Skocz do zawartości
IGNORED

Czy ten zestaw stereo odpowiedni do tego pomieszczenia? (jaki zestaw za 4000-9000 zł?)


koszykarze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wczoraj bez analizowania, po przeczytaniu jednej blogowej polecajki, kliknąłem kup dla tego zestawu 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  , ale dziś gryzie mnie sumienie, że nie poradziłem się u specjalistów. Proszę o poroady czy ten zestaw jest dla mnie ok, jeśli nie to proszę o inne propozycje.

Mam podłużny, wąski pokój 4x8 metrów jak w załączonych zdjęciach.

Szukam zestawu stereo do słuchania muzyki i oglądania filmów (mówionych, bez efektów specjalnych). Chcę taki zestaw móc podłaczyć do laptopa i smartfona. Muzyki słucham przeróżnej: rap, elektronika, jazz, blues, klasyczna, rock. 

Budżet na wszystko z kablami 4000-9000. Taka rozbieżność, bo nie znam rynku, ale wolałbym zapłacić 5000 zł, jeśli na moje potrzeby będzie ok. Powyżej 6000 wolałbym sklep z możliwościa kupna na raty, do 5000 mógłbym kupić używane za gotówkę.

 

ps gdzie najlepiej umiejscowić dwie kolumny patrząc na zdjęcia w załączniku uwzględniając położenie sofy, telewizora? Myślę by jedną kolumnę dać w kwiatki a drugą przy zielonej komodzie widocznej na zdjęciu z psem. Ewentualnie obie kolumny na wąskiej czarnej ścianie z obrazkami, ale tam stoi śmietnik i otwiera się zmywarka przy ścianie, więc odległość miedzy kolumnami byłaby z 2 metry.

 

2.jpg

1.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez koszykarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boki TV to naturalne miejsce, jednak są dwie wątpliwości:

1. jak już będą, to jak daleko trzeba je odsunąć od ściany, żeby uzyskać dobry bas

2. może się okazać, że JEDYNYM dobrym miejscem dla kolumn będzie krótka ściana,

a to ze względu na ich wielkość i możliwe do uzyskania efekty bez kompresji

Ale może się też okazać, że wszystko gra jak trzeba 😉 już przy pierwszym

nawet prowizorycznym ustawieniu .... i martwisz się na zapas.

Daj znać, co będzie PO podłączeniu - wtedy szukaj porad.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audioburak

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocny, bezpieczny wybór, a i użyteczny 😉  niezły design.

Na resztę wysokich ocen zasłuży ( albo i nie ) dopiero po kilku dniach słuchania ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,

zestawienie bardzo dobre, aczkolwiek oczywiście zapraszam do salonu na odsłuch. Oprócz tego zestawu odsłuchasz z dwa inne i już wszystko będzie jasne 😉

Zapraszamy

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!
Przede wszystkim musisz udać się na odsłuch 🙂
Z naszej strony do propozycji dorzucimy jeszcze Audiolaba 6000A Play oraz Atolla IN50. Audiolab ma wbudowany streamer, do Atolla musiałbyś dobrać zewnętrzne urządzenie - 6000N lub Jag BAS-1. Nie bój się tego bluetootha - spokojnie może konkurować jakością dźwięku z dużo droższymi strumieniówkami 😉 
Z kolumn możemy polecić Focale Chora 826, System Audio Saxo 60 oraz Dali Oberon 7.

Zapraszamy na odsłuchy oraz po indywidualne wyceny!

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kw202

(Konto usunięte)
W dniu 28.10.2021 o 07:26, koszykarze napisał:

Cześć, wczoraj bez analizowania, po przeczytaniu jednej blogowej polecajki, kliknąłem kup dla tego zestawu https://www.tophifi.pl/stereo/zestawy-stereo/a12-debut-reference-f5.html , ale dziś gryzie mnie sumienie, że nie poradziłem się u specjalistów. Proszę o poroady czy ten zestaw jest dla mnie ok, jeśli nie to proszę o inne propozycje.

Mam podłużny, wąski pokój 4x8 metrów jak w załączonych zdjęciach.

Szukam zestawu stereo do słuchania muzyki i oglądania filmów (mówionych, bez efektów specjalnych). Chcę taki zestaw móc podłaczyć do laptopa i smartfona. Muzyki słucham przeróżnej: rap, elektronika, jazz, blues, klasyczna, rock. 

