Skocz do zawartości
IGNORED

Lumin D2 wymiana na lepszy DAC.


antymalkontent
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Piopio napisał:

Sporo tego było. Najdroższym urządzeniem był ROSE RS150B. 

 

9 godzin temu, Piopio napisał:

Sporo tego było. Najdroższym urządzeniem był ROSE RS150B. 

A DAC?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, pmcomp napisał:

A DAC?

porównywałem z:

Korg DS-DAC-10R, Cambridge Audio DacMagic 200M, Matrix Quattro, Cambridge EVO 150 (nie DAC), Buchardt A500 (nie DAC).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o bryston bdp-2? Moze tozagrać lepiej od lumin auralic czy szkoda czasu? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kaviter napisał:

To jest sam streamer, nie szukasz już DACa ???

Szukam tego lub tego i to się zmienia. Najważniejsza jakość dźwięku w budżecie do 7tys (tak juz podnioslem budżet bo do 5 tys nie mogę nic dobrego znaleźć).

 

Gdyby ktoś słyszał coś z lumin auralic i brystona niech napisze co z tego wyszło. 

 

W tym tygodniu zamawiam chorda qtesta i będę testował. A później zobaczymy co dalej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez antymalkontent

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, antymalkontent napisał:

W tym tygodniu zamawiam chorda qtesta i będę testował. A później zobaczymy co dalej. 

 

Sam bym posłuchał tego Chorda z ciekawości, nie jesteś przypadkiem z 3city ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Piopio napisał:

porównywałem z:

Korg DS-DAC-10R, Cambridge Audio DacMagic 200M, Matrix Quattro, Cambridge EVO 150 (nie DAC), Buchardt A500 (nie DAC).

To raczej niska polka zeby uslyszec roznice w transportach. 
Zeby usluszec trzeba miec wszystko za transportem na odpowiednim poziomie.

na uliczkach na Starym Miescie nie sprawdzisz jak sie zachowuje i jak jezdzi Porsche GT3. Do tego porzebne sa odpowiednie warunki. W audio identycznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, pmcomp napisał:

To raczej niska polka zeby uslyszec roznice w transportach. 
Zeby usluszec trzeba miec wszystko za transportem na odpowiednim poziomie.

na uliczkach na Starym Miescie nie sprawdzisz jak sie zachowuje i jak jezdzi Porsche GT3. Do tego porzebne sa odpowiednie warunki. W audio identycznie.

Nie ma różnic w transportach USB jeśli zastosujemy izolację galwaniczną. Tak mówi technika !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pmcomp napisał:

To raczej niska polka zeby uslyszec roznice w transportach. 

"Japońska firma SPEC zrobiła nowego DAC-a, model RMP DAC 3EX, który jest następcą nieprodukowanego już modelu 1EX. Nowy 3EX ma maksymalną częstotliwość próbkowania PCM 32bit 384kHz. Obsługuje również natywny format DSD 256. Połączenie USB jest izolowane oraz ma odcięte uziemienie. Wykorzystuje układ scalony o stałym napięciu LDO z bardzo niskim poziomem szumów, aby wyeliminować zakłócenia pochodzące z komputera."
 

Ciekawe po co oni to zrobili ... 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Piopio napisał:

"Japońska firma SPEC zrobiła nowego DAC-a, model RMP DAC 3EX, który jest następcą nieprodukowanego już modelu 1EX. Nowy 3EX ma maksymalną częstotliwość próbkowania PCM 32bit 384kHz. Obsługuje również natywny format DSD 256. Połączenie USB jest izolowane oraz ma odcięte uziemienie. Wykorzystuje układ scalony o stałym napięciu LDO z bardzo niskim poziomem szumów, aby wyeliminować zakłócenia pochodzące z komputera."
 

Ciekawe po co oni to zrobili ... 😉 

I co z tego, ze to wszystko ma i potrafi ???

Porównaj do wspominanego tutaj Meitnera, Gryphona czy dCS Vivaldiego. Czy innych starszych DACów.

Na zwyklym 16/44. W dobrym torze analogowym.

