Jump to content
IGNORED

Inteligentny Wideodzwonek Netatmo ze wsparciem Google Asystent, Amazon Alexa i Apple Siri 


Recommended Posts

  • Administratorzy

image.png

INFORMACJA PRASOWA

 

 

Inteligentny Wideodzwonek Netatmo ze wsparciem Google Asystent, Amazon Alexa i Apple Siri 

 

 

image.png


 
Kraków, 11 maja 2021 r. – Inteligentny Wideodzwonek Netatmo jest już kompatybilny z najważniejszymi dostępnymi na rynku asystentami głosowymi – Asystentem Google, Amazon Alexa oraz Apple Siri.


Urządzenie było już kompatybilne z Apple HomeKit w momencie premiery, a dzięki najnowszej wersji oprogramowania użytkownicy mogą również korzystać z obsługi za pomocą Asystenta Google i Amazon Alexa. Ta bezpłatna i automatyczna aktualizacja będzie wprowadzana stopniowo w najbliższych dniach i obejmie wszystkie Inteligentne Wideodzwonki, również te zakupione już wcześniej.


Inteligentny Wideodzwonek Netatmo pozwala zobaczyć, kto stoi przed drzwiami i nawiązać kontakt głosowy z tą osobą z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Użytkownik otrzymuje powiadomienie na smartfon, gdy ktoś naciśnie dzwonek. Urządzenie pełni również funkcję ostrzegawczą i informuje w czasie rzeczywistym, jeśli wykryje osobę w monitorowanym obszarze wokół domu.


Alexa od Amazon ułatwia monitorowanie domu

Dzięki współpracy Wideodzwonka i asystenta Amazon Alexa możliwy jest podgląd obrazu na żywo na ekranie Echo Spot lub Echo Show. Za pomocą komend głosowych można wchodzić w interakcję z połączonym urządzeniem i wydawać polecenie „Alexa, pokaż mi Wideodzwonek” w celu wyświetlenia obrazu z kamery lub „Alexa, odpowiedz na Wideodzwonek” w celu nawiązania połączenia głosowego z osobą przed drzwiami.


Powitaj gości z Asystentem Google

Inteligentny Wideodzwonek Netatmo współpracuje również z Asystentem Google. Możliwe jest połączenie urządzenia z inteligentnymi głośnikami, takimi jak Google Nest Hub czy Google Nest Mini i obsługa za pomocą komend głosowych. Ta kompatybilność umożliwia również strumieniowe przesyłanie wideo na żywo z Wideodzwonka do wymienionych produktów. Polecenie głosowe „Hej Google, pokaż mi Wideodzwonek” pozwoli użytkownikowi na sprawdzenie w czasie rzeczywistym, co dzieje się przed jego domem.

 

Spersonalizowane scenariusze dzięki Apple HomeKit


Od momentu premiery Inteligentny Wideodzwonek jest kompatybilny ze środowiskiem Apple HomeKit. Pozwala ono użytkownikowi tworzyć spersonalizowane scenariusze i własne połączenia Wideodzwonka z innymi inteligentnymi urządzeniami w domu. Przykładowo, zewnętrzne światła domu mogą automatycznie włączać się po wykryciu osoby przez Inteligentny Wideodzwonek w celu odstraszenia intruza.

Dzięki HomeKit użytkownik może uzyskać dostęp do obrazu wideo na żywo za pomocą komendy głosowej. Wystarczy zwrócić się do asystenta Siri poleceniem „Hej, Siri, pokaż mi Wideodzwonek”, aby zobaczyć podgląd. 


Cena i dostępność

Inteligentny Wideodzwonek poszerza gamę produktów Netatmo, które współpracują z Apple Homekit, Amazon Alexa oraz Asystentem Google. Należą do niej obecnie Inteligentne Kamery Netatmo oraz Inteligentny Termostat oraz Głowice Termostatyczne.

Inteligentny Wideodzwonek Netatmo jest dostępny w cenie 1399,99 zł na stronie internetowej www.netatmo.com i sklepie Amazon oraz Komputronik i Salonach Denon. 


O Netatmo  


Netatmo to jeden z liderów rynku smart home, tworzący inteligentne i proste w użyciu urządzenia zwiększające wygodę i bezpieczeństwo domu. 
Od chwili utworzenia w 2012 r. Netatmo opracowuje i oddaje w ręce użytkowników kompletne produkty.
⦁    100% kosztów zawiera się w cenie zakupu urządzenia: bez abonamentu i ukrytych opłat
⦁    100% bezpieczne: gwarantują ochronę danych i prywatność użytkowników,
⦁    100% aktualne: zapewniają regularne aktualizacje i bezpłatne dodawanie nowych funkcji.


Netatmo oferuje obecnie 13 inteligentnych produktów i akcesoriów. Przydatne i łatwe w użyciu urządzenia poprawiają samopoczucie i codzienną jakość życia w domu.   
Firma współpracuje również z liderami z branży budowlanej w ramach programu „with Netatmo”, tworząc wspólnie inteligentne rozwiązania zintegrowane z infrastrukturą domową.

Od 2018 roku Netatmo należy do grupy Legrand, która jest światowym ekspertem w branży instalacji elektrycznych i infrastruktur cyfrowej budynków.
Netatmo – prosty sposób na inteligentny dom.Kontakt prasowy:    
Karolina Kudłacik
public relations specialist

SAROTA PR – agencja public relations
Tel.: +48 12 349 03 52
Kom.+48 570 808 969

Email: karolina.kudlacik(at)sarota.pl  
www.sarota.pl    

 

Jan Balicki
junior public relations specialist

SAROTA PR – agencja public relations
Tel: +48 12 349 03 52
Kom: +48 530 646 090

Email: jan.balicki(at)sarota.pl
www.sarota.pl                
 

 

 

INFORMACJA PRASOWA

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.