Skocz do zawartości
IGNORED

Buduję sobie jaskinię do zabawy


Butler

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, fetek napisał:

Ja słyszę różnice jak lekko odchylę głowę do tyłu albo usiądę minimalnie niżej a wam z sufitu gra 🥴

No ale slyszysz ze gra spod ekranu. Jaka jest roznica czy gra tuz nad czy tuz pod? Obie opcje nie sa "za" ekranem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, KotSylwester napisał:

Najlepiej pewnie za ekranem.

To by było idealnie jeśli chodzi o kino. Ekran transparentny akustycznie a za nim głośniki instalacyjne... Marzenie. U mnie na obecną chwilę niestety nie do zrealizowania. a) Mam TV na ścianie wykluczający montaż głośnika b) Ekran rozwijany nie jest transparentny dla dźwięku. Więc zostaje głośnik pod ekranem, albo nad nim. No i raczej będzie pod nim tak jak w projekcie sobie narzuciłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "gaming" na TV się lepiej sprawdza? Nie wiem... Raczej nie. Wiem jednak za to że mam trójkę dzieci (w tym jedno pełnoletnie które mieszka u nas już ze swoją drugą połówką) i wolał bym by w ciągu dnia przy normalnym dziennym świetle grali na 75" TV który niedawno kupiłem, niż przy zaciemnionej salce na projektorze. Od czasu do czasu pewnie też się tak pobawimy, ale na co dzień to Soniacz będzie tym wołem roboczym. A na projektor muszę jeszcze dudki uzbierać przez kilka miesięcy, ale to już inna para kaloszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, KotSylwester napisał:

Nie ma roznicy czy jest pod czy nad ekranem. Najlepiej pewnie za ekranem.

Pierwsze słyszę by nie było różnicy😂 dialogi spod sufitu musza brzmieć fenomenalnie🤣🤣🤣 nie ma takiej możliwości by nie było słychać różnicy, to jest niemożliwe. 

43 minuty temu, Butler napisał:

Ekran rozwijany nie jest transparentny dla dźwięku

To trzeba było zamówić transparentny i zamontować w okół tv głośniki instalacyjne. Zamiast wolnostojących kasa by była na lepszy ekran i może proj. A tak będziesz do tego podchodził dwa razy wymieniając projektor i być może ekran na coś lepszego z czasem

30 minut temu, Butler napisał:

mam trójkę dzieci (w tym jedno pełnoletnie które mieszka u nas już ze swoją drugą połówką

To trzeba było kupić dzieciakom tv i zamontować w ich pokoju z konsolką, a pełnolatek powinien sam sobie kupić tv do własnego użytku. Skoro budujesz salke kinowa od podstaw to powinno być jej przeznaczenie typowo kinowe kładąc nacisk na jak najlepsze brzmienie i jakość obrazu niż iść na kompromisy montując tv i projektor kiepskiej jakości. To jest moje zdanie i nie chce Ci czegoś narzucać czy coś, mówię tylko jak ja bym to rozwiązał😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dołu jak się trochę pogimnastykuje to jeszcze coś fajnego uzyska więc spokojnie ale sufit ? nawet z regulowanym centrum .. nie ma opcji.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem mieć 5.1.2. I w planach wyłącznie uniwersalny OLED 77". I budżet maks 20 tys. A co wyszło? Policzę na końcu, nie chcę się denerwować. Ale wydaje mi się że podsumowanie kosztów mnie samego wprowadzi w solidne zdumienie biorąc pod uwagę moje przeciętne zarobki. Przy CNC wielkich kokosów nie ma.