I wtedy pisuj o róznicach transportów, albo ich braku.

28 minut temu, Piopio napisał:

Nie ma różnic w transportach USB jeśli zastosujemy izolację galwaniczną. Tak mówi technika !

Moze dlatego nie slyszysz zadnych roznic?

Nie wiem, na szczęście nie korzystam z transprtów USB bo USB to zło.

 

Zmien sobie punkt odniesienia i porownania bo utkales w schemacie. A z niego najtrudniej wyjsc.

 

Napisalem Ci, moj transport dCS NB po wpieciu i wypieciu odciecia galwanicznego po RJ45 gra identycznie. I dlaczego tak jest tez napisalem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pmcomp napisał:

Nie wiem, na szczęście nie korzystam z transprtów USB bo USB to zło.

Totalne bzdury. Nie ma sensu z Tobą dyskutować skoro kreujesz się na totalnego ignoranta w sprawach technicznych. Jak Sly30 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Piopio napisał:

Totalne bzdury. Nie ma sensu z Tobą dyskutować skoro kreujesz się na totalnego ignoranta w sprawach technicznych. Jak Sly30 😉

Ja sie nie kreuje na ignoranta w sprawach technicznych. Podales parametry. I co z tego wynika? Jak gra?

Kazdy dobry DAC ma izolacje galwaniczna, tylko o rzeczach oczywistych sie nie wspomina. A PCM 32/768 czy DSD 256/512/1024 to tylko marketing dla frajerow 🙂 .


Jak posluchasz to napisz jak gra. I porownaj do innego jak gra. Bo na papierze wszystkie nowoczesne DACki wygladaja tak samo. I graja bardzo podobnie. Mam na mysli chińskopodobna półke do powiedzmy 15 tys zl za nowe. Napisalem, powtorze, porownaj je do DACów z wyzszych półek, a nie obrażaj sie. I porownaj do jakiego starocia na TDA1541, PCM63 czy 1704. I wtedy pisz o dzwieku, a nie cytuj broszurki.

Tylko do staroci nie podlaczysz sie po USB. Pech. 🙂 . Podłacz po SPDIF, 16/44 ci przeleci 😉 .

A na temat USB zdania nie zmienię. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pmcomp napisał:

Ja sie nie kreuje na ignoranta w sprawach technicznych. Podales parametry. I co z tego wynika? Jak gra?
Jak posluchasz to napisz jak gra. I porownaj do innego jak gra. Bo na papierze wszystkie nowoczesne DACki wygladaja tak samo. I graja bardzo podobnie. Mam na mysli chińskopodobna półke do powiedzmy 15 tys zl za nowe. Napisalem, powtorze, porownaj je do DACów z wyzszych półek, a nie obrażaj sie. 8 porownaj do jakiego starocia na TDA1541, PCM63 czy 1704. I wted6 posz o dzwieku, a nie cytuj broszurki.

Tylko do staroci nie podlaczysz sie po USB. Pech. 🙂 .

A na temat USB zdania nie zmienię. 

Nie chodziło o ten DAC a o zastosowanie izolacji galwanicznej przez firmę High-Endową. Transmisja po USB to przesyłanie danych. Resztę robi DAC. W czym problem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Piopio napisał:

Nie chodziło o ten DAC a o zastosowanie izolacji galwanicznej przez firmę High-Endową. Transmisja po USB to przesyłanie danych. Resztę robi DAC. W czym problem ?

Nie wiem w czym problem skoro dla ciebie wszystko gra tak samo jak ma izolacje galwaniczną. Nie wiem o co ci chodzi?

Moje klocki maja izolacje galwaniczną i zadnej dodatkowej nie potrzeba.

A transmisja po SPDIF to przesylanie czego … kotletow?

Zastanow sie przez chwile poco „wymyslono” transmisje danych audio po USB?

Masz odpowiedz? To teraz pomysl po co sa nowe formaty jak DXD czy 32/384 czy 32/768 ???

Albo odwrotnie … jak nakreca sie sprzedaz sprzetu i muzyki cyfrowej powiedzmy od dwóch lat ???

