Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz strumieniowy plus cd.


WHITESNAKE39
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Prośba o podpowiedzi czym się zainteresować i przetestować. 

Mam sporą kolekcję płyt cd i wciąż kupuję nowe. Ne chcę z nich rezygnować ale pomyślałem aby kupić odtwarzacz strumieniowy z wbudowanym cd. Pomyślałem o Marantzu serii 30. Co o tym myślicie? Może jakieś propozycje? A może osobno cd i odtwarzacz strumieniowy? hmmm? Budżet max 20 tys.

Proszę o poradę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Marantz rzeczywiście przychodzi do głowy jako pierwszy. To dobrze wykonany u rozsądnie wyceniony odtwarzacz. Brzmi raczej detalicznie i przestrzennie - w stylu Marantz. Nie jest ostry ale lubi dociążone brzmienie sprzętu towarzyszącego. Ciekawą opcją mogą być również odtwarzacze cd Primare, które występują również z dobrym modułem sieciowym Prisma np. model CD35 Prisma. To już półka wyżej od Marantza. Można oczywiście rozdzielić te urządzenia a wtedy to już temat rzeka. Jeśli chodzi o samodzielne streamery, polecam przyjrzeć się ofercie Lumin D2 albo T2.

Chcąc jeszcze bardziej skomplikować temat, można poszukać streamera oraz cd, które sa jedynie transportami i zastosować zewnętrzny DAC. Tak jak mówię, temat rzeka 🙂

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jaki ma Pan wzmacniacz? GC

Edytowane przez Audiotrendt

AUDIOtrendt Kraków. Zapraszamy na odsłuchy. Doradzamy, pomagamy, rozwiązujemy problemy. Wypożyczamy sprzęt do domu.
Wszyscy forumowicze mogą liczyć u nas na atrakcyjne ceny!

www.audiotrendt.com.pl; tel.: 12 686 10 15 | 791 063 315 | 509 188 477

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Audiotrendt napisał:

Witaj,

Jaki ma Pan wzmacniacz? GC

Docelowo będzie to Luxman L-505 uXII. Chociaż słuchałem u Was Maka 5300 ale z innymi kolumnami niż moje. Nie mam porównania który wzmacniacz jest lepszy.

Godzinę temu, Q21 napisał:

Witaj,

Marantz rzeczywiście przychodzi do głowy jako pierwszy. To dobrze wykonany u rozsądnie wyceniony odtwarzacz. Brzmi raczej detalicznie i przestrzennie - w stylu Marantz. Nie jest ostry ale lubi dociążone brzmienie sprzętu towarzyszącego. Ciekawą opcją mogą być również odtwarzacze cd Primare, które występują również z dobrym modułem sieciowym Prisma np. model CD35 Prisma. To już półka wyżej od Marantza. Można oczywiście rozdzielić te urządzenia a wtedy to już temat rzeka. Jeśli chodzi o samodzielne streamery, polecam przyjrzeć się ofercie Lumin D2 albo T2.

Chcąc jeszcze bardziej skomplikować temat, można poszukać streamera oraz cd, które sa jedynie transportami i zastosować zewnętrzny DAC. Tak jak mówię, temat rzeka 🙂

Hmmm..... jak zgłębić ten temat? Lumina słuchałem w Krakowie. To był model który kosztował coś koło 10 tys. A co z cd?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Lumin D2 się podobał brzmieniowo to ja się pod tym podpisuję. Dorzucił bym do tego np. Musical Fidelity M6scd i będzie fajny komplet. W razie czego można też będzie poeksperymentować z DACiem M6scd i wypróbować D2 w roli transportu. GC

Edytowane przez Audiotrendt

AUDIOtrendt Kraków. Zapraszamy na odsłuchy. Doradzamy, pomagamy, rozwiązujemy problemy. Wypożyczamy sprzęt do domu.
Wszyscy forumowicze mogą liczyć u nas na atrakcyjne ceny!

www.audiotrendt.com.pl; tel.: 12 686 10 15 | 791 063 315 | 509 188 477

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, WHITESNAKE39 napisał:

Budżet max 20 tys.

Denafrips Pontus + Cyrus Cdt + Silent Angel M1t. Zostanie jeszcze na zasilacz liniowy do Angela i bardzo przyzwoite kable cyfrowe aby to wszystko połączyć 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, piotrek7 napisał:

Denafrips Pontus + Cyrus Cdt + Silent Angel M1t. Zostanie jeszcze na zasilacz liniowy do Angela i bardzo przyzwoite kable cyfrowe aby to wszystko połączyć 

A po co Silent Angel z zasilaniem liniowym jak można iFi Zen Stream z Topping HS01 ? Dźwięk lepszy a kasa zostanie w kieszeni.

A Pontus to chyba wersja 2.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.