Skocz do zawartości
IGNORED

NAD 7220 PE


alef

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos slyszal jak to gra? bo nie moge znalezc zadnych recenzji tego aplitunera i zastanawiam sie czy warto wydac na niego kase...a jezeli tak to ile maksymalnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

pozdrawiam i licze na pomoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie znam tego modelu i wątpie aby ktoś miał z nim styczność (zobaczymy może się jeszcze ktoś wpisze) - nie pasuja mi tu zaciski na kable głosnikowe - sprężynki, a nie lepiej kupić samego wzmacniacza ? ..teraz nie ma nic tańszego ze wzmacniaczy na allegro ale napewno sie pojawią warto poczekać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac firme NAD, ten amplituner zbudowany jest na bazie wzmacniacza NAD 3220PE, czyli nie radze wierzyc danym o mocy podawanym przez sprzedawce. Naprawde ma 20 watow na kanal na 8 omach. Za 300zł na pewno mozna kupic co lepszego. Z drugiej strony, biorac pod uwage chore ceny starych NAD'ow na naszym rynku, zadana suma nie jest wygorowana. Spręzynowymi zaciskami sie nie przejmuj, chyba nie bedziesz podlaczal jakis ekstremalnie grubych przewodow?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...faktycznie ceny NADow są dość wysokie dlatego ja swojego NADa poprostu kupiłem nowego, ale wracając do tematu czy musi to być nowy amlituner/wzm. ?? przejżyj allegro znajdz jakis interesujący cie amplituner/wzm pożniej przejżyj historie forum nie będzie dość informacji na temat znalezionego wzmacniacza pytaj na forum co nie ktorzy naprawde mają wiedze :) - ja nie pomoge bo nie wiele wiem o starych wzm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taki sprzęt (mierzyłem go koledze z technikum elektroakustycznego, bo do dyplomówki pomiarów potrzebował) w domu i posłuchałem. Cena jak na tą firmę niezła, w rzeczywistości na 8 omach dostaniesz jakieś 22-28 (zależnie od egzemplarza) watów ciągłej. Gra nieźle. Co do zacisków, to rzeczywiście lepsze są np. "zakręcane", ale umówmy się przeiceż nie będziesz go dwa razy dziennie przełączał, nie ??... nie wierz w tę jsgo impedancję 4-8 omów. Rzeczywista wartość impedancji ma się w granicach do 0,1 oma (tak, tak, 0,1 oma). Poleci na kolumnach od 3 do 16 omów, ale 8 to optymalna sprawa. Osobiście bym nie brał bo jak pisałi przedmówcy, jak poczekasz, to za tą forsę będzie pewnie coś lepszego, ale Twój wybór.

 

Pozdrawiam!

Hey:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowione (WIELKIE DZIEKI ZA PODPOWIEDZ) - nie zarazam sie...czekam na cos ciekawszego

a swoja droga to jakby ktorys z lepiej ode mnie zorientowanych kolegow "namierzyl" cos do 400zl to bede wdzieczny za maila etc. wcale nie upieram sie ze musi to byc amplituner, wzmaczniacz tez wystarczy...ma w miare "ciekawie" (jak na taki budzet) napedzic tannoye m2

 

jeszcze raz wielkie dzieki i pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.