Jump to content
IGNORED

Sprowadzanie elektroniki z USA

Recommended Posts

Witam .

Ciekaw jestem opini praktyków jakie sa wszelkie koszta na sprowadzenie z USA- przez EBay-  starej analogowej  elektroniki ..

Bedę wdzięczny za info

Godzinę temu, dulon184 napisał:

Witam .

Ciekaw jestem opini praktyków jakie sa wszelkie koszta na sprowadzenie z USA- przez EBay-  starej analogowej  elektroniki ..

Bedę wdzięczny za info

Kupowałem lampy, przy odbiorze nic nie płaciłem. Jakieś dodatkowe koszty były przy zakupie, ale one były zaznaczone na aukcji przy cenie. Natomiast już po brexicie dwa razy kupowałem z GB w niedługim odstępie czasu i raz drozszy zakup za prawie 1700zł był bez opłat, a drugi dużo tańszy to była dopłata 76 zł listonoszowi co było ok 30% zakupu. A co najlepsze to nie dostajesz żadnej informacji o dopłacie, przychodzi listonosz, daje paczkę i mówi ile się należy. Trochę do d...py.

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Może doprecyzuję . . Odpowiednikiem mojego ewentualnego zakupu byłby np. magnetofon ściągany ze Stanów.

Może ktoś sciągał cosik podobnego?

Za dwa tygodnie wchodzi nowa regulacja w UE. Poczekaj, żeby zobaczyć jak to ma działać. Będzie drożej. Cło + VAT na wszystko.

Edited by janunio

Chodzi o klocek który  jest dostępny - Chyba - tylko w USA I Japoni..

na żadnym EBayu nie znalazłem tego klocka poza USA . Przetwornica - nie przetwornica . Liczę że większośc załapała o co mi chodziło .- Oprócz czepialskich .

W dniu 10.06.2021 o 23:36, Jacchusia napisał:

A co najlepsze to nie dostajesz żadnej informacji o dopłacie, przychodzi listonosz, daje paczkę i mówi ile się należy. Trochę do d...py.

Się głosowało na "dobrą zmianę" to się ma takie rzeczy w bonusie. Proste jak cep.

Edited by Jaro_747
  • Thanks 1

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

Kiedyś kupiłem w poniższym sklepie odtwarzacze DVD i BR  na 220V i pamiętam, że przetwornice 120V->220V też mieli. I dobrze pamiętałem, bo oferują do dzisiaj te rzeczy.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

... jeżeli to ja miałbym wysłać sprzęt tego typu do Polski, to prawdopodobnie skorzystałbym z usług Polamer - drogą morską - mniejsze prawdopodobiestwo cła i innych podatków.

Parker's Mood

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.