Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór wysokiej klasy odtwarzacza Blu Ray 4K Ultra HD


piotrella41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, pmcomp napisał:

Cza @Kayko to nowe wcielenie @Bobcat’a ???

Nie. Nigdy nie miałem i nie mam żadnych klonów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Czy szanowne towarzystwo może odpuścić te przepychanki? Wchodzę na forum z nadzieją, że trafię na ciekawe projekty i wartościowe dyskusje, a tu wciąż hejt, hejtem poganiany. Łapiecie się za słówka i przejęzyczenia, a treści w temacie nie sposób wyłuskać. Odpuśćcie wreszcie. I nie odnoście się proszę do mojego wpisu, bo na pewno nie odpowiem na jakiekolwiek zaczepki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, DrWredman napisał:

Czy szanowne towarzystwo może odpuścić te przepychanki? Wchodzę na forum z nadzieją, że trafię na ciekawe projekty i wartościowe dyskusje, a tu wciąż hejt, hejtem poganiany. Łapiecie się za słówka i przejęzyczenia, a treści w temacie nie sposób wyłuskać. Odpuśćcie wreszcie. I nie odnoście się proszę do mojego wpisu, bo na pewno nie odpowiem na jakiekolwiek zaczepki.

Dziękuję za reakcję ze strony Szanownego Kolegi. Sugestie jak najbardziej uzasadnione. Zwracałem, jako założyciel i autor tego konkretnego wątku już uwagę i jak widać w historii zapisów niektórych wypowiedzi beskutecznie. Temat co prawda jest bardzo pożądany niemniej w przypadku ponownych  emocjonalnych wystąpień rozważę radykalniejsze rozwiązania. Jestem jednak przekonany, że nie będzie to konieczne odwołując się do przyzwoitości niektórych z Nas. Tak na marginesie dziwię się, że niepodejmowany jest temat niedawnych wskrzeszeń ampitunerów Pioneer. Byc może doczekamy się również blu ray 4K. Pozdrawiam serdecznie Piotr 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piotrella41

FEZZ AUDIO TITANIA - REGA PLANAR 3 - REGA FONO MM 2017 - PIONEER UDP - LX 500 - DEFINITIVE TECHNOLOGY BP 10 - TELLURIUM Q BLUE - RCA + SPEAKER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 7.02.2022 o 13:52, długi89 napisał:

Ja mam takiego jeszcze od nowości i ma się wyśmienicie. Obecnie z Tidala muzyki na nim nagrywam na kasety. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Brzmi jak z gramofonu 🙂 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Poszukuję odtwarzacza do 2000 PLN. 
Na tapecie mam Sony UBP-X800M2 oraz PANASONIC dp-ub820.
Chciałbym, aby posiadał DV, wiem, że w SONY to trochę kiepsko wygląda, bo trzeba ręcznie włączać.
Będzie mi służył tylko do odtwarzania filmów/koncertów.
Podłączony będzie do TV LG OLED 55CX3LA. HDR i DV na pokładzie. 
Co do audio, to mam amplituner DENON RCD-M39 i na razie tak zostanie.
Nie potrzebuję aby miał wbudowane aplikacje, typu Netflix itp, ale WiFi by się przydało, do aktualizacji softu chociażby.

Sony jest z około 1400, a Panasonic 300-400 złotych więcej.
Warto dopłacać, przy moich planach użytkowania go?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz na dłużej, więc te 300zł rozłóż na kilka lat spokojnego odtwarzania, bez komplikacji z DV 🙂 Teraz chyba w MediaExpert można za 1700zł panasonica wziąć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2022 o 17:30, RobertG7 napisał:

Kupujesz na dłużej, więc te 300zł rozłóż na kilka lat spokojnego odtwarzania, bez komplikacji z DV 🙂 Teraz chyba w MediaExpert można za 1700zł panasonica wziąć

Dzięki za odpowiedź 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, czy Wasze Panasonic DP-UB9000 też się mocno grzeją?

Obudowa i płyty. 

Dzisiej dojechał do mnie ten model a mam UB-820 i mam mieszane odczucia co do tego droższego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, burz napisał:

A pomijając kwestię grzania, jest jakaś różnica (obraz, dźwięk)?

