Jump to content
IGNORED

Roksan Attessa w ofercie Q21.


Recommended Posts

Roksan ogłosił, że gama jego najnowszych urządzeń audio otrzyma nazwę Attessa i składać się będzie ze wzmacniacza strumieniowego, wzmacniacza zintegrowanego, gramofonu i transportera CD. Całość opracowana i skonstruowana w Wielkiej Brytanii.

Firma twierdzi, że Attessa łączy jakość dźwięku, nad którą Roksan pracował blisko cztery dekady.

Projekt jest zapowiadany jako przystępny i przyjazny, a materiały mają wyjątkową jakość. Ergonomia, niezależnie od tego, czy jest to dotykowe, wielofunkcyjne pokrętło, czy aplikacja sterująca MaestroUnite - są na najwyższym poziomie.

Przyjrzyjmy się wspólnie całej gamie Attessa:

  • Wzmacniacz zintegrowany Attessa posiada bogactwo wejść analogowych i cyfrowych. Ten ostatni jest kierowany do przetwornika cyfrowo-analogowego Burr Brown 24bit/192kHz, podczas gdy jego wejścia analogowe zawierają przedwzmacniacz gramofonowy. Ma również zaletę łączności Bluetooth aptX do przesyłania usług strumieniowych z urządzenia inteligentnego i więcej niż wystarczającą moc.
  • Oprócz szeregu wejść i wysokiej jakości komponentów wzmacniacza zintegrowanego, wzmacniacz strumieniowy Attessa ma dodatkową zaletę platformy strumieniowej BluOS multi-room. Urządzenie jest również kompatybilne z ponad 20-toma wiodącymi na świecie usługami streamingowymi i może przesyłać bezprzewodowo do 64 stref. Posiada ten sam zestaw wejść cyfrowych, który jest kompatybilny z formatami plików MQA i FLAC i z wysokiej jakości gramofonami. Łączność bezprzewodowa jest prosta i stabilna dzięki Bluetooth aptX. Dzięki wydajności audio zapewnianej przez w pełni zbalansowany przedwzmacniacz i transformator toroidalny, pochodzący z Roksana Caspian, o mocy do 130W, wzmacniacz strumieniowy Attessa jest kompatybilny z prawie wszystkimi kolumnami.
  • Wprowadzono również transport Attessa CD i gramofon Attessa. Transport płyt robi dokładnie to, czego można się spodziewać – łączy się przez cyfrowe złącze koncentryczne, z dowolnym wzmacniaczem Attessa i przesyła informacje audio z płyty do przetwornika cyfrowo-analogowego. Korzystanie z aplikacji MaestroUnite oznacza, że wzmacniacz Attessa i transport CD Attessa łączą się w jeden system po skonfigurowaniu, a zaprojektowane w Wielkiej Brytanii niestandardowe oprogramowanie na pokładzie transportu CD zapewnia bezbłędne i dokładne odtwarzanie.
  • Tymczasem gramofon osiągnął cel, z którego cieszy się firma Roksan. Został opracowany i zmontowany w Wielkiej Brytanii i jest dostarczany w komplecie z ramieniem Unipivot, wysokiej jakości, fabrycznie zamontowaną wkładką Roksan Dana i przełączanym przedwzmacniaczem gramofonowym (co sprawia, że jest kompatybilny z dowolnym wzmacniaczem). Gramofon jest zbudowany zgodnie z bezkompromisowymi standardami, przy użyciu najwyższej jakości materiałów – na przykład talerz jest wykonany ze szkła, o dużej masie i z aluminiowym tłumikiem krawędzi. A na konstrukcję obudowy, z nóżkami zaprojektowanymi tak, aby izolować ją od zewnętrznych wibracji, bezpośrednio wpływa Xerxes, najlepszy gramofon Roksana.

Urządzenia w pełni dostępne już w sierpniu w salonie Q21!

Pełna oferta w sklepie on-line pod linkiem.

Podsumowując, przedstawiciele Roskan’a twierdzą, że jeśli znacie już markę - nie będziecie zawiedzeni. Jeśli nie znacie - będziecie zaskoczeni i czeka Was niespodzianka! Czekamy zatem z niecierpliwością, aby zweryfikować tę śmiałą tezę.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

Q21_Roksan_Attessa_HQ.png

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Link to comment

Teraz czas na nową wyższą serię.

Cieszy mnie moda na napędy CD . To zawsze szansa na utrzymanie pozycji formatu.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Link to comment

No ciekawe, bo w części materiałów piszą że kość jest ich autorstwa . Zwarzywsz na kryzys z układami scalonymi można się różnych cudów spodziewać.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.