Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz sieciowy z regulowanym wyjściem


Mystik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Instrukcje do Teac'a są faktycznie skrajnie lakoniczne. Chyba zakładają ze ich sprzęt nie kupują przypadkowe osoby. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ok …😀

Uzywam co prawda tylko daca ud-503 ale wszystkie potrzebne mi informacje są w manualu.A przy okazji te interesujące mnie informacje mogę znaleść w minutę.

A nie pół nocy czytania…😀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Posłuchałem dzisiaj chwilę w salonie Top Hifi/Video małego "badziewka" BlueSound Node (2021). Ponieważ było to podłączone do wzmacniacza lampowego i kolumn podłogowych, to nie sposób powiedzieć jak to zabrzmi u mnie.

Nie będę się wymądrzał o barwie i średnicy, bo na to trzeba być dobrze osłuchanym i potrzeba więcej czasu.

Ale nie o to chodzi. Siedząc tam na kanapie nie miałem żadnych zastrzeżeń. Urządzenie zajmuje 1/8 tego co np. Marantz 8006, a nie podejrzewam, żeby brzmiał gorzej. Przynajmniej w zakresie przestrzeni, którymi dysponuje. Nie mówiąc o cenie.

Problemem dla mnie jest to, że Node nie obsługuje natywnie żadnego DSD. Co najwyżej może je odczytać i wywalić do PCM. A to trochę słabo. Ma MQA, ale wiadomo, że to ściema, chociaż pewnie brzmi inaczej/lepiej. Do tego ma tylko jedno wejście cyfrowe. No i w zestawie nie ma pilota.

Na razie postaram się wypożyczyć to urządzenie i zobaczę jak to zabrzmi u mnie przez dłuższy czas na utworach, które dobrze znam. Ale powiem, że na wstępie zdziwiłem się dobrą jakością. Dobra, powymądrzam się 😄 Zaskoczył mnie dość mięsisty, ale i zwarty bas, niezła góra. Wszystko troszeczkę zaokrąglone/ocieplone bez krzykliwych tonów. Troszkę uciekał mi środek, ale jak pisałem, ciężko coś powiedzieć przez kilka minut.

A żeby podkreślić jakiego wykonałem fikołka, to właśnie słucham głośnika Denon Home 150 i IMHO do muzyki i radia nadaje się to całkiem całkiem 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mystik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.08.2021 o 12:11, Marcin_75 napisał:

No co Wy?

30 stron z rysunkami to skrajnie lakoniczne?

Wolelibyście trylogię? 😉

Urządzenie które ma u mnie dożywocie czyli Teac CD-2000 oryginalnie było wyposażone w " instrukcję" która nie informowała jakie rodzaje płyt odczytuje, że niby cd/SACD. Ani jakie formaty przyjmuje USB DAC wbudowany. Pierwsze dni sprawdzałem te możliwości a wnioski przekazałem... uwczesnemu dystrybutorowi. Na jego prośbę... 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham BlueSound NODE (2021).

Dźwięk jak dźwięk. Jak na moje potrzeby jest OK.

Urządzenie bardzo dobrze wykonane. Panel działa dobrze. Nic się nie grzeje, z tym, że nie wiem czy to zaleta czy wada, bo zasilacz impulsowy. Aplikacja dobra. Żadnych problemów.

Dwie rzeczy mnie dziwią. Jedna, to wbudowany "korektor" dźwięku, który po włączeniu przy suwakach na 0 wycina środek. Dlatego jest kompletnie bezużyteczny. Ale to mi mniej przeszkadza.

Drugie, to fakt, że radio TokFm przez to urządzenie, za pomocą TuneIn, nie działa. W tym samym czasie mogłem go słuchać na 2 innych urządzeniach, a tu błąd i koniec. Zresztą tych niedziałających stacji jest kilka. I to jest nie przeze mnie  do zaakceptowania.

Biorąc pod uwagę moje możliwości dźwiękowo-słuchowe chcę posłuchać jeszcze Yamahy WXC-50 i zobaczyć czy i ewentualnie w którą stronę, będzie jakaś różnica. Yamaha ma tę wadę, że nie ma Tidala i przez to w ogóle nie obsługuje plików MQA, ale za to ma obsługę DSD. Pytanie czy natywną czy nie, to już inna sprawa. Liczba wejść i wyjść jest taka sama jak w BlueSound. Ma pilota i pokrętło głośności.

