Skocz do zawartości
IGNORED

jaki wzmacniacz do 10 000 zł


Robert 7800
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie teoretyczne, lecz gdybyś miał do wydania 10 000 zł na sam wzmacniacz- co byś wybrał?  Myślałem o Moon 240i , Musical Fidelity M6si , Gato Audio DIA-250S . Może cos mi się uda z tego planu. Pomieszczenie 20m2. Kolumny, które mam teraz to,  Audio Physic classic 8, kolumny marzenie, to Opera Callas. Trudno się rozpisywać czego oczekuje, za te pieniądze, chce mieć wszystko- ogień, średnicę, każde pasmo bez zamulenia. Funkcjonalność jest na drugim planie. Resztę zawsze mogę dokupić, lecz dobrze byłoby mieć jeszcze coś, oprócz samego wzmacniacz w komplecie. Suma do wydania jest przybliżona, gdyż cenę zawsze można negocjować. Zapraszam do dyskusji. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Robert 7800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te wymienione wchodzą w grę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Tajitsu napisał:

Tylko te wymienione wchodzą w grę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym musiał wydać następne 10.000 zł na wzmacniacz zintegrowany, powiedzmy że coś by się stało z piecem i trzeba kupić nowy tfuuu, zapewne byłby to ten ... 

https://www.ppe.pl/spolecznosc/76697/_piotrek.html

Mój troszku po operacji, także gra jeszcze lepiej niż wygląda, i wygląda lepiej niż gra. Ja nie jestem Tobą, ale widzę że szukasz wzmacniacza zintegrowanego z prawdziwym graniem, który przepięknie gra już od samego początku, z niesamowitą dynamiką, przecudownym wyglądem też szukasz ? to ten mój w profilu gracza ; ) Nie sprzedaję !!! : ) 

Z tych wymienionych przez Ciebie wybrałbym Musical Fidelity, Gato Audio. 

Jeżeli ja miałbym teraz coś wybrać, to musiałbym dodać do tej dychy najbidniej 20.000 zł 

Jest jeszcze fajny piec to znaczy mi się podoba z wyglądu i z brzmienia, nie wiem jak Tobie XINDAK A600E. Pisałem troszku wcześniej o tym fajnym wzmacniaczu zintegrowanym, wygląd to ma bajeczny ... 

Hugh Jackman Reaction GIF 

     

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do włoskich kolumn o których marzysz, pomyśl o włoskiej elektronice. Ja mam hybrydę Lector ZXT-70. Do tego listwa filtrujaca Edison 230 i masz świetna bazę do dalszego rozwoju. Muzykalność, dynamika, równe liniowe granie. Ostatnio porównywałem do Gato 250 i Lector zwyciężył bezdyskusyjnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez guinness_bis

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Robert 7800 napisał:

Funkcjonalność jest na drugim planie

Tak to jest. Człowiek przestaje mieć w dupie funkcjonalność wzmacniaczy zintegrowanych, mnóstwa połączeń RCA których nigdy nie wykorzysta. Mnie tam do funkcjonalności wystarczyłby XINDAK A600E jeżeli chodzi o wejścia analogowe. Szkoda że wzmacniacz zintegrowany nie ma wejścia optycznego do PlayStation 4 Pro.

 

Ja w moim piecu wykorzystuję tylko dwa wejścia XLR / OPTICAL.

Wejście RCA wykorzystuję do podłączenia CLIO do wzmacniacza zintegrowanego.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez _Piotrek

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym dziś, miał wydać około 10 K na wzmacniacz, to poszedłbym w dźwięk i funkcjonalność, bo jak się okazje tej potrzebuję co raz bardziej z biegiem czasu, dlatego też skupiłbym się na NAD M10 lub ewentualnie NAIM UNITI Atom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Tonnii99 napisał:

Gdybym dziś, miał wydać około 10 K na wzmacniacz, to poszedłbym w dźwięk i funkcjonalność, bo jak się okazje tej potrzebuję co raz bardziej z biegiem czasu

Też jestem za tym żeby wzmacniacz zintegrowany był super funkcjonalny, ale nie do przesady i nie kosztem brzmienia.

