Skocz do zawartości
IGNORED

Dac Chord Dave


Mario1976

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad dokupienie do mojego systemu  wyżej wymienionego Chorda. W polskim necie bardzo mało informacji - czyżby nikt go nie miał w swoim systemie?. Na forach zagranicznych jest zachwalany. Jak to jest z nim? Kupić w ciemno ? Trochę strach. Czego mogę się po nim spodziewać, jakie zmiany mogłyby wnieść do mojego systemu? Już dwa lata chodzi mi po głowie. Jak to widzicie,  co możecie doradzić?

Kolumny Vienna Acoustics Liszt 

Transport CD Esoteric X-03

Pozdrawiam Mariusz 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do hajendu raz 😉 a dwa że cena tego DACa to kpina... popatrz na portalach ile DCSów i podobnych "magicznych" w cenie daców sprzedają ludzie po kilku miesiącach posiadania... Od razu za chwilę napiszą Ci tu bajeczki o czarnym tle, kryształowym brzmieniu, technice, muzykalności, twórcy itp itd 

A potem ludzie z takich dac Tidala słuchają 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że cena jest zawyżona i nie adekwatna do tego co oferuje Chord? Słuchałeś go u siebie? Mozesz coś napisać z autopsji?  Z drugiej ręki nie widzę żeby były oferowane.  Dlatego pozostaje mi kupienie nowego. I tu jest moje pytanie z czym go najlepiej połączyć i czy się zgra z moim systemem. 

Jak przenieść do zakładki Hi-end?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mario1976 napisał:

Uważasz że cena jest zawyżona i nie adekwatna do tego co oferuje Chord?

Uważam że skoro za 300zl można zrobić poprawnie grajacego daca, to trzeba bardzo mądrze i ostrożnie kupować wielokrotnie np 100x droższe... nie słuchając przy tym YT znawców którym aktualnie najlepiej MQA brzmi 😁

Ale jak jesteś przekonany to kupuj👍 tylko nie dziw się ze nie wszyscy z automatu będą przyklepywać twoją własną , już zapewne podjęta decyzję 🙂

A nie pożyczają? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pożyczają ,nie pytałem.  Od dwóch lat chodzi mi po głowie bo jak na teraz nie mam jakieś alternatywy, propozycji,czegoś co by było warte wydania 40k złociszy. Jeżeli w audio istnieje takie pojęcie czy "warto"

Mam dac Arcama, jest też u mnie Nuprime 10H. Żaden z nich niczego nie wniósł nowego do systemu.  Dlatego moje myśli skłaniają się do czegoś z wyższej półki.  Nie jestem przekonany do kupienia bo go nie słuchałem i nie wiem czy większa cena za urządzenie wniesie coś pozytywnego-lepszego do dźwięku. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mario1976 napisał:

Witam wszystkich. 

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad dokupienie do mojego systemu  wyżej wymienionego Chorda. W polskim necie bardzo mało informacji - czyżby nikt go nie miał w swoim systemie?. Na forach zagranicznych jest zachwalany. Jak to jest z nim? Kupić w ciemno ? Trochę strach. Czego mogę się po nim spodziewać, jakie zmiany mogłyby wnieść do mojego systemu? Już dwa lata chodzi mi po głowie. Jak to widzicie,  co możecie doradzić?

