Jump to content
IGNORED

Dynavoice Definition DF-6

Guest
 Share

Recommended Posts

Guest

(Konto usunięte)

Witam chciałbym dołączając do klubu dać szybki opis tego zestawu głośnikowego.

Kolumny grają niezwykle dynamicznie bas jest rozdzielczy,szybki,konturowy,średnica wyraźna stoi raczej po cieplejszej stronie mocy,wysokie można regulować zworką od -2,0,+2 i+4dB nie są ostre też raczej łagodne i szczegółowe te kolumny wraz z Rotel RB-1582mk2 i RC-1590 stworzyły wulkan energii i dynamiki którego szukałem od dawien dawna w muzyce Rock,Metal,Hevymetal jest totalna masakra kolumny nadążają na każdym uderzeniem stopy perkusji ,talerzy czy bębnów a gitara elektryczna to poezja tak jak wokale które bardziej podchodzą pod lampę niż tranzystor. 

Kolumny pokazują swoje możliwości dopiero przy mocnym tranzystorze i pomimo wysokiej skuteczności moja stara RB-03 nie rozbujała ich,w planach mam modyfikację zwrotnicy która jest biednie zbudowana i po tunningu pewno szczena mi opadnie 😄 a teraz gra to naprawdę dobrze.

• 7 months later...
W dniu 5.08.2021 o 13:36, MarcinStereo napisał:

Witam chciałbym dołączając do klubu dać szybki opis tego zestawu głośnikowego.

Kolumny grają niezwykle dynamicznie bas jest rozdzielczy,szybki,konturowy,średnica wyraźna stoi raczej po cieplejszej stronie mocy,wysokie można regulować zworką od -2,0,+2 i+4dB nie są ostre też raczej łagodne i szczegółowe te kolumny wraz z Rotel RB-1582mk2 i RC-1590 stworzyły wulkan energii i dynamiki którego szukałem od dawien dawna w muzyce Rock,Metal,Hevymetal jest totalna masakra kolumny nadążają na każdym uderzeniem stopy perkusji ,talerzy czy bębnów a gitara elektryczna to poezja tak jak wokale które bardziej podchodzą pod lampę niż tranzystor. 

Kolumny pokazują swoje możliwości dopiero przy mocnym tranzystorze i pomimo wysokiej skuteczności moja stara RB-03 nie rozbujała ich,w planach mam modyfikację zwrotnicy która jest biednie zbudowana i po tunningu pewno szczena mi opadnie 😄 a teraz gra to naprawdę dobrze.

Napisz gdy zmodyfikujesz zwrotnicę, i jakie są efekty.

Rozważam te kolumny do lampy (EL34 PP).

• 1 month later...
Guest

(Konto usunięte)
W dniu 16.03.2022 o 13:15, happy83 napisał:

Napisz gdy zmodyfikujesz zwrotnicę, i jakie są efekty.

Rozważam te kolumny do lampy (EL34 PP).

Do tej pory zmieniłem okablowanie od terminala do zwrotnicy i basowych na 2,5mm2 ofc  i pierwsze co usłyszałem to bas zyskał lepsze uderzenie a talerze perkusji nie zlewają się jak wcześniej, sama zwrotnica jednak ma dobre elementy.

Ogólnie głupie kabelki o większym przekroju a efekt jest słyszalny 🙂 

• 3 months later...
W dniu 7.05.2022 o 20:16, MarcinStereo napisał:

Do tej pory zmieniłem okablowanie od terminala do zwrotnicy i basowych na 2,5mm2 ofc  i pierwsze co usłyszałem to bas zyskał lepsze uderzenie a talerze perkusji nie zlewają się jak wcześniej, sama zwrotnica jednak ma dobre elementy.

Ogólnie głupie kabelki o większym przekroju a efekt jest słyszalny 🙂 

Zmieniałeś okablowanie gdy kolumny były na gwarancji czy już po?

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.