Skocz do zawartości
IGNORED

EMM Labs DAC2X v2 czy DCS Bartok ?


Mgrzybek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

On 1/4/2022 at 2:39 PM, poohatek said:

Panowie, czy mial ktos okazje posluchac (najlepiej w swoim systemie) dac Mola Mola Tambaqui i moglby podzielic sie wrazeniami? Jest w sieci troche enuzjastycznych recenzji i filmow na YouTube, np:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W testach okazal sie gorowac nieznacznie nad Bartokiem. W kraju jest dostepny w PlanetaDzwieku, gdzie maja tez w ofercie przetworniki DCSa. Tambaqui jest wyraznie tanszy. 

Nie moge go jednoznacznie polecic, bo osobiscie nie sluchalem, dlatego chcialbym, przy okazji poruszenia watku dot. dac'ow zapytac szanownych kolegow, czy ktos sie z nim juz 'nausznie' zetknal.

Bez jaj, 45k za jakis no-name? Co to jest w ogole za firma ta Mola Mola? 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, GT napisał:

Bez jaj, 45k za jakis no-name? Co to jest w ogole za firma ta Mola Mola? 🙂

Znana firma od rybołóstwa. Takie duże ryby łowią….Mola Mola…. :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holenderska. Coś robili w przetwornikach ,chyba też końcówki mocy ale rzeczywiście ten poziom cenowy chyba pierwszy raz atakują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mztv napisał:

skoro pierwszy raz atakują to może się postarali 🙂

Jeśli gra tak jak wygląda to zjada Bartoka na śniadanie😛

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 kilogramowa "popierdółka" za 46 tys zł. A dajcie spokój. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na Kalliope jednak. W sobotę odbieram . Opiszę wrażenia po paru dniach odsłuchu. Dziękuję wszystkim za merytoryczne uwagi które mi bardzo pomogły. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mgrzybek napisał:

Zdecydowałem się na Kalliope

 

Będziesz zadowolony. Chciałem się jeszcze odnieść do kilku wpisów kolegów ale teraz skoro wybrałeś to już nie ma to sensu. Zastanawiam się nad różnicami w postrzeganiu pewnych cech brzmienia. Kaliope jest bardzo wrażliwy na przewód zasilający i bezpieczniki. Zanim go kupiłem dwa razy brałem do domu demo, za pierwszym razem oddałem go bo było to jedno z pierwszych testowanych urządzeń i chciałem posłuchać tych trochę tańszych. Początkowo nie planowałem kupować tak drogiego DACa. Za pierwszym razem byłem zachwycony, wziąłem go drugi raz i dupa, nie gra. Myślę sobie wtf co się stało ???? Okazało się że u kolejnego testującego spaliły się bezpieczniki a dystrybutor w całej swej mądrości i doświadczeniu wsadził tam jakieś bezpieczniki z Biedronki którą mają obok. W całej tej sytuacji bardzo dobrze wspominam też kontakt mailowy z Gryphonem. Koniec końców ja u siebie mam bezpieczniki Furutecha. Zasilanie i przewody to oczywiste mam nadzieję, przewód USB - wiadomo, ja też gram z PCeta, możesz napisać o swojej konfiguracji jestem ciekaw Twoich spostrzeżeń.

 

poz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pmcomp napisał:

Zamiast forować wyroki ja bym na waszym miejscu najpierw posluchal.

Na naszym miejscu byś posłuchał.

Ale na swoim miejscu już nie, przecież to nie ma sensu - skoro DCS Debussy gra Ci identycznie jak daczek RME - który jest tak z 8 razy tańszy od DCSa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, babatular napisał:

Na naszym miejscu byś posłuchał.

Ale na swoim miejscu już nie, przecież to nie ma sensu - skoro DCS Debussy gra Ci identycznie jak daczek RME - który jest tak z 8 razy tańszy od DCSa

Znowu cie giez w doope ucial?

Nie mam zamiaru nic sluchac bo mam to co mam, a jak nie bede mial to bede mial to co chce.

Proste?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kaviter napisał:

ja też gram z PCeta, możesz napisać o swojej konfiguracji jestem ciekaw Twoich spostrzeżeń.

Moja konfiguracja jest w zakładce o mnie. Mam świadomość że nie obejdzie się bez dobrych przewodów ale tu jestem spokojny o tyle, że jeśli będę wymieniał to raczej na tą półkę którą mam tylko ewentualnie inną charakterystykę. Tu już kosztowo będzie bardziej 1 do 1 jak będę swoje sprzedawał. Bezpieczniki używam Orange w ML585 i zasilaczach Farad więc pewnie i tu dokupię. Mam raczej neutralnie zestawiony set teraz i bałem się albo zbytniego schłodzenia lub zbytniego ocieplenia.

