Skocz do zawartości
IGNORED

Głośniki Surround


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
6 godzin temu, JVC 4K napisał:

Ja mam dokladnie taki system JVC DLA N7 +Adeo Plano Velvet + Oppo UDP 203 + Denon AVC X8500H + Dali Rubicon cały set 9.0 + SVS SB4000

No N7 robi robotę, za to ekran masz tani i nie adekwatny do projektora, Oppo to chyba ostatnią sztukę Ci się udało upolować. Czy zamiast tego Denon-a nie myślałeś by kupić procesor i końcówki mocy? Zestaw kolumn masz na dobrym poziomie, niestety ampli odstaje od kolumn. Subwoofer tez niczego sobie👍 Masz gdzieś fotki tutaj na forum jak to wyglada? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To co według Ciebie nowe auto z salonu dzieki któremu mam pracę i służy do zarabiania kasy warte 120 tys to nie to samo co kino domowe które służy tylko do rozrywki za 120 tys, to jaki jest inny przelicznik stosunek ceny kina do auta bo już się gubię.

Nie, to nie jest to samo
Jak sam piszesz, to jedno sluzy do zarabiania kasy, a to drugie do wydawania kasy.
To jest roznica, ktora rozumie kazdy cep

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, długi89 napisał:

nie dziwie się Martinowi że stąd uciekł

hahaha to dopiero komedia

49 minut temu, xajas napisał:

To jest roznica, ktora rozumie kazdy cep

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jak widzisz, nie każdy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez PawelMitsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, długi89 napisał:

 

Zamiast tracić czas tutaj na pisanie wole iść i coś zrobić niż brać udział w tej dyskusji. 

Jako magazynier i tak spędzasz na forum za dużo czasu w godzinach pracy więc masz rację,  idź wydaj towar bo praca odpowiedzialną jest . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

A teraz do rzeczy! Mogę być nawet iksińskim w waszych oczach i słowach. Na mnie nie wywierajcie żadnego wrażenia, wręcz przeciwnie…

 

Ogólnie przyszła dzisiaj dostawa. Chciałem sie z wami nią podzielić co dzisiaj do mnie zawitało z DPD od Grobi.tv jak i auditorium.de z Hamm ale robicie z siebie pośmiewisko i szydzicie z niejakiego „Martina Rejk-a” wiec nie będzie ani pokazu ani opisu, nie zasługujecie na godziwe traktowanie w tym momencie. Zachowujecie się jak małe dzieci które się kłócą w piaskownicy o foremki która jest czyją, źle to o was świadczy.  

11 minut temu, Lonely napisał:

Jak zwykle donosisz to usuwa. 

Ponoć masz Plecy, to odezwij się tam gdzie trzeba i się dowiedz. Ja nic nie doniosłem, nie jest mi to potrzebne. Kablem nigdy nie byłem, za to może ty tak sądząc po tym wszystkim ( nowy nick, koleś 24h na forum i o wszystkim i wszystkich wie wszystko? Śmierdzi na kilometr) 🤔?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na znak protestu skoczę z okna ( wiedząc że mieszkam na parterze 🤣).

Skąd tyle filmików jak i zakupów w DE kolego Niemartynie? 

Ps. Moderatorom zabrakło by życia na kontrolę wszystkich tematów na forum na bieżąco i usuwanie mało wartościowych wpisów więc robią to tylko po zgłoszeniu takiego procederu a nikt nie ma w tym większego interesu niż autor tematu panie Niemartynie. 

Kablem nigdy nie byłem,  mało tego przyjąłem na klatę 6m-cy za kolegę który w tym czasie odbił mi kobietę. Tak lojalność mi bokiem wyszla .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, długi89 napisał:

Na mnie nie wywierajcie żadnego wrażenia, wręcz przeciwnie…

 

57 minut temu, długi89 napisał:

... i szydzicie z niejakiego „Martina Rejk-a” wiec nie będzie ani pokazu ani opisu, nie zasługujecie na godziwe traktowanie w tym momencie. Zachowujecie się jak małe dzieci które się kłócą w piaskownicy o foremki która jest czyją, źle to o was świadczy.  

