Skocz do zawartości
IGNORED

Ricable - kable


smax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak kolega z innego forum zauważył, że opisu wynika, że nie są to zmiany kosmetyczne, zmniejszono wpływ ekranowania na dźwięk bez jednoczesnego zmniejszania samego ekranowania--ciekawy zabieg, zwiększono także ilość nitek bez powiększania samego przekroju, czyli de facto wyprodukowano nowy materiał przewodnika. Może być ciekawie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, lolek126 napisał:

Tak jak kolega z innego forum zauważył, że opisu wynika, że nie są to zmiany kosmetyczne, zmniejszono wpływ ekranowania na dźwięk bez jednoczesnego zmniejszania samego ekranowania--ciekawy zabieg, zwiększono także ilość nitek bez powiększania samego przekroju, czyli de facto wyprodukowano nowy materiał przewodnika. Może być ciekawie. 

trzeba przyznać, że opisy są kreatywne, ale to tylko opisy

żadnych rysunków przekrojów, o foto nie wspominając

wyprodukowano nowy materiał przewodnika, czyli konkretnie co według Ciebie jest tym nowym materiałem ?

oprócz kreatywności w tworzeniu nazw "niewiadomoczego" nic nowatorskiego nie odnotowałem

więc proszę, napisz konkretnie cóż R&D ricable wymyśliło nowatorskiego czego jeszcze świat nie widział ?

jeżeli widać cokolwiek, to OEM-we produkty i ich opisy, bez przekrojów, fotografii itp. twardych faktów

wyprowadź mnie z błędu jeżeli coś ominąłem, przeoczyłem 

 

z góry dziękuję za cierpliwość 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dedal75 napisał:

O to , to .,👍

Mam na wyposażeniu Invictusy XLR i USB, do głośników Dedalus Elite i muszę stwierdzić, że o ile głośnikowe wpisały mi się w system to Invictusy XLR są jakoś za bardzo otwarte, wszystkiego jest dużo, ale wyrafinowania na pewno nie. Raczej bym je lokował w budżecie około 1200-1800PLN.

USB to kawał kabla, aż gniazdo w DACu się wyłamywało, więc trafił do szuflady za karę i gram na prototypie srebrnym @M&B AudioCable (ja go Panu Markowi nazywałem "Miękiszon) i nic nie brakuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam invictusa w RCA i nie mam takich odczuć jak Ty masz, porównywałem go np TQ  Black Diamond i Ricable w moim systemie jest fajniejszym kablem. Ale co system to inne odczucia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczucia, wrażenia, ochy achy, to nie jest clou tematu i nikt nie jest zainteresowany zachwytami na zamówienie jako tematem zastępczym

odpowiesz/odpowiecie ( może być razem z krzysztof.filipiak ) na kwestie zamieszczone we wpisie #62 ?

więc konkrety i do brzegu panowie, do brzegu... 🤪

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.12.2022 o 19:33, lolek126 napisał:

Tak jak kolega z innego forum zauważył, że opisu wynika, że nie są to zmiany kosmetyczne, zmniejszono wpływ ekranowania na dźwięk bez jednoczesnego zmniejszania samego ekranowania--ciekawy zabieg, zwiększono także ilość nitek bez powiększania samego przekroju, czyli de facto wyprodukowano nowy materiał przewodnika. Może być ciekawie. 

No może być ciekawie ,zwiększono ilość nitek ,czyli zmniejszono średnicę pojedynczej nitki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.12.2022 o 07:24, tedi02 napisał:

No może być ciekawie ,zwiększono ilość nitek ,czyli zmniejszono średnicę pojedynczej nitki.

Jak prxyjdzie pora to wezmę na testy, ale to jeszcze cheila upłynie, może ktoś wcześniej będzie brał na testy. A kolega testuje poorzednika z serii invictus i zobaczymy jak to wyjdzie u niego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.12.2022 o 23:15, Zbi_Rek napisał:

więc konkrety i do brzegu panowie, do brzegu... 🤪

Konkretów brak 😊

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mdavis napisał:

Konkretów brak 😊

trudno po takich "specach" spodziewać się konkretów, którzy wciskają innym kity, jeżeli sam producent postępuje w podobny sposób 

Forumowi klakierzy ricable kontynuują wizerunek firmy 

czego nie robi się dla srebrników, lub darmowych sampli, które wyceniane są na kilka k zł z napisem ricable, które można bez większego problemu kupić za kilkaset zł bezpośrednio u OEM-owego producenta/dostawcy/brandera z Shanzen 😇