Zależało mi by nie zrobić zakupu gdzie będę musiał myśleć o poważnych zmianach typu kolumny czy wzmacniacz. Bartok stwarzał mi takie ryzyko więc wybór Gryphona uważam za rozsądny. 

Poza tym mam zasilające i xlr SR i lekko modelować dźwięk mogę bulletami więc mam nadzieję, że i okablowanie się sprawdzi.

Znak zapytania jest tylko przy USB. Mam Siltecha Golden Uniwersal II i tu nie wiem jak to się zgra. Ale z Bartokiem mimo wszystko i tu byłoby większe ryzyko.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.01.2022 o 14:01, kaviter napisał:

Koniec końców ja u siebie mam bezpieczniki Furutecha.

Pamiętasz może wartości bezpieczników i ilość ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.01.2022 o 22:13, Mgrzybek napisał:

Moja konfiguracja jest w zakładce o mnie

 

O PC bardzo szczątkowa, jak możesz napisz parę słów o szczegółach.

 

5 godzin temu, Mgrzybek napisał:

Pamiętasz może wartości bezpieczników i ilość ?

 

Są dwa bezpieczniki, nie pamiętam jakiej wartości, ja zawsze wkładam sporo większy, jak zdarzy coś że bezpiecznik powinien zadziałać to czy tam jest 0.5A czy 2A to niewiele zmieni, a jak dobrany na styk bezpiecznik za 450zł przepali się bez powodu to szkoda jednak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, kaviter napisał:

O PC bardzo szczątkowa, jak możesz napisz parę słów o szczegółach.

Na wstępie info o Kalliope. Miałem odebrać dzisiaj ale okazało się, że polski ład od nowego roku uniemożliwia zapłacenie gotówką takiej kwoty.

Nie bardzo mi się podoba że jako osoba fizyczna muszę       "zostawiać ślady" na co wydaję swoje pieniądze. 

 

Co do PC to w skrócie  wysokiej klasy płyta główna gamingowa z ulepszonym zasilaniem jeśli chodzi o komponenty i linie zasilania. Dwa dyski SSD . M2  systemowy i drugi tylko z muzyką.

Procesor Intel i 7 , 32 GB RAM.

Karta USB Jcat Extreme z zasilaniem liniowym Farada Super 3.

Docelowo zmienię na serwer plików lub przejdę na zasilanie liniowe PC jako całości. Realnie myślę, że ta pierwsza opcja może być wygodniejsza. Dlatego też Bartok miał również dla mnie pewne zalety jeśli chodzi o możliwość konfiguracji całego systemu i całościowego spojrzenia na jakość dźwięku bez słabszych ogniw. Tu mógłbym podpiąć np. NAS z zasilaniem liniowym z Farada 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mgrzybek napisał:

Na wstępie info o Kalliope. Miałem odebrać dzisiaj ale okazało się, że polski ład od nowego roku uniemożliwia zapłacenie gotówką takiej kwoty.

Normalnie jakieś jajca za przeproszeniem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie potrzebujesz wrzucać takiej faktury w koszty firmy, to możesz zapłacić dowolną kwotę gotówką. Ale jeśli chcesz mieć z tego koszt do działalności to faktycznie jest idiotyczny limit. Chory PiS. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wychodzi ze limit 20 tys. dla  osoby fizycznej będzie obowiązywał od 1 stycznia ale 2023 r a nie 2022 r. . Chodzi o zakup na zwykły paragon.

Mi wczoraj oficjalnie przysłali maila z salonu, że nie będę mógł zapłacić gotówką poza limit 20 tys. . Rozmawiałem też telefonicznie ale oparłem się na tym co przekazywali z salonu. Niezła kaszana wyszła. 