Przez przypadek znalazłem stronę z poprawkami do BlueSound NODE. Jest tego trochę 😄 A jak zwykle zaczynają się od zasilacza, a kończą na w zasadzie nowym urządzeniu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba naprawdę musisz rozważyć dzielonkę.Czyli dac z dźwiękiem jaki lubisz,dobrą regulacją głośności i wejściami jakie potrzebujesz, oraz tańszy  streamer tylko z wyjściami cyfrowymi.Czy to rpi,czy usbridge czy np. ten tani smsl o którym pisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Mystik napisał:

Liczba wejść i wyjść jest taka sama jak w BlueSound.

Czy aby na pewno? Ja tam chyba nie widziałem (może coś przeoczyłem) wejść optycznych, a z tego co pamiętam to chciałeś. W każdym razie jak pożyczysz to daj znać jakie dla Ciebie są różnicę między tą Yamaszką, a Bluesound.

3 godziny temu, Marcin_75 napisał:

Czyli dac z dźwiękiem jaki lubisz,dobrą regulacją głośności

Ile na taki przyzwoity trzeba wydać? Z 5k za nowy? Pytam serio bo jestem w podobnej sytuacji co autor.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JaZzGot87

BS Node 2i lps, RME Adi-2 lps, UR Unico, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, JaZzGot87 napisał:

Czy aby na pewno? Ja tam chyba nie widziałem (może coś przeoczyłem) wejść optycznych, a z tego co pamiętam to chciałeś. W każdym razie jak pożyczysz to daj znać jakie dla Ciebie są różnicę między tą Yamaszką, a Bluesound.

Ile na taki przyzwoity trzeba wydać? Z 5k za nowy? Pytam serio bo jestem w podobnej sytuacji co autor.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
z lewej strony na samym końcu jest normalne wejście optyczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, JaZzGot87 napisał:

Ile na taki przyzwoity trzeba wydać? Z 5k za nowy? Pytam serio bo jestem w podobnej sytuacji co autor.

 

A skąd ja mogę wiedzieć, jaki dźwięk się będzie Tobie podobał? 😉

A poważnie to sporo ludzi jest bardzo zadowolona z relatywnie tanich chińczyków: topping, czy smsl.Drożej ale podobno rewelacyjnie(i z wszytym dps) jest rme adi.Ja używam teac ud 503 i tez sprawuje się świetnie.To takie przykłady do 5k

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż bym posłuchał tego Teac-a. Choćby i NT-505 😄 

Drogi w pień, ale czyta wszystko. Szkoda, że o ile dobrze widzę, nie ma radia. Chyba, że coś jest w ich aplikacji. No i Spotify nie wskazują jako obsługiwany serwis. Ale to się mogło zmienić po jakimś upgradzie o ile takie są.

Oj, oj...doczytałem właśnie, że to urządzenie nie jest widziane w Tidalu i Spotify jako coś grającego. Można tylko przesłać dźwięk przez AirPlay, co powoduje, że nie odczytujemy nic hires. Niby w aplikacji Teac-a można korzystać z Tidala i Qobuz, ale aplikacja jest słaba.

Czyli faktycznie lepiej np. UD-505 + jakiś "chiński badziew" 😄

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mystik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jedno. Powiedzmy, że kupuję wypasiony DAC pt. UD-505. Z wszystkimi możliwymi formatami i w ogóle hifi. I podłączam do tego jakiś sam odtwarzacz sieciowy, który może korzystać z MQA i w przyszłości z jakimś hiRes ze Spotify. 

Czy nie jest tak, że ten "chińczyk", tak czy tak na wyjściu cyfrowym wypuszcza PCM? Bo jeżeli tak, to cały misterny plan słuchania muzyki o wyższej jakości z serwisów muzycznych, w p...u.

Dwa. Wejście cyfrowe w DAC musi umożliwiać przyjmowanie danych "lepszej" jakości. A tu też nie jest różowo.

Dobrze myślę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Mam Yamahe WXC-50 w domu.

Na razie w kwestii funkcjonalności.

