Skocz do zawartości
IGNORED

Budowa pokoju kinowego


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Był kiedyś ten męczący koleś na Forum subfan ,który siedział Mart,,y,,nowi na ogonie,dziś stwierdzam że tamten miał trochę racji, słoma z butów i passat na podwórku pod oborą.
Przecież on tu jest nadal

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z całym szacunkiem ale pier..licie 3 po 3. Ja rozumiem, że jest to forum publiczne i w każdym wątku można udzielać się ale facet założył go aby zaprezentować proces budowy swojego kina co mogłoby być ciekawe gdyby nie stos frustracji i spiskowych teorii. Nie oceniam osoby zakładającej wątek ani osób komentujących ale naprawdę ciężko na tym forum wyłapać coś wartościowego bo większość to śmieci. Każdy wątek ma swój temat i mało istotne z merytorycznego punktu widzenia jest to czy Martin jest Rejkiem lub czy subfan udziela się czy mu już wszystko wisi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
5 godzin temu, xajas napisał:

Ty „kupuj pod siebie“ co chcesz, a my dyskutujemy i wymieniamy doswiadczenia i opinie „pod siebie“ i sami zadecydujemy, co dla nas jest zbedne a co nie.

Nie mam nic przeciwko dyskusji ale weź se załóż temat w którym będziesz se mógł dyskutować dowoli i o niczym. 
 

Rozumiem że chcesz żebym zamknął ten temat? Skoro inaczej nie dociera. Dla mnie to żaden problem. Szkoda jedynie że wcześniej tego nie zrobiłem przynajmniej nie było by tu tyle syfu😞😞😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.08.2021 o 04:11, długi89 napisał:

Będę pisał co mi się podoba w moim temacie, nie chcesz to się nie udzielaj, ja Ci nie każe 

No i wrócił wreszcie prawdziwy Martyn 😄 a nie jakiś farbowany długi na 89 cm lis 🐺

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, sypus napisał:

No i wrócił wreszcie prawdziwy Martyn 😄 a nie jakiś farbowany długi na 89 cm lis 🐺

A jakie ma to znaczenie w kontekście tematu tego wątku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sypus napisał:

Żebyś trochę luzu załapał Szeryfie 🙂

Nie uważam się za szeryfa. Jestem tu 7 lat i to jest pierwsza taka moja reakcja. Forum niby tematyczne a pełno w nim wycieczek osobistych. Czy nie ma innych miejsc na takie przekomarzania. Jak stare baby na targu. Jak kogoś temat nie interesuje to po co tu zagląda. Byłem ciekawy jak gościowi będą szły prace i jak będzie rozwiązywał kolejne problemy z tym związane. Zupełnie nie interesuje mnie kim był, kim jest lub za kogo się podaje. Ma zacięcie aby pisać to po co go zniechęcać i udowadniać na siłę, że ma kolejne konta. Co to zmieni? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, daniel-de napisał:

Byłem ciekawy jak gościowi będą szły prace i jak będzie rozwiązywał kolejne problemy z tym związane.

No niestety ściana już prawie skończona, zostało kupno Ekranu oraz montaż zewnętrznych paneli przykrywających wszystko. Zdjęcia mam zrobione i zapisane na dysku. Może gdy tutaj się trochę posprząta to zamieszczę wszystko z opisem, ale nie widzę by do tego doszło więc… 

 

2 godziny temu, daniel-de napisał:

Forum niby tematyczne a pełno w nim wycieczek osobistych

Wejdź sobie na hdtv forum i np temat Bipa kultura, porządek i na temat… wszystkie wypowiedzi z sensem i przemyślane. Kolega wrzuca tam filmy które kupuje i tego tam nie neguje, wyśmiewa … tylko tutaj pełno cwaniaczków niedorastajacych do pięt niektórym…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, długi89 napisał:

Wejdź sobie na hdtv forum i np temat Bipa kultura, porządek i na temat… wszystkie wypowiedzi z sensem i przemyślane. Kolega wrzuca tam filmy które kupuje i tego tam nie neguje, wyśmiewa … tylko tutaj pełno cwaniaczków niedorastajacych do pięt niektórym…

Tylko że temat o którym wspominasz to ponoć jedna wielka krypto reklama, wszystko było ustalone wcześniej. Nie wiem ile w tym prawdy ale już mi kilka osób o tym mówiło.

