Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki kabel USB A- USB B do Ifi ZEN DAC?


gregorrro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym sobie składał zestaw do 3k, który sprawdzi się pod słuchawki i zestaw stereo, to bym wziął na sprawdzenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) +

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a z iFi jak tylko pod USB to DAC Signature V2 lub jak pod inne źródła to Signature One + ZEN CAN Signature 6XX jak planujesz zakup Senek, ma dwa tryby pracy: standardowy i z korekcją po słuchawki Sennheisera jak czytałem o tej funkcji to opinie podzielone.

iFi i Nostromo mają podobny styl grania, nie są nastawione na mega detaliczność, a grają muzykę płynnie i fajnie przekazuję emocji z niej, niskie mają wykop i jest ich odpowiednia ilość.

Natomiast jak Tobie zależy na pokazaniu każdego detalu i dużej przestrzeni to bym szedł w Topping, tyle że np. jak sprawdzałem D70b to pojawił się  minus, że na basie było anemicznie, szybki, ale brakowało odpowiednie uderzenia z odpowiednią masą kiedy trzeba, w średnicy na tle iFi i Nostromo brakuje w jej brzmieniu przekazu emocji. Takie są moje odczucia, ale i tak musisz sam sprawdzić. Najpierw bym jednak wybrał się po salonach na odsłuch różnych słuchawek i dopiero po ich wyborze szukałbym pod nie reszty zestawu. Może napisz w dziale ze słuchawkami jakie brzmienia szukasz, to Ci ktoś tam do radzi na co zwrócić uwagę poza Senkami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtry w serii CAN Signature powstały w celu podciągnięcia największych wad słuchawek i zbliżenia ich do referencyjnej krzywej. Nie są one w żaden sposób "audiofilskie", służą do zwiększania frajdy ze słuchania. Oczywiście jednemu się spodoba, drugiemu nie :) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.04.2022 o 17:51, quatross napisał:

Brzmienie się zmienia wraz z różnymi konstrukcjami i materiałami przewodów. 

TO FAKT niezaprzeczalny

Fakt niezaprzeczalny, ale wyłącznie przy analogu! Że też ludzie nadal mylą analog z cyfrą i przenoszą wady jednego na drugi.

W dniu 19.04.2022 o 16:43, rafa napisał:

Kazdy DAC gra inaczej, rownierz kazde przelaczenie zmiana filtra wewnatrz jednego urzadzenia powoduje mniej lub bardziej slyszalna zmiane. I te zmiany w modulacji sa widoczne na oscyloskopie. A jednak pod wzgledem dzialania logiki (czyli od strony informatycznej) nie ma to znaczenia bo material pod wzgledem danych dociera tak samo.

Szkoda tylko, że mieszasz to co dzieje się już wewnątrz DAC-a, z tym co dzieje się podczas przesyłania danych kabelkiem. Zauważ, że to dwie różne rzeczy. A to co widzisz na oscyloskopie to zakładam, że już po zamianie na sygnał analogowy, więc nic dziwnego, że masz różnice. Co to ma wszystko wspólnego z transmisją danych cyfrowych kablem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, qbakos napisał:

Szkoda tylko, że mieszasz to co dzieje się już wewnątrz DAC-a, z tym co dzieje się podczas przesyłania danych kabelkiem. Zauważ, że to dwie różne rzeczy. A to co widzisz na oscyloskopie to zakładam, że już po zamianie na sygnał analogowy, więc nic dziwnego, że masz różnice. Co to ma wszystko wspólnego z transmisją danych cyfrowych kablem?

Nic nie mieszam. Kolega forsowal teze ze licza sie wylacznie "zera i jedynki" a poza tym reszte zalatwia korekcja bledow... Otoz nie. I ilez razy mozna powtarzac ze w kablu nie ma niczego innego niz przeplywajacy prad? Twierdzisz inaczej - udowodnij swiatu!

