Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór pieca do Pylon Diamond 28


SlaveNoise
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Seb1

@quatross

Zaciekawiła mnie ta konstrukcja Haiku, nawet znalazłem jakiś test tego wzmacniacza w gazecie gdzie podkreślają, iż gra on naturalnym dźwiękiem bez wyostrzeń i co ciekawe otrzymał pochwały za bas w numerach massive attack jak się spisał u was ? Jakaś mała recenzja? Jest taki dobry? Ktoś stworzył senergie z Pylonami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam z Pylonami (ale) D25 końcówki Emotiva A2 + TA-100 jako PRE. 

Dla mnie takie połączenie jest synergiczne i funkcjonalne. Polecam posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś z drogich forumowiczów testował suba rel do Diamondow ? Z ciekawości ulyszałem podpiętego rel T9x z oberonami 7 i ładnie wybrzmiewały pomruki, kompletnie nie było słychać , ze jest to osobna konstrukcja, miękkie zejście. Zawsze byłem przeciwny takim zestawieniom ale po odsłuchu w salonie aż się zastanawiam czy nie nabyć do pylonów może ktoś miał takie połączenie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Edit:  Moze komus sie przyda, przetestowałem suba T9x do Pylonow i jest to potezne urzadzenie, mozna przesuwac sciany, ale jakos nie potrafilem ustawic jego tak aby dobrze zgral sie z kolumnami , wydaje mi sie ze lepszym rozwiazaniem bylyby  2x t7x i ten dzwiek rownomiernie by sie rozszedl, bas mi sie podobal byl taki jaki lubie i co trzeba przyznac sub znika z pomieszczenia. Mialem go tez tylko 2 dni wiec zdecydowanie za krotko ,zeby postawic definitywny wniosek. Lubie sluchac cicho i fajnie to mruczalo.

 

Co do wzmacniacza dalej poszukuje zamiennika do mojego denona 600 i co ciekawe mimo, ze jest to budzetowka to gra o wiele przyjemniej niz te wszystkie niby audiofilskie wzmaki , przynajmniej jest bas. Znam uzytkownika, ktory zostal na pionierze a40 oraz audio physic 8 bo tylko to gralo zdrowo i bez jazgotu , wokale nie krzyczaly. Wiele osob poleca atolla in100 zarowno branza jak i uzytkownicy,a tutaj w watku przynajmniej dwie osoby negatywnie opisaly to urzadznie jak to rzeczywiscie jest z tym wzmacniaczem i jego charakterystyka z pylonami? Warto przynajmniej ze wzgledu na basisko?

 

Bardzo dobra recka tego produktu, kurde nie mam gdzie odsluchac go u siebie we Wro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Akurat tak się składa, że miałem Atolla in100se przez kilka ładnych lat z Pylon Sapphire 25, o ile na początku było ok, to po pewnym czasie takie połączenie było męczące. Wszystkiego było dużo za dużo: dużo basu, dużo sopranu, bardzo uwypuklona średnia - na to wszystko nakładał się lekki chaos. Brak porządku w dźwięku.

W pewnym momencie mój Atoll powiedział dość, dała o sobie znać bardzo dużo wydajność prądowa tego urządzenia, która jest jego zaletą i jednocześnie wadą. 

Obecnie szukam nowego zestawu i na odsłuchu porównywałem DM28 z AF Classic 8. Na pierwszy ogień poszedł Atoll in100 Signature, z DM28 (bez porównania z Sapphire 25) niestety znów chaos, Atoll chce więcej i DM28 chcą jeszcze więcej - efekt taki, że mamy ścianę dźwięku, w pierwszym momencie efekt wow, ale po chwili ciężko się skupić. Dźwięki atakują non stop, mocny niski bas, zalewający uwypukloną się bardziej średnicę, na to jazgotliwe wysokie tony. Moim zdaniem DM28 i Atoll in100 to niezbyt szczęśliwe połączenie.

Później słuchałem DM28 z Roksan Attessa - zupełnie inny świat. Pozostaje dynamika i ekspresja (to co lubię), ale ze znacznie lepszą kontrolą w każdym paśmie. W końcu uporządkowane i detaliczne wysokie tony, bogata i szeroka średnica, na końcu bas w końcu zróżnicowany (na tyle na ile pozwalają DM28), z ograniczonym wpływem na na resztę pasm. Dużo, dużo lepiej niż z Atollem.