Kolumny Vienna Acoustics Liszt 

Transport CD Esoteric X-03

Pozdrawiam Mariusz 

W 2021 Dave jest absolutnie nieopłacalny. Jak w 2016-2017 był super, to dziś konkurencją dla niego są 5-10x tańsze chińczyki. I taki SMSL M400 za 1/10 ceny gra praktycznie identycznie, jak nie trochę lepiej. 
Co kiedyś chorda bardzo lubiłem, to niech w końcu ruszą tyłek i zrobią coś nowego, a nie robią jakieś gadżety do patologicznego Mojo. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu jak smsl to nie np D1 to flagowiec i jest cały czas pomijany w PL a u mnie po zjadał parę dobrych dac ,M400 to troche taki budżet i chyba nie ma nawet flagowej kości sabre 9038pro i na pewno nie w dualu jak to ma np smsl D1 ,aha juz wiem ma AK4499 ale tylko jedna kość mimo wszystko aż tak bym raczej nie porównywał , wiem że często pieniadze nie grają ,ale w tym przypadku przedział  cenowy jest zbyt duży i nie sądze żeby zagrał lepiej ,bo jak powszechnie wiadomo kości same nie grają tylko dobra implementacja .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMSL D1 poza super dynamiką u mnie niczym się nie wyróżniał. Być może wtedy miałem za mało przejrzysty system, ale to wszystko tak subiektywne odczucia, że w temacie nie ma jednego  rozwiązania. Słuchałem sporo daców, Dave niestety tylko na audio show  i na słuchawkach grał fajnie, ale nie za takie pieniądze. Mi w większości daców brakuje naturalności grania (wszędzie czuć taki nalot techniczności, czy to chord qutest czy TT, czy smsl d1 czy m400, czy gustard a22, czy x26), słucham dużo klasyki i jak pójdę do filharmonii i wracam do domu to jedynie dac lampowy mi się do tego zbliża a nie kosztował tyle co Dave. Dlatego jedynie rozsądne rozwiązanie pożyczyć na 2 tyg. i posłuchać u siebie i posłuchać coś na żywo i zobaczyć czy on do takiego stylu się zbliża. Są Lampizatory jeszcze w podobnej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, freju napisał:

Ciekawe czemu jak smsl to nie np D1 to flagowiec i jest cały czas pomijany w PL a u mnie po zjadał parę dobrych dac ,M400 to troche taki budżet i chyba nie ma nawet flagowej kości sabre 9038pro i na pewno nie w dualu jak to ma np smsl D1 ,aha juz wiem ma AK4499 ale tylko jedna kość mimo wszystko aż tak bym raczej nie porównywał , wiem że często pieniadze nie grają ,ale w tym przypadku przedział  cenowy jest zbyt duży i nie sądze żeby zagrał lepiej ,bo jak powszechnie wiadomo kości same nie grają tylko dobra implementacja .

Nie bierzesz pod uwagę jednej rzeczy. M400 jest produktem o 2 lata nowszym od D1. I jest po prostu lepszym od D1 DACiem. 
A co do przepaści cenowej. Topping D30 za 450zł grał lepiej od Hegla HD30 (podobieństwo nazw wbrew pozorom, przypadkowe) który swego czasu oscylował przy 16kzł. I to była czysta wygrana Toppinga, i się pod tymi słowami podpisuje, i się ich trzymam. Jest OGROM sprzętów w astronomicznych cenach, ale poza ceną to są najzwyczajniej kiepskie, a bardzo często odbiegają wręcz od półki "marketowej". Popatrz na przykład na TotalDACa który dużo nie odbiega od jakości integry w moim komputerze (a kosztuje 50kzł z tego co pamiętam 😉), o pewnym Amerykańskim twórcy kolumn, fanie Ferrari nie będę wspominał, bo o zmarłych źle sie nie mówi, chociaż warto wspomnieć, że w jego tworach można było zaobserwować najgorsze aplikacje użytych głośników jakie kiedykolwiek widziałem, w cenie mieszkania (dekadę temu co prawda). Także, cena nie jest niczego wyznacznikiem. 
Dave gra wciąż okej, lepiej od większości europejskich DACów, ale 40-50kzł to nie jest miejsce na okej. Po co wydawać 40k jak można wydać 4 i mieć to samo, albo i lepiej. Już lepiej dołożyć do lepszych kolumn. A ręczę za to, że lepsze kolumny byłby znacznie, znacznie większym upgradem. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, #Szakovsky napisał:

Topping D30 za 450zł grał lepiej od Hegla HD30 (podobieństwo nazw wbrew pozorom, przypadkowe) który swego czasu oscylował przy 16kzł. I to była czysta wygrana Toppinga, i się pod tymi słowami podpisuje, i się ich trzymam

