Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny aktywne


Adi777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, colcolcol napisał:

Uważam, że nigdy nie miałeś do czynienia z dobrym sprzętem do "prostowania". Dodam jeszcze, że aby w miarę poprawnie bawić się basem w najniższej oktawie (20-40 Hz) w warunkach domowych, nie ma innej drogi jak sprzętowa.

 

Skąd możesz wiedzieć z jakim miałem? Poza tym nie było mowy o basie a o echu w wyższej średnicy i górze. Nawet sprzęt o świetnej wzorcowej barwie i wzorcowej dynamice i zajebistych transjentach (zwłaszcza) z odpowiednim materiałem muzycznym w takich warunkach zmęczy czy nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Фома
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Фома napisał:

nie porównywał bym reprodukcji do instrumentów żywych". Też mam styczność z instrumentami na co dzień

Jest to oczywiste. Poza tym inaczej słyszy muzykant w czasie gry na instumencie, inaczej słuchacz tego grania.

12 minut temu, 747 napisał:

Człowiek uczy się całe życie,

Tylko co z tego, jeśli efektów brak...zupelnie jak jeden taki co pełni Ważny Urząd...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, iro III napisał:

Jest to oczywiste. Poza tym inaczej słyszy muzykant w czasie gry na instumencie, inaczej słuchacz tego grania.

To jasne.. Nie wspomnę o aparacie mowy.. Przestawisz bębny w salce w bok o 10 cm i juz coś się sypie. Wilgotność sie zmieni na niską i już jest chudziej.. Oczywiście możesz wymienić obręcze z giętych na kute i już masz dźwięk bardziej skupiony" i "przy bębnach" na giętych będzie bardziej otwarty i obecny w pomieszczeniu. Ale to już preferencje bębniarza czyli jak kto woli i lubi. (edit nie wspomnę o wzajemnej relacji górny-dolny naciąg czyli strojenie) Co nie zmienia nadal faktu że akustyka nadal w obu przypadkach działa : ))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Фома
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 747 napisał:

Gdzie Kolega dostrzegł żart z mojej strony ?

Nie rozumiem, jak szeroka wiedza i zrozumienie, czyli elementy doświadczenia, spostrzeżenia,  możgą być "żartem".. bardzo proszę .. nie żartować .

 

Przykład jest taki, - kable źródłowe, charakteryzujące się wybitną rozdzielczością, zupełnie, w sposób fundamentalny, zmieniaja charakter odbioru, na płaszczyźnie ogólnej, co jest oczywiste, ale przede wszystkim właśnie w obszarze "rezonansów", do tego nie tylko tych, za które odpowiada pomieszczenie odsłuchowe - czyli warunki trwałe i na swój sposób niezależne od naszych działań, ale i rezonanse wymiarowe, elektromagnetycznych elementów układów elektrycznych/elektronicznych powstające w urządzeniach i kablach.

Po prostu tak jest i to słychać, wyraźnie, nawet dla laika.

Szanowny Kolego, wzmacniacz Relentless jest symbolem.

Kolumny Yamaha majstersztykiem technologicznym.

Tak jest zbudowany nasz świat, że jedne rzeczy są lepsze od drugich.

Co jest lepsze od koła albo od punktu ?

Po co wchodzić w posiadanie gorszych rzeczy skoro dysponujemy lepszymi ?

.........

a tak ogólnie to podeślij namiary jakie i skąd to zioło pozyskujesz😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, iro III napisał:

jeśli efektów brak.

Następny po księgowym.. do sprawdzania..

Jaki zawód wykonujesz na co dzień ?

 

11 minut temu, audiofan01 napisał:

podeślij namiary

Nie jest to źródło audiofilskie..

17 minut temu, Фома napisał:

Przestawisz bębny w salce w bok o 10 cm

Podniesiesz kable głośnikowe 10 cm wyżej od podłogi, lub jeszcze wyżej niż zapewniaja to niewielkie podstawki,- również każdy z łatwościa usłyszy tego efekt.

...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, 747 napisał:

Podniesiesz kable głośnikowe 10 cm wyżej od podłogi, lub jeszcze wyżej niż zapewniaja to niewielkie podstawki,- również każdy z łatwościa usłyszy tego efekt.