Jak pisał bez ładu i składu tak dalej pisze , stylistycznie i logicznie tak składa wyrazy jak 12 latek albo ...Niemartyn.

Zamiast napisać ,,Elo mordeczki wracam po urlopie z nowymi gratami " to plącze się i brnie w te głupoty dalej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
49 minut temu, Lonely napisał:

Moderatorom zabrakło by życia na kontrolę wszystkich tematów na forum na bieżąco

Uwierz bądź nie ale ja nic nie zgłosiłem. Spytaj moderatorów, może Ci powiedzą. 
 

50 minut temu, Lonely napisał:

zakupów w DE

mieszkam tutaj, mam rodzine. W czym to przeszkadza bo nie rozumiem? 

 

51 minut temu, Lonely napisał:

Na znak protestu skoczę z okna ( wiedząc że mieszkam na parterze 🤣).

Rób co chcesz twoje życie, twoja sprawa ale mnie w to nie mieszaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
8 minut temu, Lonely napisał:

to plącze się i brnie w te głupoty dalej

W nic nie brnę. Ty coś usilnie próbujesz udowodnić, ale to Ci nie wychodzi chociaż tobie tak to się wydaje… muszę się dokształcić tutaj i przejrzeć pare tematów by wyrobić sobie zdanie na twój temat skąd się wziąłeś kolego🤔 że nagle o wszystkich tyle wiesz

Bravo👏👏👏 trzymaj tak dalej 👍👍👍

18 minut temu, RAF77 napisał:

I tak Martin,.nie chwaląc się, pochwalić się zdążył emoji1.png.

Za karę, bo my nabijamy się z jakiegoś, nieznanego mu "Martyna"
emoji1.pngemoji1.png
 

Przepraszam kolegę ale nie znam go i nie zamierzam poznawać. Szydzicie z niego, jaja se robicie ubliżając mu. Miał z wami na pinku jego sprawa, mi nic do tego. Jeszcze się niczym nie pochwaliłem i nie zamierzam 

 

 

Nic idę rozpakowywać paczki, bo jest co…

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, xajas napisał:


Nie, to nie jest to samo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Jak sam piszesz, to jedno sluzy do zarabiania kasy, a to drugie do wydawania kasy.
To jest roznica, ktora rozumie kazdy cepemoji3.png

 

Znam gościa z autopsji który zrobił sobie salkę kinową w piwnicy złożoną na  szwedzkich głośnikach Proccela Audio typowe zestawy kinowe THX zestawione z prockiem francuskim Trinnov i końcówkami szwedzkimi Proccela Audio, blu-ray to Panas UB 9000 a proj to JVC Z1 i ekran Stewart całość za ponad 500k wraz z akustyką i kablami i fotelami elektrycznymi, a nie ma samochodu i nigdy nie kupi czterech kółek i do pracy jezdzi autobusem komunikacji miejskiej.

Wiec to nie jest takie oczywiste i nie każdy musi to rozumieć.

A słyszałem też i o takich co mają nowe S-klasy, Lambo, Panamery i inne tego typu grube auta nówki z salonu a mają 48 calowe tv za jakieś grosze a o kinie domowym za 120 tys to nawet nie słyszeli w najskrytszych opowieściach.

Więc nie wszystko w życiu jest albo czarne albo białe już się o tym przekonałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pinku nie miał tylko ciśnienia nie wytrzymał i wyzwał wszystkich na pożegnanie i na życzenie konto zamknął i tyle . Sam o tym dobrze wiesz a to że do siebie sam się nie przyznajesz znaczy że masz problemy,  jak ty zarobisz na te kino skoro to Martyn jest magazynierem ? Dogadaj się z nim lepiej .... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
32 minuty temu, Lonely napisał:

Sam o tym dobrze wiesz

Nie wiem nic, bo mnie to nie interesuje.


