Skocz do zawartości
IGNORED

Arcam a39 + b&w 603


cygaret
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, planuje taki zestaw używany. Pytanie czy te klocki mają prawo się zgrać ze sobą? Arcama znam i podoba mi się taka prezentacja dźwięku, tylko słuchałem z Triangle i było ok. Bowersy też mi podchodzą tylko znowu słuchałem z Nadem. Mam jedne obawy, czy bas nie będzie zbyt chudy w takiej konfiguracji? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, cygaret napisał:

Cześć, planuje taki zestaw używany. Pytanie czy te klocki mają prawo się zgrać ze sobą? Arcama znam i podoba mi się taka prezentacja dźwięku, tylko słuchałem z Triangle i było ok. Bowersy też mi podchodzą tylko znowu słuchałem z Nadem. Mam jedne obawy, czy bas nie będzie zbyt chudy w takiej konfiguracji? 

Arcam na pewno sobie poradzi, znam ten piecyk. Niestety nic nie mogę napisać o konfiguracji z Bowersami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yankes
błąd

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak to jest jak celujemy w używki, taniej ale ciężko przetestować. Pewnie skończę na magnacie mr780 to ponoć bardzo zacny piecyk. Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B&W z Arcam zagra dość neutralnie, jednak bez odsłuchu to wiesz... jednemu się zawsze bardziej podoba, innemu mniej. B&W to świetna przestrzeń, stereo, oddech, dźwięk jest napowietrzony. Bas krótki i szybki. Tego się można po tych kolumnach spodziewać. Są też bardzo prądożerne, jednak dla tego Arcama to nie będzie problem. 

 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Bowersy mają bardzo cieniutki basik. Wiem, bo miałem i cieszyłem się jak dziecko, kiedy udało mi się je opchnąć. U mnie grały z Arcamem A90, AVR400, NAD 375 i 325. W żadnej konfiguracji nie dało się tego słuchać. Jak słuchałem ELO "Out of the blue" dosłownie miałem łzy w oczach, tak tragiczny był to dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bu1 napisał:

Bowersy mają bardzo cieniutki basik. Wiem, bo miałem i cieszyłem się jak dziecko, kiedy udało mi się je opchnąć.

Nie wiem jak wygląda Twoja akustyka lub jakie masz wymagania personalne-> ale jest to nie do uwierzenia co piszesz...

Miałem dawno temu model 683 (pierwsza wersja) i nie brakowało tam w ogóle basu. Był mocny i stanowczy a im większy wzmacniacz tym więcej emocji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tonnii99 napisał:

Nie wiem jak wygląda Twoja akustyka lub jakie masz wymagania personalne-> ale jest to nie do uwierzenia co piszesz...

Miałem dawno temu model 683 (pierwsza wersja) i nie brakowało tam w ogóle basu. Był mocny i stanowczy a im większy wzmacniacz tym więcej emocji.

Moje wymagania są bardzo proste, sprzęt ma grać pełnym pasmem, tam gdzie jest pier**l..cie, ma być je słychać. Wspomniałem płytę ELO, bo znam ją doskonale, ze wszystkich możliwych nośników i na wielu zestawach, w tym topowych hi-end. I na b&w 603 brzmiała tragicznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie te kolumny powinny zagrać lepiej niż B&W:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Bu1 napisał:

Moje wymagania są bardzo proste, sprzęt ma grać pełnym pasmem, tam gdzie jest pier**l..cie, ma być je słychać. Wspomniałem płytę ELO, bo znam ją doskonale, ze wszystkich możliwych nośników i na wielu zestawach, w tym topowych hi-end. I na b&w 603 brzmiała tragicznie.

każdy ma jakieś "ucho". Widocznie tak Ci zagrało i już. Moje wrażenia są odmienne. Słuchałem też nowych 603 Anniversary i tam również basu nie brakowało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 19.09.2021 o 17:48, Tonnii99 napisał:

każdy ma jakieś "ucho". Widocznie tak Ci zagrało i już. Moje wrażenia są odmienne. Słuchałem też nowych 603 Anniversary i tam również basu nie brakowało.