Brak kultury a przede wszystkim umiejętności czytania i wypowiada się to norma

 

2 godziny temu, daniel-de napisał:

Zupełnie nie interesuje mnie kim był, kim jest lub za kogo się podaje. Ma zacięcie aby pisać to po co go zniechęcać i udowadniać na siłę, że ma kolejne konta. Co to zmieni? 

w dodatku jest chyba jedyna osobą, która od czasu do czasu wrzuca jakieś fotki, pisze co robi.. bo ROBI a nie tylko gada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krypto reklama czego niby?
Byłem u Bipo w domu, widziałem i słyszałem jego system, przed zmianą projektora jeszcze.
Wszystko jest tak jak opisane w temacie. Jaką tam widzisz krypto reklamę?


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież piszę że ma ekran rozwijany a dużo lepszy jest ramowy do tego ja mam cały set Dali Rubicon a on jakieś tanie Heco, ja mam SVS SB4000 i flagowy 13 kan. wzmacniacz Denon AVC X8500 więc jak on może mieć lepsze kino jak ma słabszy wzmak i dużo gorsze głośniki i ekran jedynie tylko proje mamy takie same?

Ekrany rozwijane nie ważne czy manualnie czy elektrycznie są gorsze od ramowych ile razy mam to powtarzać w kółko, prawie każdy pokój kinowy z PRAWDZIWEGO zdarzenia ma ekran ramowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JVC 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, JVC 4K napisał:

Przecież piszę że ma

kolesia, który mu przestawił kanapę.

3 godziny temu, RAF77 napisał:

Byłem u Bipo w domu

no właśnie, pół kraju jego chatę zwiedziło, powiedź mi jak to jest że każdy u niego był ?

To nie moja teoria, nie moje słowa więc wyjaśniał nie będę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem fotki tego Bipo, i powiem szczerze, że nie bardzo rozumiem ekscytacji niektórych osób jego systemem.

Ot, dosyć fajne połączenie kina domowego z salonem użytkowym. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, pół kraju jego chatę zwiedziło, powiedź mi jak to jest że każdy u niego był ?
To nie moja teoria, nie moje słowa więc wyjaśniał nie będę.


Nie widzę, żebym miał tutaj coś wyjaśniać. Kto był, ten był i tyle.

Nie myśl, że ja tam specjalnie jechałem.
Byłem w Warszawie kilka dni, to przy okazji odwiedziłem kolegę.



Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 godziny temu, Adi777 napisał:

Ot, dosyć fajne połączenie kina domowego z salonem użytkowym

O to właśnie chodzi, że ma salon połączony z kinem, funkcjonalnie i użytecznie a przy okazji nie rezygnowano z jakości, wręcz przeciwnie dążono do tego by było jak najlepiej w danym lokalu/pomieszczeniu.
 

A głównie chodziło mi o cały opis/wpis nikt tam mu nie mówi co ma źle, że to by wymienił itp. Kolega wrzuca fotki z nowymi nabytkami i nikt go tam nie wyśmiewa tak jak np jvc 4K który zazdrości kolekcjonowania płyt na przykład uważając że to marnotrastwo pieniędzy i woli obejrzeć cyfrowy Polsat w 2.0 SDR ciesząc się tym że płaci tylko 30pln za miesiąc i ma jakość głęboko w duszy, mimo to wydając na sprzęt 120 tys pln-ów w kredycie gdzie nie wykorzystuje nawet 5% tego co ma… kupując kino za 3-5 tys zł byłbym tez zadowolony oglądając netflixa czy Polsat.


Po to założyłem ten temat by zrobić podobnie jak on czyli od początku powstawania kina w domu zamieszczać informacje z tym związane i z biegiem czasu mieć odniesienie jak to wyglądało na początku i do czego się z czasem doszło. Najwidoczniej społeczność tego nie potrafi docenić że ktoś chce coś zrobić swoimi własnymi siłami, nie wiem czy tu chodzi o zazdrość że ktoś może se zrobić w pełni dedykowany pokój kinowy w domu, czy o coś innego… ale wku…ia mnie to że każdy temat jest niszczony nie ważne kto go założy, nie ważne o jaki temat chodzi, wchodzi i trolluje o czym innym. 
  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, Panowie. My tu jesteśmy po to żeby cieszyć się wspólnym hobby. Po co tyle jadu? Czytać się tego nie da. Po co te oskarżenia, podejrzenia, i na takim samym niskim poziomie odpyskówki.

Może dla odmiany skupimy się na tym co lubimy w naszym hobby i systemach.

