Skocz do zawartości
IGNORED

Polexit


fox733

Czy jesteś za wyjściem z EU?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bezwarunkowe wyjście

  2. 2. Wyjście z EU ale pozostanie w Schengen



Rekomendowane odpowiedzi

Niania ci na głowę usiadła mariuszku? Ty te pierdy na poważnie?

Ile ty masz lat? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jareczku w Turcji tak mogli to i my możemy.Czemu mamy dopłacać do ochrony granicy i słuchać skowytu lewactwa w tym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mariuszku, mariuszku!

Bredzisz jak potłuczony, ale przecież sam niczego nie wymyśliłeś, jesteś niczym przezroczysty kabel podłączony do reżimowych przekaziorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Oj mariuszku, mariuszku!

Bredzisz jak potłuczony, ale przecież sam niczego nie wymyśliłeś, jesteś niczym przezroczysty kabel podłączony do reżimowych przekaziorów.

Jareczek powiedział co wiedział albo się przyśniło, a że mało wie to pisze pierdoły

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pierdół to ty jesteś specjalistą więc nie zamierzam sią wtrącać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jaro_747 napisał:

Od pierdół to ty jesteś specjalistą więc nie zamierzam sią wtrącać.

Rozpocząłeś to kontynuowałem twoje senne dywagacje ale zaczyna mi się to nudzić ,może pora już się   obudzić jareczku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, kurs nakreślony, do realizacji. Nie wiem, jak Panowie, ale ja (cytując) wypierd... I nie w przenośni, tylko dosłownie. Nie dzisiaj ani nie jutro, ale taki jest plan. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaro_747 napisał:

OK, i co dalej? 

nic, "zobowiązanie" będziemy mieli w głębokim poważaniu, ot tyle.

1 godzinę temu, mariusz05 napisał:

Co do wyroku TSUE ,Polski sąd może zakwestionować ten wyrok bo Konstytucja i prawo w Polsce jest nadrzędne nad prawem UE oraz zostały przekroczone kompetencje TSUE  zapisane w traktatach akcesyjnych.

Kompetencje TSUE są zerowe, pełni funkcje doradcze i arbitrażowe, nie ma kompetencji prawotwórczych

12 minut temu, przemak napisał:

Jak widać, kurs nakreślony, do realizacji. Nie wiem, jak Panowie, ale ja (cytując) wypierd... I nie w przenośni, tylko dosłownie. Nie dzisiaj ani nie jutro, ale taki jest plan. 

EU bardzo mocno ściąga na lewo, za mocno, fit for 55 jak przejdzie to  zniszczy wszystko co dzisiaj znamy. Teraz jest nowy raport, który bardzo ładnie pokazuje że polska do tego lewackiego gówna tylko dokłada, ciekawe po co prawica go zleciła...

 

Godzinę temu, mariusz05 napisał:

Skoro jareczku w Turcji tak mogli to i my możemy.Czemu mamy dopłacać do ochrony granicy i słuchać skowytu lewactwa w tym temacie.

Wariacik z USA już dawno powiedział że EU albo Niemcy mają sobie postawić swoje wojsko albo nam płacić za pilnowanie porządku.  Osobiście zrobiłbym tunel tak by nie uprzykrzać życia ludności i wszystkich pchał do Niemiec, w końcu i tak tam trafiają. Nawet bym autokary podstawił i wywoził pod granicę a tam niech odbierają ich kolesie, nie ma szwendania po kraju.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Pier...cie jak potłuczeni.

PiS już nie raz robił wam wodę z mózgów po czym wycofywał się po cichu. Mam przypominać ustawę o IPN?