Bowersów słuchałem w dwóch różnych pomieszczeniach. Tak się składa, że w tych samych pomieszczeniach słuchałem też innych głośników: Dynaudio 72, JBL xti100, b&w P5, Wharfedale Pacific Evo 2*30, kilku podstawkowych, a obecnie Dali Oberon 9. Akustyka taka sama dla wszystkich. I w tym porównaniu bas z 603 jest zwyczajnie nędzny. Owszem stereofonia, przestrzeń na wysokim poziomie, ale basu nie ma!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bu1 napisał:

Bowersów słuchałem w dwóch różnych pomieszczeniach. Tak się składa, że w tych samych pomieszczeniach słuchałem też innych głośników: Dynaudio 72, JBL xti100, b&w P5, Wharfedale Pacific Evo 2*30, kilku podstawkowych, a obecnie Dali Oberon 9. Akustyka taka sama dla wszystkich. I w tym porównaniu bas z 603 jest zwyczajnie nędzny. Owszem stereofonia, przestrzeń na wysokim poziomie, ale basu nie ma!

Jak to  niektórzy redaktorzy piszą "bas jest audiofilski" resztę pasma należy sobie wyobrazić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Yankes napisał:

Jak to  niektórzy redaktorzy piszą "bas jest audiofilski" resztę pasma należy sobie wyobrazić.

Bas jest najtrudniejszym pasmem dla głośników, może być go dużo, ale będzie rozwlekły i buczący. I najłatwiej zauważyć jego niską jakość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczne odczucia co do bowersów, z yamahą bas to jakiś dramat pukający. Dopiero z nadem zaczął się pokazywać tu o uwdzie ale też bez szału.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cygaret napisał:

Mam identyczne odczucia co do bowersów, z yamahą bas to jakiś dramat pukający. Dopiero z nadem zaczął się pokazywać tu o uwdzie ale też bez szału.

Bas będzie dobrze kontrolowany ale efektu zdmuchnięcia papci z nóg nie uświadczysz.

3 godziny temu, Bu1 napisał:

Bas jest najtrudniejszym pasmem dla głośników, może być go dużo, ale będzie rozwlekły i buczący. I najłatwiej zauważyć jego niską jakość.

Góra natomiast może pokaleczyć uszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Yankes napisał:

Bas będzie dobrze kontrolowany ale efektu zdmuchnięcia papci z nóg nie uświadczysz.

Góra natomiast może pokaleczyć uszy.

Już w średniej klasy kolumnach górna część pasma jest prezentowana co najmniej przyzwoicie, środek na ogół marnie, a bas brzmi dobrze dopiero od pewnego pułapu ceny. Są wyjątki, które tę regułę potwierdzają. Wracając do b&w 603, od których ten wątek się zaczął, uważam, że za kolumny kosztujące 6 kzł. mam prawo wymagać. I nie obchodzi mnie kto jest producentem. 

I dodam, że problemem bowersów są miniaturowe głośniczki basowe. Niby jest to 16cm, ale sama membrana ma jakieś 12 cm średnicy. To ja już mam większe w samochodzie. I mogą sobie mądrale prawić mądrości o większym wychyleniu w stos. do głośników np. 23cm, ale wielkości nie da się zastąpić. Obecne moje oberony 9 nie są tak szybkie na basie, jak 603, ale są szybkie wystarczająco, brzmi ten bas świetnie, no i przede wszystkim jest!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Bu1 napisał:

Już w średniej klasy kolumnach górna część pasma jest prezentowana co najmniej przyzwoicie, środek na ogół marnie, a bas brzmi dobrze dopiero od pewnego pułapu ceny. Są wyjątki, które tę regułę potwierdzają. Wracając do b&w 603, od których ten wątek się zaczął, uważam, że za kolumny kosztujące 6 kzł. mam prawo wymagać. I nie obchodzi mnie kto jest producentem. 

I dodam, że problemem bowersów są miniaturowe głośniczki basowe. Niby jest to 16cm, ale sama membrana ma jakieś 12 cm średnicy. To ja już mam większe w samochodzie. I mogą sobie mądrale prawić mądrości o większym wychyleniu w stos. do głośników np. 23cm, ale wielkości nie da się zastąpić. Obecne moje oberony 9 nie są tak szybkie na basie, jak 603, ale są szybkie wystarczająco, brzmi ten bas świetnie, no i przede wszystkim jest!

Każdy według potrzeb i indywidualnych upodobań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bu1 napisał:

Bas jest najtrudniejszym pasmem dla głośników, może być go dużo, ale będzie rozwlekły i buczący. I najłatwiej zauważyć jego niską jakość.

Przy dobrych glosnikach, bas to glownie wydajnosc pradowa, moze go byc duzo, moze byc zroznicowany, moze byc wysokiej jakosci z dobra kontrola, dlaczego nie? 

