Skocz do zawartości
IGNORED

Dyskusje na luzie o wszystkim i niczym | Bez audio | Bez polityka


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, seniortelefono napisał:

 

Że też chce ci się to czytać 🙂

Wyłącznie w celach poznawczych.

Boże broń - nie polemicznych!

😂🐈

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to ma byc dyskusja na luzie o wszystkim i o niczym ?? To o czym panowie dyskutuja na powaznie ?

Nic dziwnego, ze demograficznie stoimy fatalnie . Przeciez od takich "luznych dyskusji " to od razu rura mieknie ...:) choc zdaje sobie sprawe ze dla wiekszosc tu piszacych czasy aktywnosci na tym polu dawno minely ..

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy dostają erekcji wyłącznie po lekturze wątku o tym, jak to Prezes Kaczyński robi dobrze młodzieży ;-).

Innym pomaga biczowanie grającym kablem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym byl prezesem to tez nie zwracalbym uwagi  na "nie mlodziez "  Niestety pewne ograniczenia finansowe i 20 letni samochod sprawiaja ze musze nadrabiac wrodzonym czarem, ktory jest na tyle leciwy ze jakby stracil swoja moc sprawcza na mlodziez ponizej 40 stki ...zazwyczaj

Sprawe samochodu daloby sie zalatwic sprzedaza grajacych kabelkow bo mi ostatnio powiedzial fonolog ze powinienem nosic aparat sluchowy gdyz walenie mlotem przez dziesieciolecie niekorzystnie sie odbilo na moim organie ale wciaz wydaje mi sie ze slysze roznice (choc glos mojej obecnej partnerki czesto rozmywa mi sie w tle ) Co ciekawe glos mlodej i atrakcyjnej sziksy slyszalem bardzo dobrze wiec troche mi szkoda drutow Audio Nota. Eeeh zyzn parchataja ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez limono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
6 godzin temu, limono napisał:

powiedzial fonolog ze powinienem nosic aparat sluchowy gdyz walenie mlotem przez dziesieciolecie niekorzystnie sie odbilo na moim organie ale wciaz wydaje mi sie ze slysze roznice

aż korci by się zainteresować, czy wieloletnie walenie mogło się odbić na organie...tylko, co sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kazik-t napisał:

aż korci by się zainteresować, czy wieloletnie walenie mogło się odbić na organie...tylko, co sprawdzić?

No przy jakiej czestotliwosci opada oczywiscie . U mnie jest uwiad na 3Khz i to dosyc powazny. Ponizej i powyzej jest calkiem dobrze . Nie moge juz sie wypowiadac na audio tematy na ktore zreszta i tak jakby szkoda czasu , ale wciaz moge cieszyc sie muzyka i kupowac sprzet ktory "gra srodkiem" i ladnie wyglada na szafce i cieszy moje wrodzone poczucie estetyki. Pewnie zaloze aparat za kilka lat ,ale teraz czulbym sie jak ze sztuczna szczeka ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kazik-t napisał:

opada raczej po ...choć czasem domaga się jeszcze.

Podobno Ci ktorych nie drecza problemy egzystencjalne i nie odczuwaja potrzeby ratowania swiata maja lepsza charakterystyke przenoszenia ...Prosta jak drut !

Pewnie juz to przytaczalem tutaj ale kuzynka mojej bylej zony mi sie zwierzyla ze zazwyczaj potrafi poznac faceta z kasa po stopniu naprezenia. No i dodala , ze choc nie jest materialistka (w co szczerze mowiac watpie bo jeszcze nie spotkalem takiej kobiety) to nie idzie do lozka z facetem zeby sie umartwiac ...

No , ale nasza cywilizacja wali sie w gruzy a my tu o D...ach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez limono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, skynyrd napisał:

Cały się napręża, czy tylko jeden element?

Element.. , reszta jest zrelaksowana i odprezona . Teraz jak troche pomyslalem to wydaje mi sie, ze mowila wylacznie o cudzoziemcach.  Naszym to by chyba troche pomoglo spuszczenie pary bo wciaz sie preza niezaleznie od okolicznosci 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ! 

