Skocz do zawartości
IGNORED

słuchawki typu TWS które wybrać


Robert 7800
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, myślę o kolejnych słuchawkach, tym razem typu TWS. Do użytku domowego mam nauszne,. Na wycieczki piesze  Sennheiser CX 6.00BT. Mam je długo, i nie jestem z nich zadowolony. Cieżko się wpasują w ucho, wypadają, a kabel łączący je przenosi wszystkie dzwięki / drgania przy każdym poruszeniu głową. Dzwięk- mało niskich tonów, raczej grają górą. Bass jest zależny od głębokości osadzenia w uchu, ale i tak po krótkim czasie wypadają. 

Szukam jakiś pchełek, które nie BĘDĄ WYPADAĆ. Myślę o czymś do 500 zł, może ciut wiecej.  Jestem na etapie przeglądania recenzji na YT, lecz jestem też bardzo ciekawy Waszych propozycji.  Szukam takich na spacery, rower, i do biegania. Z możliwie szerokim brzmieniem, lecz z drugiej strony wiem, iż nie można od takich wiele wymagać, a może mnie zaskoczą ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nam przyjechały Finale ZE3000 i osobiście jestem oczarowany tym jak grają, oraz wyglądają. Dodatkowym plusem jest zestaw gumek Finala w zestawie. To jedne z najlepszych silikonów na rynku, więc myślę, że nie będziesz miał problemu z wypadaniem słuchawek. Jeżeli jesteś z Warszawy to wpadnij posłuchać, mamy egzemplarz demonstracyjny 🙂

Edytowane przez Audiomagic.pl

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Audiomagic.pl napisał:

Ostatnio nam przyjechały Finale ZE3000 i osobiście jestem oczarowany tym jak grają, oraz wyglądają. Dodatkowym plusem jest zestaw gumek Finala w zestawie. To jedne z najlepszych silikonów na rynku, więc myślę, że nie będziesz miał problemu z wypadaniem słuchawek. Jeżeli jesteś z Warszawy to wpadnij posłuchać, mamy egzemplarz demonstracyjny 🙂

Niestety, nie mieszkam w Warszawie, więc nie podejdę. Możesz je do czegoś porównać, np : do Jabra 75 t ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Robert 7800 napisał:

Niestety, nie mieszkam w Warszawie, więc nie podejdę. Możesz je do czegoś porównać, np : do Jabra 75 t ???

Niestety nie, nie mamy typowo marketowych słuchawek. Z TWS mamy też KZ, oraz Noble. Noble miały fajny model Falcon, ale już ich nie ma i nie będzie :(

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.03.2022 o 19:23, Audiomagic.pl napisał:

Niestety nie, nie mamy typowo marketowych słuchawek. Z TWS mamy też KZ, oraz Noble. Noble miały fajny model Falcon, ale już ich nie ma i nie będzie 😞

Odpowiedź "typowo marketowa" 😞 , szkoda. Szukam też TWS, a "uprzejmość" odpowiedzi trochę zniechęca do ZE3000.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przekazuj obiektywnie swoje subiektywne oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, passer napisał:

Odpowiedź "typowo marketowa" 😞 , szkoda. Szukam też TWS, a "uprzejmość" odpowiedzi trochę zniechęca do ZE3000.

Nie ma się co obrażać. Na naszym rynku tylko markety elektroniczne prowadzą takie marki. Powodów może być kilka, między innymi to, że my nie kupimy kontenera słuchawek :)

A w drugą stronę Finale, czy Noble nie będą dostępne w marketach, bo firmy te nie mają takiej skali produkcji, żeby zaspokoić taki popyt.

Edytowane przez Audiomagic.pl

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Audiomagic.pl napisał:

Nie ma się co obrażać. Na naszym rynku tylko markety elektroniczne prowadzą takie marki. Powodów może być kilka, między innymi to, że my nie kupimy kontenera słuchawek 🙂

A w drugą stronę Finale, czy Noble nie będą dostępne w marketach, bo firmy te nie mają takiej skali produkcji, żeby zaspokoić taki popyt.

Fakt, że zwracam uwagę na niezbyt uprzejmą odpowiedź nie oznacza, że czuję się obrażony. Pytanie autora wskazuje na określone potrzeby i wskazuje na określone doświadczenie w dziedzinie TWS.

Odpowiedź nie zawierała żadnej przydatnej informacji, tylko, co potwierdza drugi post i stopka, marketingowe zachęty, a może "wstręty". To pewno zależy od "punktu siedzenia".

Przepraszam autora, moje uwagi też oczywiście nie wnoszą nic przydatnego. Ja niestety (raczej) skazany jestem na AirPods Pro 2 (marketowe), jeżeli zapowiedzi sprawdzą się we wrześniu.

Pozdrawiam/eot.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez passer

Przekazuj obiektywnie swoje subiektywne oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.03.2022 o 21:25, Robert 7800 napisał:

Szukam jakiś pchełek, które nie BĘDĄ WYPADAĆ. Myślę o czymś do 500 zł, może ciut wiecej. 

W tej kwocie polecam sprawdzenie słuchawek X20 MEE Audio. Grają bardzo równo i nie mają nadmiernie podbitego basu jak w dużej części słuchawek na runku. Firma ta specjalizuje się w robieniu tzw. "monitorów dokanałowych" często wybieranych przez muzyków W tym budżecie grają z bardzo dobrą przestrzenią i dynamiką. W zestawie są trzy pary gumek. Słuchawki możemy wypożyczyć na odsłuch, w razie zainteresowania proszę o kontakt na PW.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.