D30 Toppinga miło wspominam, choć zamieniłem go na E30 który jest dla mnie jeszcze lepszy 👍

Też uważam że genialny stosunek ceny do jakości, bez bajkopisarskiego zadęcia

9 minut temu, #Szakovsky napisał:

A ręczę za to, że lepsze kolumny byłby znacznie, znacznie większym upgradem

Podpisuje się rękami i nogami 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, #Szakovsky napisał:

W 2021 Dave jest absolutnie nieopłacalny. Jak w 2016-2017 był super, to dziś konkurencją dla niego są 5-10x tańsze chińczyki. I taki SMSL M400 za 1/10 ceny gra praktycznie identycznie, jak nie trochę lepiej. 
Co kiedyś chorda bardzo lubiłem, to niech w końcu ruszą tyłek i zrobią coś nowego, a nie robią jakieś gadżety do patologicznego Mojo. 

porównywałeś u siebie w systemie Dave z SMSL400 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, babatular napisał:

porównywałeś u siebie w systemie Dave z SMSL400 ?

Nie bezpośrednio, ale oba urządzenia znam bardzo dobrze. Tak jak całą resztę towarzyszącą. 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, #Szakovsky napisał:

Nie bezpośrednio, ale oba urządzenia znam bardzo dobrze. Tak jak całą resztę towarzyszącą. 
 

To jaki DAC jest lepszy brzmieniowo od DAVE ?

SMSL400 ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, #Szakovsky napisał:

Nie bierzesz pod uwagę jednej rzeczy. M400 jest produktem o 2 lata nowszym od D1. I jest po prostu lepszym od D1 DACiem. 
A co do przepaści cenowej. Topping D30 za 450zł grał lepiej od Hegla HD30 (podobieństwo nazw wbrew pozorom, przypadkowe) który swego czasu oscylował przy 16kzł. I to była czysta wygrana Toppinga, i się pod tymi słowami podpisuje, i się ich trzymam. Jest OGROM sprzętów w astronomicznych cenach, ale poza ceną to są najzwyczajniej kiepskie, a bardzo często odbiegają wręcz od półki "marketowej". Popatrz na przykład na TotalDACa który dużo nie odbiega od jakości integry w moim komputerze (a kosztuje 50kzł z tego co pamiętam 😉), o pewnym Amerykańskim twórcy kolumn, fanie Ferrari nie będę wspominał, bo o zmarłych źle sie nie mówi, chociaż warto wspomnieć, że w jego tworach można było zaobserwować najgorsze aplikacje użytych głośników jakie kiedykolwiek widziałem, w cenie mieszkania (dekadę temu co prawda). Także, cena nie jest niczego wyznacznikiem. 
Dave gra wciąż okej, lepiej od większości europejskich DACów, ale 40-50kzł to nie jest miejsce na okej. Po co wydawać 40k jak można wydać 4 i mieć to samo, albo i lepiej. Już lepiej dołożyć do lepszych kolumn. A ręczę za to, że lepsze kolumny byłby znacznie, znacznie większym upgradem. 

 

Będziemy kończyć młodzieży tą dyskusje , bo zaraz sie zacznie kolega kolegi miał itp itd , wyznacznik jakości  to roku produkcji , a czy ty masz pojęcie co to implementacja dobra zasilanie liniowe i dalej najnowsze kości pomimo  takiego staruszka dwuletniego jakim jest D1 ,miałem z hegli hd10  hd25 mam D1 ,mam Lks 004 ,feng uds-03 i ze 15 innych dac do kwoty 5tys za nowe , hd30 gorszy od  tooping d30 bo tak hee , cena nie jest wyznacznikiem ale  nie lataj w kosmosie że klocki za 500-1000pln zjadają  daci za 20-50tys lądujemy ;))

miałem tez smsl m8 i M8a jest to przyzwoity poziom ale taki hd25 jest duzo lepszym przetwornikiem M8A nie maja nawet  maja polotu , tutaj jest granie na twarz bez oddechu separacji głębi po prostu gra poprawnie nic więcej 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, babatular napisał:

To jaki DAC jest lepszy brzmieniowo od DAVE ?

