Jump to content
IGNORED

iFi Audio Silent Power | Nowa kolekcja akcesoriów w salonie Q21


Q21

Recommended Posts

Oprócz nagradzanej kolekcji urządzeń audio do użytku domowego i przenośnego, w tym wiodących w swojej klasie przetworników cyfrowo-analogowych i wzmacniaczy słuchawkowych - iFi Audio oferuje szereg akcesoriów do rozwiązywania typowych problemów, które mają wpływ na wydajność systemów audio. Nadrzędnym celem w tym wypadku jest redukcja szumów w sygnale audio, które mogą być wywoływane na różne sposoby - głównie to problemy z elektrycznością sieciową.

Najnowsza kolekcja iFi wyspecjalizowanych „polepszaczy audio” dotyczy w szczególności szumów związanych z zasilaniem sieciowym. Seria SilentPower składa się z czterech produktów w momencie wprowadzenia na rynek:

DC Blocker i GND Defender

Te dwa małe urządzenia wyglądają podobnie, ale zostały zaprojektowane do rozwiązywania różnych problemów, które mogą powodować słyszalny szum. Podłącza się je do gniazda zasilania z tyłu dowolnego komponentu audio, a kabel zasilający użytkownika jest podłączony na drugim końcu. Mogą być używane pojedynczo lub razem, w zależności od problemu/ów, które użytkownik próbuje rozwiązać.

DC Blocker jest w stanie anulować ponad 1000mV napięcia DC, korygując w ten sposób przesunięcie DC i równoważąc sinusoidę AC. Robi to „inteligentnie” - innymi słowy, dostosowuje swoje działanie do poziomu wykrytego prądu stałego. Rozwiązuje to problem buczenia transformatora spowodowanego prądem stałym w sieci i pomaga zoptymalizować jakość dźwięku dowolnego komponentu audio, do którego podłączony jest bloker prądu stałego.

Jeśli istnieje problematyczna pętla masy, GND Defender rozwiązuje problem, odłączając pętlę biegnącą przez podłączony komponent. Używając jednego lub kilku GND Defender w systemie hi-fi, użytkownik może upewnić się, że wszystkie komponenty są podłączone do wspólnej masy za pomocą jednej ścieżki, eliminując powstający szum w kolumnach.

Nova - niedrogi, wydajny kabel sieciowy

iFi stworzyło w swojej dziewięcioletniej historii wiele produktów z „czystą energią”, ale nie zawierały one kabla sieciowego IEC do domowych komponentów audio - aż do teraz! Nova to wyspecjalizowany kabel zasilający o wysokiej klasy konstrukcji, który przeczy jego przystępnej cenie, zapewniając poważną modernizację w stosunku do standardowych przewodów sieciowych, które zapewniają dźwiękowi większą klarowność, przestrzeń i definicję.

SupaNova - zaawansowany kabel sieciowy z aktywną filtracją szumów

Łącząc wyrafinowaną konstrukcję Nova, z aktywną redukcją szumów - iFi dostarczyło uniwersalny kabel zasilający, który zapewnia zoptymalizowaną moc do poszczególnych komponentów systemu audio/AV, bez potrzeby stosowania oddzielnego urządzenia do kondycjonowania sieci. Udoskonalenia dźwiękowe dostarczane przez kabel zasilający SupaNova obejmują większą klarowność i definicję, a także ulepszone właściwości dynamiczne i przestrzenne.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

ifi_audio_silent_power.png

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.