Classic 8 to całkiem inna historia, od początku do końca (mam na myśli każde pasmo) olbrzymia kultura w graniu. Wszystkie pasma połączone w jedne spójny, wyważony, plastyczny obraz. Przy tym co dla mnie bardzo ważne, granie z radością, werwą i dynamiką - a to wszystko w połączenie z Atoll in100 Sig. Widać w tym połączeniu kolumny i wzmacniacz bardzo dobrze się uzupełniają. AF Classic 8 panują nad chaosem Atolla, a ten dodaje trochę kolorytu i radochy w dźwięku kolumnom.

Takie moje subiektywne odczucia z bezpośredniego starcia DM28 i Classic 8 wraz z elektroniką Atolla.

Efekt jest taki, że Classic 8 kupione i zapewne dokupię do nich Atolla, z tym że in200 🙂

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Topik21 Dziękuje za obszerny oraz pomocny opis - kolumny audio physic 8 znam doskonale, bardzo przyjemne i jak to określiłeś plastyczne i pełne powietrza brzmienia przede wszystkim nie męczące, nie dość ze cieszą oczy to jeszcze grają fajnie tak je zapamiętałem po odsłuchach, były jedne z ostatnich które testowałem, po nich podłączałem jeszcze Davis Acoustic Baltus 90 ( byłem już trochę wymęczony dniem) i chyba ona jakos lepiej mnie ujęły, grały żywiej i z większym powerem, ale wracajac do ap8 do mojego gatunku w jakim się obracam czyli rapie brakowało mi w nich tego potężnego dołu oraz pomruku według mnie to nie jest produkt to takich produkcji, gdybym słuchał czegoś innego to byłyby to pierwszoligowy kandydat do zakupu. Co do atolla taka opinia mi kompletnie wystarczy, aby nawet go nie wypożyczać, unikam jazgotu jak ognia , wiec szukam i celuje dalej, kolejne testy to denon 1600, może yamaha s701 lub coś z marantza 8006 wszelkie cambridge tym podobne brzmienia odpadają sypie to górą jak nie wiem.

 

dzieki za poświęcony czas, pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.04.2022 o 15:22, SlaveNoise napisał:

@Topik21 Dziękuje za obszerny oraz pomocny opis - kolumny audio physic 8 znam doskonale, bardzo przyjemne i jak to określiłeś plastyczne i pełne powietrza brzmienia przede wszystkim nie męczące, nie dość ze cieszą oczy to jeszcze grają fajnie tak je zapamiętałem po odsłuchach, były jedne z ostatnich które testowałem, po nich podłączałem jeszcze Davis Acoustic Baltus 90 ( byłem już trochę wymęczony dniem) i chyba ona jakos lepiej mnie ujęły, grały żywiej i z większym powerem, ale wracajac do ap8 do mojego gatunku w jakim się obracam czyli rapie brakowało mi w nich tego potężnego dołu oraz pomruku według mnie to nie jest produkt to takich produkcji, gdybym słuchał czegoś innego to byłyby to pierwszoligowy kandydat do zakupu. Co do atolla taka opinia mi kompletnie wystarczy, aby nawet go nie wypożyczać, unikam jazgotu jak ognia , wiec szukam i celuje dalej, kolejne testy to denon 1600, może yamaha s701 lub coś z marantza 8006 wszelkie cambridge tym podobne brzmienia odpadają sypie to górą jak nie wiem.

 

dzieki za poświęcony czas, pozdro

Jeżeli Cambridge z Diamondem 28 Ci nie leży to popatrz na cieplejsze granie w kierunku Audiolaba 8000A na przykład. Łagodniej grającym urządzeniem jest też nowość, Tonewinner AD-86. Powinny fajnie się wpasować w Twoje oczekiwania.

