Skocz do zawartości
IGNORED

McIntosh vs Accuphase


.:Gerard:.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, piorasz napisał:

Ilu audiofilów udziela się w wątkach muzycznych ?

A co to ma za znaczenie? Nie ma żadnego! Można się skupić tylko na jakości odtwarzania domowego stereo i też jest dobrze - w końcu hi-end po to został stworzony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A co to ma za znaczenie? Nie ma żadnego! Można się skupić tylko na jakości odtwarzania domowego stereo i też jest dobrze - w końcu hi-end po to został stworzony.
Hi-end Powiadasz.... W tym sęk. Ja nie mam Hi-End i nigdy nie będę miał. Dla mnie to zupełnie abstrakcyjne pojęcie nie mające nic wspólnego z samą muzyką. Wystarczy pojechać na targi audio i co usłyszymy? Muzykę najlepiej grającą z danym zestawieniem. Jeśli poprosisz o to , żeby puścili Twoją płytę z plecaka to jest problem.
Jeden z nielicznych, który się nie bał był Roger z Katowic (z RCM) i to był jeden z najlepszych odsłuchów. On jeden z nielicznych wystawiających wiedział jak i co zestawić. I nie snuję tu żadnych reklam bo Roger mnie wkurza swoją nachalną indywidualnością nie gorzej jak sly30 ale przynajmniej pokazał takie zestawienie , że czapki z głów. I z winyla i z cyfry. Najgorzej w tym wszystkim jest to, że mało kto o tym na tym forum napisał. A to świadczy tylko o jednym. O braku jakiegokolwiek pojęcia o audio. Oczywiście o drogim audio. Reszta z tego co wyczytałem o AVS z W-wy (po tym jak sam tam byłem ) to indywidualne opinie uzależnione od własnych, indywidualnych upodobań. Ale o pokoju RCM mało kto pisał. Takich w Polsce mamy znawców od hi-end.

Tyle ode mnie o prawdziwym audio, prawdziwie szczerze a nie o pierdnięciu z tyłka.







Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Albo sznycel wiedeński.

Niedawno jadlem taki sznycel wiedenski ale w Wiedniu. najlepszy jaki kiedykolwiek jadlem. i teraz wiem na czym roznica polega. Nie tylko na tym, ze jest z cieleciny, ale takze na podwojnej panierce! Pierwsza warstwa to maka, a dopiero ta druga, to bulka tarta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Chicago napisał:

W tym hobby wszyscy pociskają kit - i o to chodzi! Jakby nie było pociskania kitu i parcia na szkło, to takie forum i oczywiście hobby, nie miałoby racji bytu.

W latach 80ych i 90ych nie było parcia na szkło jak piszesz, a hobby istniało. Tylko było znacznie, znacznie trudniej. Dostep do sprzętu wysokiej klasy to dopiero lata 90-e. Pierwsze sklepy audio w Polsce z prawdziwego zdarzenia. I wtedy nie było takiego wciskania kitu i marketingu jak dziś. I takiej walki dystrybucji na śmierć i życie o klienta jak dziś.

 

Ktoś pamięta właścicieli Hi-Fi Club jak jeszcze urzędowali nie na swoim na ul. Boya ??? Pierwsze moje "prawdziwe" kolumny tam zakupiłem. To było Dynaudio.

 

A jak ktoś chciał dotknąć prawdziwego hi-endu wystarczyło pojechać do Jasika do Nieporętu. Z nim wszystko szło załatwić.

 

🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o tym sznyclu.
Koniecznie trzeba odwiedzic!
Gasthaus zur Oper.

I najlepsze Rizotto

Mozna polaczyc z muzyka! Zaraz obok jest opera. A kto nie dostanie biletu, moze sledzic koncert/wystep na zewnatrz na wielkim ekranie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

IMG_7810.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, audiofan01 napisał:

Ale zawsze kelner pyta jaki stopień wysmażenia steku klient sobie życzy i tu wchodzimy w sferę własnych ocen co jest dobre dla nas. Tak samo ze sprzętem, dla Ciebie Pass to drogie badziewie, dla kogoś innego to nirwana, a Twój sprzęt wykorzystałby co najwyżej w domku letniskowym. Problemem tego forum jest wzajemny brak poszanowania różnych opinii, nazywanie głuchymi tych co wpływu kabli nie słyszą i na odwrót nazywanie tych co mają lepsze kable, naiwnymi, nabranymi ofiarami marketingu, snobami etc.

