Jump to content
IGNORED

Klauzula "higieniczna" przy zwrocie słuchawek wokółusznych zakupionych przez internet w Euro-agd

piramidon
 Share

Recommended Posts

Dziś odbyłem rozmowę o możliwości zwrotu słuchawek zakupionych zdalnie. Dowiedziałem się, że słuchawki( nawet wokółuszne) mogą być nie zaakceptowane do zwrotu z powodu styczności z ciałem podczas prób użytkowania.

Wygląda na to, że jedynym sposobem uniknięcia  tego ograniczenia praw konsumenckich jest oświadczenie o nieodpowiednim zapachu słuchawek. ;)))

Jak euro-agd może sprawdzać potencjalny dotyk klienckiego np. ucha?

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

To jest temat śliski i delikatny. Z wolnościowego punktu widzenia ja bym dopuszczał przyjęcie zwrotu (w końcu to nie majtki) i sprzedaż po niższej cenie - z adnotacją ZWROT, UŻYWANE PRZEZ INNĄ OSOBĘ.

Chcącemu nie dzieje się krzywda.

Ja bym takich słuchawek nie kupił - sorry, obrzydliwy jestem, ale jestem pewien, że są ludzie, którym by to nie przeszkadzało.

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Prawdopodobnie dlatego, że na tej Twojej irlandzkiej wsi sklepów z regałami z kilkunastoma metrami słuchawek przeznaczonych do wzięcia do ręki i założenia na uszy - nie uświadczysz.

I tu właśnie jest pokazana istota haczyka na klienta.Wpłacił jeleń pieniądze- mamy go.

Rozważania nie dotyczą słuchawek dousznych, też bym się brzydził- nie używam.

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

14 godzin temu, piramidon napisał:

Prawdopodobnie dlatego, że na tej Twojej irlandzkiej wsi sklepów z regałami z kilkunastoma metrami słuchawek przeznaczonych do wzięcia do ręki i założenia na uszy - nie uświadczysz.

Kiedyś były. Teraz to zapomnieć. Tylko że w IRL cokolwiek kupujesz przez neta to zwrot przyjmują bez łachy od ręki.

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.