Budżet na wszystko z kablami 4000-9000. Taka rozbieżność, bo nie znam rynku, ale wolałbym zapłacić 5000 zł, jeśli na moje potrzeby będzie ok. Powyżej 6000 wolałbym sklep z możliwościa kupna na raty, do 5000 mógłbym kupić używane za gotówkę.

 

ps gdzie najlepiej umiejscowić dwie kolumny patrząc na zdjęcia w załączniku uwzględniając położenie sofy, telewizora? Myślę by jedną kolumnę dać w kwiatki a drugą przy zielonej komodzie widocznej na zdjęciu z psem. Ewentualnie obie kolumny na wąskiej czarnej ścianie z obrazkami, ale tam stoi śmietnik i otwiera się zmywarka przy ścianie, więc odległość miedzy kolumnami byłaby z 2 metry.

 

2.jpg

1.jpg

Ja bym się zdecydował na używany sprzęt za tą kwotę można mieć już naprawdę dobry zestaw.... Napewno lepszy jak nowy i raty myślę że też można ogarnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytani nie związane z tematem, może uda się nie zakładać nowego tematu.

Czy na jakość dźwięku ma znaczenie sposób jego przesyłania? W sensie jeśli odpalam radio internetowe z przeglądarki to czy ma znaczenie że robię to po kablu usb laptopem czy Bluetooth telefonem?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, to pójdźmy dalej,

1. czy jest lepszy sposób na połączenie laptopa z amplitunerem niż kabel usb? 2. Albo czy jakość tego kabla usb ma znaczenie?

Zakładając, że nie mam sprzętu za 100000 zł tylko ten z pierwszego posta 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Może dorzucę kolejne pytania dotyczące kabli. 

3. Jak rozumieć zdjęcie tego kabla? że ma aż 4 przewody, jak miałbym to wsadzić do głośnika/amplitunera? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

4. czy warto wymieniać kabel zasilający mojego amplitunera? Jeśli tak to w jakim przedziale cenowym by to nie było strzelanie z armaty w mrówke?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez koszykarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, koszykarze napisał:

Dziękuję, to pójdźmy dalej,

1. czy jest lepszy sposób na połączenie laptopa z amplitunerem niż kabel usb? 2. Albo czy jakość tego kabla usb ma znaczenie?

Zakładając, że nie mam sprzętu za 100000 zł tylko ten z pierwszego posta 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Może dorzucę kolejne pytania dotyczące kabli. 

3. Jak rozumieć zdjęcie tego kabla? że ma aż 4 przewody, jak miałbym to wsadzić do głośnika/amplitunera? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

4. czy warto wymieniać kabel zasilający mojego amplitunera? Jeśli tak to w jakim przedziale cenowym by to nie było strzelanie z armaty w mrówke?

Mnożą mi się pytania. Wszedłem z temat odtwarzaczy sieciowych.

5. Czy dokładając taki sprzęt 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  już mogę przesyłać przez Bluetooth z telefonu bez strat, czy to bardziej działa tak, że telefonem tylko steruję aplikacją którą oferuje ten sprzęt? Inaczej, czy taki sprzęt coś mi daje jeśli będę chciał włączyć podcast ze strony www np 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  czy on ogranicza do tego co jest w jego aplikacji (spotify, deezer)? Jeszcze inaczej, czym jest taki sprzęt w porównaniu do laptopa, tylko brakiem kabli?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kw202

(Konto usunięte)

1.Bluetooth zawsze będzie transmisją stratną bez znaczenia na co będziesz przesyłać. 

2 Raczej tego nie odtworzysz ale nie jestem pewien 

10 godzin temu, koszykarze napisał:

Dziękuję, to pójdźmy dalej,

1. czy jest lepszy sposób na połączenie laptopa z amplitunerem niż kabel usb? 2. Albo czy jakość tego kabla usb ma znaczenie?

Zakładając, że nie mam sprzętu za 100000 zł tylko ten z pierwszego posta https://www.tophifi.pl/stereo/zestawy-stereo/a12-debut-reference-f5.html

Może dorzucę kolejne pytania dotyczące kabli. 

3. Jak rozumieć zdjęcie tego kabla? że ma aż 4 przewody, jak miałbym to wsadzić do głośnika/amplitunera? https://www.tophifi.pl/przewody/przewody-glosnikowe/audioquest-rocket-11.html?utm_source=salesmanago&utm_medium=microsite&utm_campaign=default

4. czy warto wymieniać kabel zasilający mojego amplitunera? Jeśli tak to w jakim przedziale cenowym by to nie było strzelanie z armaty w mrówke?

