Skocz do zawartości
IGNORED

Mini salka 5.1 | Auro3D


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Groot napisał:

Odpowiem tutaj jeżeli mogę by wszyscy wiedzieli😁 po prostu mnie nie stać by wydać tyle pieniędzy, zamiast nowe elementy kupić do kina szukam używanych starszych modeli by mieć sprzęt od razu gdy skończę modernizacje

No ale ja tu nie widzę problemu w rozbudowie na raty....

Przecież Auro 3 D  jest elastyczne. Możesz dolną warstwę zostawić jako 5.1.4 ...wypuścić kable ,a po jakimś czasie dołożyć kolejne głośniki.Nie jestem tu  za długo na forum ,ale z obserwacji twojej osoby (po tematach jakie zakładałeś w różnych wcieleniach 😎)to chyba na te 2000 ojro cię chyba stać?Bo jakiś tam chyba kredyt też brałeś jak dobrze pamiętam ?Chyba ,że ciebie z kimś mylę ?To biorę wszystko na klatę...Po za tym no nie przesadzajmy i nie wpadajmy w paranoję z tymi kątami ...Ja wiem że są ważne ,ale mi nikt nie wmówi ,że jak te 5' czy 10 '  się poślizgniesz to już efektów nie doświadczysz.Są Setupy uniwersalne i one funkcjonują...Coś w ten deseń chyba Max 700 tam ma i ponoć Banan mu z tważy nie schodzi ?Może się kolega wypowie ?Czy faktycznie to prawda czy przekolorowane to wszystko?

Nie ukrywam, że  swoją salkę też stawiam pod kątem Auro i chcę zrobić uniwersalny układ.W moim temacie opisałem moje plany.Ktoś z forum zanegował to że planuję zrobić słaby ...bo uniwersalny system zamiast jednego konkretnego...i właśnie tu mam problem, bo  śledząc internet jak i kanały youtube to właśnie dolby ciągle zbliża sie z konfigiem do Auro najpierw było 45' a tu nagle jest 30' no to jak ?Nagle można ?Dlatego nie popadajmy w paranoję .Jeśli głośniki zostaną ustawienie z grubsza pod kątami  z obydwóch specyfikacji to nie ma bata....to musi zagrać .Korekcja Audyssey też zrobi swoje.

Proszę wziąć to z lekkim  przymróżeniem oka  i nie skakać mi do gardła 😉🙏Nikogo nie chce dotknąć personalnie...Jak to Pyzdra mówił :Musimy siebie szanować?...Nieeee?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
39 minut temu, Gmow1977 napisał:

Po za tym no nie przesadzajmy i nie wpadajmy w paranoję z tymi kątami ...Ja wiem że są ważne ,ale mi nikt nie wmówi ,że jak te 5' czy 10 '  się poślizgniesz to już efektów nie doświadczysz

Jak już coś robić to robić to na 100% a nie byle jak, nie po to są te wszystkie specyfikacje podane by nie brać tego w ogóle pod uwagę. Po to ktoś to wszystko wymyślił by się tym kierować i według tego  instalować dany system

Dlatego dążę do tego by to wykonać jak najbardziej prawidłowo i zgodnie ze sztuką 

Edytowane przez Groot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Groot napisał:

Najwidoczniej nie podchodził na poważnie do ustawień kanałów lub ma tak wielki pokój że może sobie pozwolić na rozstawienie kolumn w odległości około 4 metrów od siebie. Niestety w wąskim pokoju jest to nie wykonalne, a jeżeli kolumny maja być zgodnie ze sztuka zainstalowane to tak powinno się je instalować. A co najważniejsze to każdy pokój kinowy powinien być „kwadratem” by idealnie rozmieścić kolumny po okręgu w takiej samej odległości od miejsca siedzącego! Wtedy możemy mówić o prawidłowym rozmieszczeniu kolumn.

A co mają ściany do umiejscowienia kolumn ? jakie 4 metry ? wystarczy zachować klasyczne ustawienie trójkąta równobocznego, masz idealnie po 30st na fronty.

