Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki smartfon


Juanm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zbiza się black friday więc może warto czegoś poszukać. Szukam telefonu na prezent. Jedyne wymagania to bardzo dobry przedni aparat (selfie)

Budżet do 3500zl

Jakieś propozycje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Samsung S20 mieści sie w budżecie to polecam, ja mam od niedawna S10  super  zadowolenie,  a najnowszy S21 nawet widzę gorsze parametry ma (rozdzielczość ekranu) i drogi jako najnowszy model 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Sam nie wiem, co podpowiedzieć. Odkąd HTC zeszło na psy a LG przestał robić telefony, to nie mam zielonego pojęcia co kupić. 😞 Mnie nigdy aparat w telefonie nie interesował tylko jakość DAC i wzmacniacza słuchawkowego. Modlę się o zdrówko mojego LG V40, a gdybym kiedyś został zmuszony do zakupu telefonu, to chyba coś z oferty Sony. Nowa 1-ka albo 5-ka. To i tak nie będzie grało na poziomie LG czy dawnych HTC ale przynajmniej ma wyjście słuchawkowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.12.2021 o 20:17, il Dottore napisał:

Sam nie wiem, co podpowiedzieć. Odkąd HTC zeszło na psy a LG przestał robić telefony, to nie mam zielonego pojęcia co kupić. 😞 Mnie nigdy aparat w telefonie nie interesował tylko jakość DAC i wzmacniacza słuchawkowego. Modlę się o zdrówko mojego LG V40, a gdybym kiedyś został zmuszony do zakupu telefonu, to chyba coś z oferty Sony. Nowa 1-ka albo 5-ka. To i tak nie będzie grało na poziomie LG czy dawnych HTC ale przynajmniej ma wyjście słuchawkowe.

LG z DAC spokojnie możesz znaleźć. Jest V50, V60 itp. Ja kupiłem G8X Thinq z dodatkowym ekranem. Nie wiem jak było we wcześniejszych modelach, ale po podłączeniu słuchawek >50ohm DAC bez problemu przechodzi na tryb "turbo". Cały smartfon działa bardzo fajnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez konradskala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Juanm - wrzuciłem pewne parametry w szukajkę z allegro, popatrz, może coś pomiędzy 2500-3500 wybierzesz.

Ja bym unikał iPhone, ale to ze względu na system i przywiązanie użytkownika do firmy. Miałem i więcej nie chcę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..w tych pieniądzach warto zwrócić uwagę na;

OPPO Reno6 Pro 5G 12/256GB - tylny aparat 50mpx, przedni 32mpx

i nieco tańszy, ale nie gorszy

OnePlus Nord Ash Gray - tylny aparat 48mpx,  przedni 32mpx

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma zamiar uzywac smartfona do puszczania muzyki to odradzam iphone przynajmniej 13 mini.

Wczesniej mialem iphone se. Muza z niego brzmiala zle , teraz mam iphone 13 mini i muza brzmi tragicznie.

Do puszczania utworow uzywam lg g5 ze swietna karta muzyczna na pokladzie ......

 

Jesli chodzi o uzytkowanie, nie wyobrazam sobie innego fona jak iphone , natomiast do muzyki stanowcze NIE!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.12.2021 o 20:17, il Dottore napisał:

Sam nie wiem, co podpowiedzieć. Odkąd HTC zeszło na psy a LG przestał robić telefony, to nie mam zielonego pojęcia co kupić. 😞 Mnie nigdy aparat w telefonie nie interesował tylko jakość DAC i wzmacniacza słuchawkowego. Modlę się o zdrówko mojego LG V40, a gdybym kiedyś został zmuszony do zakupu telefonu, to chyba coś z oferty Sony. Nowa 1-ka albo 5-ka. To i tak nie będzie grało na poziomie LG czy dawnych HTC ale przynajmniej ma wyjście słuchawkowe.

Nie wiem czym i jak to wytłumaczyć , ale zauważyłem ( na tych samych utworach testowych  oraz kilku głośnikach bluethoof : Harman-Kardon Go-play , Bose soundlink Mini 2 ,Boombox JBL 2) , iż mój poprzedni Samsung S7 EDGE oraz obecny S10 Plus na bluethoofie brzmią zdecydowanie lepiej (bas, sopran, dynamika i w ogóle ogólna jakość dźwięku) , niż mój rezerwowy Samsung A 6 .

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.11.2021 o 18:46, costa brava napisał:

Jesli Samsung S20 mieści sie w budżecie to polecam, ja mam od niedawna S10  super  zadowolenie,  a najnowszy S21 nawet widzę gorsze parametry ma (rozdzielczość ekranu) i drogi jako najnowszy model 

Co więcej S 10 robi trochę lepsze zdjęcia w trybie nocnym , niźli S20 .

Ze względu na możliwości oraz jakość fotografii , zwłaszcza w trybie nocnym moimi faworytami są Samsung  S 21 Ultra oraz Iphone 13 Pro Max - niestety cena obu w/w telefonów jest zbyt odjazdowa. 

P.S.

Prawdopodobnie aparat główny w  Samsungu A 73 ma być wyposażony w tą samą matrycę fotograficzną (108 megapikseli) , która jest wykorzystana w S 21 Ultra  .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu zrobiłem upgrade dwóch telefonów i w tzw. systemie 'trade in' wymieniłem dwa iPhone 7 na model 13 mini dla żonki i 13 Pro dla siebie. Co ciekawe, za mini dopłaciłem do interesu $1.60 (tak, jeden dolar i sześćdziesiąt centów). Trzynastka Pro 256 GB wymagała dopłaty $350.00. Jestem pod wrażeniem jakości zdjęć jak i dżwięku HD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
moderacja

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, 23031970 napisał:

Nie wiem czym i jak to wytłumaczyć , ale zauważyłem ( na tych samych utworach testowych  oraz kilku głośnikach bluethoof : Harman-Kardon Go-play , Bose soundlink Mini 2 ,Boombox JBL 2) , iż mój poprzedni Samsung S7 EDGE oraz obecny S10 Plus na bluethoofie brzmią zdecydowanie lepiej (bas, sopran, dynamika i w ogóle ogólna jakość dźwięku) , niż mój rezerwowy Samsung A 6 .

 

 

Samsung A6 mam służbowy, ładny  metalowy, niestety kiepski zasięg to ma, A5 był  lepszy 

Dlatego kupiłem prywatnie roczny S10 ( za tysiaka 🙂 ), ten ma bdb zasięg i oprócz świetnego obrazu fajny dźwięk przez wbudowane głośniczki  stereo 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez costa brava
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.