Jump to content
IGNORED

Jaki wzmak do Dali Blue 6006??

JezusMaryja

Recommended Posts

Zaiste ciekawy nick (oni wszyscy kłamią to ja jestem Bruce Lee) - Starsza serie niebieska i czerwona Dali gra fantastycznie ze wzmacniaczami Arcama. Arcam to raczej nie-lampowe brzmienie, u mnie kolumna Dali 202 ze wzmacniaczem lampowym push-pull na lampie 6l6 wypadła raczej słabo, w porównaniu do dużo tańszego Arcama Alpha 6plus (dzisiejsze jego odpowiedniki mieszczą się w Twoim budżecie) - potrzeba tylko dość spokojnie grającego źródła. Bardzo zadowolony obecny właściciel korzysta z taniego Pionka 507, ic Reson i głośnikowych AQ Type 4. 6006 to jednak trochę inna bajka i słyszałem je tylko w warunkach sklepowych, trochę różnią się od np 505 charakterem.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przychylam się do uwag Zegarmistrza. Niebieskie Dali są lekko mułowate (choć moim zdaniem mają potencjał) i lampa im raczej nie posłuży, za to rześkie wzmacniacze typu Arcam jak najbardziej. Od siebie dodałbym jeszcze Rotela. Słuchałem 5005 i 6006 z RA-961 i było naprawdę dobrze jak na ten poziom cenowy. Z 972 byłoby zapewne jeszcze lepiej.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.