Jak masz podłogę drewnianą niemalowaną, nie pastowaną bez dodatków to nie usłyszysz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solowy instrument w pomieszczeniu z 'otwartą akustyką, jak na przykład instrumenty akustyczne, szczególnie harmoniczne i melodyczne - będą w realu brzmieć nawet lepiej niż w warunkach studyjnych, czy też w warunkach 'wytłumionego pokoju' W odsłuchach i nasłuchach audiofilskich, te zależności nie mają racji bytu, i pomieszczenie jednak musi być 'przygotowane', żeby uzyskać pełnię audiofilskiego fanu.

A w mniejszych kameralnych miejscach, w warunkach naturalnych knajpy czy też innej restauracji, gdzie się gra akustycznie lub pół-akustycznie, to przede wszystkim odgrywa wiodącą rolę profesjonalizm muzyków - im większy profesjonalizm, tym większa świadomość i lepsze dopasowanie do warunków pomieszczenia. Wszystko ma znaczenie dla uzyskania odpowiedniego i dobrzego brzmienia, ale żródło tkwi w sposobie gry i świadomości artysty. Można zwrócić uwagę na projekty solo w różnych miejscach bez zrobionej akustyki - brzmi to genialnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
16 godzin temu, soundchaser napisał:

Zaprzeczenie tego co pisałeś do tej pory.

Jestem przewrażliwiony na Waszą głupotę, którą tu reklamujecie jako fachowcy (podobno) w temacie.
A swoje Opale uważam za świetne nie dlatego, że je posiadam tylko posiadam je dlatego, że są świetne.

Czujesz różnicę? Szukałem takich i mam je.

No dosyć tego. Zdecydowanie idziesz do poprawczaka - czyli do ignorowanych. Będzie czyściej.

16 godzin temu, soundchaser napisał:

Zaprzeczenie tego co pisałeś do tej pory.

Jestem przewrażliwiony na Waszą głupotę, którą tu reklamujecie jako fachowcy (podobno) w temacie.
A swoje Opale uważam za świetne nie dlatego, że je posiadam tylko posiadam je dlatego, że są świetne.

Czujesz różnicę? Szukałem takich i mam je.

No dosyć tego. Zdecydowanie idziesz do poprawczaka - czyli do ignorowanych. Będzie czyściej.

Pytanie do sly, od kiedy jesteś branża, bo wcześniej, mimo ataków, odżegnywałeś się od tego? Jaka firma i produkt za Tobą obecnie stoją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly branża?

Chyba odzieżowa,bo na pewno nie audio.
 

Dobre.

747 też już oznaczony,czy jeszcze nie? 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bartollini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o spokój. 🙄

Pisałem e-maila do sklepu, który ma Genelec, ale na razie cisza. Spróbuję dzisiaj zadzwonić, może coś z tego będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, audiofan01 napisał:

a tak ogólnie to podeślij namiary jakie i skąd to zioło pozyskujesz😉

To nie jest zioło - to muszą być grzyby. Tylko po grzybach... i kwasach, można dojść do absolutu. I co fajne, albo niefajne, można w tym absolucie zostać na stałe. 😇

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pantagruel napisał:

Pytanie do sly, od kiedy jesteś branża, bo wcześniej, mimo ataków, odżegnywałeś się od tego? Jaka firma i produkt za Tobą obecnie stoją?

Nie jestem w branży audio. Nie chce mi się już tłumaczyć w kółko, że nie jestem wielbłądem. Zarabiam w zupełnie innych tematach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sly30 napisał:

Co więcej, ogólnie większość audiofilów ma nikłe lub wręcz zerowe pojęcie o akustyce. To jest już dość skomplikowana dziedzina z zakresu fizyki. W Polsce pojęcie ma ledwie kilkanaście osób

Bez przesady. Wystarczy poznać podstawy prawideł rządzących akustyką i wykazać się cierpliwością w dokonaniu pewnych zmian w pokoju i dostosowaniem go pod względem adaptacji akustycznej do swoich kolumn, trochę poprzesuwać kolumny w różne strony i po tych czynnościach można cieszyć się z naprawdę dobrego brzmienia. To nie takie proste, ale wykonalne i nie trzeba być przy tym jakimś wyjątkowym ekspertem.