Kwadrat to najgorsze możliwe rozwiązanie a im dalej ściana tym mniej problemów i lepszy efekt.

58 minut temu, Gmow1977 napisał:

To biorę wszystko na klatę...Po za tym no nie przesadzajmy i nie wpadajmy w paranoję z tymi kątami ..

im gorszy sprzęt im mniejsze pomieszczenie czyli odległość kolumny od ucha tym bardziej musimy uważać na takie detale, jeśli pomieszczenie jest duże efekt sumowania dźwięku zniweluje ewentualnie niedociągnięcia. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
24 minuty temu, fetek napisał:

wystarczy zachować klasyczne ustawienie trójkąta równobocznego, masz idealnie po 30st na fronty.

Przepraszam najmocniej kolegę ale w trojkącie równobocznym wszystkie kąty maja 60’ a nie 30’ chyba że kolega podał 30’ na jedną kolumnę, wtedy się zgadza

B91FE84A-A4BC-4652-89FD-5F589D99C420.thumb.png.c4c6793cb51f1c5d8dbdb7b78ff6f6b3.png
 

24 minuty temu, fetek napisał:

A co mają ściany do umiejscowienia kolumn ? jakie 4 metry

przepraszam jeszcze raz ale kłania się matematyka, wzory i liczenie

Edytowane przez Groot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fetek napisał:

im gorszy sprzęt im mniejsze pomieszczenie czyli odległość kolumny od ucha tym bardziej musimy uważać na takie detale, jeśli pomieszczenie jest duże efekt sumowania dźwięku zniweluje ewentualnie niedociągnięcia. 

 

To prawda zgodzam sie z tobą ,ale w dobie dzisiejszych technologii pomiarowych jakimi dysponują amplitunery gdzie takie niedociągnięcia korygują owe systemy  ,jak i   samymi głośnikami dostępnymi dla szarego zjadacza chleba(oczywiście nie mam tu na myśli jakiś pierdków dołączanych w marketach ,tylko o klasie "średniej ",nie wiem ...Monitor Audio? B&W? KEF?,  czy jak u mnie Dali  jestem przekonany ,że można na małym metrażu uzyskać naprawdę zadowalający efekt .Ja w pokoju ok 17m2 miałem swego czasu taki lekki misz masz i byłem zadowolony .Oczywiście ten czy tamten powie ,że no to jakoś zagra,ale Panowie zamknijciie oczy i zobaczcie to jako całość ,a te detale zejdą na drugi plan,no chyba ,że jest się naprawdę jakimś Freakiem i wieży się  ,że kable grają. Tutaj zakończę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Groot napisał:

nie po to są te wszystkie specyfikacje podane by nie brać tego w ogóle pod uwagę. Po to ktoś to wszystko wymyślił by się tym kierować i według tego  instalować dany system

Prawda, nikt nie mówi, żeby je zupełnie olać, ale nie ma co też popadać w paranoję. Dopasowujesz to do własnego pomieszczenia na tyle ile się da. To też są tylko ogólne wytyczne. Przesunięcie kanału o kilka stopni nie spowoduje, że dźwięk będzie mniej spójny.

8 minut temu, Groot napisał:

Przepraszam najmocniej kolegę ale w trojkącie równobocznym wszystkie kąty maja 60’ a nie 30’

Ale od linii na wprost, czyli na kolumnę centralną masz po 30' na kanał lewy i prawy... może o to chodziło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Gmow1977 napisał:

To prawda zgodzam sie z tobą ,ale w dobie dzisiejszych technologii pomiarowych jakimi dysponują amplitunery gdzie takie niedociągnięcia korygują owe systemy

amplitunery nie dysponują niczym wartym zainteresowania, coś kosztem czegoś naciągniesz i to wszystko co możesz zrobić. Jeśli jest możliwość warto dopracować ustawienie i ewentualnie dopieścić elektroniką.