SMSL400 ?

 

SMSL jeżeli chodzi o rozdzielczość, scenę, separację etc. jest na poziomie DAVE, ciężko byłoby odróżnić. 
Ale, M400 w przeciwieństwie do DAVE nie gra ostro. DAVE bez ustawiania pod niego całego toru, po prostu daje po uszach. A więc suma wad i zalet jest po stronie SMSL'a. 
 

51 minut temu, freju napisał:

Będziemy kończyć młodzieży tą dyskusje , bo zaraz sie zacznie kolega kolegi miał itp itd , wyznacznik jakości  to roku produkcji , a czy ty masz pojęcie co to implementacja dobra zasilanie liniowe i dalej najnowsze kości pomimo  takiego staruszka dwuletniego jakim jest D1 ,miałem z hegli hd10  hd25 mam D1 ,mam Lks 004 ,feng uds-03 i ze 15 innych dac do kwoty 5tys za nowe , hd30 gorszy od  tooping d30 bo tak hee , cena nie jest wyznacznikiem ale  nie lataj w kosmosie że klocki za 500-1000pln zjadają  daci za 20-50tys lądujemy ;))

miałem tez smsl m8 i M8a jest to przyzwoity poziom ale taki hd25 jest duzo lepszym przetwornikiem M8A nie maja nawet  maja polotu , tutaj jest granie na twarz bez oddechu separacji głębi po prostu gra poprawnie nic więcej 


Gadanie "nieee, nie może być, to niemożliwe" jest totalnie z czapy. Pół roku się z HD30 męczyłem, dokładnie wiem jak gra, do tej pory nawiedza mnie w snach. A słuchanie D30 pomimo, że tonalnie, czy jeżeli chodzi o scenę czy rozdzielczość jest baardzo zbliżona do Hegla, to dawało przyjemność, bo dźwięk nie przypominał włożenia ręki do piaskarki, co miało miejsce w Heglu nagminnie. 
SMSL M8 to nie topping, zacznijmy od tego. A to jest dość spora różnica, w szczególności, że te 4 lata temu (bo tyle ma ten SMSL) topping był półkę albo dwie wyżej od SMSLa. Także twoje porównanie jest totalnie bez sensu. 

Ale jeżeli wciąż chcesz dywagować o czymś czego nie słuchałeś bazując tylko na "hmm tak musi być, bo tak mi się wydaje"... To proszę, zawsze dobrze jak pojawia się coś, z czego można się pośmiać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie wypowiadam sie o sprzęcie którego nie miałem nawet jeden odsłuch nie upoważnia mnie do recenzji ,ja tak uważam po latach ,każdy klocek musi być osłuchany najlepiej u siebie ze swoim torem ,M8A porównanie z czapki jak twoje smsl M400 do dave , to co słuchałem to napisałem jest tego więcej ale nie będe ząsmiecał wątku ,widzę że jesteś obryty więc poczytam twoje recki porównania 

ps; co to jest za okreslenie dzwięku "ręki w piaskarce ? serio pytam ? i jaką masz resztę toru ? słuchasz z cd czy streamujesz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RobG1974 napisał:

SMSL D1 poza super dynamiką u mnie niczym się nie wyróżniał. Być może wtedy miałem za mało przejrzysty system, ale to wszystko tak subiektywne odczucia, że w temacie nie ma jednego  rozwiązania. Słuchałem sporo daców, Dave niestety tylko na audio show  i na słuchawkach grał fajnie, ale nie za takie pieniądze. Mi w większości daców brakuje naturalności grania (wszędzie czuć taki nalot techniczności, czy to chord qutest czy TT, czy smsl d1 czy m400, czy gustard a22, czy x26), słucham dużo klasyki i jak pójdę do filharmonii i wracam do domu to jedynie dac lampowy mi się do tego zbliża a nie kosztował tyle co Dave. Dlatego jedynie rozsądne rozwiązanie pożyczyć na 2 tyg. i posłuchać u siebie i posłuchać coś na żywo i zobaczyć czy on do takiego stylu się zbliża. Są Lampizatory jeszcze w podobnej cenie.