EDIT: Każdy system jest fajny na swój sposób. Kręcę się po forach po całym świecie i powiem szczerze, że nie kojarzę żadnego systemu, którym chciał się ktoś pochwalić w swoim czy innym wątku, który był by słaby. Oczywiście inaczej się patrzy na high-endowe instalacje w dedykowanych izolowanych pomieszczeniach a inaczej na system w salonie ale jedne i drugie są przeważnie bardzo fajnie złożone w obrębie założonych celów, limitacji i założonych budżetów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sebna

“With age comes wisdom, but sometimes age comes alone.”

― Oscar Wilde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
O to właśnie chodzi, że ma salon połączony z kinem, funkcjonalnie i użytecznie a przy okazji nie rezygnowano z jakości, wręcz przeciwnie dążono do tego by było jak najlepiej w danym lokalu/pomieszczeniu.
 
A głównie chodziło mi o cały opis/wpis nikt tam mu nie mówi co ma źle, że to by wymienił itp. Kolega wrzuca fotki z nowymi nabytkami i nikt go tam nie wyśmiewa tak jak np jvc 4K który zazdrości kolekcjonowania płyt na przykład uważając że to marnotrastwo pieniędzy i woli obejrzeć cyfrowy Polsat w 2.0 SDR ciesząc się tym że płaci tylko 30pln za miesiąc i ma jakość głęboko w duszy, mimo to wydając na sprzęt 120 tys pln-ów w kredycie gdzie nie wykorzystuje nawet 5% tego co ma… kupując kino za 3-5 tys zł byłbym tez zadowolony oglądając netflixa czy Polsat.

Po to założyłem ten temat by zrobić podobnie jak on czyli od początku powstawania kina w domu zamieszczać informacje z tym związane i z biegiem czasu mieć odniesienie jak to wyglądało na początku i do czego się z czasem doszło. Najwidoczniej społeczność tego nie potrafi docenić że ktoś chce coś zrobić swoimi własnymi siłami, nie wiem czy tu chodzi o zazdrość że ktoś może se zrobić w pełni dedykowany pokój kinowy w domu, czy o coś innego… ale wku…ia mnie to że każdy temat jest niszczony nie ważne kto go założy, nie ważne o jaki temat chodzi, wchodzi i trolluje o czym innym. 
  
Otóż to. Wykosztował się na sprzęt a teraz cyfrowy Polsat promuje .

Jak zobaczy i usłyszy te 5% możliwości swojego sprzętu, to będzie cud.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczyłem że nie będę placił 100 zł za 1 film który po obejrzeniu wyląduje na pólce i sie będzie kurzyć by wrócić do niego za pół roku, bo ile razy można ogladać jedno i to samo bo skoro wydałbym tyle na jedną płytę to oznaczało by to że musiałbym codziennie oglądać ten sam film aby się ta płyta zwróciła.

A tak w Cyfrowym Polsacie i Netflixie mam dostęp do szerokiego asortymentu przez 24h płacąc jedną kwotę miesiecznie, nie muszę żonglować płytami, nie mam problemu z ich przechowywaniem nie muszę kupować dodatkowych regałów czy pólek aby te plyty tam wsadzić i inne wynikające z tego tytułu problemy umiejscowienia kolekcji w domu, a tak wszystko jest online na Netflixie i mam spokój.

I tak cieszę się z tego że wykorzystuje 5% kina, czy jak ktoś kupuje Panamerę Turbo S to cały czas musi nią jezdzic 200km/h i robić 40 000km rocznie czy jeżeli chcę to jezdzi 60km/h i robi dla przykładu 5 000km rocznie przebiegu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
36 minut temu, JVC 4K napisał:

A tak w Cyfrowym Polsacie i Netflixie mam dostęp do szerokiego asortymentu przez 24h płacąc jedną kwotę miesiecznie, nie muszę żonglować płytami, nie mam problemu z ich przechowywaniem nie muszę kupować dodatkowych regałów czy pólek aby te plyty tam wsadzić i inne wynikające z tego tytułu problemy umiejscowienia kolekcji w domu, a tak wszystko jest online na Netflixie i mam spokój.

Tiaa… i jakość poszła się je…ć

Ty nie rozumiesz że większości z nas zależy na jak najlepszej jakości obrazu i dźwięku. W internecie nigdy nie będziesz miał tego co na płycie bo nie da się przesłać tego gdy serwery są słabe nie ważne jaki miałbyś internet. Tak samo chodzi o każda jedna cyfrowa satelitę, nie zobaczysz tam tej jakości… 

36 minut temu, JVC 4K napisał:

Już tłumaczyłem że nie będę placił 100 zł za 1 film który po obejrzeniu wyląduje na pólce i sie będzie kurzyć by wrócić do niego za pół roku, bo ile razy można ogladać jedno i to samo bo skoro wydałbym tyle na jedną płytę to oznaczało by to że musiałbym codziennie oglądać ten sam film aby się ta płyta zwróciła.