Nie wiem czy Madame Hortensja z Greka Zorby tak tesknila za swoimi trzema generalami z powodu tesknoty za miniona chwala czy tez z czysto praktycznych powodow. 

A jak juz nie ma kasy to ponoc ogorki kiszone tez dzialaja jak dowodzi przypadek Doktora Nieglowicza ze Skirolawek ..

Znam tu jedna taka ktora odkryla nagle ze ma jakies polskie korzenie i zwariowala na punkcie ogorkow kiszonych (i kapusty tez ) Pewnie nietrudno byloby ja zbalamucic kilkoma przepisami (moja mama robi swietne kiszonki ) ale znam jej faceta no i zaden ze mnie doktor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez limono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspanialy film ktory ogladam co jakies kilka lat w towarzystwie  kobiety ktora akurat mi towarzyszy w tym okresie ale wszystkie podchodzily  do niego bez entuzjazmu. (delikatnie mowiac )  Nie spotkalem tez zadnej, ktorej podobalaby sie "Konopielka" czy chodzby "Dzien Swira" czy to w Polsce czy na emigracji, a moja obecna lady to nawet nie lubi ogorkow kiszonych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez limono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, limono napisał:

Wspanialy film ktory ogladam co jakies kilka lat w towarzystwie  kobiety ktora akurat mi towarzyszy w tym okresie ale wszystkie podchodzily  do niego bez entuzjazmu. (delikatnie mowiac )  Nie spotkalem tez zadnej, ktorej podobalaby sie "Konopielka" czy chodzby "Dzien Swira" czy to w Polsce czy na emigracji, a moja obecna lady to nawet nie lubi ogorkow kiszonych...

Miałem parę żon. No właśnie... miałem. One są z innej planety.

Teraz jestem sam. I jestem szczęśliwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, skynyrd napisał:

Teraz jestem sam. I jestem szczęśliwy.

Weź dwa koty ze schroniska, albo sobie capnij jakiegoś bezdomnego nieboraczka.

Wtedy dopiero pisz o szczęściu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, skynyrd napisał:

Miałem parę żon. No właśnie... miałem. One są z innej planety.

Teraz jestem sam. I jestem szczęśliwy.

Obawiam sie, ze to my jestesmy z innej planety a nasze zony staly TWARDO na ziemi . Moje zony nie mialy zadnego problemu ze znalezieniem sobie brodzacych sprawnie w mule ziemskiego zycia osobnikow (i to w trakcie trwania tak zwanych zwiazkow no bo ziemskie kobiety nie przepadaja za proznia)   a ja wyslalem w kosmos pocalunki swe a planety niosly moje SOS ...

Ta obecna przyszla zona , co nie lubi ogorkow zdaje sie, ze juz pogodzila sie z faktem ze nie bedziemy mieszkac razem 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Weź dwa koty ze schroniska, albo sobie capnij jakiegoś bezdomnego nieboraczka.

Wtedy dopiero pisz o szczęściu.

Nie mogę Niusiu. Ci co odmówili mi tej niewidomej Kropeczki, uzmysłowili mi to.

A jak pierdolnę w kalendarz? Ze mną ch*j, koty się pożywią, ale jak wyschnę? Czego się napiją?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wyschniesz - skrobnij coś na Forum.

Ktoś na pewno przyjdzie i kotka weźmie.

(zostaw drzwi uchylone, a przynajmniej nie zamykaj na klucz)...

.......

5 minut temu, skynyrd napisał:

Czego się napiją

A poważnie - MUSISZ wziąć kota. Człowiek, który całe życie miał i kochał koty, a nagle zostaje BEZ - degraduje się błyskawicznie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Zanim wyschniesz - skrobnij coś na Forum.

Ktoś na pewno przyjdzie i kotka weźmie.

(zostaw drzwi uchylone, a przynajmniej nie zamykaj na klucz)...

.......