Lubisz po prostu lampowe granie trochę cieplejsze D1 to otwartość dynamika szczegół ,ja mam go spiętego z konwerterem singxer su-6 po coax i dopiero z tego  xlr-em na pre hegla P4mk2 i dalej xlr na końcówkę hegla H4Se , wiec jako tako omijam usb wbudowane w D1 ,myśle że lks by mógł być tutaj tez dobra alternatywa dla ciebie bo jest ciplejszy odrobinę i co za tym idzie bardziej analogowy w brzmieniu , ja znowu lubie bardziej tranzystorowe granie nie mylić z cyfrowym bo można mieć to w tzw komplecie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem d1 po i2s, teraz mam Deanfripsa Iris, Gustarda x16 miałem u siebie, w ogóle mnie nie przekonał, usbrige sig po usb bezpośrednio bardziej mi się podobał. Ale jak chcesz detal i szybkość i naturalne brzmienie to naprawdę mój dac spod rąk kolegi Seyv z naszego forum, bije wszystkie dace które miałem (mój profil) i d1 do rozdzielczości i szczegółowości tego daca jeszcze trochę brakuje nie mówiąc o przejściach mikro dynamicznych i muzykalności, to trzeba posłuchać i zobaczyć, to są oczywiście moje odczucia, ale kilka razy organizowałem u siebie odsłuchy i to koledzy również potwierdzali. LKS 04 słuchałem kilka razy, nawet jutro znowu będziemy u kolegi porównywać do Pontusa i Pegasusa, to w ogóle po usb gra tragicznie po i2s już coś zaczyna ale daleko mu dalej do tego co prezentuje dac Seviego. Podkreślam to moje odczucia. Tylko mój dac to Diy i żeby później go sprzedać to musi być ktoś kto ma uszy i umie sam ocenić dźwięk, a nie kieruje się tylko recenzjami z gazet, i musi posłuchać osobiście. Dlatego ciągle szukam czegoś firmowego co zagra w podobny sposób i nie będzie kosztowało pow. 20tys. zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po i2s tylko po coax, d1 nie ma i2s a z konwerterem su-6 uważam że konwertery singxera robią świetną robotę mam ich dwa drugi to su-1 po modzie zasilania kondów i regulatora napięcia zasilanie wyciągnięte na zewnątrz zasilacz sigma 11 na kondach mundorfa i tak samo zasilam switche routery itp ,implementacja usb  w dacach jest z natury słaba i narażona na zaszumienie ,taki  konwerter to usb same w sobie i zegary z najwyzszej półki do tego są zasilane kondenstorami w su-6 nie zasilaczem więc prund dostają krystalicznie czysty ,temat trochę pomijany a to jest uważam klucz 😉 choć nie rozwiąże problemu i tak słabego daca 😂

ps; jaki to dac tego kolegi twojego gdzie można poczytać o nim bo u ciebie w profilu nic nie znalazłem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dac się nazywa Alauda, kolega @Seyv wystawiał go w 2019 r. na AudioShow w pok. 410. Dac jest oparty o PCM1794 i ma aktywną konwersję na wyjściu lampowym, mam też z wersją pasywną ale ten nie ma tak dobrej dynamiki, choć lepszą od Pontusa. Jakbyś był w Lublinie to zapraszam.

16 minut temu, freju napisał:

w su-6 nie zasilaczem więc prund dostają krystalicznie czysty ,temat trochę pomijany a to jest uważam klucz

Zasilanie zawsze jest podstawą, niestety, jeżeli jest słabe zasilanie to później tak też słabo może grać. I2s testowałem na LKS 004, i na Pontusie i Pegasusie, D1 miałem w tamtym roku i testowałem go z usbridge sig jak i nakładką allo digione sig.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez RobG1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też usbridge sig z volumio ale to volumio mnie drażni ,jest nie dopracowane uważam , gra pół godziny dobrze i za chwilę cisza stoi i tylko restart to leczy , z natywnej apki tidal na mac mini hula godzinami jest spokój ;)_

ps;daj jakiegoś linka do tego daca bo nic nie mogę znależć w googlarce ?