Poza tym od kiedy filtry cyfrowe odbywaja sie w domenie analogowej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, rafa napisał:

I ilez razy mozna powtarzac ze w kablu nie ma niczego innego niz przeplywajacy prad?

Owszem ale ten prąd jest interpretowany jako 0 lub 1. Nie ma stanów pośrednich. Tak jak w kablu ethernet. Czy transmisja danych różni się w zależności od zastosowanego sprzętu ? 

W dniu 19.04.2022 o 18:07, gregorrro napisał:

A co proponujesz lepszego? DACa jeszcze nie kupiłem. Pomyślałem o tym bo ma dość dobre opinie. Budżet elastyczny, ale chciałbym coś sensownego kupić. Myślę, że 3000 mógłbym przeznaczyć, ale wiadomo im mniej tym lepiej. Sluchawki planowałem HD660s. Muzyka spokojna filmowa, Katie Melua itp. 

Coś z SMSL lub Topping. Mają fajne DAC i wzmacniacze słuchawkowe. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, rafa napisał:

I ilez razy mozna powtarzac ze w kablu nie ma niczego innego niz przeplywajacy prad? Twierdzisz inaczej - udowodnij swiatu!

Dostałeś już odpowiedź. Liczy się to co dostajesz na wyjściu, czyli interpretacja w postaci bitów 0 lub 1, a to że fizycznie płynie tam prąd to jakie ma znaczenie? Może też być światło... je też zamierzasz korygować różnymi światłowodami? Przecież to jest jakiś nonsens. Problemem to może być nieidealne taktowanie w źródle i powstawanie jittera. I na to kabel też nie ma wpływu lub jest on minimalny, ale to już zależy od budowy DAC-a. Temat na dłuższą dyskusję.

7 godzin temu, rafa napisał:

Poza tym od kiedy filtry cyfrowe odbywaja sie w domenie analogowej?

A gdzie ja tak napisałem? Twierdziłeś, że filtry cyfrowe wpływają na sygnał i da się to pomierzyć oscyloskopem, więc chyba mierzyłeś sygnał analogowy na wyjściu, a nie stany cyfrowe. I gdzie tu związek z kabelkami? To że sygnał cyfrowy można obrabiać to jest niezaprzeczalny fakt, ale odpowiadają za to odpowiednie układy lub soft, a nie kawałek przewodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, qbakos napisał:

Liczy się to co dostajesz na wyjściu, czyli interpretacja w postaci bitów 0 lub 1, a to że fizycznie płynie tam prąd to jakie ma znaczenie?

Bzdury wypisujesz zaprzeczając sam sobie w tym zdaniu. I tylko początek twojej wypowiedzi jest prawdziwa. Tak właśnie liczy się to co jest na wyjściu - czyli prąd który jest wzmacniany i podawany na głośniki. Żadne zera jedynki i inne stany logiczne - które są tylko umownie nazywane. A to słyszymy to jest zawsze modulowany prąd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, rafa napisał:

Tak właśnie liczy się to co jest na wyjściu - czyli prąd który jest wzmacniany i podawany na głośniki. Żadne zera jedynki i inne stany logiczne - które są tylko umownie nazywane.

Mówisz, że zera i jedynki są umowne? Wow, no to niezłe masz informacje. Zanegowałeś właśnie istnienie całej techniki cyfrowej. To w takim razie mi wytłumacz jakim cudem ze stanów 0 i 1 robi się "prąd", który potem słychać w głośnikach, może pośmiejemy się trochę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Robi68 napisał:

Polecam szczególnie niedowiarkom do obejrzenia i przemyślenia. 

 

To jest kpina i oszustwo, facet albo nie ma pojęcia co robi albo po prostu manipuluje. Wstyd. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, przemak napisał:

To jest kpina i oszustwo, facet albo nie ma pojęcia co robi albo po prostu manipuluje. Wstyd. 

A niby dlaczego? Na jakiej podstawie? Jaką masz wiedzę odnośnie produkcji, realizacji i rejestracji profesjonalnie audio? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Robi68 napisał:

A niby dlaczego? Na jakiej podstawie? Jaką masz wiedzę odnośnie produkcji, realizacji i rejestracji profesjonalnie audio? 