Porownaj probki z tego samego materialu zrodlowego (nie z netu i nie kupione z firm komercyjnych bo nigdy nie wiesz codostajesz):

16/44, 16/48, 24/48, 24/82, 24/96, 24/176, 24/192, 24/384, 24/768, DSD64, DSD128, DSD256, DSD512 i DSD1024 …. w slepych testach … i napisz nam co uslyszales.

Wtedy bedziemy mogli dalej dyskutować 🙂 .

 

Ja takie testy zrobilem i kiedys napisalem.

 

Powodzenia.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pmcomp napisał:

A transmisja po SPDIF to przesylanie czego … kotletow?

Danych i sygnałów zegara. I oczywiście zakłóceń elektrycznych.

5 minut temu, pmcomp napisał:

Nie wiem w czym problem skoro dla ciebie wszystko gra tak samo jak ma izolacje galwaniczną.

Wynika to ze sposobu działania izolacji galwanicznej. Wycina zakłócenia. Ale chyba to wiesz ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Piopio napisał:

Danych i sygnałów zegara. I oczywiście zakłóceń elektrycznych.

Wynika to ze sposobu działania izolacji galwanicznej. Wycina zakłócenia. Ale chyba to wiesz ...

Wiem jak działa … transformator. Bo to nie jest nic innego i magicznego. I dobre firmy stosuja takie takze na wyjsciach SPDIF. Np. w moim Jay’s Audio CDT-3. Wystarczy zdjąć pokrywe i popatrzeć na plytkę. Pokazywałem i pisalem o tym wiele razy.

Wiec nie wiem o co wywolujesz ta wojne. W tanich chińskich klockach tego nie ma bo tam oszczędzaja na kaazdym eurocencie.

Izolator galwaniczny do montazu na plytce kosztuje kilkadziesiat eurocentow, znakomity audiofilski moze kilka euro … ale na pewno nie 300 zł o ktorych piszesz.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pmcomp napisał:

Wiem jak działa … transformator. Bo to nie jest nic innego i magicznego. I dobre firmy stosuja takie takze na wyjsciach SPDIF. Np. w moim Jay’s Audio CDT-3. Wystarczy zdjąć pokrywe i popatrzeć na plytkę. Pokazywałem i pisalem o tym wiele razy.

Zgadza się. W SPDiF dalej są problemy z zegarem. W przypadku USB izolacja rozwiązuje wszystkie problemy. Dlatego USB jest dużo lepsze niż SPDiF. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piopio napisał:

Zgadza się. W SPDiF dalej są problemy z zegarem. W przypadku USB izolacja rozwiązuje wszystkie problemy. Dlatego USB jest dużo lepsze niż SPDiF. 

A co ma piernik do wiatraka? Co ty bredzisz?

Sygnal zegara w SPDIF mozna zregenerować. Mozna go tez przeslac obok. Tak robiono juz w latach 90-ych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pmcomp napisał:

A co ma piernik do wiatraka? Co ty bredzisz?

Sygnal zegara w SPDIF mozna zregenerować. Mozna go tez przeslac obok. Tak robiono juz w latach 90-ych.

Owszem. W High-End. 

Po co się bawić w te sztuczki skoro można mieć idealny sygnał z USB ? Tanio !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Piopio napisał:

Owszem. W High-End. 

Po co się bawić w te sztuczki skoro można mieć idealny sygnał z USB ? Tanio !

Idealny?

Posluchaj, porównaj … pogadamy.

Sprzet z USB i jak najgestsze formaty to „reka reke myje” zrodlo wyciagania kasy z koeszeni klientow. 
Porownaj probki, o ktorych pisalem, bedziesz mial swoje wlasne wnioski. Bo na razie lykasz marketing producentow sprzetu i producentow plikow jak pelikan.

Jak nie masz gdzie i jak … zapraszam do siebie. We wrzesniu, teraz sa wakacje 🙂 .

Posluchasz w slepym tescie 16/44, 24/368 i DSD128. Na kolumnach i na systemie słuchawkowym.

DACki tanie i drogie tez sie znajdą.

Zobaczymy co wyslyszysz 😉 .