Nie wiem czemu niektóre firmy w dalszym ciągu wpychają do wzmacniaczy zintegrowanych multum wejść analogowych RCA, jeszcze nabazgrolone na froncie TUNER, albo coś bardziej głupszego. Na cholerę tyle wejść analogowych w dzisiejszych czasach ?, już lepiej dać więcej wejść cyfrowych.

Tutaj pod tym względem bardzo fajnie prezentuje się Hegel H 590. Super funkcjonalny, wejść analogowych RCA niewiele, można powiedzieć idealnie mało, bo po cholerę więcej, i mnóstwo wejść cyfrowych, dodatkowo cały czarny, a czarny kolor najlepiej gra : ) Nowy Rotel Michi też fajny, bardzo funkcjonalny, ale nie słuchałem.         

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to widać, że funkcjonalność będzie rosła, rynek to wymusza. Co raz mniej będzie konserwatywnych urządzeń, typu "sam wzmacniacz" -szczerze mówiąc, małe pudełka nafaszerowane elektroniką (jak wspomniany Nad M10) dobrze się (moim zdaniem) wpisują w obecne czasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Tonnii99 napisał:

Ale to widać, że funkcjonalność będzie rosła, rynek to wymusza. Co raz mniej będzie konserwatywnych urządzeń, typu "sam wzmacniacz" -szczerze mówiąc, małe pudełka nafaszerowane elektroniką (jak wspomniany Nad M10) dobrze się (moim zdaniem) wpisują w obecne czasy.

Jeżeli wzmacniacz taki " multimedialny w wejścia cyfrowe " gra bardzo dobrze, to mi też nie przeszkadza, niech chłopaki produkują fajne nowe wzmacniacza, tylko żeby jeszcze wyglądały, coraz trudniej kupić ładny taki bardziej droższy wzmacniacz zintegrowany. Ja wolę takie klasyczne kształty, nie takie dziwaczne projekty ...

Bardziej na nie jestem na takie wzmacniacze zintegrowane które same mogą odtwarzać muzykę z pamięci USB, albo odtwarzać muzykę z internetu, gdzie można podłączyć wzmacniacz do internetu i sobie muzyczka leci.

Wolę takie normalne klasyczne zestawy jak już = wzmacniacz zintegrowany + odtwarzacz do plików 

Nie wiem dlaczego nie mogę wrzucić muzyczki tak żeby się pokazał obraz, także nabazgrolę ...

Ondara - Turkish Bandana : ) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez _Piotrek

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiła pewna poprawa w wizerunku nowych wzmacniaczy. Sądzę, że NAD czy Naim już to zapoczątkowały i jest co raz lepiej. Wygląda, że gabaryty nie będą zbytnio rosnąć. Będzie przodować elektronika z grubym wyposażeniem. Oczywiście, konserwatyści, też coś zawsze będą mieć, ale będzie tego malutko...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2021 o 18:24, Robert 7800 napisał:

Pytanie teoretyczne, lecz gdybyś miał do wydania 10 000 zł na sam wzmacniacz- co byś wybrał?  Myślałem o Moon 240i , Musical Fidelity M6si , Gato Audio DIA-250S . Może cos mi się uda z tego planu. Pomieszczenie 20m2. Kolumny, które mam teraz to,  Audio Physic classic 8, kolumny marzenie, to Opera Callas. Trudno się rozpisywać czego oczekuje, za te pieniądze, chce mieć wszystko- ogień, średnicę, każde pasmo bez zamulenia. Funkcjonalność jest na drugim planie. Resztę zawsze mogę dokupić, lecz dobrze byłoby mieć jeszcze coś, oprócz samego wzmacniacz w komplecie. Suma do wydania jest przybliżona, gdyż cenę zawsze można negocjować. Zapraszam do dyskusji. 

do tych kolumn to Hegel mi przychodzi pierwszy do głowy 😉 H120?