Na razie może nie zawracaj sobie głowy kablem zasilającym a głośnikowe warto kupić używane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kw202 napisał:

Tak

Ale tego nie słychać. Normalny słuchacz nie ma szans na zauważenie różnic przy współczesnych kodekach BT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kabli - łączysz w Twoim przypadku czerwone ze sobą i czarne ze sobą

instalując banany czy widełki, albo tylko skręcając.

Ten kabel daje dla chcącego możliwość bi-wiringu, ale kolumny masz

z pojedynczymi zaciskami, więc ta wersja odpada. 

Co do BBC, to czarno to widzę i lepiej z laptopa, bo i przeglądarka jest a podłączenie

kablem USB do Rotela zapewnia pełną jakość. 

Z kolei jakość kabla USB ma absolutnie marginalne znaczenie.

A miało być tak pięknie i bez problemów 😉  - za dużo lektur.

Takie czytelnictwo nie ma przyszłości w odróżnieniu od "Ksiąg Jakubowych" 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kw202 napisał:

a głośnikowe warto kupić używane 

Nie widzę na allegro i olx tych Rocket 11 używanych, a nie bardzo mam pomysł jakie inne miałbym wpisywać w wyszukiwarkę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kw202

(Konto usunięte)
3 minuty temu, koszykarze napisał:

Nie widzę na allegro i olx tych Rocket 11 używanych, a nie bardzo mam pomysł jakie inne miałbym wpisywać w wyszukiwarkę

Rocket 11 wyglądają na kable do bi wiring.u a Twoje kolumny nie mają takiego połączenia. U mnie nad c 375 bee jest połączony z dali opticon 6 na kabelki od domofonu i gra to naprawdę przyzwoicie. Powiedz dlaczego myślisz o zmianach kabli i to nawet sieciowego? Coś nie odpowiada Ci w dźwięku?. 

Problemem może być akustyka i niepotrzebnie wydasz sianko a efektu nie usłyszysz. 

Tak więc powiedz proszę co cię gniecie coś spróbujemy pomóc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak krótkich odcinkach szkoda byłoby wydawać pieniądze na dłuższe kable,

a konfekcjonowane zwykle są od 2 m. Zrób jak kolega - polecane od wielu lat

przeze mnie kable domofonowe - kosztują grosze i nic nie psują.

Potrzebujesz pewnie ze 3 m czyli 1,5 i 1,5 więc wystarczy YTDY10x0,5 rozszyty

na dwa razy po 5 drutów i już; zakończenia dowolne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

albo w marketach; można też kupić inny - 4x czy 6x i dać pojedynczo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kw202 napisał:

Rocket 11 wyglądają na kable do bi wiring.u a Twoje kolumny nie mają takiego połączenia. U mnie nad c 375 bee jest połączony z dali opticon 6 na kabelki od domofonu i gra to naprawdę przyzwoicie. Powiedz dlaczego myślisz o zmianach kabli i to nawet sieciowego? Coś nie odpowiada Ci w dźwięku?. 

Problemem może być akustyka i niepotrzebnie wydasz sianko a efektu nie usłyszysz. 

Tak więc powiedz proszę co cię gniecie coś spróbujemy pomóc 

niekoniecznie, chyba żadna nowość, że lepszy efekt można uzyskać dając kilka żył osobno, niż jedną grubą 😉

Skręcamy kolorami w tym wypadku po dwie żyły razem i już mamy single. Tak to się robi 😉

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kw202

(Konto usunięte)
1 minutę temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

niekoniecznie, chyba żadna nowość, że lepszy efekt można uzyskać dając kilka żył osobno, niż jedną grubą 😉

Skręcamy kolorami w tym wypadku po dwie żyły razem i już mamy single. Tak to się robi 😉

Kilka żył osobno i jeszcze każda w izolacji to kabelki domofonowe 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mi właśnie sprzedawca Top Hi-Fi polecał Rocket 11 wiedząc, że mam kolumny bez bi wiring. wtf? Dlaczego chcę drogie kable? Bo internety mówią, że to bardzo ważne. Teraz mam pożyczone ze sklepu Audioquest Q2 FR

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  i nie narzekam, ale chciałem wymienić na kable na metry i właśnie przeraziło mnie, że biorąc te Rocket 11 musiałbym wydać 1000zł, bo potrzebuję 8 i 4 metry kabla 

Czyli twierdzicie, że kupując jakieś kable domofonowe nie rozpoznam większej różnicy? Bardzo bym się ucieszył, bo chętnię ulokowałbym amplituner jeszcze dalej 12 i 8 metrów od głosników. Potwierdźcie proszę, że 2x12metrów na kablach domofonych nie zrobi większej róznicy w porównaniu do kabli za 1000 zł i odległości 2-4 metry.