20 minut temu, Gmow1977 napisał:

wieży się  ,że kable grają

tylko że kable grają, na pewnym poziomie wszystko ma znaczenie.

26 minut temu, Groot napisał:

Przepraszam najmocniej kolegę ale w trojkącie równobocznym wszystkie kąty maja 60’ a nie 30’ chyba że kolega podał 30’ na jedną kolumnę, wtedy się zgadza

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

26 minut temu, Groot napisał:

przepraszam jeszcze raz ale kłania się matematyka, wzory i liczenie

właśnie widzę...

20 minut temu, Gmow1977 napisał:

Ja w pokoju ok 17m2 miałem swego czasu taki lekki misz masz i byłem zadowolony

kiedyś też miałem byle co i totalny chaos a mi to grało... teraz człowiek skupia się na sprzęcie nie słuchaniu czy oglądaniu. Ogólnie im dłużej w tym siedzę tym bardziej zniechęcam się do kina, nie ze względu na koszt czy poziom trudności ale na same filmy, które z roku na rok są mniej interesujące a wręcz irytujące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolna warstwa na poziomie uszu , górna warstwa 115-120 cm nad dolną warstwa , pod kątem 30* 

Wszystkie skierowane na pozycję odsłuchową.

Po kiego ch... Pierd... Się z fizyką i matematyką kwantowa ? 

Podłączyć , skalibrować i oddać się przyjemności słuchania , a nie rozkładać każdy detal na cząstki atomu .

Powariowaliscie ? To przez Covid tak się w głowach ... ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fetek napisał:

Ogólnie im dłużej w tym siedzę tym bardziej zniechęcam się do kina, nie ze względu na koszt czy poziom trudności ale na same filmy, które z roku na rok są mniej interesujące a wręcz irytujące.

Co prawda to prawda 👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda
A na Auro3d, można sobie chociaż fajnie muzyki posłuchać, jak nie ma filmów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, max720 napisał:

Po kiego ch... Pierd... Się z fizyką i matematyką kwantowa ? 

Bez przesady. Funkcje trygonometryczne to banał a nie matematyka kwantowa. Jak ktoś nie ma dostępu albo wiedzy do zrobienia sobie planu w CAD to warto sobie rozplanować układ głośników żeby w trakcie montażu by jakieś fakapy się nie ujawniły. Pewnie że można z bomby lecieć... Ale później pretensje do kogo? Kolegi z forum? Chce sobie człowiek wyliczyć pozycje wzorcowe to niech sobie je policzy, przynajmniej będzie wiedział gdzie idzie na kompromisy i gdzie nie będzie mógł zachować zaleceń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RAF77 napisał:

A na Auro3d, można sobie chociaż fajnie muzyki posłuchać, jak nie ma filmów.

No to może przybliż kolegom z forum trochę bliżej temat ...jak to u Ciebie wygląda?Jest efekt?Jak masz rozmieszczone głośniki?Twarde zasady ,kąty odległości ? Czy nagiąłeś trochę  specyfikację?Może masz hybrydę Atmos /Auro ? Bardzo był bym wdzięczny 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RAF77 napisał:

A na Auro3d, można sobie chociaż fajnie muzyki posłuchać, jak nie ma filmów.

Według mnie dobre stereo i tak jest lepsze, to się nawet finansowo nie spina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może przybliż kolegom z forum trochę bliżej temat ...jak to u Ciebie wygląda?Jest efekt?Jak masz rozmieszczone głośniki?Twarde zasady ,kąty odległości ? Czy nagiąłeś trochę  specyfikację?Może masz hybrydę Atmos /Auro ? Bardzo był bym wdzięczny
Może nie na 100% ale raczej zgodnie z zaleceniami auro.
No cóż, do koncertów Auro 3d jest świetne. Muzyki stereo, ostatnio lubię słuchać w stereo.
Wtedy kolumny wyciągam sobie do przodu.
Jak już było tu pisane, na konfiguracji Auro, można korzystać normalnie z kodeka Atmos, więc filmy przeważnie oglądam w Atmos, tak jak są nagrane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z odbiorem Auro Vice Atmos? Czuć różnicę? Porównywałeś upmixer Auro do Atmosa?który lepszy? Sorry za nawał pytań,ale skoro już mamy taki temat to wydaje mi się ,że warto opisać jakie wrażenia w odbiorze, co by inni mogli porównać ewentualnie zadecydować ...czy warto iść w to na GRUBO ?Czy traktować to jak CDwalkmena chwilę był i się zbył...😅