Co do epitetów masz rację. Z punktu widzenia merytorycznego zaś to geneza zawsze wygląda tak samo. Dyskusja, wymiana poglądów dotyczy np. kabli zasilających albo bezpieczników i Ci którzy nie słyszą bądź nie mają możliwości usłyszec różnic, zmian zaczynają je kwestionować. Niejednokrotnie drwić bądź szydzić z osób rzeczowo zainteresowanych. A najgorsze w tym wszystkim  jest to, że najczęsciej nie spróbowali w ogóle tego zbadać, sprawdzić, doświadczyć. Po prostu wiedzą lepiej i najlepiej i drut.

A kolejna prawda jest taka, że jednak "ceny najczęściej grają". Jestem właśnie po sporym maratonie kablowym i niestety najdroższe modele w danej marce bez najmniejszych wątpliwości grają najlepiej w stosunku do tańszego rodzeństwa. Z drugiej strony można zdziwić się, gdyż znacznie tańsze topowe kable jednego producenta okazują się "lepsze" od na przykład dwukrotnie droższych konkurencyjnych...

I tutaj gwiazdka oczywiście i zastrzeżenie: według mnie i w moim systemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Profi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piorasz napisał:

Jeśli poprosisz o to , żeby puścili Twoją płytę z plecaka to jest problem.

WOW, serio? Ale w sensie, że co? Boją się, że może zagrać słabo? Ale jak? Hajend? Ale żenada 😄Pewnie puszczają jakieś plumkanie albo smęty 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adi777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
WOW, serio? Ale w sensie, że co? Boją się, że może zagrać słabo? Ale jak? Hajend? Ale żenada Pewnie puszczają jakieś plumkanie albo smęty 
Adi777. Czy ty taki jesteś taki naprawdę? Byłeś na Targach? W temacie muzycznym to ty się nie popisałeś. Szukasz przyjaciół/ klakierów w innej tematyce ?



Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, piorasz napisał:

Adi777. Czy ty taki jesteś taki naprawdę? Byłeś na Targach? W temacie muzycznym to ty się nie popisałeś. Szukasz przyjaciół/ klakierów w innej tematyce ?
 

Nie, jaja sobie robię, ale zdziwiłem się, że może być problem z puszczeniem własnego materiału. Dla mnie to trochę dziwne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
WOW, serio? Ale w sensie, że co? Boją się, że może zagrać słabo? Ale jak? Hajend? Ale żenada Pewnie puszczają jakieś plumkanie albo smęty 
Chyba, że ten tego pierwsze zioło weszło

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie, jaja sobie robię, ale zdziwiłem się, że może być problem z puszczeniem własnego materiału. Dla mnie to trochę dziwne...
To nie jest nic dziwnego. Drogie systemy na Targach nie pozwolą Ci puścić swojego.
W jakim?
Ja uczestniczę tylko w jedynym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, pmcomp napisał:

W latach 80ych i 90ych nie było parcia na szkło jak piszesz, a hobby istniało. Tylko było znacznie, znacznie trudniej. Dostep do sprzętu wysokiej klasy to dopiero lata 90-e. Pierwsze sklepy audio w Polsce z prawdziwego zdarzenia. I wtedy nie było takiego wciskania kitu i marketingu jak dziś. I takiej walki dystrybucji na śmierć i życie o klienta jak dziś.