5 godzin temu, sly30 napisał:

No jednak nie. Można było banować oszustów jak 747, którzy udają ekspertów, nie mając pojęcia temacie. Notorycznie kłamią, wprowadzając tym samym innych w błąd. Powinni być usunięci z forum, albo przynajmniej trwałe blokowani w wątkach tematycznych. Czym innym jest mieć różne poglądy, czym innym oszukiwanie ludzi. Ty masz inne poglądy niż ja, ale jesteśmy audiofilami, mamy jakiś tam sprzęt i jakieś swoje doświadczenia. A tu wchodzi sobie koleś, który nie ma ani doświadczeń ani żadnego sprzętu. I wciska kity. 

Niewiarygodna buta. Skąd to się bierze u Ciebie... 😞
Byłeś u niego w domu i wiesz co ma, czy że nic nie ma?
Poza tym jak czytam Ciebie i 747 to odnoszę wrażenie, że ma dużo większą wiedzę niż Ty, a że Ciebie to mocno wk***ia, to nazywasz go oszustem i kłamcą.
Takich ludzi powinno się usuwać z forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Фома napisał:

Uważam że jesli warunki akustyczne są spierdzielone to nie ma szans wyprostowania tego żadnym sprzętem. Oczywiście w kiepskich warunkach gorszy sprzęt zagra gorzej co nie zmienia faktu że i tak jest do dopy. Jak pan sadzi? Dla czego ów człowiek wymienia ciągle sprzęt?

Odpowiem;  Bo  " mu nie chce zagrać".. Przed remontem prawie mu grał". W tedy jeszcze miał zasłony i żaluzje na szybach jakieś dywany teraz nawet tego nie ma bo ładne podłogi..

Przypomniał mi się mój kolega - też audiofil, który ogromną wagę przywiązuje do brzmienia, a potrafi bezbłędnie odróżnić flac 24-96 od 16-44. Posiada wysokiej klasy odtwarzacz Naima + wzmacniacz tejże firmy i to gra z kolumnami podstawkowymi ProAc - też z górnej półki.
Efekt tego jego hi-endu jest taki, że jazz akustyczny - a i owszem - ujdzie, ale jakiś rock, czy cokolwiek innego gdy brzmienie trochę gęstnieje - dźwięk staje się jakiś jazgotliwy, bas ginie i kłucie w uszach słychać...słowem - dla mnie nie do przyjęcia...jakby za dużo średnicy. On mi tłumaczy, że to dlatego, bo ma bardzo selektywne brzmienie. 😉 Ja mu na to - kup sobie dywan (podłoga goła całkowicie), a on, że nie ma dobrego odkurzacza. 😆
I tak sobie trwa w przekonaniu, że ma dobry, selektywny dźwięk - mój kolega audiofil.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, soundchaser napisał:

Niewiarygodna buta. Skąd to się bierze u Ciebie... 😞

Buta to jest u ciebie. Wydaje ci się że masz pojęcie o kolumnach i możesz innych wyzywać od głupców, bo kupiłeś sobie małe aktywne monitory. Teraz chwalisz się, że akustykę też masz opanowaną… No teraz to już wszyscy na forum będą mieć z ciebie mega polewkę!

30 minut temu, soundchaser napisał:

Byłeś u niego w domu i wiesz co ma, czy że nic nie ma?
Poza tym jak czytam Ciebie i 747 to odnoszę wrażenie, że ma dużo większą wiedzę niż Ty, a że Ciebie to mocno wk***ia, to nazywasz go oszustem i kłamcą.
Takich ludzi powinno się usuwać z forum.

Został zweryfikowany. Od lat chwali się, że jest zawodowcem w high end audio, że ma liczne patenty audio, wynalazki, opracowania naukowe i że pomógł w Bydgoszczy licznym audiofilom w poprawie ich systemów i że z wdzięczności noszą go na rękach.

Gdy przez wielu z nas jest pytany o te patenty, wynalazki i odkrycia, to chowa się i jakiś czas cicho siedzi. Gdy pytamy go o firmę jaką reprezentuje jako zawodowiec, to znika i unika odpowiedzi. Audiofile z Bydgoszczy, dość liczni na innym forum, nigdy o nim nie słyszeli, nie noszą go na rękach, w niczym im nie pomógł i nigdy na oczy go nie widzieli. Od 11 lat wciska kity i oszukuje ludzi. A tak na prawdę, to narcyz i mitoman, nie posiadający żadnego sprzętu ani nawet własnego lokum. Przyłapany przyznał ostatnio, że niebawem będzie miał lokum, bo coś tam się niby remontuje, w co i tak nie należy wierzyć.