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Audiomagic.pl audiolab800a to tez nie to co chce uzyskac, szukam czegoś co wlasnie wypchnie bas przed szereg, ktory bedzie mocno slyszalny w wyzszym i nizszym zakresie z subowym pomrukiem wyrazny impakt,  miekko i sprezyscie , cofnie delikatnie srednice wzgledem basu i sopranow  -  klarowna gora bez sypania takie ciemne brzmienie- blisko i czytelnie z precyzyjna sceną. Diamondy maja neutralny charakter, wiec chyba efekt  do uzyskania. O Tonewinner AD-86 to pierwsze slysze, wiec poczytam jakies recki 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
i jakieś pre od Gustard lub Topping albo PRE z DAC np. SMSL czy Gustard lub Topping 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha A-S701 to trochę nie ten poziom do D28. Ogólnie Yamaha to dobre zestawienie z Pylon Audio, ale celuj od A-S1000 w górę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Franz-007Yamaha AS1000 gra tak samo jak AS1200 czy charakter jest zupelnie inny? Bo 1200 to za jasne granie, mega męczące dla mnie byl dramat. Chciałem za to sprawdzić Yamaha AS 2200 slyszalem same pozytywy i wyglada oblednie, ale praktycznie nie do dostania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, SlaveNoise napisał:

O Tonewinner AD-86 to pierwsze slysze, wiec poczytam jakies recki 🙂

Możesz u nas wypożyczyć, to nowość, więc recenzji jeszcze nie ma :)

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SlaveNoise A-S1000 gra bardziej dojrzale i bardziej szczegółowo od A-S701, ale nie nazwałbym tego graniem jasnym. Modeli z wycieraczkami nie słuchałem, były na moim celowniku, lecz w międzyczasie zmieniłem koncepcję dotyczącą wzmocnienia i kupiłem Moona. Pylony mają sporo góry, to fakt, więc może Tobie nie odpowiada takie granie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Franz-007Pylony w porównaniu do innych, które odsłuchiwałem nie krzyczały tak mocno, ale mój target wzmacniaczowy to właśnie ciemniejsze granie i cofnięcie średnicy, nie lubię jak jest wypychana lub podgrzewana, ma grać dołem i to ma być akcentowane , a wersja as1200 to ewidentnie jasne granie,  wokale są duże 1000 oraz 701 nie miałem okazji odsłuchać, pozdrawiam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani A-S1200 nie gra jasno, ani Diamondy 28.

To raczej Twoje pomieszczenie jest kiepskie do odsłuchu.

W/w sprzętom warto pozwolić zagrać w dobrych warunkach otoczenia, na dobrze dobranych kabelkach.

Wtedy się okazuje, że nie ma żadnej ostrości/jasności, tylko doskonała czytelność, oddech, przestrzeń i równomierne zejście w niski zakres.

Prawidłowa adaptacja pomieszczenia to podstawa do dalszych eksperymentów ze sprzętem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miki450Co do As1200 nie odsłuchiwałem jej w swoich warunkach - może inaczej wokale były dla mnie zbyt jasne, były większe niż cała reszta, nie wiem jak to określić po prostu były duże za duże. Jesteś użytkownikiem Yamahy? Może opiszesz brzmienie, jeśli posiadasz któryś z modeli zawsze to jakiś kierunek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SlaveNoise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.02.2022 o 07:02, SlaveNoise napisał:

Ktoś stworzył senergie z Pylonami?

Testowałem BRIGHT Mk5 z D25. W 25m2 było na prawdę za dużo basu.

Elegancko mi grał z VA BACH. Zdyscyplinowany przestrzenny dźwięk z detaliczną górą. Ale o niebo lepiej zagrał tu baltlab Epoca III. Polecam posłuchać 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@quatross

Baltlaba nie widzę nigdzie w sklepach, jedynie trafiłem na używki, ciężko będzie to odsłuchać, a nie chciałbym kupować w ciemno, próbowałem coś poszukać na temat tego wzmacniacza i niby duże basisko, ale z reguły rzeczywistość szybko to weryfikuje i jak sprawdzałem elektrownie z niby taki mocnym kopem to wcale go tam nie było 🙂 Skoro testowałes z Diamondami to mozesz w skrócie opisać połączenie ? Chodzi mi o wokale czy są duże względem całości i wypychane do przodu bo tego akurat nie lubię, góra delikatnie schowana czy dająca o sobie znać ? Basik sprezyzysty czy twardy i czy się wybija?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bardzo dobre połączenie D25 z Atollem In200 Signature, min 50 cm od ściany i bas robi się sprężysty z głębokim zejściem, jeśli jest takie w nagraniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atoll to nie ten kierunek, ale zainteresował mnie naim 5si, wiec również dołączam go do listy, aby sprawdzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w zarekomendowanych Rotela RA 1572 MK2. Fajny wzmak, ze starej szkoły. Mógłby wnieść sporo kontroli na basie i trochę przestrzeni dołożyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, SlaveNoise napisał:

@quatross

Baltlaba nie widzę nigdzie w sklepach, jedynie trafiłem na używki. Skoro testowałes z Diamondami to mozesz w skrócie opisać połączenie ? 