Tak, to prawda, wiem o tym, chociaż lata 90-te, to u mnie praktycznie już tylko USA i to co się działo tutaj. Polski biznes audio z lat 90-tych mnie ominął. Zaczynałem wcześnie, od Elizabeth Stereo i Meluzyn oraz innych Kleopatr, polskich szpulaków, gramofonów Stereo Hit, WG550f i 551f, Fonomaster, przez WS 303, 503, Emerson i mini. Póżniej wieża JVC, Technics M-253X, B-100 i gramofon SL Q-303, wzmacniacze Sony i Denon. Po tym wyjechałem. I był spokój do jakiegoś czasu, ale póżniej się zaczęło. Mój point jest taki, że przez całą dekadę lat 90-tych, sprzęt hi-endowy wysokich lotów był dostępny w USA za ułamek wspólczesnych cen audio. Poza tym, sprzęt hi-fi cechowała ta sama solidność i niezawodność co sprzęt hi-end. 'Wszystko' co the best, było dostępne w przyzwoitych pieniądzach, chociaż trzeba zaznaczyć, że 'wysokie' kable Transparenta, począwszy od Ultra, zawsze odstraszały, zarówno początkowych jak i zaawansowanych audiofanów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, piorasz napisał:

Ja uczestniczę tylko w jedynym.

🤣 Wycieczki osobiste w moją stronę, i że to niby ja się nie popisałem? Hehe, dobry jesteś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Profi napisał:

Co do epitetów masz rację. Z punktu widzenia merytorycznego zaś to geneza zawsze wygląda tak samo. Dyskusja, wymiana poglądów dotyczy np. kabli zasilających albo bezpieczników i Ci którzy nie słyszą bądź nie mają możliwości usłyszec różnic, zmian zaczynają je kwestionować. Niejednokrotnie drwić bądź szydzić z osób rzeczowo zainteresowanych. A najgorsze w tym wszystkim  jest to, że najczęsciej nie spróbowali w ogóle tego zbadać, sprawdzić, doświadczyć. Po prostu wiedzą lepiej i najlepiej i drut.

A kolejna prawda jest taka, że jednak "ceny najczęściej grają". Jestem właśnie po sporym maratonie kablowym i niestety najdroższe modele w danej marce bez najmniejszych wątpliwości grają najlepiej w stosunku do tańszego rodzeństwa. Z drugiej strony można zdziwić się, gdyż znacznie tańsze topowe kable jednego producenta okazują się "lepsze" od na przykład dwukrotnie droższych konkurencyjnych...

I tutaj gwiazdka oczywiście i zastrzeżenie: według mnie i w moim systemie.

Ja spróbowałem tanich (do 1 tysiąca) i bardzo drogich (kilka tys za kabel, najdroższe 11 000 zł) kabli. Mi nie grają.

Chyba że, grają przy wzmacniaczach grubo powyżej 20 000 zł to ok 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Profi napisał:

A kolejna prawda jest taka, że jednak "ceny najczęściej grają". Jestem właśnie po sporym maratonie kablowym i niestety najdroższe modele w danej marce bez najmniejszych wątpliwości grają najlepiej w stosunku do tańszego rodzeństwa. Z drugiej strony można zdziwić się, gdyż znacznie tańsze topowe kable jednego producenta okazują się "lepsze" od na przykład dwukrotnie droższych konkurencyjnych...

I tutaj gwiazdka oczywiście i zastrzeżenie: według mnie i w moim systemie.

Co do cen to nie jest prawda, co sam udowodniłeś w swoim wpisie. Dzisiejsze ceny sprzętu są chore, a ceny kabli w szczególności. Juz to kiedyś napisałem: koszt materiałów i podzespołów w elektronice uzytkowej to max. 5% końcowej ceny sprzetu (netto bez VAT). Nie wiem jak jest w kablach ale moge przypuszczać że jest to od 10x do 100x mniej czyli od 0,05% do 0,5% ceny końcowj netto. Czyli jesli kabel kosztuje w sklepie na półce w Polsce powiedzmy 100.000 zł to koszt materiałów uzytych do jego wytworzenia to od 40,65 do 406 zł. TO MOJE ZDANIE 🙂

 

Niestety ostatnie twoje zdanie czyli "według mnie i w moim systemie" jest jedynym prawdziwym stwierdzeniem na całym tym forum audiostereo.

Dlatego jak bajkopisarze możemy tu pisac co nam slina na klawiaturę naniesie. Jedyne porównania to wspólne słuchanie muzyki w kilka zaprzyjaźnionych osób na ich systemach i w ich pomieszczeniach z najróżniejszymi klockami, kablami, i polepszaczami oraz wymienianie doświadczeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze interesuje jak można sprawdzić różnicę w graniu kabli sieciowych?