 

No, akurat cośtam wiem, więc jak co, to pytaj 😉

Taki test nie jednak nic wspólnego z produkcją, realizacją czy rejestracją, tylko z zasadą działania przetwornika cyfrowo analogowego, który zasadniczo na wyjściu ma sygnał analogowy a nie jakieś próbki i bez synchronizacji nie ma możliwości wyrównania dwóch takich sygnałów tak, żeby się wyzerowały. Ciekawe, dlaczego ten facet nie przegrał dwa razy przez ten sam kabel i nie spróbował tego wyzerować - to by był test poprawności metody 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez przemak

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, qbakos napisał:

Mówisz, że zera i jedynki są umowne? Wow, no to niezłe masz informacje. Zanegowałeś właśnie istnienie całej techniki cyfrowej. To w takim razie mi wytłumacz jakim cudem ze stanów 0 i 1 robi się "prąd", który potem słychać w głośnikach, może pośmiejemy się trochę.

Masz poważne braki w wiedzy elementarnej. Wróć do tematu jak się do-edukujesz.

Dam ci wskazówkę na dalszą eksplorację wiedzy, sygnały analogowe mają ciągły sygnał elektryczny a sygnały cyfrowy nie-ciągły sygnał elektryczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, rafa napisał:

Masz poważne braki w wiedzy elementarnej. Wróć do tematu jak się do-edukujesz.

To nie ja pisałem o umowności stanów zero i jeden, więc sorry, ale nie wiem kto się tu ośmiesza. I swoją drogą sygnał elektryczny nie może być nieciągły - dyskretny jeśli już.

Na moje pytanie nie odpowiedziałeś, więc nie ma o czym dalej dyskutować. A ja poważnie w końcu chciałbym się dowiedzieć co takiego magicznego dzieje się w tych wybranych kabelkach, że po konwersji z cyfry na analog zmienia się brzmienie. Poza "złotouchymi", którzy z zasady to po prostu słyszą, jakoś nikt nie potrafi tego logicznie wyjaśnić... bardzo ciekawe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, rafa napisał:

Masz poważne braki w wiedzy elementarnej. Wróć do tematu jak się do-edukujesz.

Dam ci wskazówkę na dalszą eksplorację wiedzy, sygnały analogowe mają ciągły sygnał elektryczny a sygnały cyfrowy nie-ciągły sygnał elektryczny.

Czym różnią się 0 i 1 w kablu USB od tych w kablu ethernet ?

3 minuty temu, qbakos napisał:

Poza "złotouchymi", którzy z zasady to po prostu słyszą, jakoś nikt nie potrafi tego logicznie wyjaśnić... bardzo ciekawe.

Złotousi to ZAWSZE techniczni ignoranci. Kompletnie ignorują technikę i naukę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Robi68 napisał:

niby dlaczego?

W wolnej chwili przeczytałem komentarze pod tym filmem, ludzie zasadniczo piszą mniej więcej to co ja powyżej albo (niestety spora część) jak Ty nie wiedzą o co chodzi. Generalnie dobry sposób na manipulację. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.04.2022 o 13:28, qbakos napisał:

I swoją drogą sygnał elektryczny nie może być nieciągły - dyskretny jeśli już.

No i wyszlo tak jak mowilem 😄 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ostatnio trochę informacji w temacie i trafiłem na interesującą analizę techniczną dwóch kabli USB,
Nordost Tyr 2 za $1400 vs Amazon Basics za niecałe $7. Testujący (respektowany w świecie audio) wykazał kompletny brak jakichkolwiek różnic w tych kablach, co za tym idzie wskazał na bardzo niskie prawdopodobieństwo wpływu na dźwięk. Przy odsłuchu na słuchawkach też nie usłyszał żadnych różnic. Link do testu poniżej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jedyna różnica którą był w stanie pokazać w kablach USB to jitter i zniekształcenia na niekorzyść długich kabli USB, ale głównie przy połączeniu z słabym DACiem, ten test wykazał że I'm krótszy kabel tym lepiej, na samym adapterze (brak kabla) nawet lepiej, aczkolwiek przy lepszym DACu tego problemu już zbyt nie było. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pawlardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio Sience Review to kopalnia wiedzy. Testy kabli zasilających też mają ciekawe. Oczywiście wykazali brak najmniejszego wpływu na dźwięk, czego można się było spodziewać.