Ekran wyszedł dopiero "w praniu" jak już większość prac instalayjnych miałem wykonanych, tu na forum mnie do niego przekonali. Kupiłem taki na jaki mnie było stać (około 4000zł) transparentne są sporo droższe. Wolnostojące kolumny na froncie jednak na samym początku zakładałem bezwarunkowo i tego konsekwentnie będę się trzymać. Po prostu czuję satysfakcję widząc je przed sobą. Można by było się pokusić o zdublowanie frontów na instalacyjne do kina oraz podłogowe do muzyki i podłączyć je do końcówki mocy jako A+B... Może kiedyś tak zrobię, zobaczymy jak to się będzie spinać dźwiękowo. Ścianę frontową zrobię tak by sobie nie zamknąć drogi dla takiego rozwinięcia systemu.

Ponadto.... Transparentny ak. ekran na pewno by był realny w przypadku możliwości wykorzystania całej ściany tak jak niektórzy mają. Ja mam jednak na jej lewej części ścięty sufit przez schody prowadzące na piętro. Niby całość ma 4,1m szerokości, ale na ekran faktycznie zostaje niewiele ponad 3m (symetrycznie) więc nie ma problemu z podłogowymi kolumnami bo zostaje 0,5 metra wolnego miejsca po obu stronach. A wydawać kilka tysięcy więcej za ekran transparentny po to by centralny umieścić trochę wyżej...? Tylko gdzie jak TV za ekranem wisi? No bez sensu. No i jest jak jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Groot napisał:

To trzeba było kupić dzieciakom tv i zamontować w ich pokoju z konsolką, a pełnolatek powinien sam sobie kupić tv do własnego użytku. Skoro budujesz salke kinowa od podstaw to powinno być jej przeznaczenie typowo kinowe kładąc nacisk na jak najlepsze brzmienie i jakość obrazu niż iść na kompromisy montując tv i projektor kiepskiej jakości. To jest moje zdanie i nie chce Ci czegoś narzucać czy coś, mówię tylko jak ja bym to rozwiązał

Sam widzisz... Nie buduję salki stricte kinowej. To ma być jaskinie do zabawy. Nie wyłącznie sala kinowa, żaden salon, pokój dziecięcy czy kuchnio-aneks. To ma być uniwersum ale wyłącznie dla rozrywki audiowizualnej w naszym domu.

Na wielkim ekranie sam mam ochotę pograć na PS5, nie będe latać do jednego z dzieciaków. A drugi? Też ma mu kupić konsolę żeby nie poczuł się gorszy? Konsola będzie jedna w jaskini i będzie uczciwie. Zresztą oni mają 4 i 9 lat... Najlepsze przed nimi.

Pełnolatka nie kupi sobie jescze nic sama tak poważnego bo nadal się uczy i jest na moim utrzymaniu. Zapewnie za niedługi czas opuści gniazdko... Ale do tego czasu to córeczka tatusia i nie będę jej zabraniać sobie popykać w Fortnite przy aplauzie swoich braci 🙂

3 minuty temu, STELVIO napisał:

Ale przecież Ty nie masz jakoś źle zaplanowanego centrala

Wiem, po prostu zacząłem rozważać czy warto zmienić centralny na instalacyjny i chłopaki zaczęli kombinować jak by go z sensem zainstalować. Zostanę jednak raczej z tym co już kupiłem. Tym bardziej że WilkAudio mi tuninguje właśnie RP6000 i tego centrala. Pod koniec lutego będą gotowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Groot napisał:

Pierwsze słyszę by nie było różnicy😂 dialogi spod sufitu musza brzmieć fenomenalnie🤣🤣🤣 nie ma takiej możliwości by nie było słychać różnicy, to jest niemożliwe. 

A zdziwił byś się i to bardzo...😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czyta takie teorie 😉 brak kompromisów itp. "Nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu." Robiąc sale stricte kinowa nie idz na kompromisy itp. Dajcie spokoj 😎.  Co by nie robic zawwze bedzienkompromis. Wazne by sie nie zagolopowac i miec umiar.👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Groot napisał:

Czy ja wiem? Można zrobić tanio i dobrze a można zrobić drogo i źle🤷‍♂️ 

Zawsze moze byc lepiej 😉 zawsze jest kompromis. Wazne żeby się nie dać zwariować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
44 minuty temu, Butler napisał:

A drugi? Też ma mu kupić konsolę żeby nie poczuł się gorszy?