Tak ogólnie to Pathos Classic MKIII, jednak ten zawodnik potrzebuje kolumn, które nie mają za dużo basu i raczej te żywsze 😉 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2021 o 19:41, guinness_bis napisał:

Do włoskich kolumn o których marzysz, pomyśl o włoskiej elektronice. Ja mam hybrydę Lector ZXT-70. Do tego listwa filtrujaca Edison 230 i masz świetna bazę do dalszego rozwoju. Muzykalność, dynamika, równe liniowe granie. Ostatnio porównywałem do Gato 250 i Lector zwyciężył bezdyskusyjnie.

? Napisz coś więcej o tym porównaniu ,co ci się nie podobało ? 

Miałem słuchałem tego Lektora  ale za "taką kasę za nowe" są ciekawsze i więcej funkcji.

Może na PW . 

Lektor ZXT 70  fajny ale że tak ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bogus18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Na Temat Audio napisał:

Cześć,

wybrałbym Sugdena a21 Signature. I do obecnych jak i do wymarzonych kolumn sprawdza się idealnie.

Pozdrawiam,

Michał

Czy. słuchałeś Haiku Audio Sola ll SE  ? Kto te wzmacniacze porównywał nie mówił inaczej   tyko Haiku Audio Sol ll SE  Sugden ok ale ...?można lepiej 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bogus18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bogus18 napisał:

Czy. słuchałeś Haiku Audio Sola ll SE  ? Kto te wzmacniacze porównywał nie mówił inaczej   tyko H aiku  Sugdnen ok ale ...?można lepiej .

Tak, słuchałem, przez ostatnie lata pracowałem w sklepie, który miał w ofercie Haiku ( Brighty, Sole, lampy ). I w porównaniu z Sugdenem nawet bym się chwili nie zastanawiał nad Haiku. Ale to moje zdanie. 

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Na Temat Audio napisał:

Tak, słuchałem, przez ostatnie lata pracowałem w sklepie, który miał w ofercie Haiku ( Brighty, Sole, lampy ). I w porównaniu z Sugdenem nawet bym się chwili nie zastanawiał nad Haiku. Ale to moje zdanie. 

Pozdrawiam,

Michał

Miło dowiedzieć się czegoś od osoby która słuchała obu wzmacniaczy i ma takie  a inne jak moje zdanie  szacun , tu mamy polecać lub odradzać a nie reklamować czy kadzić . Ty ten model a ja inny polecamy a to ten który kupi zdecyduje i ma być  zadowolony .

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

do tych kolumn to Hegel mi przychodzi pierwszy do głowy 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ?

Tak ogólnie to Pathos Classic MKIII, jednak ten zawodnik potrzebuje kolumn, które nie mają za dużo basu i raczej te żywsze 😉 

W zeszłym tygodniu był u mnie kolega z Helem 200 Aniversary tj Hegel200 + pre .Hegel 3oo jak porownalismy z Haiku Audio Solem ll SE to Hegel na sprzedaż .

Nie ma złych wzmacniaczy  za konkretne pieniądze są  lepsze i te które   nam się w naszym systemie. mają się podobać ,a forum jest po to byśmy mogli się  zapytać i dowiedzieć. czy to może nam się z pasować ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2021 o 18:24, Robert 7800 napisał:

Opera Callas

Gdybym miał wydać tyle pieniędzy na kolumny to zamówiłbym coś u Akustyka, YB audio lub Akkus. Jak bym chciał mieć kolumny na poziomie Opery Callas to wydałbym w w/w manufakturach ok. 8 tys.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bogus18 napisał:

? Napisz coś więcej o tym porównaniu ,co ci się nie podobało ? 

Miałem słuchałem tego Lektora  ale za "taką kasę za nowe" są ciekawsze i więcej funkcji.

Może na PW . 

Lektor ZXT 70  fajny ale że tak ?

