Jump to content
IGNORED

Test Tannoy Kensington GR

Recommended Posts

"Najwyższa pora na krótkie podsumowanie, które pomimo najszczerszych chęci nie może być niczym innym aniżeli kontynuacją powyższej laurki. Szalenie trudno bowiem do czegokolwiek tak w aparycji, jak i brzmieniu Tannoy Kensington GR się przyczepić. To po prostu nadspodziewanie uniwersalne kolumny, które pomimo swojej niezaprzeczalnie oldschoolowej szaty wzorniczej z łatwością są w stanie zagrać najbardziej bezkompromisowy repertuar dając niezwykle wierny wgląd w nagranie i dziką przyjemność z obcowania z ulubiona muzyką w stopniu intensywności jedynie niewiele ustępującej uczestnictwu w wydarzeniach live. Mówiąc wprost mając je pod ręką zdecydowanie łatwiej jest egzystować w pandemicznej, pozbawionej koncertów rzeczywistości."

Marcin Olszewski

"Mniemam, że w powyższym tekście udało mi się oddać ducha opiniowanych kolumn. Angielskie Tannoy Kensington GR dość swobodnie brylując nawet w mocnych nurtach, tak naprawdę są stworzone do zbliżania nas do zawartych w muzyce pokładów magii, a nie jej agresji. Gdy zadbamy o ich idealną konfigurację, konia z rzędem temu, kto z innym zestawem w ten sam sposób choć zbliży się do prezentacji muzyki opartej o emocjonalne uniesienia. Z drugiej strony, jeśli chcemy mieć w miarę uniwersalny, a nie nazbyt dedykowany do konkretnej muzy set, wystarczy nakarmić Angielki innym wzmocnieniem. Jakim? Choćby bazującym na dosadniejszej aplikacji lampy i będzie ostrzej. Jeśli i to nie przyniesie spodziewanego rezultatu, warto spróbować choćby tranzystora w klasie A. Zapewniam, że dadzą radę. Po co o tym wspominam? Z prostego powodu. Chcę pokazać, iż głoszona na początku naszego spotkania przez piewców teorii spiskowych bezduszność i nijakość grania produktów marki Tannoy, w oparciu o dzisiejszy test jest w najlepszym wypadku skutkiem złej konfiguracji, albo najzwyczajniej w świecie obecnie modnym we wszelkiego rodzaju środkach przekazu fake-m. Ja nawet przez moment tego nie zauważyłem, a miałem okazję bawić się nimi w trzech odsłonach testowych."

Jacek Pazio

Zapraszamy do lektury testu https://soundrebels.com/tannoy-kensington-gr-2/?fbclid=IwAR356f2_8ISHIRVdaYgxAUYRNSjg24VzaDJCY2Ore6eB-ALy6vMDsFip-EU

Tannoy-0003.jpg