Tylko najgorsze będzie gdy oboje będą chcieli grać w tym samym czasie, albo ty np umówisz się z kolega z pracy że zagracie se np w Fife lub coś innego po pracy lub o danej godzinie a tu dzieci grają i ząk😬 nie wyprosisz dzieci przecież, co do trzeciego dziecka to wybacz myślałem ze to nastolatek a nie nastolatka🤦‍♂️ to zmienia trochę postać rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czyta takie teorie brak kompromisów itp. "Nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu." Robiąc sale stricte kinowa nie idz na kompromisy itp. Dajcie spokoj .  Co by nie robic zawwze bedzienkompromis. Wazne by sie nie zagolopowac i miec umiar.
Wszystko można. Najważniejsze, żeby nam pasowało. Ale przynajmniej dla mnie ważne jest nie bać się wydać przysłowiowej stówki na profesjonalną kalibrację audio/video przy wydaniu na sprzęt nie małej kwoty. Zrobiłem to już pare razy i nie robiłem wiele razy. Mam porównanie. Wolnoć Tomku w swoim domku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, Butler napisał:

Na początku miałem mieć 5.1.2

No to Ci powiem że za te pieniądze co już zainwestowałeś miałbyś system high end na głośnikach B&W albo Kef lub Monitor Audio w zakładanym systemie 5.1.2 

 

Godzinę temu, Butler napisał:

ale na ekran faktycznie zostaje niewiele ponad 3m

Mieć 3 metry a mieć ( ile tam masz teraz? ) to za pewne duża różnica w wielkości, co do transparentnych ekranów różnica to 1-2 tys zł wiec dużo to nie jest. Jak byś jeszcze sam materiał kupił to za polowe tego co masz teraz byś już miał transparentny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, STELVIO napisał:

Wszystko można. Najważniejsze, żeby nam pasowało. Ale przynajmniej dla mnie ważne jest nie bać się wydać przysłowiowej stówki na profesjonalną kalibrację audio/video przy wydaniu na sprzęt nie małej kwoty. Zrobiłem to już pare razy i nie robiłem wiele razy. Mam porównanie. Wolnoć Tomku w swoim domku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tez chcialem kalibrować. Moj sprzet nie jest bardzo drogi a za kalibracje dostalem oferte na 2 tys, 5 lat temu.  Fakt gdybym wydawal.na sprzet 30 czy 40 tys to co innego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez KotSylwester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez chcialem kalibrować. Moj sprzet nie jest bardzo drogi a za kalibracje dostalem oferte na 2 tys, 5 lat temu.  Fakt gdybym wydawal.na sprzet 30 czy 40 gys to co innego. 
Nie wiem skąd ta cena
No chyba, że razem audio/video. Ale rzadko robi się to w tym samym momencie.
Chyba już trochę zaśmiecamy wątek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) miło Cię znowu poznać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, STELVIO napisał:

Nie wiem skąd ta cena

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) emoji44.png

Acousticlab.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Groot napisał:

Tylko najgorsze będzie gdy oboje będą chcieli grać w tym samym czasie, albo ty np umówisz się z kolega z pracy że zagracie se np w Fife lub coś innego po pracy lub o danej godzinie a tu dzieci grają i ząk😬 nie wyprosisz dzieci przecież

No to będziemy patyczki ciągnąć... Ale na razie się nie martwię, na pewno się jakoś pogodzimy.

6 godzin temu, Groot napisał:

No to Ci powiem że za te pieniądze co już zainwestowałeś miałbyś system high end na głośnikach B&W albo Kef lub Monitor Audio w zakładanym systemie 5.1.2 

Jest 7.2.4 i absolutnie nie żałuję że w tą stronę to poszło, Klipsche nie są wcale złe - tym bardziej po upgradzie. Nawet jakbym budował twardo 5.1.2, to i tak raczej bym kupił te same głośniki/kolumny. Po prostu mniej bym wydał i szybciej skończył budowę.