Aplikacja pozwala na dużo większą ingerencję w brzmienie niż w przypadku BlueSound Node. I dobrze. A dlaczego, to napiszę jak ponownie wezmę Node i zrobię bezpośrednie porównanie.

Samo podłączenie i uruchomienie przebiegło w 30 sekund bez żadnych problemów. Zreszta podobnie jak NODE.

Wracając do Yamahy:

1. Pilot (malutki) mający 6 przycisków z presetami. Muszę sprawdzić jak to działało w Node, ale tutaj po przypisaniu np. w trakcie słuchania ze Spotify, po ponownym naciśnięciu odtwarzamy dokładnie to co było zapamiętane. Także można pod 1 zapisać jeden album, a pod 2 inny. Muszę to sprawdzić na Node. Przyciski są praktycznie takie same i trzeba na nie patrzeć, żeby włączyć to co się chce 😄

2. Pokrętło głośności na obudowie. Z tym, że niestety jego responsywność jest beznadziejna. Ale jakoś to działa.

3. Urządzenie się gibie na nóżkach. Jedna z nich jest jakby niedokręcona. Nie chce grzebać dopóki ewentualnie nie kupię, ale na razie jest słabo.

4. Wykonanie, poza nóżkami, jest Ok. Fajne zgrabne ciężkie metalowe pudełko. Też nic się nie grzeje.

5. Instrukcja w języku polskim. Wiem, że większość ma to w nosie, ale warto o tym wspomnieć, bo instrukcja w języku polskim w pudełku to rzadkość.

6. Aplikacja działa i się nie zacina (wersja iOS).

7. Radio TokFM działa. To może dziwne, że o tym wspominam, ale na Node nie działało jak kilka innych.

8. Ma DSD, ale nie ma Tidala i tym bardziej MQA. Rozglądnąłem się w plikach DSD, tych oryginalnych, oficjalnych i uważam, że jak się nie słucha muzyki poważnej i może jazzu, to w ogóle nie warto sobie nimi głowy zawracać. Dostępność jest: żadna! Co innego nazwijmy to darknet i pliki rapowane z np.SACD. Ale to wiem tylko ze słyszenia.

O brzmieniu powiem za jakiś czas bo jest o czym 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto na Tidal. Jak na to jak wieszali psy na tę aplikację od Yamahy, to o dziwo Tidal działa bez problemu i dość sprawnie. Ciekawe, że jest to jakby obsługa natywną. Bezpośrednio przez aplikację Yamahy. W przeciwieństwie do Spotify, która jest aplikacją zewnętrzną. Tidal działa oczywiście bez master (MQA). Na NODE sprawdzę czy u mnie słuchać różnicę jakości (MQA VS PCM).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Poszukałbym dobrej ceny na MS120 lub może poszperał na rynku wtórnym, bo moim zdaniem ma wszystko czego szukasz.

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wolałbym sprobowac rme adi zamiast teaca.Z drugiej strony ud 503 używki chodzą w Holandii po 350-400€.Ostatnio widziałem rme nowy za 1100€.

Te małe chinczyki mają wszystko.Tidale, mqa,hiresy i co tylko możesz sobie wymarzyć.Ale najlepiej mieć dobry dac i streamer tylko z wyjściami cyfrowymi.

Wejdz jeszcze na audiophonic.fr i zobacz jakie fajne i tanie streamery na malinach robią zabojady.Mam jeden streamerek z dacem na sabre od nich.Kosztował coś koło 200€ i do dziś śmiga bezproblemowo.Tylko Volumio zrobiło się płatne.Kiedy go kupowałem było jeszcze darmowe.Z drugiej strony teraz jest dużo stabilniejsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Na Temat Audio napisał:

Cześć,

Poszukałbym dobrej ceny na MS120 lub może poszperał na rynku wtórnym, bo moim zdaniem ma wszystko czego szukasz.

Pozdrawiam,

Michał

Michal, gdyby mógł gdzieś wypożyczyć Atolla Ms120 to bym wziął i sprawdził, bo diabeł taki w szczegółach. Dwa, to jest to urządzenie za 5,5kzl. No w ciemno to ja tego nie wezmę 😀

Można oczywiście wziąć go wysyłkowo i odesłać, ale powiem, że nie lubię robić takich numerów.