Kwestia grzania jest akurat ważna. Ani elektronika ani płyty nie lubią wysokiej temperatury.

Odtwarzacze takie  nie brałem po to żeby je sprawdzać jak grają po RCA. UB820 tak nie podpinałem a zastąpił LG za jakieś 600zł sprzed kilku lat i obecny Sony za 500zł. Obraz przepaść, nawet z płyt DVD na korzyść 820.

UB9000 z ciekawości podpiąłem pod system testowy ( sprzętu do i po modyfikacjach ). Do testów mam 3 płyty CDR z różną muzyką i różnymi dźwiękami. Dwie z tych 3 płyt nie wczytuje 🙂 UB820 czyta je bez problemu jak i dziesiątki innych odtwarzaczy jakie miałem swoje czy pod modyfikację w ostatnich latach. Na tej jednej którą wczytał akurat są sygnały do pomiaru zrównoważenia kanałów i siły sygnału. Siła sygnału w UB9000 jest nieco wyższa od większości odtwarzaczy jakie tu podpinałem więc może to mylić w testach porównawczych. Same zrównoważenie kanałów bardzo dobre. Jakość brzmienia wyższa niż z np Yamahy CDS700 ( lepsza rozdzielczość, czystość, kontury ) ale do np Onkyo C-7030 po modyfikacji nie ma co porównywać. Onkyo znacznie lepiej różnicuje wybrzmienia, lepsza barwa itd. Nawet fabryczny PD-50 czy tani Cambridge 640C V2 gra lepiej. 

Po wyjściach HDMI AUDIO UB820 i 9000 grają bardzo podobnie.

Odtwarzacze te różni cena 3000zł. UB 9000 nie jest plastikowy jak 820 ale jakość spasowania obudowy droższego modelu jest zaledwie dobra. Szuflada droższego modelu działa nieco ciszej od  tej z 820tki ale to nie to co stare Sony ES serii 5 czy 7. Szuflada UB9000 jest pokryta czymś przez co płyta nie wpada na swoje miejsce a trzeba ją dokładnie położyć na tacce bo mechanizm jej nie złapie.  W 820 wystarczy mniej więcej położyć i wpada na swoje miejsce...

Jakość wyświetlaczy podobna, czyli słabo...

Czas wczytywanie płyt podobny.

Poziom hałasu - minimalnie mniejszy w 9000.

UB9000 ma wyraźnie większą głębokość więc może być problem z ułożeniem kabli za nim.

Obraz, wydaje mi się że 9000 na blu ray ma ciut większą wyrazistość detali ale na płytach DVD jest gorzej od UB820.

 

Pogram kilka dni i dokładniej to sprawdzę. Na tą chwilę nie widzę sensu dopłaty do droższego modelu a wręcz jestem rozczarowany...

Może trafiłem na taki egzemplarz bo i pudełko, zabezpieczenie na czas transportu w UB9000 jest bardzo słabe. Stąd pytanie o to grzanie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to są cenne uwagi.
Mój UB820 nie musi się bać eksmisji 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez burz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie czasy dostajemy straszną tandetę nawet za wagon kasy mam nagrywarkę dvd pioneer dvr 560 gdzie tacka to po prostu mistrzostwo, obudowa pancerna.  Opisywana korzyć w obrazie dla dvd dla UB820 jest trochę dziwna ale kto wie może im jakiś tam suwak się przesunął. Ja tylko dopowiem że tak jak nie ma a jak są to tak nie do wychwycenia bez dokładnego porównywania, to nawet ub420 to ta sama klasa obrazu co ub820 czy ub9000.

 

@muda44

Nie wiem czy pamiętasz ale kiedyś zagadywałem do Ciebie w temacie kondensatorów i właśnie tych modeli panasa.

Ja tam troszeczkę sobie powymieniałem, ale to są różnice w dźwięki w przy hdmi coś minimalne.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bl4ck napisał:

Niestety takie czasy dostajemy straszną tandetę nawet za wagon kasy mam nagrywarkę dvd pioneer dvr 560 gdzie tacka to po prostu mistrzostwo, obudowa pancerna.  Opisywana korzyć w obrazie dla dvd dla UB820 jest trochę dziwna ale kto wie może im jakiś tam suwak się przesunął. Ja tylko dopowiem że tak jak nie ma a jak są to tak nie do wychwycenia bez dokładnego porównywania, to nawet ub420 to ta sama klasa obrazu co ub820 czy ub9000.