 

Ps. I jak kupię kable domofonowe to wtyki bananowe też mogą być byle jakie, czy raczej lepsze, bo też widzę za 230 zł (8szt) od audioquesta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez koszykarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro internety mówią, że to ważne - mając luz gotówkowy kupił bym choćby coś

ze średniej półki Nordosta, ale co by nie było - 15m od amplitunera to słaby pomysł.

Poza tym nie możemy wiedzieć, czy rozpoznasz, bo ani Twego słuchu nie znamy,

ani gustu, ani repertuaru, bo może być zarówno spalinowy Stihl jak i Stradivarius 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, koszykarze napisał:

Kurcze, mi właśnie sprzedawca Top Hi-Fi polecał Rocket 11 wiedząc, że mam kolumny bez bi wiring. wtf?

bo to nie jest przewód tylko do bi-wiring, to że jest więcej żył wcale nie oznacza, że do bi-wiring. Piszecie o skrętce domofonowej złożonej z 15 żył i tam nikt nie wspomina, że 15-wiring 😛

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dalej nic nie wiem. To nie jest kwestia tego czy dziś rozpoznam różnicę i czy słucham tego czy owego, dziś nie rozpoznam, ale jutro może tak. Pytanie brzmi jakiej klasy kable do mojego sprzętu, by nie stracić tego co on oferuje i by nie strzelać do mrówki z armaty, (czyli kabel za 5000 zł), i by nie bawić się w skręcanie, bo się na tym nie znam, tylko kupić gotowe, chociażby od chłopaczka z olx. Chcę po prostu zrobić najlpszy możliwy, optymalny zakup i zapomnieć o temacie, nie zastanawiać się co by było gdyby. Myślałem, że istnieje jedna prawidłowa odpowiedź, a tu widzę wszystko kwestia opinii i poglądów.

Jeszcze jest kwestia tego, że chciałbym, by oba kable szły przez kilka metrów obok siebie, czy to problem?




 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez koszykarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kw202

(Konto usunięte)
53 minuty temu, koszykarze napisał:

No to dalej nic nie wiem. To nie jest kwestia tego czy dziś rozpoznam różnicę i czy słucham tego czy owego, dziś nie rozpoznam, ale jutro może tak. Pytanie brzmi jakiej klasy kable do mojego sprzętu, by nie stracić tego co on oferuje i by nie strzelać do mrówki z armaty, (czyli kabel za 5000 zł), i by nie bawić się w skręcanie, bo się na tym nie znam, tylko kupić gotowe, chociażby od chłopaczka z olx. Chcę po prostu zrobić najlpszy możliwy, optymalny zakup i zapomnieć o temacie, nie zastanawiać się co by było gdyby. Myślałem, że istnieje jedna prawidłowa odpowiedź, a tu widzę wszystko kwestia opinii i poglądów.

Jeszcze jest kwestia tego, że chciałbym, by oba kable szły przez kilka metrów obok siebie, czy to problem?

Bo kabelki to temat rzeka, są tacy co słyszą różnicę i tacy którzy nie. Ja przez rok używałem kabli melodiki teraz zmieniłem na domofonowe bo uważam że brzmią lepiej w moim systemie. 

Póki masz tamte pożyczone kup najtańsze miedziane byle były ofc. Albo domofonowe i sam sprawdź. Przy odsłuchu postaraj się nie nastawiać że tańsze musi być gorsze 


 

Edytowane przez Kw202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kw202 napisał:

Póki masz tamte pożyczone kup najtańsze miedziane byle były ofc. Albo domofonowe i sam sprawdź. Przy odsłuchu postaraj się nie nastawiać że tańsze musi być gorsze 

Czyli jeśli wezmę np ten kabel 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  gdzie jest 8 żył, to mam skręcić 4 żyłki po obu stronach i traktować je jako "czerwone" i kolejne 4 jako "czarne", dobrze rozumiem?

(edit: piszę o 8, bo tyle jest na fotkach. No ale niech będzie 10)

Możecie jeszcze do tego domofonowego kabla jakiś wtyk polecić, bo rozumiem że nie zmieszczę 5 żyłek do wejścia w głośniku ani amplitunerze. To mogą być takie za 2 zety

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez koszykarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach testu nie potrzebujesz wtyków w ogóle, chyba masz w amplitunerze i kolumnach terminale akceptujące gole przewody?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.