Jump to content
IGNORED

Hulajnogi elektryczne , postęp techniczny , bałagan z tym związany w Polsce.

Wojtek 1959
 Share

Recommended Posts

9 minut temu, piorasz napisał:

Skoro lubisz hamować ciężarówką...

Nie lubię i dlatego się na daremno nie rozpędzam.

10 minut temu, piorasz napisał:

Teraz będzie już ponad 4000000 km (4 miliony) bez żadnej stłuczki, więc pogadamy za Twoje następne 3000000km (3 milony)

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szacunek, pozdrawiam.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Jakby ilość przejechanych kilometrów w kwadracie stanowiła o klasie kierowcy to te 4 mln dałoby 16 razy lepszego kierowcę... ale tak nie jest.

Natomiast z kwadratem prędkości rośnie energia ciała. Pieszy idzie ze 3 km/h a hulajnogista jedzie ze 30 km/h czyli ma 100 razy większą energię. 

O to chodzi a nie o prześladowanie... 

fajnie , że bystry jakiś jest , bo zawsze chciałem zapytać co kieruje takim rowerzystą , lub hulajduszą czy hultajem ( to ten na hulajnodze) do dodawania gazu jak widzi stado pieszych na ścieżce rowerowej (nota bene przechodzącej przez przystanek autobusowy) . Czemu traktują ścieżki jak autostradę i wymuszają pierwszeństwo na wyjazdach , gdzie śluzy nie ma. I czemu , skoro tak kochają swoje ścieżki zjeżdżają na chodnik jak się wyprzedzają lub jadą na skróty.

Czemu pod sam blok jadą rowerem , czemu przez przejście też jadą rowerem , czy tam czymś innym , (skuter , motocykl na chodniku już mnie nie dziwi widzę co dziennie).

Pytanie do @piorasz , bo ponoć jeździsz szybko i bezpiecznie (i jak dobrze pamiętam rowerem w nieobyczajnym stroju i bez bielizny)

nadmienię , że z psem przeszedłem już 100km.

Edited by bolo_senor

fajnie , że bystry jakiś jest , bo zawsze chciałem zapytać co kieruje takim rowerzystą , lub hulajduszą czy hultajem ( to ten na hulajnodze) do dodawania gazu jak widzi stado pieszych na ścieżce rowerowej (nota bene przechodzącej przez przystanek autobusowy) . Czemu traktują ścieżki jak autostradę i wymuszają pierwszeństwo na wyjazdach , gdzie śluzy nie ma. I czemu , skoro tak kochają swoje ścieżki zjeżdżają na chodnik jak się wyprzedzają lub jadą na skróty.
Czemu pod sam blok jadą rowerem , czemu przez przejście też jadą rowerem , czy tam czymś innym , (skuter , motocykl na chodniku już mnie nie dziwi widzę co dziennie).
Pytanie do [mention=57250]piorasz[/mention] , bo ponoć jeździsz szybko i bezpiecznie (i jak dobrze pamiętam rowerem w nieobyczajnym stroju i bez bielizny)
nadmienię , że z psem przeszedłem już 100km.
Skoro w tym całym zgiełku miejskim udało Ci się przejść bez szwanku 100 km z psem to gratuluję - należy Ci się medal za odwagę i rozwagę.
Ufam, że z psem chodzisz na smyczy i zbierasz do woreczka jego odchody nawet jak nikt nie patrzy.

Pozdrawiam.

5 godzin temu, piorasz napisał:

Ufam, że z psem chodzisz na smyczy i zbierasz do woreczka jego odchody nawet jak nikt nie patrzy.

nie pies jest tematem wątku , ale chodzi bez kagańca warczy i szczeka na rowerzystów , łapie ich zębami za nogawki jak jadą. A w nocy obsikuje pozostawione przy klatkach i drzewkach rowery i skutery , czasem "klocka" zostawi - i jestem z niego dumny bo walczy o swój kawałek chodnika i trawnika. 

Czasem spotykamy się w więcej osób z psami na takim ulubionym przez rowerzystów chodniku i urządzamy polowanie. Nawet piesi 

się zazwyczaj cieszą jak uda się psu przewrócić rowerzystę.

pozdrawiam.

Edited by bolo_senor

nie pies jest tematem wątku , ale chodzi bez kagańca warczy i szczeka na rowerzystów , łapie ich zębami za nogawki jak jadą. A w nocy obsikuje pozostawione przy klatkach i drzewkach rowery i skutery , czasem "klocka" zostawi - i jestem z niego dumny bo walczy o swój kawałek chodnika i trawnika. 

Pozdrawiam

Widzisz... Gdyby ludzie przestali "walczyć" między sobą a bardziej skupili się na własnej kulturze to Świat byłby zupełnie inny a i na chodnikach byłoby bezpieczniej.
Tyle i aż tyle mam w tym temacie - gdybyś dalej nie rozumiał.

Pozdrawiam.

33 minuty temu, piorasz napisał:

Widzisz... Gdyby ludzie przestali "walczyć" między sobą a bardziej skupili się na własnej kulturze to Świat byłby zupełnie inny a i na chodnikach byłoby bezpieczniej.
Tyle i aż tyle mam w tym temacie - gdybyś dalej nie rozumiał.

w żadnym wypadku , mylisz się okrutnie.

robili by co chcieli. Ruscy się nawet z nas śmieją , że najlepiej nam wychodzi robienie drugiemu polakowi na złość i jak zabronisz czegoś  polakowi , to na pewno to zrobi. I to jest przykra prawda.

Jest taka ścieżka rowerowa co skręca pod kątem 90* a chodnik biegnie skosem do niej  . Prawie wszyscy rowerzyści jeździli po chodniku uprzejmie używając dzwonka na pieszych .

Postawili znak - nic nie dało . Łańcuch i rurę w poprzek chodnika - dalej nic , omijają trawnikiem i jadą.  Dnia nie było bez incydentu. 

Tylko po to by 10m skrócić drogę - głupota jak dla mnie nie zrozumiała.

W dniu 12.09.2021 o 03:40, szymon1977 napisał:

Ale tu nie trzeba nic nowego wymyślać, bo hulajnogi elektryczne czy inne segway-e tak na prawdę niczym nowym nie są, a tylko nieco odmienną formą starego.

dla tego zamiast ulic z polsce powinny być szyny , wszystkie samochody , rowery i hultajnogi powinny jeździć po szynach.

Edited by bolo_senor

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.