3 godziny temu, rafa napisał:

No i wyszlo tak jak mowilem 😄 

Wyszło raczej to, że nie bardzo wiesz o czym piszesz i zatrzymałeś się w epoce analogu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, qbakos napisał:

Audio Sience Review to kopalnia wiedzy.

Pewnego zakresu wiedzy i nic ponad. Nie widzialem zeby kiedykolwiek np zmierzyli roznice generowane przez rozne wzmacniacze pod wzgledem szerokosci sceny. Czyzby nie potrafili?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może w temacie odpisze.

Używałem zwykły od drukarki ( trochę zagięty przy wtyku B ) i od czasu do czasu zdarzały się jakieś zakłócenia. W końcu chciałem kupić nowy zwykły ale o długości 0.5m, nigdzie na mieście nie mieli. Więc kupiłem wireworld ultraviolet 8 i zakłócenia zniknęły, różnić w dźwięku nie umiem wyłapać. Jeśli Ci nie szkoda kasy to polecam, na plus całkiem ładny wygląd oraz wtyki lepiej siedzą w wejściach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon DCD-3000 + Rotel A14 mk2 + Bowers & Wilkins 707 S3 // I'm the man on the silver mountain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega próbował kontynuować dyskusję na priv, ale mu przeszło. Generalnie niby w filmiku się wszystko zgadza i nawet mógłby zrobić filmik, jakby chciał. A ja jestem przeziębiony i leżę, więc jak żona poszła do  pracy, to wstałem i cichutko ja zrobiłem krótki filmik. Słychać, że jestem chory, trochę też chaotycznie, ale natenczas może być, może zrobię później porządnie. Ktoś się nie zgadza, czy może ten mój stary kabel usb okazał się audiofilski? 😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.04.2022 o 23:58, przemak napisał:

Ktoś się nie zgadza, czy może ten mój stary kabel usb okazał się audiofilski?

Dałbym Ci strzałkę w górę, ale na tym forum jej nie ma.

Co do audiofilskich gadżetów to rozwalają mnie rutery "audio", albo "audiofilska" karta pamięci Sony (kompromitacja firmy), przewód LAN "audio" (tutaj Denon się skompromitował) itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez vh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.04.2022 o 18:07, gregorrro napisał:

A co proponujesz lepszego? DACa jeszcze nie kupiłem. Pomyślałem o tym bo ma dość dobre opinie. Budżet elastyczny, ale chciałbym coś sensownego kupić. Myślę, że 3000 mógłbym przeznaczyć, ale wiadomo im mniej tym lepiej. Sluchawki planowałem HD660s. Muzyka spokojna filmowa, Katie Melua itp. 

Jak do takiego grania - ja też takie preferuję to ifi zen dac2 się nada. Jest na kościach burr browna w mojej ocenie i chyba nie tylko cieplejsze i mniej ostre granie niz na sabre chiciażby

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mister22 napisał:

Jak do takiego grania - ja też takie preferuję to ifi zen dac2 się nada. Jest na kościach burr browna w mojej ocenie i chyba nie tylko cieplejsze i mniej ostre granie niz na sabre chiciażby

Fajną opcją do Senków z serii HD6XX jest nasz dedykowany wzmacniacz z filtrem dla nich. Model Zen CAN Signature HD6XX. Ja sam używam kompletu ZEN DAC Signature i CAN Signature HFM (mam Hi-FiMany).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.