Jestem z Lubina ale dolny śląsk ;)) troche za daleko a nie bywam 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu. Kolega zapytał czy warto inwestować w Rollsa a szanowne kolżeństwo bez krempacji nawija o swoich stuningowanych motorowerach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dzarro napisał:

Ja pierdziu. Kolega zapytał czy warto inwestować w Rollsa a szanowne kolżeństwo bez krempacji nawija o swoich stuningowanych motorowerach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ten rzeczony Rolls Royce?

Bo jeśli tak to rzeczywiście ma szanse z tuningowanym motorowerem polec 😉 samochodów bym w to nie mieszał, szczególnie klasy RR w dużej mierze wykonywanych ręcznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, freju napisał:

z natywnej apki tidal na mac mini hula godzinami jest spokój 😉

I mówisz że słyszysz  te wszystkie zasilania, kabelki, podstawki itp itd a to jak Tidal gra Ci nie przeszkadza 😁

Napisałem w 2 poście że drogie przereklamowane i przeszeptane po forach zabawki zostaną użyte potem do słuchania z T. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, dzarro napisał:

Ja pierdziu. Kolega zapytał czy warto inwestować w Rollsa a szanowne kolżeństwo bez krempacji nawija o swoich stuningowanych motorowerach.

Koledzy youtubowcy-forumowcy zaraz Ci udowodnią że Franek z Kazkiem w piwnicy zjedzą Chorda ma śniadanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, babatular napisał:

Koledzy youtubowcy-forumowcy zaraz Ci udowodnią że Franek z Kazkiem w piwnicy zjedzą Chorda ma śniadanie.

Pytanie zadane w niewłaściwym wątku, do hajendu Franio z Kaziem nie zaglądają, a tam ten temat powinien był się znaleść. No chyba że Franio z Kaziem ziemię z inwentarzem sprzedali, to nie wykluczone że i tam zajrzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jurek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mario1976 napisał:

nie wiem czy większa cena za urządzenie wniesie coś pozytywnego-lepszego do dźwięku. 

Cena - nie. 

 

18 godzin temu, freju napisał:

chyba nie ma nawet flagowej kości sabre 9038pro i na pewno nie w dualu jak to ma np smsl D1 ,aha juz wiem ma AK4499 ale tylko jedna kość

Kości nie grają, tylko aplikacja. 
Zwielokrotnianie kości (zwłaszcza delta-sigma) nie zawsze jest korzystne. 

 

18 godzin temu, freju napisał:

wiem że często pieniadze nie grają

I tego się trzymajmy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
2 godziny temu, dzarro napisał:

Kolega zapytał czy warto inwestować w Rollsa a szanowne kolżeństwo bez krempacji nawija o swoich stuningowanych motorowerach.

Bo część szanownych kolegów lubi zabawę w dragsterowe audio (jakby ktoś nie kumał niech wygoogluje wyścigi dragsterów) i nie interesują ich rolls roysy dla pierdzących dziadków którzy uświadamiają sobie, że kasy do grobu nie zabiorą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że wątek "Muzyka klasyczna" założył kolo, który nie rozróżnia Josepha Haydna od Ludwika Hegla to nic mnie już nie zdziwi. Nawet udział w wątku o Chordzie rajdowców z SMSL podłączonym do plejstejszyn.

Do SMSL nic nie mam - nawet czasem używam o ile akurat cholerstwo działa bo sterowniki pod Androida Koledzy Chińczycy skopali jak tylko mogli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dzarro napisał:

Nawet udział w wątku o Chordzie rajdowców z SMSL podłączonym do plejstejszyn.

W wątku będzie poklepywanie się po pleckach, przecież nikt się nie przyzna że przepłacił za coś co gra na poziomie chińczyków za czapkę gruszek 😄 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.