 

4 godziny temu, Yankes napisał:

Bas będzie dobrze kontrolowany ale efektu zdmuchnięcia papci z nóg nie uświadczysz

Zalezy w jakie pozycji bedziesz mial nogi/stopy,  przy dobrej kontroli niskich czestotliwosci, rowniez mozna wymasowac sobie co nieco, jak ktos lubi..

 

4 godziny temu, Yankes napisał:

Góra natomiast może pokaleczyć uszy.

Jak laczymy wszystko na pale, to tak moze sie zdarzyc.

 

3 godziny temu, Bu1 napisał:

Już w średniej klasy kolumnach górna część pasma jest prezentowana co najmniej przyzwoicie, środek na ogół marnie, a bas brzmi dobrze dopiero od pewnego pułapu ceny. 

Cale pasmo moze brzmiec pieknie i bogato nawet w budzetowce, tylko trzeba zadbac o synergie, zasilanie i okablowanie calego systemu, jezeli ktos ma to w d...e, to wydobywajacy sie dźwiek z glosnikow, tez czesto jest w podobnym miejscu i klimacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taka prawda, kiedyś miałem proste kolumienki infinity primus do tego nad304 całość kilka stówek a dźwięk świetny. Do dzisiaj można kupić np. rewelacyjne uszatki520 za 2,5 i mieć dźwięk bajkę. Żeby tylko moja cholerna POŁOWICA nie była taką stylistką, muszę walczyć o każdy pomysł audio😅 kto też tak ma? Może wymienimy doświadczenia 🙃

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej miec swoj pokoj i mozliwosc 100%-ej stylizacji for audio😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tak miałem, dopóki odechciało mi się być kawalerem. Mały bo mały 10m2 ale kur... Każdy centymetr byłem jak imperator własnej galaktyki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cygaret napisał:

Ale taka prawda, kiedyś miałem proste kolumienki infinity primus do tego nad304 całość kilka stówek a dźwięk świetny. Do dzisiaj można kupić np. rewelacyjne uszatki520 za 2,5 i mieć dźwięk bajkę. Żeby tylko moja cholerna POŁOWICA nie była taką stylistką, muszę walczyć o każdy pomysł audio😅 kto też tak ma? Może wymienimy doświadczenia 🙃

Musisz tłumaczyć, że wszystko robisz dla niej. I pamiętaj: nigdy, przenigdy nie mów jej ile to wszystko kosztuje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem, że atak z kontekstu jest dość dobry. Ona " jest taka torebka za..."  ja na to pewnie, kup Sobie póki jest promocja 🙎‍♂️ ja skoczę po kilka browarków ( jestem weekendowym alkoholikiem ) minę zrobiła kwaśną ale przeszło jak mydełko. Człowiek w pewnym momencie dojrzewa, że to jest sprytna gra w tych damskich głowach, a mój tata mawiał " życie to je bitwa" i miał racje.

 

Ta moja, jest zbyt mądra aby taki wiesz kit przeszedł, że kolumna to dla niej. Ale kur... torebka i już witam się z gąską 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, cygaret napisał:

Ale taka prawda, kiedyś miałem proste kolumienki infinity primus do tego nad304 całość kilka stówek a dźwięk świetny. Do dzisiaj można kupić np. rewelacyjne uszatki520 za 2,5 i mieć dźwięk bajkę. Żeby tylko moja cholerna POŁOWICA nie była taką stylistką, muszę walczyć o każdy pomysł audio😅 kto też tak ma? Może wymienimy doświadczenia 🙃

Śmiało pisz...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.10.2021 o 09:04, cygaret napisał:

Mam identyczne odczucia co do bowersów, z yamahą bas to jakiś dramat pukający. Dopiero z nadem zaczął się pokazywać tu o uwdzie ale też bez szału.

no i właśnie z taką elektroniką należy je łączyć i jest jeszcze druga sprawa, mianowicie apetyt na prąd. Te kolumny potrzebują wydajnego pieca, aby je ogarnął. Moim zdaniem minimum, aby sensownie zagrały B&W 603 to Nad C388, Peachtree Audio Nova 150, Rotel Ra-1572 z naszej oferty. 

Kolumny te są także dość wrażliwe na ustawienie i samą akustykę. Nie lubią płytek, szkła i ogólnie pogłosowych pomieszczeń. 

Edytowane przez Top Hi-Fi & Video Design

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.11.2021 o 14:28, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

no i właśnie z taką elektroniką należy je łączyć i jest jeszcze druga sprawa, mianowicie apetyt na prąd. Te kolumny potrzebują wydajnego pieca, aby je ogarnął. Moim zdaniem minimum, aby sensownie zagrały B&W 603 to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , Peachtree Audio Nova 150, Rotel Ra-1572 z naszej oferty. 