A poważnie - MUSISZ wziąć kota. Człowiek, który całe życie miał i kochał koty, a nagle zostaje BEZ - degraduje się błyskawicznie.

 

No, nie bardzo. Ja jestem sam, nie skażę kota na śmierć.

Został mi Marlin i ten fantastyczny Koreańczyk z YT, który tak fantastycznie zsocjalizował koty z Samojedem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, limono napisał:

Obawiam sie, ze to my jestesmy z innej planety a nasze zony staly TWARDO na ziemi . Moje zony nie mialy zadnego problemu ze znalezieniem sobie brodzacych sprawnie w mule ziemskiego zycia osobnikow (i to w trakcie trwania tak zwanych zwiazkow no bo ziemskie kobiety nie przepadaja za proznia)   a ja wyslalem w kosmos pocalunki swe a planety niosly moje SOS ...

Ta obecna przyszla zona , co nie lubi ogorkow zdaje sie, ze juz pogodzila sie z faktem ze nie bedziemy mieszkac razem 

Moje żony... Myślały, ze forsa na utrzymanie ich i dzieciaków bierze się z nikąd. Chyba nawet mnie nie zdradzały, ale, kto wie. A nawet - darowałem im to. Ja je też zdradzałem nagminnie.

O innej planecie piszę z innego powodu. Teraz sobie hodują jelonki Bambi w Kanadzie. Dwie żony i kochanka. Nie mówiąc o córkach 🙂 Wszystkie są pierdolnięte ekologicznie.

Wnuczka, gdy po lądowaniu zj***ła mój samochód z powodów ekologicznych, sama wracała z lotniska. 

Po 5 godzinach - Dziadziu, ja już nie będę, zapłać panu 🙂  A mam jescze oszalałą prawnuczkę, która ratuje świat.

Nienawidzi mnie, a ja to podsycam.

Przypuszczam, że była by zachwycona takim Bobo czy Dżambem w rurkach. Ale to stare dziady.

 

Panie Limon - nie przejmuj się Pan!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Człowiek, który całe życie miał i kochał koty, a nagle zostaje BEZ - degraduje się błyskawicznie.

Od małego miałem zawsze kota. I to nie w sensie pierdolca, tylko prawdziwego. 😉
Każdy był inny, ale wszystkie były charakterne. Jeden łapał za nogi gości przychodzących do domu, drugi gonił jamnika, ku uciesze i zdziwieniu obserwatorów tego niecodziennego zjawiska, a trzeci potrafił wybić się ponad wysoką siatkę na balkonie w pogoni za ptaszkiem, spaść w 6 piętra na betonowy chodnik i przeżyć bez większych obrażeń. Po rehabilitacji był jak nowy. Koty są kochane i mam do nich słabość...nawet taką, że jadąc rowerem i widząc kotka, zawsze zatrzymuję się, bo chcę go pogłaskać. Jedne uciekają, inne przychodzą do mnie i łaszą się. 😉
Od 12 lat mam pieska i kocham go tak samo jak te wszystkie moje koty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, soundchaser napisał:

Od małego miałem zawsze kota. I to nie w sensie pierdolca, tylko prawdziwego. 😉
Każdy był inny, ale wszystkie były charakterne. Jeden łapał za nogi gości przychodzących do domu, drugi gonił jamnika, ku uciesze i zdziwieniu obserwatorów tego niecodziennego zjawiska, a trzeci potrafił wybić się ponad wysoką siatkę na balkonie w pogoni za ptaszkiem, spaść w 6 piętra na betonowy chodnik i przeżyć bez większych obrażeń. Po rehabilitacji był jak nowy. Koty są kochane i mam do nich słabość...nawet taką, że jadąc rowerem i widząc kotka, zawsze zatrzymuję się, bo chcę go pogłaskać. Jedne uciekają, inne przychodzą do mnie i łaszą się. 😉
Od 12 lat mam pieska i kocham go tak samo jak te wszystkie moje koty.

Sound, dobrze Cię widzieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.