Tylko że ta płyta będzie na siebie zarabiała jeżeli została wydana w małym nakładzie, ale zawsze możesz zgrać sobie filmy na dysk a płytę odsprzedać. Ja tak będę robił, zostawię se tylko Steelbooki i kolekcjonerskie wydania a reszta pójdzie na dysk a płyty do sprzedania. 

A właśnie se kupiłem w celach testu Egreat a5 do odtwarzania filmów z dysku. Próbnym programem do zgrywania służy mi Dvdfab. Nie wiem czy on jest dobry czy nie, ale dostałem go jako propozycje. Podczas zgrywania wymusza Angielski i napisy PL nie wiem czy dobrze mam ustawione to wszystko bo mam to dopiero drugi dzień…

DBC17012-E346-44A6-AF84-F21E8146E3E3.jpeg

DFD5774D-F458-4393-A784-5AF219604BBA.jpeg

F8D9B676-EDDF-43B9-A732-C1FE0303870A.jpeg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, długi89 napisał:

właśnie se kupiłem w celach testu Egreat a5 do odtwarzania filmów z dysku

Zgrywają płyte masz całe menu filmu do wyboru czy tylko samo odtwarzanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, fetek napisał:

kolesia, który mu przestawił kanapę.

no właśnie, pół kraju jego chatę zwiedziło, powiedź mi jak to jest że każdy u niego był ?

To nie moja teoria, nie moje słowa więc wyjaśniał nie będę.

Fetek jako pierwszemu odpisuje po zdjęciu kagańca.   Chcesz niby coś napisać od siebie ale winę zwalasz na kogo innego i niby ktoś coś kiedyś pisał i szerzyć zaczynasz popyline zamiast otwarcie napisać że uważasz że Bipa projekt był reklamą kalibracji Maćka.  Zaglądałem na forum i temat trwał długo przed i trwa długo po tym zabiegu ale ty widzisz tylko czarne , jak w przypadku mojej kalibracji . Z Zazdrości czepiasz się szczegółów i pytasz o rzeczy których nie rozumiesz sam . Jest to zabieg konieczny przy poważniejszym traktowaniu tego hobby bo sprzęt nawet nie może zostać oceniony bez tego tzn co pokaże twój ampli to wynik tego jaki system kalibracji tam siedzi a każdy wie do czego nadaje się seryjna.... Nie szukaj afery i sam się na to zdecyduj ....hmmm sorry zapomniałem że nie masz Nawet zestawu no bo jakość zobowiązuje w tym wypadku lata oczekiwań.  Bipo ogólnie zyskał na ww kalibracji i nie wydaje mi się żeby pół Polski u niego było tyle że każdy był zainteresowany jaki wpływ ma ww kalibracja i czy warta $$$ ogólnie śmiem twierdzić że mój zestaw zapewnia lepsze doznania podczas projekcji z uwagi na idealne rozmieszczenie które było priorytetem i np głośniki jak i kanapa ma być tam gdzie wypada z obliczeń a nie tam gdzie ją sam ustawie , symetria po prostu i brak kompromisów.  Sam zestaw Bipa to powtarzalne forumowe Heco + demon + dobry proj,  nic szczególnego więc wszystkie zachwyty idą w stronę kalibracji która robi w tym wypadku dobrą robotę. 

23 godziny temu, JVC 4K napisał:

Bipo nie ma prawdziwego kina bo ma ekran rozwijany elektrycznie z napinaczami, prawdziwe kina posiadają ekrany ramowe wykończone ładnym aksamitem.

większych głupot nie czytałem,  daaaaleko idące uproszczenie.  Nie masz podstaw , pomieszczenie,  akustyka,  rozmieszczenie, kalibracja itp itd ale masz ekran ramowy więc jesteś lepszy ..... nic dodać nic ująć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
57 minut temu, hank napisał:

Zgrywają płyte masz całe menu filmu do wyboru czy tylko samo odtwarzanie?

