Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  268 członków

YB Audio Klub
IGNORED

Zonda Beryllium - dobór kabli głośnikowych


audiorotax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się za kablami głośnikowymi do Zond Beryllium.

Kolumny napędza zestaw Parasound P5/A23 a źródłem najczęściej jest Cocktail Audio X40 (póki co korzystam z DAC'a w preampie Parasounda ale to się niebawem zmieni).

Charakter dźwięku takiego zestawienia mi póki co odpowiada,więc szukam kabli w miarę możliwości neutralnych brzmieniowo.

Może ktoś z Klubowiczów ma jakieś typy dla mnie i się nimi ze mną podzieli?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, audiorotax napisał:

Rozglądam się za kablami głośnikowymi do Zond Beryllium.

Kolumny napędza zestaw Parasound P5/A23 a źródłem najczęściej jest Cocktail Audio X40 (póki co korzystam z DAC'a w preampie Parasounda ale to się niebawem zmieni).

Charakter dźwięku takiego zestawienia mi póki co odpowiada,więc szukam kabli w miarę możliwości neutralnych brzmieniowo.

Może ktoś z Klubowiczów ma jakieś typy dla mnie i się nimi ze mną podzieli?

 

Poczekaj chwilę jak złożysz system Zondy to świetne kolumny i jeśli już dziś jesteś zadowolony to po co kupować kable ? Wszelkie zmiany mają znaczenie , z wymianą dowolnego elementu toru cos się zmienia nie warto zaczynać od końca .Kable to ostateczny szlif , mogą wbrew pozorom sporo namieszać, do jednych klocków pasują A gdzie indziej psują .  Co jednym się  podoba dla drugich jest nie do zaakceptowania. Wszelkie porady trzeba traktować ostrożnie ( moją też ) i przede wszstkim sprawdzić u siebie, czy to jest to czego szukasz . To Twój system i masz być zadowolony. Pozdrawiam powodzenia i cierpliwości. 

Edytowane przez bogus18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.