 

Z drugiej strony człowiek pojedzie zobaczy, bo to jednak sprzęt uzywany, zrobi przelew Elixir z telefonu a system się zawiesi i na koncie sklepu nie będzie się pojawiał. Ja z mBanku nie wygeneruje potwierdzenia przelewu jesli on nie wyjdzie z banku. Nawet przy Elixirze to trwa ze 3-5 min. Wtedy 250 km jazdy na pusto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas była mowa oczywiscie jako zakupie konsumenckim przeze mnie jako osobie fizycznej a nie przedsiębiorcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art.  7b.  3 [Obowiązek dokonywania przez konsumenta płatności za pośrednictwem rachunku płatniczego]

 Konsument jest obowiązany do dokonywania płatności za pośrednictwem rachunku płatniczego, jeżeli jednorazowa wartość transakcji z przedsiębiorcą, bez względu na liczbę wynikających z niej płatności, przekracza 20 000 zł lub równowartość tej kwoty, przy czym transakcje w walutach obcych przelicza się na złote według średniego kursu walut obcych ogłaszanego przez Narodowy Bank Polski z ostatniego dnia roboczego poprzedzającego dzień dokonania transakcji.

Ten przepis wszedł w życie 1 stycznia 2022 r. (ustawa o prawach konsumenta).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mgrzybek napisał:

Co do PC to w skrócie  wysokiej klasy płyta główna gamingowa z ulepszonym zasilaniem jeśli chodzi o komponenty i linie zasilania. Dwa dyski SSD . M2  systemowy i drugi tylko z muzyką.

Procesor Intel i 7 , 32 GB RAM.

Karta USB Jcat Extreme z zasilaniem liniowym Farada Super 3.

Docelowo zmienię na serwer plików lub przejdę na zasilanie liniowe PC jako całości. Realnie myślę, że ta pierwsza opcja może być wygodniejsza. Dlatego też Bartok miał również dla mnie pewne zalety jeśli chodzi o możliwość konfiguracji całego systemu i całościowego spojrzenia na jakość dźwięku bez słabszych ogniw. Tu mógłbym podpiąć np. NAS z zasilaniem liniowym z Farada 

 

Masz więc spore pole do popisu z PCetem jeżeli z nim zostaniesz. Jakość źródła USB ma ogromne znaczenie. Jakie opcje rozważasz jako serwer plików ??? Nie jestem pewien czy dobrze Cię rozumiem bo z Kaliope po USB zawsze będziesz potrzebował jakiegoś strimera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mgrzybek napisał:

Rzeczywiście wychodzi ze limit 20 tys. dla  osoby fizycznej będzie obowiązywał od 1 stycznia ale 2023 r a nie 2022 r. . Chodzi o zakup na zwykły paragon.

 

Przeca w większości bankach jak masz ochotę wypłacić dwie dychy, lub więcej, trza dwa dni wcześniej zadzwonić, by przygotowali odpowiednie fundusze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można było zapłacić część gotówką a resztę kartą ? 
Ludzie sami sie w bagno pakują a później narzekają, kto chce taki system ? Kontrole narzucana przez banki ?
Korupcyjny rzad sam sie nie wybrał ...., w Niemczech to samo ...., więcej głupich i rzad robi co chce 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, sly30 napisał:

Jeśli nie potrzebujesz wrzucać takiej faktury w koszty firmy, to możesz zapłacić dowolną kwotę gotówką. Ale jeśli chcesz mieć z tego koszt do działalności to faktycznie jest idiotyczny limit. Chory PiS. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

cytuje

Rok później weszłyby w życie również przepisy, które wprowadzają zakaz płatności powyżej 20 tys. zł w relacjach przedsiębiorca – konsument. Dopiero więc w 2023 r. sprzedawca, który przyjmie 21 tys. zł w gotówce, zapłaci podwójny podatek – od przychodu ze sprzedaży oraz z tytułu sankcji za przyjęcie gotówki. Sankcje nadal nie dotyczyłyby konsumenta, który zapłacił taką kwotę w gotówce.

9 godzin temu, hudykot napisał:

Przeca w większości bankach jak masz ochotę wypłacić dwie dychy, lub więcej, trza dwa dni wcześniej zadzwonić, by przygotowali odpowiednie fundusze. 

niekiedy tez wypelniasz deklaracje.na co ci te pieniadze sa potrzebne.

a i tak o wszystkim informowani sa amerykanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, arch napisał:

Art.  7b.  3 [Obowiązek dokonywania przez konsumenta płatności za pośrednictwem rachunku płatniczego]

 Konsument jest obowiązany do dokonywania płatności za pośrednictwem rachunku płatniczego, jeżeli jednorazowa wartość transakcji z przedsiębiorcą, bez względu na liczbę wynikających z niej płatności, przekracza 20 000 zł lub równowartość tej kwoty, przy czym transakcje w walutach obcych przelicza się na złote według średniego kursu walut obcych ogłaszanego przez Narodowy Bank Polski z ostatniego dnia roboczego poprzedzającego dzień dokonania transakcji.