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz racje w tym wszystkim
Na pewno ma rację. Pisane o tm już było w wielu wątkach. Wytyczne i schematy wykorzystujemy jako podpowiedzi. Jak to powinno wyglądać. I 1 czy 3 stopni różnicy nie zabije systemu. Ale tak jak napisał kolega Butler przynajmniej wiemy gdzie co i jak lekko się różni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z odbiorem Auro Vice Atmos? Czuć różnicę? Porównywałeś upmixer Auro do Atmosa?który lepszy? Sorry za nawał pytań,ale skoro już mamy taki temat to wydaje mi się ,że warto opisać jakie wrażenia w odbiorze, co by inni mogli porównać ewentualnie zadecydować ...czy warto iść w to na GRUBO ?Czy traktować to jak CDwalkmena chwilę był i się zbył...
Nie da się tych dwóch systemów porównać tak dokładnie, bo na Auro3d jest mało filmów, bardzo mało filmów. Jak wspomniałem, ja oglądam filmy z atmosem, w atmosie, nie z upmixem do Auro3d, aczkolwiek filmy które mają dziek 5.1 lub 7.1, to wtedy włączam upmix auro3d. (Auromatic), się kiedyś nazywał ale po którejś tam aktualizacja, ta nazwa zniknęła.
Jeśli chodzi o porównanie samych upmixow, auromatic Vs Dolby surround, to używam ich przemiennie. Czasami film brzmi lepiej w jednym, czasem w drugim a czasem w trzecim (DTS neutral X)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Mam takie jedno pytanko:

Gdzie byście umieścili sprzęt? 
 

1. W szafce Rack która stała by sobie ładnie w przedpokoju i by nie przeszkadzała, cyrkulacja powietrza była by w tedy na zasadzie takim że w łazience jak i w kuchni jest wyciąg kominowy/ kanałowy a w drzwiach są otwory wiec by to się fajnie mieszało ( czarnym zaznaczone miejsce szafki Rack )

2. Zrobić szafkę pod ekranem 150 x 35 x50 cm ( szerokość x wysokość x głębokość ) i tam zainstalować sprzęt, jedyny minus to taki że będzie grzać w pokoju razem z projektorem😞

A7B60819-D325-4A03-B1DA-5F03E303A025.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Groot napisał:

W szafce Rack która stała by sobie ładnie w przedpokoju i by nie przeszkadzała

A jak będziesz sterował sprzętem za ścianą? Wiem, że są rozwiązania, ale to i tak kłopotliwe.

29 minut temu, Groot napisał:

Zrobić szafkę pod ekranem 150 x 35 x50 cm ( szerokość x wysokość x głębokość ) i tam zainstalować sprzęt, jedyny minus to taki że będzie grzać w pokoju razem z projektorem😞

Niech grzeje :) U mnie w miesiącach zimowych to jak znalazł. A w lecie w czasie upałów, zawsze można otworzyć okno albo w ostateczności zainstalować klimatyzację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ogarniesz sterowanie, to zdecydowanie rack. Po pierwsze nie masz bajzlu z kablami, po drugie cisza od ewentualnych NASów, UPSów czy innych pereferiów które mogą się kiedyś pojawić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
21 minut temu, qbakos napisał:

A jak będziesz sterował sprzętem za ścianą? Wiem, że są rozwiązania, ale to i tak kłopotliwe.