 

@muda44

Nie wiem czy pamiętasz ale kiedyś zagadywałem do Ciebie w temacie kondensatorów i właśnie tych modeli panasa.

Ja tam troszeczkę sobie powymieniałem, ale to są różnice w dźwięki w przy hdmi coś minimalne.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Niestety nie pamiętam ( za dużo osób pyta albo coś robi u mnie ) a UB9000 kupiłem z myślą o modyfikacji. 

W 820 warto wstawić gniazdo C14 i dobrą sieciówkę dać. Maty dać ale butulowe z folią alu a nie jak tam, bitumiczna...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było kupić Reavon UBR X110 to jedyny godny następca Oppo i w odróźnieniu od UB9000 ma możliwość odtwarzania płyt SACD i DVD-Audio, a dla mnie było to główne kryterium wyboru odtwarzacza Blu-ray 4K.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Vintageaudiofil

(Konto usunięte)
23 godziny temu, muda44 napisał:

Panowie, czy Wasze Panasonic DP-UB9000 też się mocno grzeją?

3,5 godziny oglądania, zero ciepła( nawet płyta 4K zimna ) wentylatora nie słyszałem

Kupił kolega używkę szrota to teraz pan płacze 😭

Mam 9000 od czterech lat i żadnego problemu takiego jak kolega nie odnotowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blu-ray od Reavon lepszy od UB9000. Widziałem obydwa i mam punkt odniesienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JVC 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JVC 4K napisał:

Trzeba było kupić Reavon UBR X110

Trzeba było kupić oppo/cambridge...  ja głupio bym się czuł kupując takiego no name za 4000-5000zł. Znam osobę która go kupiła i zwróciła tak samo szybko bo jakość wykonania tego sprzętu to dno w tej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak włączasz film/muzykę to patrzysz na jakość wykonania urządzenia? Pytam się bo ja nie patrzę na urządzenie tym bardziej że jest schowane w szafie rack, a pod ekranem projekcyjnym mam tylko głośnik centralny i subwoofer i nic więcej, tak więc jeżeli się mnie pytasz czy na niego patrzę to nie, skupiam się na filmie który oglądam bądź muzyki której słucham z niego. Ale faktycznie jeżeli ktoś ma szafkę rtv i na niej stoi TV a pod właśnie ten odtwarzacz to cały czas się na niego patrzy to może być problem, a tak na boku co ma jakość wykonania urządzenia do jakości obrazu i dzwięku który on generuje, widziałem obraz z UB9000 i wiem że niczym się on nie różni od obrazu z X110. I osobiście wolę Reavon bo to marka audiofilska a nie żaden no name to samo można napisać o Oppo że to no name a jaką furorę zrobił, Reavon to dystrybucja ACP z Krakowa więc wielki importer marek audio godny zaufania, a Panasonic to marketowy syf importer nie wiadomo jaki i można go znaleźć w każdym elektromarkecie a Reavon jest egzotykiem dostępny tylko w wybranych sklepach audio, nie marketach.

Panasonic w dodatku nie czyta płyt SACD i DVD-Audio a było to główne kryterium wyboru odtwarzacza Ultra HD Blu-ray w moim przypadku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JVC 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, JVC 4K napisał:

Trzeba było kupić Reavon UBR X110 to jedyny godny następca Oppo i w odróźnieniu od UB9000 ma możliwość odtwarzania płyt SACD i DVD-Audio, a dla mnie było to główne kryterium wyboru odtwarzacza Blu-ray 4K.

Mnie SACD czy DVD-AUDIO nie interesuje ale jak dla Ciebie to ważne to kup Ayre C-5XE MP. Miałem, polecam, to inny świat ale pod warunkiem że podepniesz pod adekwatnej klasy wzmacniacz.

12 godzin temu, Vintageaudiofil napisał:

3,5 godziny oglądania, zero ciepła( nawet płyta 4K zimna ) wentylatora nie słyszałem

Kupił kolega używkę szrota to teraz pan płacze 😭

Mam 9000 od czterech lat i żadnego problemu takiego jak kolega nie odnotowałem.