Baltlaba testowałem już z Viennami z zamontowanymi tweeterami Morel Elite. To był chyba najzarabistszy wzmacniacz jaki u mnie grał. Naturalny,  czarujący górą dosyć aksamitną, detaliczną. Bas super. Przestrzeń i kultura. To wszystko na czarnym tle. Wart każdej złotówki . .

Konstruktor mi powiedział że to przeźroczysty klocek. Dużo więc zależy od reszty toru audio.

Oddaje dużo ciepła w trakcie pracy.

(Nie polecam używek!)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem na wystawce w salonie Denona nowe opticony, a  z racji tego, że ich nie odsłuchiwałem to mówię sobie wejdę i sprawdzę , dodatkowo porównałem oberony 7 i rubicony (nie pamietam modelu) podłączone do marantz pm8006 oraz denon 1600ne.  Mimo, że lubię przyciemnione brzmienie oberon 7 powinnien mi się podobać, ale tak nie było, przy pierwszym odsłuchu zapamiętałem ja jako fajnie grające kolumny,a już na drugim dramat  - w połączeniu z tymi wzmacniaczami grało to bardzo biednie, jakoś bez ikry i mocy, bas tez taki nijaki takie flaki z olejem. Ubolewam, ponieważ salka była zamknięta i odsłuch zrobiłem na sklepie, więc może to miało na to wpływ, ale za to opticony mk2 z denonem zagrały bardzo przyjemnie o wiele lepiej niż 7  na pewno w pylonach na testowanych utworach mam o wiele lepsze zejście tzn. jest pociągnięcie do dołu tutaj tego nie usłyszałem, nie mniej jednak chciałbym porównać 8 mk2 z pylonami  i ciekawi mnie czy 8 ma pomruk na dole. Co do Rubicona no tutaj od razu było słychać lepsze granie w stosunku do tych dwóch konstrukcji,ale akurat to nie sprzęt na moją kieszeń. Marantz kompletnie mi sie nie podobał , wiec nawet nie mam zamiaru testowac z pylonem, nie ma opcji, że to bedzie fajnie brzmieć dla mnie. Denon to jeden z kandydatów do podłączenia i sprawdzenia synergii z D28.   W innym salonie w ten sam dzien odsluchalem ELAC Carina FS247.4 oraz z racji tego, iż mieli podłączone kef q950 to od razu przetestowałem nada 375 oraz yamahe as2200 i co ciekawe elaci to totalny zawod po tylu pozytywnych recenzjach liczylem na cos nadzwyczajnego , a otrzymałem piękne przestrzenne brzmienie z plumkaniem od razu było słychać, że to grają małe przetworniki, wokal jest kojący, subtelny idealne do grania w tle do kawy czy robienia obiadu czy też czytania książki do rapu nie polecam. Odpaliłem kefy z nadem i mówię sobie fajnie, ale to fajnie szybko mineło jak zaczynałem właczac kolejne numery, mianowicie są zbyt twarde nie lubie takiego basu ta twardosć mnie od razu odepchała, ale trzeba przyznac , że to potężne granie , duza scena i dynamika, jesli ktoś lubi taki basior to mu się na pewno spodobają mają coś w sobie ja kocham zupełnie inne uderzenie , sprężyste i mięciutkie -  yamaha to również granie nie dla mnie po podpięciu zarówno elaci i kefy grały źle, moja partnerka aż się skrzywił jak z q950 wybrzmiała yamaszka, bardzo drażniące brzmienie na kefach nie szło tego słuchać, od razu był też słabszy bas -  muszę przetestować nada 375 oraz denona do moich D28 bo może akurat będzie to właśnie ta synergia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.04.2022 o 16:01, SlaveNoise napisał:

@Franz-007Pylony w porównaniu do innych, które odsłuchiwałem nie krzyczały tak mocno, ale mój target wzmacniaczowy to właśnie ciemniejsze granie i cofnięcie średnicy, nie lubię jak jest wypychana lub podgrzewana, ma grać dołem i to ma być akcentowane , a wersja as1200 to ewidentnie jasne granie,  wokale są duże 1000 oraz 701 nie miałem okazji odsłuchać, pozdrawiam 

Tak gra moja Emotiva z D25

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem, ciężko sprawdzić wszystkie propozycje i przetestować je u siebie.