13 minut temu, soundchaser napisał:

dźwięk staje się jakiś jazgotliwy, bas ginie i kłucie w uszach słychać...słowem - dla mnie nie do przyjęcia...jakby za dużo średnicy. On mi tłumaczy, że to dlatego, bo ma bardzo selektywne brzmienie.

To z powodu licznych zniekształceń z winy niewydolnych kolumn. Z high endem nie ma to nic wspólnego bez względu na ilość wydanych środków.

41 minut temu, soundchaser napisał:

Niewiarygodna buta.

Ależ wiarygodna, bardzo wiarygodna. Nie zauważyłeś, ale nigdy nie pisałem, że jestem ekspertem w audio, tak jak pisze 747. Ale nie lubię kłamstw i oszustów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny imputujesz mi, że innych wyzywam od kretynów czy głupców.
Możesz wskazać gdzie tak napisałem?

16 minut temu, sly30 napisał:

Teraz chwalisz się, że akustykę też masz opanowaną… No teraz to już wszyscy na forum będą mieć z ciebie mega polewkę!

Wszyscy? Znaczy chyba ci, którzy sami nie umieją sobie tej akustyki poprawić i wciąż walczą z dźwiękiem. To tak jak Ty na przykład. 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

To tak jak Ty na przykład. 😁

Masz racje. Moją akustykę robił najlepszy w Polsce ekspert. Nie mam nawet ułamka jego wiedzy i doświadczenia, mimo że o akustyce wiem 10x więcej od ciebie. Ty nawet nie ogarniasz z czym trzeba się mierzyć. 

5 minut temu, soundchaser napisał:

Po raz kolejny imputujesz mi, że innych wyzywam od kretynów czy głupców.
Możesz wskazać gdzie tak napisałem?

Proszę bardzo…

   „19 godzin temu,  soundchaser napisał: 

Zaprzeczenie tego co pisałeś do tej pory. Jestem przewrażliwiony na Waszą głupotę, którą tu reklamujecie jako fachowcy (podobno) w temacie.”

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś podjedzie i odwiedzi kolegę 747,uwiarygodni posiadanie kilkunastu par kolumn i 

innych urządzeń.

Kolejną wizytę niech złoży u Soundchasera i przyzna,że gra u niego prawie High endowo. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Bartollini napisał:

Kolejną wizytę niech złoży u Soundchasera i przyzna,że gra u niego prawie High endowo. 🙂

Ach...zapraszałem niektórych z Was kilka razy, ale nikomu nie chciało się przyjechać.
Jedno jest pewne - ktokolwiek do mnie przychodzi (z moich znajomych melomanów) mówi, że mam zajebisty sound. 😉

Ale zapraszam - jak ktoś chce sprawdzić, to bardzo proszę.

2 godziny temu, sly30 napisał:

Proszę bardzo…

   „19 godzin temu,  soundchaser napisał: 

Zaprzeczenie tego co pisałeś do tej pory. Jestem przewrażliwiony na Waszą głupotę,

No bo głupio piszecie, ale broń Boże to nic personalnego - głupkami nie jesteście, tylko pokrętnie manipulujecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, soundchaser napisał:

Ach...zapraszałem niektórych z Was kilka razy, ale nikomu nie chciało się przyjechać.

Chętnie bym skorzystał z zaproszenia 😊

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bartollini napisał:

Niech ktoś podjedzie i odwiedzi kolegę 747,uwiarygodni posiadanie kilkunastu par kolumn i 

innych urządzeń.

Kolejną wizytę niech złoży u Soundchasera i przyzna,że gra u niego prawie High endowo. 🙂

Ale po co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, soundchaser napisał:

Serio? Skąd jesteś?

Wielkopolska. Coś czuję, że będzie daleko 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź. Zabieraj jakieś swoje samplery do testowania i przyjeżdżaj.
Szczegóły dogadamy na priv. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sly30 napisał:

Został zweryfikowany. Od lat chwali się, że jest zawodowcem w high end audio, że ma liczne patenty audio, wynalazki, opracowania naukowe i że pomógł w Bydgoszczy licznym audiofilom w poprawie ich systemów i że z wdzięczności noszą go na rękach.