Przecież, żeby sprawdzić różnicę to trzeba wzmacniacz wyłączyć wypiąć kabel, wpiąć drugi, włączyć ponownie wzmacniacz. Nawet jak są różnice to są nie do zauważenia. To jest porostu niemożliwe. Raz rozgrzany wzmak raz zimny (rozładowane kondensatory itd). Można oczywiście testować na dwóch takich samych wzmacniaczach ale skąd mamy pewność, że one tak samo grają ?  😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Rolex80 napisał:

Mnie jeszcze interesuje jak można sprawdzić różnicę w graniu kabli sieciowych?

Przecież, żeby sprawdzić różnicę to trzeba wzmacniacz wyłączyć wypiąć kabel, wpiąć drugi, włączyć ponownie wzmacniacz. Nawet jak są różnice to są nie do zauważenia. To jest porostu niemożliwe. Raz rozgrzany wzmak raz zimny (rozładowane kondensatory itd). Można oczywiście testować na dwóch takich samych wzmacniaczach ale skąd mamy pewność, że one tak samo grają ?  😄

Dlatego takie przepinanie nie ma sensu. Wzmacniacz po wyłączeniu, dochodzi do siebie dłuższy czas. Trzeba dobrze znać swój system i mieć pamięć brzmienia. No albo mieć 2 identyczne klocki audio, ciagle podłączone do prądu z różnym okablowaniem. Ale takiej opcji, to wiadomo, że nikt nie ma. Przepinanie kabli gdzieś w sklepie mija się z celem. Szkoda czasu na takie zabawy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piorasz napisał:

Jeden z nielicznych, który się nie bał był Roger z Katowic (z RCM) i to był jeden z najlepszych odsłuchów. On jeden z nielicznych wystawiających wiedział jak i co zestawić. I nie snuję tu żadnych reklam bo Roger mnie wkurza swoją nachalną indywidualnością nie gorzej jak sly30 ale przynajmniej pokazał takie zestawienie , że czapki z głów. I z winyla i z cyfry. Najgorzej w tym wszystkim jest to, że mało kto o tym na tym forum napisał. A to świadczy tylko o jednym. O braku jakiegokolwiek pojęcia o audio. Oczywiście o drogim audio. Reszta z tego co wyczytałem o AVS z W-wy (po tym jak sam tam byłem ) to indywidualne opinie uzależnione od własnych, indywidualnych upodobań. Ale o pokoju RCM mało kto pisał. Takich w Polsce mamy znawców od hi-end.

Jeśli piszesz o tym zestawie grającym z kolumnami Thrax (układ MTM + duży bas chyba 15-ka) to pamiętam dokładnie jak grało i bardzo mi się podobało a jestem z tych krytycznych czepialskich... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Rolex80 napisał:

Mnie jeszcze interesuje jak można sprawdzić różnicę w graniu kabli sieciowych?

Przecież, żeby sprawdzić różnicę to trzeba wzmacniacz wyłączyć wypiąć kabel, wpiąć drugi, włączyć ponownie wzmacniacz. Nawet jak są różnice to są nie do zauważenia. To jest porostu niemożliwe. Raz rozgrzany wzmak raz zimny (rozładowane kondensatory itd). Można oczywiście testować na dwóch takich samych wzmacniaczach ale skąd mamy pewność, że one tak samo grają ?  😄

U mnie w systemie różnice w "brzmieniu" kabli są tak drastyczne, że wyżej wymienione nie stanowi problemu dla ich porównania. A proszę wziąć pod uwage, że byłem typowym kablo-sceptykiem. Jednak nie sposób nie usłyszeć wpływu kabli na jakość brzmienia i zignorować, mimo totalnie zwariowanych ich cen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Profi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Profi napisał:

U mnie w systemie różnice w "brzmieniu" kabli są tak drastyczne, że nie stanowi to problemu dla ich porównania.

Łał, ok. Szacun.

Mnie raczej nie przekonasz 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Rolex80 napisał:

Łał, ok. Szacun.