 

No zdradzę wam że ekran robi robotę. Można manualnie zmieniać czy się chce format oryginalny 21:9 czy 16:9, materiał jest przepuszczalny dźwiękowo ale to jakaś jak by folia? Zastanawiające🤔 Gain ma 0,9 wiec myśle że dobrze. Głośniki już siedzą w obudowach, szybki montaż a za razem demontaż za pomocą pasków. Ale szczerze nie sądziłem że będą one takie wielkie😮 zwłaszcza jako tylne! Końcówka mocy 5ch jedna już jest, teraz trzeba czekać na druga i procesor. 

27 minut temu, JVC 4K napisał:

Nie myślałem że na magazynach tak dobrze płacą, a wystarczy na leasing nowej S-ki.

Nie wiem jak płaca wiec się nie wypowiadam, wiem ile ja zarabiam i wiem na co mogę sobie pozwolić. Dzięki temu mogę zbudować sobie mini salke kinowa 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Lonely napisał:

Na pinku nie miał tylko ciśnienia nie wytrzymał i wyzwał wszystkich na pożegnanie i na życzenie konto zamknął i tyle . Sam o tym dobrze wiesz a to że do siebie sam się nie przyznajesz znaczy że masz problemy,  jak ty zarobisz na te kino skoro to Martyn jest magazynierem ? Dogadaj się z nim lepiej .... 

Jak już się tak sentymentalnie zrobiło, to powiedz po co Ty wróciłeś? Który to już nick Twój? Widać też nie wytrzymałeś. Twój język także jest rozpoznawalny.Może jeszcze nie przez wszystkich, ale to też się zmieni, bo często ciśnienia nie trzymasz. Jeden drugiego podpuszcza. Norma.

Tak widzę, że całe kółko różańcowe wraca co chwilę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
22 minuty temu, RAF77 napisał:

To wrzuć jakieś fotki...

Wrzuciłbym ale robicie ze mnie idiotę, mieszacie z błotem, podpinacie mnie pod jakiegoś Martyna. Najwidoczniej nie zasługujecie na to! 
 

ps. Teraz to wrzuć foty, a w częściej to co…

11 minut temu, STELVIO napisał:

Który to już nick Twój?

Ale kogo? Bo nie wiem? 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martyn powrócił i obudził Krakena swoimi bredniami i jestem . Tyle.  Stelvuś nie odszukuj się grubszego spisku bo go brak a ewentualny zakup sprzętu przez Matyna trochę Cię zdenerwował ale to życie kawalera vs taty co i tak naginasz do własnego drogiego hobby . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lonely napisał:

Martyn powrócił i obudził Krakena swoimi bredniami i jestem . Tyle.  Stelvuś nie odszukuj się grubszego spisku bo go brak a ewentualny zakup sprzętu przez Matyna trochę Cię zdenerwował ale to życie kawalera vs taty co i tak naginasz do własnego drogiego hobby . 

Tak oczywiście masz rację. Jestem zdruzgotany.

Witaj subfaniku. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
9 minut temu, Lonely napisał:

Martyn powrócił i obudził Krakena swoimi bredniami i jestem . Tyle.  Stelvuś nie odszukuj się grubszego spisku bo go brak a ewentualny zakup sprzętu przez Matyna trochę Cię zdenerwował ale to życie kawalera vs taty co i tak naginasz do własnego drogiego hobby . 

No grubo, ktoś tu został postawiony pod murem🤔 nie jestem kawalerem! Ile to mam powtarzać? 

3 minuty temu, STELVIO napisał:

Witaj subfaniku

Kto to? Gdzie go znaleść? Jeszcze nie przeglądałem forum wstecz…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.