Ten program dvdfab był próbnym programem, miał okrojone menu przed zgrywaniem. Tylko trzy filmy mi się udało zgrać i koniec próby. Pełna wersja to koszt 260 dolarów wiec na chwile obecna nie kupuje tego programu bo jest on pierwszym jakim testowałem. Jeżeli ktoś może polecić  inny program do testów będę wdzięczny, może być na PW. Zgrało się to w ten sposób że klikając na okładkę filmu pojawia się cały opis ( patrz pierwsze zdjęcie ) i jest tylko odtwarzaj, dopiero podczas odtwarzania można za pomocą przycisku na pilocie wejść w ustawienia dźwięku lub napisów. Ale nie ma takiego menu jak jest bezpośrednio na płycie przed odtworzeniem filmu. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JVC 4K napisał:

tak cieszę się z tego że wykorzystuje 5% kina, czy jak ktoś kupuje Panamerę Turbo S to cały czas musi nią jezdzic 200km/h i robić 40 000km rocznie czy jeżeli chcę to jezdzi 60km/h i robi dla przykładu 5 000km rocznie przebiegu.

Nie, nie musi. 

Ale ty jezdzisz w bagazniku. Nie sadzisz ze golf bylby wygodniejszy? 

 

2 godziny temu, JVC 4K napisał:

A tak w Cyfrowym Polsacie i Netflixie mam dostęp do szerokiego asortymentu przez 24h płacąc jedną kwotę miesiecznie, nie muszę żonglować płytami

Tylko nie wpadles na to, ze ogladajac netflixa masz tylko "30%" kolorow, hdr, dzwieki itp? 

1 godzinę temu, długi89 napisał:

A właśnie se kupiłem w celach testu Egreat a5 do odtwarzania filmów z dysku. Próbnym programem do zgrywania służy mi Dvdfab. Nie wiem czy on jest dobry czy nie, ale dostałem go jako propozycje. Podczas zgrywania wymusza Angielski i napisy PL nie wiem czy dobrze mam ustawione to wszystko bo mam to dopiero drugi dzień

Czyli robisz sobie klopot z PIRACENIEM plyt, zamiast odrazu sciagnac torrenta? 

Wtedy twoje sumienie jest czystrze? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lolo2 napisał:

Czyli robisz sobie klopot z PIRACENIEM plyt, zamiast odrazu sciagnac torrenta? 

Kopie na własny użytek moze zrobic jak ma oryginał.

To żadne piractwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, hank napisał:

Kopie na własny użytek moze zrobic jak ma oryginał.

To żadne piractwo.

Yhyyy,  przeczytales cale zdanie? Zacytuje abys dlugo nie szukal 🙂

 

1 godzinę temu, długi89 napisał:

ale zawsze możesz zgrać sobie filmy na dysk a płytę odsprzedać

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
36 minut temu, Lolo2 napisał:

Czyli robisz sobie klopot z PIRACENIEM plyt, zamiast odrazu sciagnac torrenta? 

Ja nic nie piracę. Kupuje film, zgrywam go na swój dysk po czym film odsprzedaje a zgrany film służy mi prywatnie do oglądania. Jak bym go dalej udostępniał czy sprzedawał w tedy mogę to nazwać piractwem. Ale robię to tylko i wyłącznie by mieć wszystko w jednym miejscu, by nie zajmować jednej całej ściany filmami. W tej chwili bawię się by zobaczyć jak wypada różnica względem streaming vs. kopia płyty vs. płyta i na chwile obecna jest wszystko w odwrotnej kolejności co podałem ( płyta, kopia płyty, streaming ) i to widać na PJ i zwykłym ekranie. Tak że kolego JVC 4K moje graty z wybór sprzętu i przepłacenie. Tak że wydając 3-5 tys zł na kino na pewno nie jeden raz by Ci kopara opadła przy seansie z Netflixa czy Polsatu… oczywiście nie mam tutaj nic do ludzi którzy takowe kino w tej cenie posiadają, ba na 100% są zadowoleni z tego że wydali nie dużo a maja frajdę z seansów🙂  

49 minut temu, Lolo2 napisał:

Ale ty jezdzisz w bagazniku. Nie sadzisz ze golf bylby wygodniejszy? 

😂😂😂👍

50 minut temu, Lolo2 napisał:

Tylko nie wpadles na to, ze ogladajac netflixa masz tylko "30%" kolorow, hdr, dzwieki itp? 

Zgadzam się w 100% 👍👍👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, długi89 napisał:

Ja nic nie piracę

 

12 minut temu, długi89 napisał:

Kupuje film, zgrywam go na swój dysk

 

13 minut temu, długi89 napisał:

po czym film odsprzedaje a zgrany film służy mi prywatnie do oglądania.

 

13 minut temu, długi89 napisał:

Jak bym go dalej udostępniał czy sprzedawał w tedy mogę to nazwać piractwem.

Nie no szacun xD

 

Ruskie tez tylko kupuja oryginalne plyty, zgrywaja na dysk, sprzedaja lub pozyczaja za darmo na torrencie xD  Wszystko na legalu 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.