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbi_Rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zbi_Rek napisał:

trudno po takich "specach" spodziewać się konkretów, którzy wciskają innym kity, jeżeli sam producent postępuje w podobny sposób 

Forumowi klakierzy ricable kontynuują wizerunek firmy 😇

Masz racje 👍 Brak zdjęć, opisów itd… 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mdavis napisał:

Masz racje 👍 Brak zdjęć, opisów itd… 

za to są dumnie brzmiące nazwy własne produktów dostępnych na Ali, różniących się jedynie tym że nie mają brandingu reicable

jednym słowem Hollywood i tytuł popularnego kiedyś filmu z de Niro  "Łowca jeleni" idealnie pasuje do tej nie pierwszej i nie zapewne nie ostatniej sytuacji na tym forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbi_Rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.12.2022 o 23:15, Zbi_Rek napisał:

odczucia, wrażenia, ochy achy, to nie jest clou tematu i nikt nie jest zainteresowany zachwytami na zamówienie jako tematem zastępczym

odpowiesz/odpowiecie ( może być razem z krzysztof.filipiak ) na kwestie zamieszczone we wpisie #62 ?

więc konkrety i do brzegu panowie, do brzegu... 🤪

 

 

Skoro już zostałem wywołany do tablicy to akurat nie ocham i echam, tylko stwierdzam co słyszę w moim systemie.

Zawodowo akurat zajmuje się branżą elektryczną i tam nie ma miejsca na ochy i achy, mam normę odnośnie obciążenia długotrwałego, ochronę przeciwporażeniową i związaną z nią impedancję pętli zwarcia, spadki napięcia, rodzaj środowiska w jakim ma kabel leżeć, przeznaczenie teren / budynek / woda, kwestia kompatybilności elektromagnetycznej, czy zasilanie zwykle, czy zgodne z CPR, czy może zasilanie urządzeń pracujących podczas pożaru. Wszystkie te zmienne łączę i dobieram odpowiednie okablowanie, elektryk to robi i jest, potem pomiary wg PN i mamy finał.

Niestety powyższe w audio w części daje informację o jakości i efekcie końcowym, ale wpływu na brzmienie nie wyliczymy. Zawsze będzie część bajkopisarstwa producentów, ochy achy - testerów i różne opinie zwykłych użytkowników, którzy jak wiadomo mają sprzęty raz lepiej skonfigurowane raz gorzej i za różną ilość banknotów.

Sam bawiłem się różnymi przewodami (interkonektor analogowy XLR) z metra z oferty audio pro, po kilka czy kilkanaście zł/mb i niestety nie ma reguły, że folia miedziana pod ekranem a sam ekran siatkowy z miedzi cynowanej daje lepszy lub gorszy efekt.

Momi zdaniem trzeba z tego dość drogiego hobby przede wszystkim czerpać przyjemność i radość spędzania wolnego czasu, spotkania ze znajomymi czy to na odsłuchach zakończonych ze szklaneczką w ręku, czy też skrzętnie robionymi notatkami. Co kto lubi :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, krzysztof.filipak napisał:

Skoro już zostałem wywołany do tablicy to akurat nie ocham i echam, tylko stwierdzam co słyszę w moim systemie.

Zawodowo akurat zajmuje się branżą elektryczną i tam nie ma miejsca na ochy i achy, mam normę odnośnie obciążenia długotrwałego, ochronę przeciwporażeniową i związaną z nią impedancję pętli zwarcia, spadki napięcia, rodzaj środowiska w jakim ma kabel leżeć, przeznaczenie teren / budynek / woda, kwestia kompatybilności elektromagnetycznej, czy zasilanie zwykle, czy zgodne z CPR, czy może zasilanie urządzeń pracujących podczas pożaru. Wszystkie te zmienne łączę i dobieram odpowiednie okablowanie, elektryk to robi i jest, potem pomiary wg PN i mamy finał.

Niestety powyższe w audio w części daje informację o jakości i efekcie końcowym, ale wpływu na brzmienie nie wyliczymy. Zawsze będzie część bajkopisarstwa producentów, ochy achy - testerów i różne opinie zwykłych użytkowników, którzy jak wiadomo mają sprzęty raz lepiej skonfigurowane raz gorzej i za różną ilość banknotów.