Upieracie się żeby kolejny raz wyjść na głupków? Proszę bardzo, mnie to nie przeszkadza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku.wa co Ty z tym pisem, oni mówią co należy zrobić a nie co pis  zrobi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma chłop fiksację. Jego swiat to albo porawniackie "przekonania"  albo pis. Ja nie mam merytorycznych argumentów to kończy się na wyzwiskach. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, costa brava napisał:

Ku.wa co Ty z tym pisem, oni mówią co należy zrobić a nie co pis  zrobi

Nie wiem co z tym PiSem, zdurniał do reszty. Masz rację, Mateuszek mówi co należy zrobić a nie robi nic, takie wołanie zza biurka "Biegnijmy!".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszek nas sprzedał nawet nie za czapkę gruszek tylko dosłownie za nic,  i jeszcze tak mu się Ojropa odwdzięcza,  to najśmieszniejsze

Sprzedał nas ekonomicznie,  prawnie, energetycznie i jeszcze do tego sanitarnie covidianskiej mafii

Celowo nie pisze politycznie bo na wynik prawdopodobnie  sfałszowanych wyborów w USA nie mieliśmy wplywu....Ale on nas sprzedał jeszcze przed...w grudniu 2020 byl ostatni akt zdrady

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adalbert95 napisał:

Tak, ciężki jest los pisowca...

Zdradzeni o świcie :-))).

Najpierw zrobił ich w konia Antoni ze Smoleńskiem, później kilka razy Prezes a teraz Mateuszek. Są jak zdradzana żona która cierpi w milczeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przed kamerami się nienawidzą tak tu proszę, jedna wielka popisowa covidianska rodzina 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jaro_747 napisał:

żona

Nie żona. Ot jakaś siksa pukana na boku. Z żoną nie pogrywa się jak z jakimś byle k**wiszonem. Ale jak się jest byle k**wiszonem to jest się i adekwatnie traktowanym...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Mazurek też mnie zdradził,  i nie tylko mnie sądząc po komentarzach:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, costa brava napisał:

Mazurek

O imprezie Mazurka piszą niemal we wszystkich mediach. Może wkleisz jeszcze z 10 linków. Przecież te dwa to stanowczo za mało...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Adalbert95 napisał:

O imprezie Mazurka piszą niemal we wszystkich mediach. Może wkleisz jeszcze z 10 linków. Przecież te dwa to stanowczo za mało...

747 wkleja od rana w sąsiednim wątku. Strasznie się tym podniecił, ale dlaczego? Jakieś zaskoczenie? Nie bardzo rozumiem co go tak podjarało. Może pisiory myślały że opozycja prze każdej okazji morduje ich polityków a tu niespodzianka? Ciężko zrozumieć taką naiwność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że chleja razem wódę ze "śmiertelnymi wrogami ",  to że chleja w czasie pracy,  to że covid jest dla plebsu a nie dla elyty ,  to było wiadomo,  teraz tylko posuwają się dalej w bezczelności bo i chleja z 4 władzą która też tylko  udaje że sprawuje swą funkcję , to wyjaśnia że w sprawie covida idą wszyscy ręka w rękę,  o nic media nie pytają,  największe bzdury przyjmują bez szemrania, co trzeba nagłośnia, co trzeba wycisza 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze antysemita bo nie tylko się nie szczepie ale i do synagogi też  nie chodze 🤣

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adalbert95 napisał:

Tak, ciężki jest los pisowca...

Ciebie to też boli i to chyba bardziej niż tych na których plujesz.

2 godziny temu, costa brava napisał:

To że chleja razem wódę ze "śmiertelnymi wrogami ",  to że chleja w czasie pracy

i to jest dla Ciebie zaskoczeniem ? przecież Ci ludzie "razem" funkcjonują dobre 20 jak nie więcej lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że zabolą mnie skutki debilnej polityki PiS? Najpewniej, ale zapominasz, że nie jestem zwykły lewak. Jestem tłusty lewak i jakoś sobie dam radę. Znasz takie przysłowie o grubym, chudym i zdychaniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
17 minut temu, fetek napisał:

i to jest dla Ciebie zaskoczeniem ? przecież Ci ludzie "razem" funkcjonują dobre 20 jak nie więcej lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adalbert95 napisał:

Że zabolą mnie skutki debilnej polityki PiS? Najpewniej, ale zapominasz, że nie jestem zwykły lewak. Jestem tłusty lewak i jakoś sobie dam radę. Znasz takie przysłowie o grubym, chudym i zdychaniu?

widać ciągle zbyt chudy żeby sobie proste rzeczy załatwić. Kwestia roku, może dwóch i praktycznie wszyscy będą mieli podobne problemy ale od lekko roku wiadomo o co chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 31

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.