Jump to content

Open Club  ·  234 members

YB Audio Klub
IGNORED

Zonda Beryllium - dobór kabli głośnikowych

audiorotax
 Share

Recommended Posts

Rozglądam się za kablami głośnikowymi do Zond Beryllium.

Kolumny napędza zestaw Parasound P5/A23 a źródłem najczęściej jest Cocktail Audio X40 (póki co korzystam z DAC'a w preampie Parasounda ale to się niebawem zmieni).

Charakter dźwięku takiego zestawienia mi póki co odpowiada,więc szukam kabli w miarę możliwości neutralnych brzmieniowo.

Może ktoś z Klubowiczów ma jakieś typy dla mnie i się nimi ze mną podzieli?

17 godzin temu, audiorotax napisał:

Rozglądam się za kablami głośnikowymi do Zond Beryllium.

Kolumny napędza zestaw Parasound P5/A23 a źródłem najczęściej jest Cocktail Audio X40 (póki co korzystam z DAC'a w preampie Parasounda ale to się niebawem zmieni).

Charakter dźwięku takiego zestawienia mi póki co odpowiada,więc szukam kabli w miarę możliwości neutralnych brzmieniowo.

Może ktoś z Klubowiczów ma jakieś typy dla mnie i się nimi ze mną podzieli?

Poczekaj chwilę jak złożysz system Zondy to świetne kolumny i jeśli już dziś jesteś zadowolony to po co kupować kable ? Wszelkie zmiany mają znaczenie , z wymianą dowolnego elementu toru cos się zmienia nie warto zaczynać od końca .Kable to ostateczny szlif , mogą wbrew pozorom sporo namieszać, do jednych klocków pasują A gdzie indziej psują .  Co jednym się  podoba dla drugich jest nie do zaakceptowania. Wszelkie porady trzeba traktować ostrożnie ( moją też ) i przede wszstkim sprawdzić u siebie, czy to jest to czego szukasz . To Twój system i masz być zadowolony. Pozdrawiam powodzenia i cierpliwości. 

Edited by bogus18

• 2 weeks later...
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.