Sam bawiłem się różnymi przewodami (interkonektor analogowy XLR) z metra z oferty audio pro, po kilka czy kilkanaście zł/mb i niestety nie ma reguły, że folia miedziana pod ekranem a sam ekran siatkowy z miedzi cynowanej daje lepszy lub gorszy efekt.

Momi zdaniem trzeba z tego dość drogiego hobby przede wszystkim czerpać przyjemność i radość spędzania wolnego czasu, spotkania ze znajomymi czy to na odsłuchach zakończonych ze szklaneczką w ręku, czy też skrzętnie robionymi notatkami. Co kto lubi :).

nie ma sensu podbijać tematu i pozycjonować go na forum

po prostu ricable to nic innego niż tylko sprzedawca brandowanych swoją nazwą produktów OEM-owych, dostępnych nawet na rynku detalicznym od lat, pod nazwą katalogową producenta za ułamek ceny. To tyle i aż tyle...

Dlatego brak rysunków/zdjęć przekrojów, deklaracji technicznych z wiadomych względów. 

 

p.s.

pracujesz w branży elektrycznej, i co to wnosi do tematu ? Nic, poza tym, że jesteś wykonawcą szerokopojętych instalacji elektrycznych

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zbi_Rek napisał:

Dlatego brak rysunków/zdjęć przekrojów, deklaracji technicznych z wiadomych względów. 

 

p.s.

pracujesz w branży elektrycznej, i co to wnosi do tematu ? Nic, poza tym, że jesteś wykonawcą szerokopojętych instalacji elektrycznych

 

 

 

Dla uściślenia nie wykonuję tylko projektuje i znajomość parametrów opisjących kable i przewody nie jest mi obca. A pisałem o tym dlatego, że jak wiesz albo nie, ale jeśli nie ma na jakieś rozwiązanie normalizacji i sztywnych wymagań to producenci robią co chcą i piszą co chcą.

I tutaj się z Tobą zgodzę, bo czy to w energetyce czy elektryce produkt bez danych i wyczerpujących informacji nie będzie zastosowany, a nikt normlany na nim nie będzie projektował. Rozumiem Cię, dla Ciebie ważna jest obszerna informacja wtedy przynajmniej zawęża się pole poszukiwań, ale niestety w Ricable tego nie znajdziesz :).

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, krzysztof.filipak napisał:

Dla uściślenia nie wykonuję tylko projektuje i znajomość parametrów opisjących kable i przewody nie jest mi obca. A pisałem o tym dlatego, że jak wiesz albo nie, ale jeśli nie ma na jakieś rozwiązanie normalizacji i sztywnych wymagań to producenci robią co chcą i piszą co chcą.

nie powinieneś pisać o wątpliwościach, jeżeli przytoczyłem pojęcie "deklaracja techniczna" 😎

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbi_Rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, krzysztof.filipak napisał:

Dla uściślenia nie wykonuję tylko projektuje i znajomość parametrów opisjących kable i przewody nie jest mi obca. A pisałem o tym dlatego, że jak wiesz albo nie, ale jeśli nie ma na jakieś rozwiązanie normalizacji i sztywnych wymagań to producenci robią co chcą i piszą co chcą.

I tutaj się z Tobą zgodzę, bo czy to w energetyce czy elektryce produkt bez danych i wyczerpujących informacji nie będzie zastosowany, a nikt normlany na nim nie będzie projektował. Rozumiem Cię, dla Ciebie ważna jest obszerna informacja wtedy przynajmniej zawęża się pole poszukiwań, ale niestety w Ricable tego nie znajdziesz :).

 

Ale to nie tylko w Ricable tak jest, pierwsza z brzegu fima Tellurium, dobrze się sprzedaje i również nie znajdzie się żadnych konkretòw co i jak i z czym.... nawet dystrybutor nie ma bladego pojęcia co siedzi w środku, a pomimo tego ludzie kupują, generalnie kablarskie firmy mało co piszą o swoich produktach, a ludzie słuchają i kupują, lub nie, nikt nie zmusza do zakupu. Mam kable z  USA, UK i z Holandii i dwa właśnie Ricable i patrząc na cenę i tego jak są wykonane i jak grają jestem zadowolony. A myślę, że jeśli ten zasilający okaże się fajnym kablem to będzie trzeci, ale to jeszcze nie teraz, a może się okaże , że dodatkowo kupię drugi zasilający z serii Magnus. Pożyjemy zobaczymy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lolek126 napisał:

Ale to nie tylko w Ricable tak jest, pierwsza z brzegu fima Tellurium, dobrze się sprzedaje i również nie znajdzie się żadnych konkretòw co i jak i z czym.... nawet dystrybutor nie ma bladego pojęcia co siedzi w środku, a pomimo tego ludzie kupują, generalnie kablarskie firmy mało co piszą o swoich produktach, a ludzie słuchają i kupują, lub nie, nikt nie zmusza do zakupu. Mam kable z  USA, UK i z Holandii i dwa właśnie Ricable i patrząc na cenę i tego jak są wykonane i jak grają jestem zadowolony. A myślę, że jeśli ten zasilający okaże się fajnym kablem to będzie trzeci, ale to jeszcze nie teraz, a może się okaże , że dodatkowo kupię drugi zasilający z serii Magnus. Pożyjemy zobaczymy.

Rozmawiamy o parciu na rikable i wcześniejsze wpisy wyjaśniają dlaczego są na cenzurowanym, więc nie rozwadniaj tematu inną firmą 

Jak nie masz odpowiedzi, to pozostają twarde fakty wykorzystywania ogólniedostępnych podzespołów OEM za dziesięcio krotnie mniejsze kwoty i to odnosząc się do ceny detalicznej

Pomijając fakt składaków rikable, tak jak 1,5 roku temu napisał rochu, przenieś wątek do sponsorowanych i będziesz mógł odprawiać egzorcyzmy ochów i achów do woli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbi_Rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa kable od Ricable podobają mi się, więc  chwalę i nie widzę powodu, abym tego nie robił, skoro te kable u mnie się sprawdziły. Dwa inne też miałem u siebie jak i mają je koledzy i też były dobre, tylko uznaĺem, że kupię tańszy zasilający do tego, co jest używany. I rady zachowaj dla siebie, a skoro Ricable nie podchodzi to można tutaj nie zaglądać, nikt nie zmusza. A propo innych firm , mam kable dużo, dużo droższe od Ricable i o nich producenci też dużo nie mówią, a Tellurium jest takim dobrym przykładem, bo oni praktycznie nic nie zdradzają. A krucjaty zawsze można uprawiać w piaskownicy, a w konkretnych klubach dać porozmawiać tym, którzy dane kable lubią. I tyle z mojej strony, bo sensu rozmowy brak, a może warto też sprawdzić coś od Ricable, aby wiedzieć o czym się pisze. Co nid oznacza, że się sprawdzi....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lolek126 napisał:

Mam dwa kable od Ricable podobają mi się, więc  chwalę i nie widzę powodu, abym tego nie robił, skoro te kable u mnie się sprawdziły. Dwa inne też miałem u siebie jak i mają je koledzy i też były dobre, tylko uznaĺem, że kupię tańszy zasilający do tego, co jest używany. I rady zachowaj dla siebie, a skoro Ricable nie podchodzi to można tutaj nie zaglądać, nikt nie zmusza. A propo innych firm , mam kable dużo, dużo droższe od Ricable i o nich producenci też dużo nie mówią, a Tellurium jest takim dobrym przykładem, bo oni praktycznie nic nie zdradzają. A krucjaty zawsze można uprawiać w piaskownicy, a w konkretnych klubach dać porozmawiać tym, którzy dane kable lubią. I tyle z mojej strony, bo sensu rozmowy brak, a może warto też sprawdzić coś od Ricable, aby wiedzieć o czym się pisze. Co nid oznacza, że się sprawdzi....

I kolejne ogólniki, to już uzależnienie A propo innych firm , mam kable dużo, dużo droższe od Ricable 

I po pierwsze, to nie jest klub, a kable to są energetyczne...

Po drugie, swym uporem i wpisami w tym temacie odniosłeś skutek odwrotny do zaplanowanego

Po trzecie, poziom i forma wpisów jest żałośnie siermiężnie infantylny jak podczas promocji garnków dla stetryczałych emerytów. Ogólniki, osobiste wrażenia, bez absolutnie żadnego info na temat systemu, który tak "cudownie" reagował na incredibilmente sensazionali przewody, nagrania które pod ich wpływem zmieniały swoje brzmienie niczym woda w wino itp.

Po czwarte, po piąte, itd...