Używek tego sprzętu nie ma. Był faktycznie na olx, ale tak czy tak był ponad 2x droższy od tej Yamahy. Pytanie czy w moim przypadku jest wart tej dopłaty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mystik napisał:

Michal, gdyby mógł gdzieś wypożyczyć Atolla Ms120 to bym wziął i sprawdził, bo diabeł taki w szczegółach. Dwa, to jest to urządzenie za 5,5kzl. No w ciemno to ja tego nie wezmę 😀

Można oczywiście wziąć go wysyłkowo i odesłać, ale powiem, że nie lubię robić takich numerów.

Transakcyjnie wyjdzie mniej, więc może warto sprawdzić. Jeśli chcesz to jak nasz wróci z wypożyczenia mogę wysłać Ci na testy sztukę demo. Jestem ostatnią osobą, która namawiałaby do kupna czegoś w ciemno. Pobawisz się i zobaczysz czy warto, jednak po Twoim pierwszym poście, przy każdym punkcie wymagań jest "+". 

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Marcin_75 napisał:

Chyba wolałbym sprobowac rme adi zamiast teaca.Z drugiej strony ud 503 używki chodzą w Holandii po 350-400€.Ostatnio widziałem rme nowy za 1100€.

Te małe chinczyki mają wszystko.Tidale, mqa,hiresy i co tylko możesz sobie wymarzyć.Ale najlepiej mieć dobry dac i streamer tylko z wyjściami cyfrowymi.

Wejdz jeszcze na audiophonic.fr i zobacz jakie fajne i tanie streamery na malinach robią zabojady.Mam jeden streamerek z dacem na sabre od nich.Kosztował coś koło 200€ i do dziś śmiga bezproblemowo.Tylko Volumio zrobiło się płatne.Kiedy go kupowałem było jeszcze darmowe.Z drugiej strony teraz jest dużo stabilniejsze.

Bardzo mi się podoba ta strona i pomysł. Ale szczerze mówiąc, trochę wyrosłem z takich DIY 😀 Jeszcze jakiś czas temu pewnie bym to kupił i się pobawił. 

9 minut temu, Na Temat Audio napisał:

Transakcyjnie wyjdzie mniej, więc może warto sprawdzić. Jeśli chcesz to jak nasz wróci z wypożyczenia mogę wysłać Ci na testy sztukę demo. Jestem ostatnią osobą, która namawiałaby do kupna czegoś w ciemno. Pobawisz się i zobaczysz czy warto, jednak po Twoim pierwszym poście, przy każdym punkcie wymagań jest "+". 

Pozdrawiam,

Michał

Priv

pozdrawiam

Piotr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mystik napisał:

Bardzo mi się podoba ta strona i pomysł. Ale szczerze mówiąc, trochę wyrosłem z takich DIY 😀 Jeszcze jakiś czas temu pewnie bym to kupił i się pobawił.

Jasne.Rozumiem.Chociaż mają tez gotowe produkty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha WXC-50 vs BlueSound NODE - brzmienie moim subiektywnym uchem

Jak postawiłem NODE i podłączyłem, to delikatnie drgnąłem filtrami w głośnikach i już. Koniec regulacji. Wyłączona całkowicie korekcja dźwięku w NODE i brzmienie było od razu ok.

Yamaha to zupełnie inna bajka. Po wyłączeniu korekcji dźwięk wyszedł słaby. Najpierw spojrzałem czy aby odtwarzam to samo, czy sąsiad się podpiął po Bluetooth. No i zacząłem kręcić, bo aplikacja ma duże możliwości. Ostatecznie zbliżyłem się do brzmienia poprawnego. Ale właśnie. Tylko poprawnego. Gdybym nie miał porównania, to może bym je nawet zaakceptował. Ale jak włączyłem NODE, to się okazało, że z Yamahy nie wychodzi cześć dźwięków średnio-nisko tonowych, a góra jest krzykliwa. Czyli niby ok, ale jednak bardzo cyfrowo i płasko.

Reasumując: jeśli chodzi o moje warunki akustyczno-odsłuchowe (tu również moje uszy), to zdecydowanie wygrywa NODE i jest wart różnicy w cenie w 100%.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Atoll MS120 ma obsługę Spotify, czy trzeba z aplikacji przesyłać dźwięk np. AirPlay-em? A może aplikacja Spotify widzi w sieci to urządzenie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i będę dalej kontynuował, bo może mi potem to samemu uciec.