Obecnie posiadam na testach Nada C375 niewygrzanego - nie wiem jak się zmieni sygnatura dźwięku w stosunku to wyjętego z pudła (niestety nie zdążę sprawdzić) spotkałem opinie, iż w połączeniu z Pylonami występuję przebasowienie no ja tego efektu nie odczułem, choć na to liczyłem, słychać, że dźwięk ma moc, ale ten nad podkreśla za mocno rzeczy, które w denonie nie były tak akcentowane (albo były mniejsze ze względu na jego moc) w 600 jest to delikatniej w niektórych trackach mocno mnie to irytuję nawet cykacze są tutaj głośniejsze -  jak przełączyłem na budżetówkę to od razu zrobiło się przyjemniej , nie wiem jak to możliwe, ale bardziej miękko np. w kawałku "Hałastra - Objawienie" mam o wiele lepsze uderzenie, aż robi wrażenie ten basik, przestrzeń bardziej wciągająca, wokale od razu mniejsze tak cieplutko. W nadzie głosy i scena jest bardzo szeroka. Gdyby ten denon miał moc nada i jeszcze mocniejsze uderzenie to byłoby pięknie. No nic c375 skreślam, nie jest to dźwięk, którego szukam, aaa i bardzo długo się włącza. Do listy dodaje również magnaty ma780 oraz 900 ciekawi mnie bardzo połączenie tej emotivy oraz denona 1600ne.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SlaveNoise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.04.2022 o 06:30, SlaveNoise napisał:

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem, ciężko sprawdzić wszystkie propozycje i przetestować je u siebie.

Obecnie posiadam na testach Nada C375 niewygrzanego - nie wiem jak się zmieni sygnatura dźwięku w stosunku to wyjętego z pudła (niestety nie zdążę sprawdzić) spotkałem opinie, iż w połączeniu z Pylonami występuję przebasowienie no ja tego efektu nie odczułem, choć na to liczyłem, słychać, że dźwięk ma moc, ale ten nad podkreśla za mocno rzeczy, które w denonie nie były tak akcentowane (albo były mniejsze ze względu na jego moc) w 600 jest to delikatniej w niektórych trackach mocno mnie to irytuję nawet cykacze są tutaj głośniejsze -  jak przełączyłem na budżetówkę to od razu zrobiło się przyjemniej , nie wiem jak to możliwe, ale bardziej miękko np. w kawałku "Hałastra - Objawienie" mam o wiele lepsze uderzenie, aż robi wrażenie ten basik, przestrzeń bardziej wciągająca, wokale od razu mniejsze tak cieplutko. W nadzie głosy i scena jest bardzo szeroka. Gdyby ten denon miał moc nada i jeszcze mocniejsze uderzenie to byłoby pięknie. No nic c375 skreślam, nie jest to dźwięk, którego szukam, aaa i bardzo długo się włącza. Do listy dodaje również magnaty ma780 oraz 900 ciekawi mnie bardzo połączenie tej emotivy oraz denona 1600ne.

 

Sprzedaj mi te pylony w dobrej cenie i będziesz miał po problemie - kupisz inne paczki 😉 ja chce połączyć je z CXA81. Będę szukał używek w dobrym budżecie 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Paweł Staśkowski napisał:

Sprzedaj mi te pylony w dobrej cenie i będziesz miał po problemie - kupisz inne paczki 😉 ja chce połączyć je z CXA81. Będę szukał używek w dobrym budżecie 🙂 

Kolega ma rację. Będzie miał problem z głowy 👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paweł StaśkowskiNa tle innych pylony wypadły najciekawiej i soczyście na dole, zależy jakich gatunków słuchasz, ale w moim pomieszczeniu i konfiguracji cxa81 kompletnie mi się nie podobało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SlaveNoise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.