 

Ja nie twierdzę że nie można znaleźć lepiej ale ja póki co w pieniądzach do 10 tys za nowe nie słyszałem 😉
W pierwszym poście piszesz, że szukasz wzmacniacz o konkretnych walorach dźwiękowych nawet kosztem funkcjonalności. Taki właśnie jest Lector.  Gdy przyrównasz w bezpośrednim teście a-b z konkurencyjnym to się przekonasz. Owszem Gato (większość tranzystorowców w klasie D) może imponować dynamiką, kontrolą dźwięku tym wszystkim, co w pierwszym podejściu może zrobić wrażenie ale to Lector gra muzykalnie z duszą i wyrafinowaniem. Przekonał się o tym znajomy , który przywiózł do mnie Gato bo brakowało mu ciepła, a bas pomimo, że dynamiczny w porównaniu z Lectorem jest o wiele bardziej jednorodny. Inna sprawa, że potrzebuje mocnego odkręcenia, żeby swoje najlepsze cechy pokazał. No ale czy tak zawsze słucha się muzyki? Niczym zdecydowałem sie na Lectora słuchałem klika wzmacniaczy i tak:
- Musical Fidelity M5si - poprawnie ale jednak Lector większa magia, M6si droższy o 50 % od Lectora więc odpuściłem
- Baltlab, nie pamiętam modelu - gorzej niż MF
- Hegel, nie pamiętam modelu - nie moja bajka, wg mnie popularność marki nakręcona przez marketing


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, bogus18 napisał:

Miło dowiedzieć się czegoś od osoby która słuchała obu wzmacniaczy i ma takie  a inne jak moje zdanie  szacun , tu mamy polecać lub odradzać a nie reklamować czy kadzić . Ty ten model a ja inny polecamy a to ten który kupi zdecyduje i ma być  zadowolony .

Moja propozycja wynika przede wszystkim z faktu bardzo dobrego osłuchania z kolumnami Audio Physic Classic 8 czy Opera Callas i do tych kolumn się odnosi. Nie twierdzę, że Haiku to zły wzmacniacz, na pewno może się wielu osobom bardzo podobać.

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Na Temat Audio napisał:

Nie twierdzę, że Haiku to zły wzmacniacz, na pewno może się wielu osobom bardzo podobać.

👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2021 o 18:24, Robert 7800 napisał:

Pytanie teoretyczne, lecz gdybyś miał do wydania 10 000 zł na sam wzmacniacz- co byś wybrał?  Myślałem o Moon 240i , Musical Fidelity M6si , Gato Audio DIA-250S . Może cos mi się uda z tego planu. Pomieszczenie 20m2. Kolumny, które mam teraz to,  Audio Physic classic 8, kolumny marzenie, to Opera Callas. Trudno się rozpisywać czego oczekuje, za te pieniądze, chce mieć wszystko- ogień, średnicę, każde pasmo bez zamulenia. Funkcjonalność jest na drugim planie. Resztę zawsze mogę dokupić, lecz dobrze byłoby mieć jeszcze coś, oprócz samego wzmacniacz w komplecie. Suma do wydania jest przybliżona, gdyż cenę zawsze można negocjować. Zapraszam do dyskusji. 

Naim Supernait 2 lub 3

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj. Kup lampe i tyle. Mam Unison Research Simply Italy i chyba po raz pierwszy od 20 lat nie czuje potrzeby zmian, poprawy, tuningu. Po prostu gram, choc lampki sterujace zalozylem klasycznie - NOS Sylvania z 1957 roku. I po temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kolega z salonu robił porównanie dwóch wzmacniaczy do 10 tys zł (kosztujących 9990 zł): Nuprime IDA 16 (czyli klasa D) i Exposure 3010 S2D (klasa AB). Wnioski na blogu: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Przede wszystkim musisz udać się na odsłuch aby znaleźć to idealne brzmienie. Musisz być także świadomy, że zdecydowana większość wzmacniaczy będzie narzucać swój charakter brzmienia. Warto wziąć pod uwagę Musical Fidelity M6si, Gato DIA-250, Vincent SV227mk czy Bladalius Tyr III. 

Zapraszamy na odsłuch do naszego salonu.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.05.2021 o 15:00, Jarosław Kaźmierczak napisał:

Niedawno kolega z salonu robił porównanie dwóch wzmacniaczy do 10 tys zł (kosztujących 9990 zł): Nuprime IDA 16 (czyli klasa D) i Exposure 3010 S2D (klasa AB). Wnioski na blogu: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Typowe audiofilskie wodolejstwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.