Gdy przez wielu z nas jest pytany o te patenty, wynalazki i odkrycia, to chowa się i jakiś czas cicho siedzi. Gdy pytamy go o firmę jaką reprezentuje jako zawodowiec, to znika i unika odpowiedzi. Audiofile z Bydgoszczy, dość liczni na innym forum, nigdy o nim nie słyszeli, nie noszą go na rękach, w niczym im nie pomógł i nigdy na oczy go nie widzieli. Od 11 lat wciska kity i oszukuje ludzi. A tak na prawdę, to narcyz i mitoman, nie posiadający żadnego sprzętu ani nawet własnego lokum. Przyłapany przyznał ostatnio, że niebawem będzie miał lokum, bo coś tam się niby remontuje, w co i tak nie należy wierzyć.

Z sądu wyszedłbyś w skapetkach za takie pmówenia dzieciaku.

Po co to robisz, kto ma w to uwierzyć ?

 

Niebawem bedę miał lokum ?

Ojciec kupił mi mieszkanie, kiedy miałem 23 lata, obecnie 55.

 

Po czymś takim co napisałeś administrator powinien usunąć Ciebie z forum.

1 godzinę temu, Bartollini napisał:

posiadanie kilkunastu par kolumn

Bartolini, ile Ty masz lat ?

Dzieci publicznie chwalą sie na forum, jakie mają zabawki do dyspozycji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 747
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat piszesz, że:

- jesteś naukowcem i wynalazcą z dziedziny audio

- że masz wiele patentów i opracowań naukowych.

- że pomogłeś wielu audiofilom z Bydgoszczy, którzy z wdzięczności noszą ciebie na rękach. 

- że jesteś zawodowcem w audio high end.

- że masz całą ścianę różnych kolumn.

tak więc po raz setny prosimy o potwierdzenie tych kompetencji. Poza tym, kolega w sumie zaproponował genialny i prosty sposób weryfikacji. Ktoś może ciebie odwiedzić. Mogę popytać audiofilów z Bydgoszczy, kto się poświęci. Pokażesz mu swój system, swoją firmę audio, opracowania naukowe, patenty i listę osób, które noszą ciebie na rękach. Jeśli moje zarzuty okażą się pomówieniem, to publicznie na forum ciebie przeproszę. Nie mam z tym problemu.

U mnie było wiele osób z forum, więc ja nie muszę nic potwierdzać, tym bardziej, że nie mam żadnych opracowań naukowych, ani patentów audio, nie mam tytułów naukowych, nie mam ściany kolumn, ani firmy audio. 

To jak ? Pasuje ?

i ważna rzecz….jeśli moje zarzuty okażą się prawdziwe lub będziesz unikał weryfikacji, to honorowo, definitywnie znikasz z forum, bo oczywistym jest, że po takiej kompromitacji i oszukaniu setek osób, nie masz tu czego szukać, również pod innym nickiem. To chyba nie podlega dyskusji. 

29 minut temu, 747 napisał:

Dzieci publicznie chwalą sie na forum, jakie mają zabawki do dyspozycji.

Ażeby głosić tezy jakie głosisz, trzeba to uwiarygodnić. Nie musisz pokazywać nic na forum. Wystarczy że pokażesz swój dorobek Audiofilowi z twojego miasta lub okolic. Spokojnie, to nie będę ja. Unikanie tego spotkania, potwierdzi, że cały czas byłeś kłamcą i oszustem  i oszukałeś kilkaset osób na forum, co musi skutkować usunięciem oszusta z tegoż forum, oraz innych z dziedziny audio. Uczciwa opcja, prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ko powiedział że wszyscy na forum muszą być zdrowi 🤫

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się sly30 znów nakręcił.
Tylko żeby mu żyłka jakaś nie pękła bo widać, że emocje sięgają zenitu. 😆
Jedyny cel - dokopać, poniżyć, stłamsić i w ten sposób udowodnić swoją rację.
I tak od 15 lat na forum. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, soundchaser napisał:

Ale się sly30 znów nakręcił.
Tylko żeby mu żyłka jakaś nie pękła bo widać, że emocje sięgają zenitu. 😆
Jedyny cel - dokopać, poniżyć, stłamsić i w ten sposób udowodnić swoją rację.
I tak od 15 lat na forum. 😉

Ależ skąd. By potwierdzić fakty. Co jest poniżające w propozycji, która padła na forum? Uczciwa opcja. Od kiedy prawda jest poniżająca? W czym ma tłamsić? Prawda każdego wyzwoli. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.