Ten przepis wszedł w życie 1 stycznia 2022 r. (ustawa o prawach konsumenta).

Wszystko się zgadza tylko art. 7b ,który ten obowiązek przewiduje wchodzi w życie 1 stycznia 2023 r. Jest po prostu roczne vacatio legis odnośnie tego przepisu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To treść ustawy publikowanej  na stronie sejmowej 

 Na marginesie uwagi do poszczególnych artykułów.

Screenshot_20220109-142330_Acrobat for Samsung.jpg

Fakt faktem tak wybieramy to tak mamy.

14 godzin temu, kaviter napisał:

Nie jestem pewien czy dobrze Cię rozumiem bo z Kaliope po USB zawsze będziesz potrzebował jakiegoś strimera.

Zgadza się.  Ja nieprecyzyjnie używam nazewnictwa bo te wszystkie nazwy i funkcjonalności mi się mylą lub producenci mieszają pewne klasycznie pojmowane funkcjonalności w jakieś hybrydowe zespoły i trudno na szybko to nazywać. 

Do Kalliope najlepiej pasowałby mi serwer plików ze streameraem ale może następny poziom to będzie u mnie DAC że streamerem więc wystarczy sam serwer plików. Raczej ta druga opcja wydaje się sensowniejsza. Oszczędzić poczekać i może wtedy Vivaldi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Mgrzybek napisał:

Wszystko się zgadza tylko art. 7b ,który ten obowiązek przewiduje wchodzi w życie 1 stycznia 2023 r. Jest po prostu roczne vacatio legis odnośnie tego przepisu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To treść ustawy publikowanej  na stronie sejmowej 

 Na marginesie uwagi do poszczególnych artykułów.

Screenshot_20220109-142330_Acrobat for Samsung.jpg

Fakt faktem tak wybieramy to tak mamy.

Przyznaję, masz rację. Na podstawie ustawy z dnia 9 grudnia 2021 r. o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw  termin wejścia w życie powyższego przepisu art.7b został przesunięty do 1 stycznia 2023 r. Tym samym, w trakcie 2022 r. konsument może nadal regulować płatności gotówką również za towary o wartości przekraczającej 20.000 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem do konca pewny.czy to zostalo przeglosowane w sejmie.wiec sprzedawcy.w tym ja bedziemy obslugiwac  platnosci gotowkowe do 20tys zl.

przykro mi...żale do baranow z wiejskiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek7776
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tomek7776 napisał:

nie jestem do konca pewny.czy to zostalo przeglosowane w sejmie.wiec sprzedawcy.w tym ja bedziemy obslugiwac  platnosci gotowkowe do 20tys zl.

przykro mi...żale do baranow z wiejskiej.

Ta zmiana została przegłosowana i ogłoszona w Dzienniku Ustaw. Taka "biegunka" legislacyjna z końcem roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mgrzybek napisał:

Do Kalliope najlepiej pasowałby mi serwer plików ze streameraem ale może następny poziom to będzie u mnie DAC że streamerem więc wystarczy sam serwer plików. Raczej ta druga opcja wydaje się sensowniejsza. Oszczędzić poczekać i może wtedy Vivaldi ?

 

Hmm, to jak zagra Ci Kaliope bardzo zależy od źródła USB. Ja nastawiłem się na granie z PC, ale o jakich realnie serwerach ze streamerem mówimy ??? Z tego co próbowałem u siebie jedynie mógłbym żyć z Aurenderem W20. Na Twoim miejscu przed podejmowaniem jakiś dalszych decyzji potestował bym jakieś topowe źródła USB, bo ja testowałem Vivaldi DAC. Sam DAC oferuje taką funkcjonalność jak Kaliope, dopiero z upsamplerem (i zegarem??? (i kupą kabli)) może grać bezpośrednio z serwera po ethernecie a tu już jednak mówimy o zupełnie innych pieniądzach. Z tego co ludzie piszą Vivaldi bardzo zyskuje w pełnym secie, ale na samego DACa Kaliope bym nie zamienił. A na seta ??? na pewno nie w ciemno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Vivaldi nie jest lepszy niż Kalliope. Żadne cudo. Jest ok i tyle. Ponoć uzbrojony w 2 zegary i do tego komplet drogich kabli, mocno zyskuje, ale wtedy cena zbliża się do 300 tys.pln. Kilka osób ma takie zestawy i sobie chwali, a ja nie mam powodu im nie wierzyć, że wtedy Vivaldii jest super. To jest możliwe. Ale też to jest wtedy inny pułap cenowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.