Dzięki Panom z Na Temat Audio, miałem okazję posłuchać u siebie w domu Atoll-a MS120. Za co bardzo Panom dziękuję.

Pierwsze wrażenie. Urządzenie zdecydowanie lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciach. Duży wyświetlacz, fizyczne przyciski, metalowa ciężka obudowa. Naprawdę ok. Do tego zgrabny pilot.

Brzmienie. Zaznaczę: SUBIEKTYWNIE w moim systemie odsłuchowo-słuchowym. No u mnie niestety nie dało rady. Na duży plus duża szczegółowość dźwięku w środku pasma. Naprawdę można dosłuchać się wielu nowych elementów w dawno znanym utworze. Zawsze mnie to ujmuje jak słuchając np. Beyond The Pale zespołu The Mission usłyszę dodatkowe dźwięki z ulicy. Szczególnie jak słucham tego tak cicho, że przeszkadzają mi przelatujące ptaki za oknem 😄

Bardzo lubię ten utwór, bo on właśnie pokazuje zarówno te szczegóły jak i scenę, stereo i takie tam...aż nadchodzi 2:20 i powinno nastąpić tzw.pier...lnięcie. No i niestety Atoll tu nie dał rady. Powiedziałbym, że zabrakło dynamiki. Zabrakło też góry. Myślę, że ten odtwarzacz gra zbyt równo jak na pozostałe elementy mojego audio. Może jakbym go podłączył do jakiegoś zewnętrznego wzmacniacza, to byłoby ok. U mnie niestety nie.

Druga rzecz, to sterowanie i funkcjonalność.

1. Odtwarzacz nie obsługuje Spotify - to odpowiedź na moje własne pytanie powyżej.

2. Sama aplikacja jest najnormalniej w świecie słaba i wolna. Nie ma co porównywać do Yamahy, nie mówiąc o BlueSound.

3. Tidal. No jest. Ale obsługa w aplikacji to jest katorga i to bardzo oszczędnie mówiąc. Tu tez bez porównania z BlueOS.

4. Brak Presetów. No to jest koszmar. Włączenie ulubionej stacji radiowej przy słuchaniu Tidal-a to klikanie w nieskończoność.

5. Zdarzył mi się komunikat: "błąd odtwarzacza" na ekranie. Po chwili wszystko działało ok.

Z tych lepszych rzeczy jak dla mnie. Pilot i regulacja głośności ok. Duży wyświetlacz.

Na razie u mnie wygrywa Node (3). Mam zamiar sprawdzić jeszcze co oferuje CA Azur 851N.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypozycz najtnszy streamer Naima lub Linna i porownaj. A pozniej poszukaj uzywki na rynku wtornym. Jak pisalem te wszystkie wydmuszki moze i ladnie wygladaja, ale przede wszystkim maja tragicznie dzialajace aplikacje co je dyskwalifikuje. Dzwiekowo tez bedzie lepiej w wykonaniu ww. sprzetow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kichanadeta

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naimy to dość drogie urządzenia jak dla mnie. Ale cały czas podnoszę poprzeczkę i kto wie 😀

A Ty już zmieniłeś swojego  Naima 172XS na Matrix mini-i Pro 3? Jakieś wrażenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix ma dla mnie kilka wad: brak radia i brak obsługi Spotify. Reszta na papierze wyglada bardzo dobrze, a cena nie zabija.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie zmienilem. Najchetniej to bym zakupil Naim Atom Headphone tylko troche drogi, w NDX XS2 brakuje mi pokretla glosnosci  zastanawiam sie rowniez nad uzywka Naim NAC272, ale narazie to przymiarki. Biore rowniez pod uwage NAD C658. O tego Matrixa to tylko pytalem nie wiem jak z aplikacja etc. Wielka niewiadoma. 

1 minutę temu, Mystik napisał:

Matrix ma dla mnie kilka wad: brak radia i brak obsługi Spotify

Owszem wyglada to na papierze calkiem dobrze. Spotify i radio mozesz odtworzyc przez Airplay. Gdyby udalo 

Tobie sie przesluchac i pobawic tym urzadzeniem to napisz prosze kilka slow odnosnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.