6 godzin temu, Groot napisał:

Mieć 3 metry a mieć ( ile tam masz teraz? ) to za pewne duża różnica w wielkości, co do transparentnych ekranów różnica to 1-2 tys zł wiec dużo to nie jest.

Konsola ekranu elektrycznego w suficie ma trochę ponad 3m. Ekran jednak jest z obramowaniem i napinaczami które trochę cm zajmują. Netto ma 107" 21:9 (250cm szerokości). Z trzech metrów do sofy będzie super. Kupić transparentny materiał żeby centralny dać wyżej o 40cm? No dobra... Ale nie dam go wyżej bo TV na ścianie więc bez sensu.

6 godzin temu, Groot napisał:

Jak byś jeszcze sam materiał kupił to za polowe tego co masz teraz byś już miał transparentny

Jak bym planował stałą ramę na ścianie to tak. Ale zdecydowałem się na elektryczny w zabudowie sufitowej. Samodzielna wymiana płótna raczej nie wchodzi w rachubę. TV miał być i będzie głównym wyświetlaczem. Przypomnę że ekranu nawet nie planowałem, po prostu poczułem impuls bym nie żałował że go nie zrobiłem w trakcie grubej przebudowy pomieszczenia. Na projektor zbieram, trochę mi to zajmie bo 10 tysięcy (co najmniej) na ulicy nie leży a kredytować się nie mam zamiaru w obecnej sytuacji gospodarczej. Taka nieplanowana wisienka na torcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Butler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2021 o 18:11, Butler napisał:

Haha, trzy miesiące by było ciężko 🙂 Chyba że masz ekipę typu "Nasz nowy dom" Dowborowej to luz. Ja sam dziubię, niestety krezusem nie jestem. I tak wydałem na wszystko już o wiele więcej niż powienienem.

Do sufitu podwieszanego przykręciłem płyty gipsowe, do nich tą gumę na całej powierzchni, i na wierzch ponownie płyta gipsowa. Taka kanapka ,widać gumę pomiędzy płytami na zdjęciu z miarką. Oprócz tego dałem ją w kawałkach wszędzie na łączeniach stelaży, płyty gipsowej, ściany, belek. Gdzie się dało, nie kupowałem dedykowanych akustycznych wieszaków i podobnych akcesoriów. Na fotce z przed dwóch tygodni pierwszy arkusz gumy w trakcie montażu... Ehh, łatwo nie było. Ciężkie to, wygina się, ostro się namordowałem. Ten podnośnik do płyt ponownie zrobił robotę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG_20211218_000329.thumb.jpg.a62e3422b43bba8a32c536e80f9ad2d7.jpg

IMG_20211218_000301.thumb.jpg.ad0a240d151277be60cb0117dfec026b.jpg

Planuję zrobić taką kanapkę ale w formie ściany. Czym przykleić taką płytę gumową do płyty g-k? Czy jest jakiś specjalny klej, czy może użyć sporo taśmy dwustronnej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Groot napisał:

Wystarczy wpisać w alle… 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Do wyboru, do koloru. A który nada się do przyklejenia do płyt g-k,  płyt gumy o masie 6 kg/m2 i nadaje się do użytku wewnątrz pomieszczeń? Czy masz w tym doświadczenie i czym kleiłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie nie mogłem użyć podpory zastosowałem najzwyklejszy butapren i trzyma jak diabli. Ale trzeba pamiętać o prawidłowej jego aplikacji, gumę trzeba zmatowić drobnym papiermem ściernym, oczyścić, odtłuscić, smarujemy obie powierzchnie cienką warstwą i sklejamy po 15 miutach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Butler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są kleje w sprayu i chyba łatwiejsze w aplikacji

np

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez RobertG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.