Nie płaczę, pytam  😀

Mam nową sztukę, wprost ze sklepu. Fabrycznie zapakowany był. Takiego odtwarzacza używanego bym nie kupił. 

Wczoraj kolejne 2 filmy. DVD i blu ray. Obudowa chłodniejsza ale płyty nie. Dodatkowo nie zawsze reaguje od razu na przyciski z pulpitu... 

Być może wadliwą sztukę mam z tym grzaniem i czytaniem niektórych płyt itd. 

 

W sieci są zdjęcia płyty audio od spodu jak jest przegrzana pod układami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci się grzeje na zwykłej blu-ray to musisz wiedzieć że na płycie uhd będzie masakra one się dopiero grzeją trochę na obrazie 4k nie na fullhd.

9 godzin temu, JVC 4K napisał:

Reavon to dystrybucja ACP z Krakowa

To nic nie znaczącą marka, nazywa wymyślona na potrzeby sprzedawania w Europie wykastrowanego klona oppo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Vintageaudiofil

(Konto usunięte)
7 godzin temu, muda44 napisał:

Mam nową sztukę, wprost ze sklepu. Fabrycznie zapakowany był. Takiego odtwarzacza używanego bym nie kupił. 

W takim razie przepraszam Kolegę za swoje podejście i od razu napomnę że jest to uszkodzona sztuka… u mnie nie ma dziwnych zjawisk które kolega opisuje, wszystko ładnie działa, nie grzeje się, wszystkie przyciski działają… 

Wydaje mi się że to pewnie leżak magazynowy lub po zwrocie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Vintageaudiofil napisał:

W takim razie przepraszam Kolegę za swoje podejście i od razu napomnę że jest to uszkodzona sztuka… u mnie nie ma dziwnych zjawisk które kolega opisuje, wszystko ładnie działa, nie grzeje się, wszystkie przyciski działają… 

Wydaje mi się że to pewnie leżak magazynowy lub po zwrocie? 

Nowy, fabrycznie zapakowany, nigdy nie otwierany egzemplarz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.01.2023 o 20:01, muda44 napisał:

Maty dać ale butulowe z folią alu a nie jak tam, bitumiczna...

Myślę że zastosowali takie ze względów estetycznych bo te z folią zdaje się mają znaczki wzorki firmowe.

Potrzebuje zmienić prewencyjne(trzy mają już jakby wybrzuszenia) kondensatory w starej ~ 17lat nagrywarce dvd w sekcji zasilania, siedzą tam aktualnie elny RJG/RJF 1800uf 16V, 220uf 25V, 680uf 10V, coś byś polecił nie żeby poprawiać jakieś walory po prostu żeby było dobrze na kolejne lata i stosunkowo tanio i łatwo dostępne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, bl4ck napisał:

Myślę że zastosowali takie ze względów estetycznych bo te z folią zdaje się mają znaczki wzorki firmowe.

Potrzebuje zmienić prewencyjne(trzy mają już jakby wybrzuszenia) kondensatory w starej ~ 17lat nagrywarce dvd w sekcji zasilania, siedzą tam aktualnie elny RJG/RJF 1800uf 16V, 220uf 25V, 680uf 10V, coś byś polecił nie żeby poprawiać jakieś walory po prostu żeby było dobrze na kolejne lata i stosunkowo tanio i łatwo dostępne?

To ma działać i jak najlepiej tłumić szeroki zakres drgań. 

 

Nie widzę urządzenia, jakiej wysokości wejdą, szerokości, rozstaw nóżek, czy obok są elementy grzejące się itd.

Szukaj czegoś z Elny, Rubycon, Panasonic itp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz zwracać tego ub9000? Z powodu tego nadmiernego nagrzewania?

Nie wiem czy wiesz ale istnieje customowy soft wraz z płytką którą lutujemy do odtwarzacza, sporo fajnych rzeczy odtwarzacz po tym potrafi np między innymi odczytać napisy z usb dla odtwarzanych płyt.

Wcześniej istniał ten sam soft bez konieczności lutowania ale organizatorzy imprezy zostali już zawinięcie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.