Skocz do zawartości
IGNORED

Co wybrac


seba751
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem co wybrać,nowego marantz na6006,a może używkę pionieer n-70. 

Może wy podpowiecie,czy coś innego do 3500 tyś. będzie grało z Yamahy a-s501.

Poczytałem trochę i sam już nie wiem co wybrać tyle tego jest 

Dzięki za podpowiedzi 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź Yamahę NP-S303 i będziesz miał grajka wzorniczo zgranego ze wzmacniaczem.🙂 Jedź do jakiegoś salonu, wypożycz i jak Ci podpasuje - bierz. Droga nie jest... 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że wymienione odtwarzacze od jakiegoś czasu są niedostępne i ciężko wskazać jakikolwiek termin ich dostaw. Oczywiście pomijając sam fakt dostępności Pioneer będzie lepszym wyborem pod wieloma względami i bardziej przyszłościowy bo nie ukrywam wzmacniacz pewnie z czasem będziesz pewnie chciał wymienić na klasę wyższą i warto mieć to na uwadze. Z nowych budżetowych odtwarzaczy możesz jeszcze brać pod uwagę Magnata MMS730.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2022 o 17:24, endriuw napisał:

A weź Yamahę NP-S303 i będziesz miał grajka wzorniczo zgranego ze wzmacniaczem.

I jeszcze zostanie na zamianę a-s501 na a-s701

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze bardziej namieszam i napiszę: Bluesound Node. Za apkę,  stabilność działania, obsługę i za lepsze spasowanie z graniem Yamahy 😉

Miałeś okazję odsłuchać tego klocka i się nim pobawić? Jeśli nie, to koniecznie przetestuj.

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluesound Node posiada świetną aplikację. Jeśli chciałbyś iść w cieplejszą sygnaturę brzmienia ale z większą rozdzielczością oraz dynamiką to polecam jeszcze spojrzeć na Silent Angel B1, w którym masz tak na prawdę wszystko co potrzeba w tym Tidal Connect czy Spotify Connect. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bopich napisał:

Czy bluesound. Node ten nowy posiada dsp ??

nie ma, urządzenia Nad/Bluesound mają takie możliwości, jednak inne modele i jest to wtedy Dirac Live (m.in C399 i moduł do niego, M10, C658, M33)

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 5/7/2022 at 1:51 PM, seba751 said:

Witam

Nie wiem co wybrać,nowego marantz na6006,a może używkę pionieer n-70. 

Może wy podpowiecie,czy coś innego do 3500 tyś. będzie grało z Yamahy a-s501.

Poczytałem trochę i sam już nie wiem co wybrać tyle tego jest 

Dzięki za podpowiedzi 


Cięzko podjąć decyzję kierująć się po częśći podpowiedziami innych.
Odsłuch odsłuch i jeszcze raz odsłuch, a nie czytać i czytać :P
Pionka słyszałem i jest bardzo ograniczony, rozejrzyj się za czymś co możesz sam po części zrobić.
Na forum jest dużo tematów o audio stream pc. A warto pamiętać o tym iż wielu posiada domowe bibioletki na hdd, a to zawsze będzie grało lepiej od tego ze stream. O dobrym zasilaczu do pc już nie mówię, no ale to wszystko w tych 3k
W tym nie apki tylko właśnie prywatna biblioteka grana z innego hotspotu np. No ale wszystko zależy od wymagań i chęci, za te 3k to serio masz obudowe, zasilacz dobry, dyski, płyte główną itp. zasilacz kupisz od kogoś na forum.
karta dźwiękowa to ma być twój gust, nie wiem jakie źródło do tej pory miałeś ale fajnie usłyszeć przed zakupem pudełka z supermarketu stary cd z tda. I mieć w domu takiego potworka. Moja stara Magnavox bez oversamplingu nie jednego zawstydziła, ale to bardziej tych co myślą że wiedzą :)
Audio to ma być zabawa a nie wyrocznia bo muszę kupić
Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na NuPrime Omnia Wr-1, granie po przez wbudowany DAC, delikatnie ocieplone, można urządzenie oczywiście wykorzystać też jako typowy transport i w przyszłości dodać zewnętrzny przetwornik D/A. Z używanych możesz zwrócić uwagę na Cambridge Audio CXN jeżeli szukasz brzmienia energicznego i żywego.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.