52 minuty temu, Groot napisał:

Kłopotliwe, dlaczego? Przecież odbiornik podczerwieni byłby pod ekranem wiec nie widzę problemu, a po drugie do obsługi amplitunera, blu ray, oraz jakiś odtwarzacz sieciowy nie potrzeba wodotrysków😉 

 

6 minut temu, Butler napisał:

to zdecydowanie rack

Szafka około 120 cm wysoka, na elementy takie jak amplituner + ( kiedyś końcówka może ), odtwarzacz blu ray, odtwarzacz sieciowy oraz Xbox by starczyło. Nie przewiduje żadnych Nasów czy tych UPS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu. To z grubej rury będzie system. Jeszcze projektor. Tosz to sala kinowa. Przy takim metrażu to by się przydał ekran transparentny, żeby kolumny były za ekranem i miejsca nie zabierały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Groot napisał:

Nie przewiduje żadnych Nasów czy tych UPS.

a do tematu wrócimy jak uwalisz moduł albo lampę

1 godzinę temu, Groot napisał:

Mam takie jedno pytanko:

Gdzie byście umieścili sprzęt? 

na samym dole po długości całej ściany. Jak robisz BW albo coś podobnego to sprzęt lekko wsuwasz pod zabawowe, nie ma problemów z chłodzeniem a kabli i tego całego syfu nie widać.

36 minut temu, Groot napisał:

Przecież odbiornik podczerwieni byłby pod ekranem wiec nie widzę problemu

tylko że mało co już używa IR a BT przez ścianę nie przejdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Teraz, fetek napisał:

a do tematu wrócimy jak uwalisz moduł albo lampę

Co mam niby uwalić? Dwa lata użytkuje projektor, wcześniej był ampli Pioneer VSX932 z odtwarzaczem Sony i nie widziałem żadnych problemów, więc nie bardzo rozumiem o co chodzi? Mam do skrzynki z bezpiecznikami 2 metry, pociągnę kabel pod jeden es 12A i wystarczy na to co się będzie znajdować w szafce Rack, projektor zostanie pod drugim es-em który jest na cały pokój, do tego 4-ry halogeny na 12v i nic więcej tam nie będzie. 
 

Nie widzę sensu montażu takich urządzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Groot napisał:

Nie widzę sensu montażu takich urządzeń

jak będziesz miał zanik prądu i rozgrzaną lampę to zaczniesz widzieć, przy lepszym projektorze zbędne ryzyko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ogarniesz sterowanie, to zdecydowanie rack. Po pierwsze nie masz bajzlu z kablami, po drugie cisza od ewentualnych NASów, UPSów czy innych pereferiów które mogą się kiedyś pojawić.
UPS, nie wydaje dźwięków .
Nas, to tak, lepiej żeby był w innym pomieszczeniu.
Aczkolwiek ja zainstalowałem teraz dyski SSD na system i aplikacje, to jest raczej cichutki o ile nie przenosi danych na dyski talerzowe, wtedy trochę hałasuje dyskami.
Szafka około 120 cm wysoka, na elementy takie jak amplituner + ( kiedyś końcówka może ), odtwarzacz blu ray, odtwarzacz sieciowy oraz Xbox by starczyło. Nie przewiduje żadnych Nasów czy tych UPS. 
Do każdego potrzebujesz pilot lub Pad, jak wyobrażasz sobie obsługę, przez ścianę i szafkę?
Uuu. To z grubej rury będzie system. Jeszcze projektor. Tosz to sala kinowa. Przy takim metrażu to by się przydał ekran transparentny, żeby kolumny były za ekranem i miejsca nie zabierały.
Można też pomyśleć o systemie dzielonym, może jakaś Yamaha z końcówkami mocy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
8 minut temu, RAF77 napisał:

Do każdego potrzebujesz pilot lub Pad, jak wyobrażasz sobie obsługę, przez ścianę i szafkę?

Przecież napisałem że byłby odbiornik podczerwieni, pady są na BT i maja zasięg 10 metrów, przez dwie ściany ( pokój kinowy-kuchnia-salon )sprawdzałem i normalnie działały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.