Kolumny te są także dość wrażliwe na ustawienie i samą akustykę. Nie lubią płytek, szkła i ogólnie pogłosowych pomieszczeń. 

No weź przestań z tym apetytem na prąd. 190w na kanał to za mało? Jeden pokoik mam 30m, w miarę dostosowany akustycznie (max na co Ż się zgodziła - 2 ustroje 3d, za plecami regał z książkami, dywan, boczne ściany jedna z płytek 3d), drugi to sypialnia, mocno wytłumiona. Kilka różnych wzmacniaczy i w żadnej, jeszcze raz w ŻADNEJ bowersy nie zagrały dobrze. Tam, gdyby kosztowały 3 tys. to bym mówił, że są wybitne, ale za 6 to jest nędza. I ponieważ przerobiłem kilkanaście różnych zestawów głośników i niezliczoną liczbę innych klocków, nie dam się przekonać, że jest inaczej Dodam, że kable i zasilanie mam też nie z marketu budowlanego, więc tu nie chodzi o to, że nie zadbałem o któryś z elementów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Bu1 napisał:

No weź przestań z tym apetytem na prąd. 190w na kanał to za mało? Jeden pokoik mam 30m, w miarę dostosowany akustycznie (max na co Ż się zgodziła - 2 ustroje 3d, za plecami regał z książkami, dywan, boczne ściany jedna z płytek 3d), drugi to sypialnia, mocno wytłumiona. Kilka różnych wzmacniaczy i w żadnej, jeszcze raz w ŻADNEJ bowersy nie zagrały dobrze. Tam, gdyby kosztowały 3 tys. to bym mówił, że są wybitne, ale za 6 to jest nędza. I ponieważ przerobiłem kilkanaście różnych zestawów głośników i niezliczoną liczbę innych klocków, nie dam się przekonać, że jest inaczej Dodam, że kable i zasilanie mam też nie z marketu budowlanego, więc tu nie chodzi o to, że nie zadbałem o któryś z elementów.

moje doświadczenia związane z tymi kolumnami są zupełnie inne, są one wybitne pod pewnymi względami (w swoim budżecie oczywiście), ale mają tez wady jak każde kolumny. Nieumiejętne dopasowanie elektroniki skutkuje problemami. Kolumny w swoim budżecie wybierane są bardzo często przez klientów, a mamy tez inne marki, więc skazany nikt na B&W nie jest.

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2021 o 22:19, Bu1 napisał:

No weź przestań z tym apetytem na prąd. 190w na kanał to za mało? Jeden pokoik mam 30m, w miarę dostosowany akustycznie (max na co Ż się zgodziła - 2 ustroje 3d, za plecami regał z książkami, dywan, boczne ściany jedna z płytek 3d), drugi to sypialnia, mocno wytłumiona. Kilka różnych wzmacniaczy i w żadnej, jeszcze raz w ŻADNEJ bowersy nie zagrały dobrze. Tam, gdyby kosztowały 3 tys. to bym mówił, że są wybitne, ale za 6 to jest nędza. I ponieważ przerobiłem kilkanaście różnych zestawów głośników i niezliczoną liczbę innych klocków, nie dam się przekonać, że jest inaczej Dodam, że kable i zasilanie mam też nie z marketu budowlanego, więc tu nie chodzi o to, że nie zadbałem

Co z tego,że jest 190 W na kanał? Może być i 300W ale jak nie będzie "sprawności " to co Ci mają pokazać te Bowersy? Ja, na przestrzeni prób z różnymi kolumnami z tej firmy, jednoznacznie stwierdzam, że tylko bardzo dobra elektronika udowadnia wartość marki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Tonnii99 napisał:

Co z tego,że jest 190 W na kanał? Może być i 300W ale jak nie będzie "sprawności " to co Ci mają pokazać te Bowersy? Ja, na przestrzeni prób z różnymi kolumnami z tej firmy, jednoznacznie stwierdzam, że tylko bardzo dobra elektronika udowadnia wartość marki.

Zdefiniuj proszę sprawność, bo jakoś nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat takiego parametru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Bu1 napisał:

Zdefiniuj proszę sprawność, bo jakoś nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat takiego parametru.

Może któryś z naszych mądrych kolegów odpowie Ci na to pytanie 😉 -jest w necie komplet informacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.