Mnie raczej nie przekonasz 😉

A jaki miałbym mieć w tym cel? Po co? Jeśli będziesz chciał to przekonać możesz się jedynie sam. Myślę, że chodzi jedynie o to by nie negować i nie psuć merytorycznych rozmów zainteresowanych. A tym bardziej obrażać i deprecjonować. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Profi napisał:

A jaki miałbym mieć w tym cel? Po co? Jeśli będziesz chciał to przekonać możesz się jedynie sam. Myślę, że chodzi jedynie o to by nie negować i nie psuć merytorycznych rozmów zainteresowanych. A tym bardziej obrażać i deprecjonować. 😉

Masz rację i takie podejście bardzo szanuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Profi napisał:

Myślę, że chodzi jedynie o to by nie negować i nie psuć merytorycznych rozmów zainteresowanych. A tym bardziej obrażać i deprecjonować. 😉

A ile z takich merytorycznej dyskusji zainteresowanych to branża kablowa? 😝

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się fajny wątek ale dzięki kilku (tym samym co zwykle) userom wyszedł niezły kibel. Userom oczywiście jak zwykle nie mającym w danym temacie nic sensownego do powiedzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.08.2021 o 06:55, Profi napisał:

Nie ma najmniejszego problemu. 

Zorganizujmy więc testowe odsłuchy z rozpoznawaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jeśli piszesz o tym zestawie grającym z kolumnami Thrax (układ MTM + duży bas chyba 15-ka) to pamiętam dokładnie jak grało i bardzo mi się podobało a jestem z tych krytycznych czepialskich... 
Tego zestawienia nie słuchałem.
Chodzi mi o AVS z 2018r i grało tam:

Kolymny Borg marki Fink Team,
TECH DAS AirForce 5 z ramieniem ACOUSTICAL SYSTEMS AQUILAR uzbrojonym we wkładkę TOP WING RED SPARROW (SUZAKU) i drugim – SME M2R z wkładką Miyajima SPIRIT – MONO, oraz KUZMA STABI R z ramieniem KUZMA 4Point 9 inch i wkładką DS Audio model DS-W2

Phonostage THRAX AUDIO ORPHEUS, DS Audio DS-W2 i RCM SENSOR 2, które to z kolei przesyłały sygnały do przedwzmacniacza liniowego THRAX AUDIO DIONYSOS, monobloki THRAX AUDIO TERES.

W torze cyfrowym C.E.C - nie pamiętam modelu ale w cenie kilkunastu tyś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pmcomp, po cóż te słowa? Wydajesz się doświadczoną życiowo i audiofilsko osobą. Nie lepiej pomagać innym i dzielić się wiedzą, doświadczeniami?

Może niektórzy pamiętają okoliczności w jaki sposób stałem się aktywnym użytkownikiem tego forum. Do dziś nie potrafię zrozumieć złośliwości i braku życzliwości, która często tutaj gości. Myślałem, że takie miejsce słuzy wymianie doświadczeń, dzielenia się wiedzą i pomocą.

Z drugiej strony dzięki części z Was udało mi się w końcu wiele zrozumieć i nie popełnić kolejnych błędów. A także co może najważniejsze złapać bakcyla namiastki audiofila. 😉

Gdyby nie ten hejt, zarozumiałość i trochę pokory oraz szacunku do innych to byłoby super miejsce. I życzę wszystkim by takim stało się, bo to pasjonujące hobby.

2 godziny temu, Ma_ki napisał:

Zorganizujmy więc testowe odsłuchy z rozpoznawaniem.

Jestem za, ale na jesieni jak moto sezon dobiegnie końca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Profi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Profi napisał:

Jestem za, ale na jesieni jak moto sezon dobiegnie końca.

Dobry pomysł. Wcześniej trzeba by ustalić miejsce. Dobrze ja by zebrało się więcej chętnych. Było by ciekawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ma_ki napisał:

Dobry pomysł. Wcześniej trzeba by ustalić miejsce. Dobrze ja by zebrało się więcej chętnych. Było by ciekawie.

👍 ze swojej strony oferuję nanofluxy ncf (niesamowite druty) oraz takumi, no i zobaczymy co jeszcze do tego czasu urodzi się 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Profi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.