpiecznik ,od tego się zaczyna ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tedi02 napisał:

No właśnie po co ta pisanina z twojej strony ? Chcesz aprobaty że strony czytających wątek,że zrobiłeś świetny zakup 🤣 dostałeś rabat za reklamę, czytam Twoje wpisy to u ciebie wyznacznikami jakości jest cena a nie własne uszy...

Nie masz trollu pojęcia o audio i czytać ze zrozumieniem też nie potrafisz. Nawet nie wiesz po co są fora. Na forach ludzie dzielą się wrażeniami, dzięki czemu innym może trochę łatwiej w doborze sprzętu. Sam wiele skorzystałem z wrażeń i ocen innych osób. Gdybyś rozumiał o czym pisze, to zauważyłbyś że wcale nie polecałem kabli DTC2 za 100 tys.tylko 5x tańszy model C2 i 2x tańszy D2. Nie polecam też innych kabli za 100tys i więcej, a są takie. Lubię i używam Enerra Ultimate, który ma detal i 9 tys, a nie Odina Gold za 150 tys. Gram na Esoteric-u 5x tańszym niż MSB Sekect 2 i 4x tańszym niż komplet dcs Vivaldi. I tym samym się tylko ośmieszyłeś twierdząc, że kieruję się wysoką ceną. 

6 minut temu, tedi02 napisał:

Kablami zasilajacymi  ,ludzie usiłują leczyć niedomagania całego zasilacza ,w danych klockach ,leczenie dżumy cholera , d,agostino za 100 000 ,w środku zawartość hegla za 10 000 zł, tragedia , Który z tych topowych wzmakow ma trafo nawijane litz ?  A pomijając bezpiecznik ,od tego się zaczyna ....

Nie mamy wpływu na to co producent wsadza do swoich sprzętów. Możemy tylko posłuchać kilka i wybrać ten, który najbardziej nam pasuje, a resztę stroić kablami. Na to mamy wpływ i tyle zrobić możemy. Załóż firmę i zrób lepsze wzmacniacze. Popieram polskie firmy. Będzie lepszy to chętnie kupię. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tedi02 napisał:

No właśnie po co ta pisanina z twojej strony ? Chcesz aprobaty że strony czytających wątek,że zrobiłeś świetny zakup 🤣 dostałeś rabat za reklamę, czytam Twoje wpisy to u ciebie wyznacznikami jakości jest cena a nie własne uszy...

@tedi02

sly30 anszlusa nie kupił, tak samo jak inne "słupy" piszące o zainteresowaniu, o odsłuchu och i ach...

To podejście cebulowe do tematu, podobnie jak w przypadku ricable, czyli po przeczytaniu może ktoś będzie pytał w salonach o anszlus czy ricable. A ricable to nic innego jak produkty z Shanzen logowane ricable

Piczytaj wątek ricable, ten san scenariusz i reżyseria, a nawet niktórzy ci sami statyści/klakierzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny troll, pewnie bumek albo inny odrzut. Mam kilka swoich C2 i kilka D2. Zamówiłem i kupiłem po testach. Zadowolony? Ricable nie znam, nie planuje testować. Na teraz mam skończone zasilanie i jestem zadowolony. Enerr i Ansuz robią dobrą robotę. Testuje jeszcze kable głośnikowe. Na teraz Ansuz C2, może doślą D2 i interesuje mnie jeszcze Transparent Ref.XL G6.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly albo ma Ansuzy albo nie ma,ale Sigsauer z pewnością nie ma DCSa,MBLa,Gryphona czy Rockporta,czy co tam jeszcze deklarował. 🙂

 

Ale jeśli ma to niech wrzuci zdjęcie tego systemu to ukłonię się i przeproszę. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.