Czas na grande finale

Asens rozmowy jest, tyle tylko, że nie masz nic do powiedzenia, więc, siadaj lolek126 PAŁA🙃

arrivederci e non scrivere più sciocchezze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zbi_Rek napisał:

I kolejne ogólniki, to już uzależnienie A propo innych firm , mam kable dużo, dużo droższe od Ricable 

I po pierwsze, to nie jest klub, a kable to są energetyczne...

Po drugie, swym uporem i wpisami w tym temacie odniosłeś skutek odwrotny do zaplanowanego

Po trzecie, poziom i forma wpisów jest żałośnie siermiężnie infantylny jak podczas promocji garnków dla stetryczałych emerytów. Ogólniki, osobiste wrażenia, bez absolutnie żadnego info na temat systemu, który tak "cudownie" reagował na incredibilmente sensazionali przewody, nagrania które pod ich wpływem zmieniały swoje brzmienie niczym woda w wino itp.

Po czwarte, po piąte, itd...

Czas na grande finale

Asens rozmowy jest, tyle tylko, że nie masz nic do powiedzenia, więc, siadaj lolek126 PAŁA🙃

arrivederci e non scrivere più sciocchezze

Każdy pisze co myśli lub co się mu napisze. Nie możesz zabronić pisać w temacie.

Jak chcesz pisać tylko dla siebie załóż pamiętnik, a na forum publicznym taka jest zasada, zobacz w regulamin.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, krzysztof.filipak napisał:

Każdy pisze co myśli lub co się mu napisze. Nie możesz zabronić pisać w temacie.

Jak chcesz pisać tylko dla siebie załóż pamiętnik, a na forum publicznym taka jest zasada, zobacz w regulamin.

 

dokładnie adwokacie pro bono, jest regulamin forum, więc zacznij od lolek126 i od siebie jako klakiera i jego kryptoreklamy w wątku ogólnym

a propos, wcześniej grałeś rolę neutralnego, teraz coś zabolało ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zbi_Rek napisał:

 

dokładnie adwokacie pro bono, jest regulamin forum, więc zacznij od lolek126 i od siebie jako klakiera i jego kryptoreklamy w wątku ogólnym

a propos, wcześniej grałeś rolę neutralnego, teraz coś zabolało ?

Pokaż mi mój wpis z forum, gdzie promuję, prezentuje lub można mnie jednoznacznie przypisać do którejś z firm audio. Zrób sobie drinka przy niedzieli i ochłoń trochę :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, krzysztof.filipak napisał:

Pokaż mi mój wpis z forum, gdzie promuję, prezentuje lub można mnie jednoznacznie przypisać do którejś z firm audio. Zrób sobie drinka przy niedzieli i ochłoń trochę :).

zacznij chłodzenie od siebie i zacytuj wpis gdzie napisałem, że promujesz 

i sam skorzystaj ze swoich prostackich porad drinkowych na niedzielę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbi_Rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, krzysztof.filipak napisał:

Każdy pisze co myśli lub co się mu napisze. Nie możesz zabronić pisać w temacie.

Jak chcesz pisać tylko dla siebie załóż pamiętnik, a na forum publicznym taka jest zasada, zobacz w regulamin.

Nie ma co się przejmować Kolego , niektórzy lubią krucjaty (choć w tym przypadku były one na polecenie papieża, a tutaj może dla zasady, albo, żeby zrobić na złość), ja tak jak pisałem te kable , które mam od Ricable na pewno będę polecał, bo u mnie się sprawdzają, jak również u kilku osób z moich znajomych, invictusa topowego też miałem w domu i wiem jak to gra i wierzę w to, że następca będzie jeszcze lepszy,  na pewno w pewnym momencie to sprawdzę, choć to jeszcze chwila czasu musi upłynąć. Inne kable, które mam,  a są  zdecydowanie droższe,  również polecam, w odpowiednich wątkach na tym i nie tylko forum, ale to nie tutaj, bo tutaj jest mowa o Ricable i tego się trzymam. Choć najlepsze jest to, że niektórzy pewnie nawet na oczy nie widzieli tych kabli, a o testach nawet nie wspomnę, a  twierdzą, że są słabe..  🙂 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lolek126 napisał:

Nie ma co się przejmować, niektórzy są na etapie zabawy w piaskownicy , ja tak jak pisałem te kable , które mam od Ricable na pewno będę polecał, bo u mnie się sprawdziły jak również u kilku osób z moich znajomych, invictusa topowego też miałem w domu i wiem jak to gra i wierzę w to, że następca będzie jeszcze lepszy  na pewno w pewnym momencie to sprawdzę, choć to jeszcze chwila czasu musi upłynąć. Inne kable, które mam,  a są  zdecydowanie droższe,  również polecam, w odpowiednich wątkach na tym i nie tylko forum, ale to nie tutaj, bo tutaj jest mowa o Ricable i tego się trzymam. Choć najlepsze jest to, ze niektórzy pewnie nawet na oczy nie widzieli tych kabli, a twierdzą, że są słabe.. 🙂 🙂

tylko winny się tłumaczy

p.s.

pokaż mi tekst, w którym twierdzę, że przewody są słabe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas to pomiędzy wierszami twierdzisz.. zawsze można  je przetestować z tymi, którymi Ty masz w swoim zestawie . I wtedy zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.. Jak można negować kable , kiedy się ich nie testowało.. 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, lolek126 napisał:

Cały czas to pomiędzy wierszami twierdzisz.. zawsze można  je przetestować z tymi, którymi Ty masz w swoim zestawie . I wtedy zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.. Jak można negować kable , kiedy się ich nie testowało.. 🙂 

najpierw piszesz, że twierdzę a portem, że pomiędzy wierszami wierszami 🤣😂

to jest twoja interpretacja, kolejny raz mijasz się z twardymi faktami

czytaj ze zrozumieniem, jeśli potrafisz , a są przesłanki że masz z tym trudności i to spore

jeszcze chwila i zarzucisz mi, że zabraniam głupkowi pokazywać swoją głupotę 🦌

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbi_Rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku twierdzę, ok powiedzmy od jakiegoś trzeciego Twojego postu, że Twoim zadaniem jest pośmianie się z tej firmy nie mając nigdy kabla u siebie tego Producenta i nigdy go nie testując, a naprawdę łatwo się przekonać jakie są to kable wystarczy je porównać do tego co Ty masz u siebie. I zobaczymy jak to wyjdzie, oczywiście też patrząc względem ceny, bo mam fajniejsze kable, tylko, ze to są kable z zupełnie z innej półki cenowej, a tu chodzi o ceny za które można kupić kable od włoskiego Producenta kabli. Nie podaje bardziej szczegółowych danych, inni też nie podają i ludzie kupują od "tych innych", ja również i nikt mnie nie zmuszał do tego, a była to moja świadoma decyzja. I jak łatwo zauważyć chwalę to co miałem u siebie, co fizycznie miałem możliwość na własnym systemie usłyszeć, nie chwalę głośnikowych, usb itp, bo ich nie miałem, choć znam ludzi, którzy mają, ale nie chwalę, bo nie miałem ich u siebie i to jest dla mnie podstawą, aby nie pisać o czymś , czego nie widziałem i nie słyszałem, bo to jest uczciwe. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lolek126 napisał:

Od początku twierdzę, ok powiedzmy od jakiegoś trzeciego Twojego postu, że Twoim zadaniem jest pośmianie się z tej firmy nie mając nigdy kabla u siebie tego Producenta i nigdy go nie testując, a naprawdę łatwo się przekonać jakie są to kable wystarczy je porównać do tego co Ty masz u siebie. I zobaczymy jak to wyjdzie, oczywiście też patrząc względem ceny, bo mam fajniejsze kable, tylko, ze to są kable z zupełnie z innej półki cenowej, a tu chodzi o ceny za które można kupić kable od włoskiego Producenta kabli. Nie podaje bardziej szczegółowych danych, inni też nie podają i ludzie kupują od "tych innych", ja również i nikt mnie nie zmuszał do tego, a była to moja świadoma decyzja. I jak łatwo zauważyć chwalę to co miałem u siebie, co fizycznie miałem możliwość na własnym systemie usłyszeć, nie chwalę głośnikowych, usb itp, bo ich nie miałem, choć znam ludzi, którzy mają, ale nie chwalę, bo nie miałem ich u siebie i to jest dla mnie podstawą, aby nie pisać o czymś , czego nie widziałem i nie słyszałem, bo to jest uczciwe. 

i znowu papka o niczym, żadnych faktów...

ile można powtarzać się abyś przedstawił konkretne info ?

szkoda czasu na dyskusje z kimś, to jest pod całkowitym wpływem lektury Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem”

ostatni raz:

jaki masz system audio

do jakich przewodów porównujesz makarony

metodologia procesu porównawczego

źródło 

utwory

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbi_Rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.