 

Temu tutaj audiofilowi tez „sie podoba”, ma hienda 😉 :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, pmcomp napisał:

Sprzet z USB i jak najgestsze formaty to „reka reke myje” zrodlo wyciagania kasy z koeszeni klientow. 
Porownaj probki, o ktorych pisalem, bedziesz mial swoje wlasne wnioski. Bo na razie lykasz marketing producentow sprzetu i producentow plikow jak pelikan.

Akurat ja nie przywiązuję wagi do formatu w jakim słucham muzyki 😉 Ważne, żeby dobra muzyka grała.
SPDiF to już przeszłość. Po prostu. Świat przeszedł na USB a teraz już na systemy all-in-one. Więc nawet USB odchodzi do lamusa. 
Jeśli nie mieszkasz bardzo daleko to chętnie wpadnę. Wbrew pozorom jestem miły 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Piopio napisał:

Akurat ja nie przywiązuję wagi do formatu w jakim słucham muzyki 😉 Ważne, żeby dobra muzyka grała.
SPDiF to już przeszłość. Po prostu. Świat przeszedł na USB a teraz już na systemy all-in-one. Więc nawet USB odchodzi do lamusa. 
Jeśli nie mieszkasz bardzo daleko to chętnie wpadnę. Wbrew pozorom jestem miły 😉

Leonardo da Vinci tez kiedyś odszedł do lamusa …

Świat moze i przeszedł na USB, w czystych danych są juz nowe szybsze standardy, ale w audio hi-end swiat sobie znakomicie radzi w 16/44 i SPDIF.

Przyklad hydrauliczny: jesli do rury o srednicy 50mm wpuscisz wode klasy 1 i do drugiej rury o srednicy 1000mm wpuscisz wode tej samej klasy 1 to jaka jakosc wody będzie na końcu odcinka rury o długosci 1-ego metra?

Odpwiedź: SPDIF i USB, z punktu slyszenia audiofila rózni sie jedynie srednicą rury. Na wyjściu woda jest tej samej jakosci.

😉 .

Szynka i kielbasa domowej roboty mojej babci tez odeszly do lamusa … niestety.

To, ze swiat sie zmienia nie oznacza, ze mi sie to ma podobać. I transmisja audio po USB jest tego najlepszym przykladem. A dlaczego po USB, HDMI ma jeszcze szersze pasmo, dzisiaj do 48 Gbps … zaraz bedziemy mieli DSD65536, wymysla cos nowego … TYLKO PO CO ???

PO TO ŻEBYSMY WYDAWALI NA TO COS CORAZ WIĘCEJ KASY !!!

Na prawdę nie czujecie tego ???

Zróbcie wlasne probki z analogu, zeby byl ten sam materiał, posluchajcie, porownajcie 🙂 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pmcomp napisał:

PO TO ŻEBYSMY WYDAWALI NA TO COS CORAZ WIĘCEJ KASY !!!

Spokojnie ! Chińczycy już temu zaradzili - produkują już urządzenia tańsze i lepsze od europejskiej i amerykańskiej konkurencji. Hypex ze swoim Ncore również dołożył się do tego. 

Nastały piękne czasy dla audio 😉 Za stosunkowo małe pieniądze można mieć wysokiej klasy brzmienie sprzed lat. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Piopio napisał:

Spokojnie ! Chińczycy już temu zaradzili - produkują już urządzenia tańsze i lepsze od europejskiej i amerykańskiej konkurencji. Hypex ze swoim Ncore również dołożył się do tego. 

Nastały piękne czasy dla audio 😉 Za stosunkowo małe pieniądze można mieć wysokiej klasy brzmienie sprzed lat. 

Tak ci sie tylko wydaje. Zyj blogo w swoim przeświadczeniu.

A zanim to napisałes powinienes najpierw sprawdzic te nowe chińskie w porownaniu do tych starych amerykańskich i europejskich, na wlasne uszka, a nie czytajac specyfikację.

Napisz mi proszę , dlaczego  Chinole maja zero osiagnieć w audio … analogowym ???

Pokaz mi dobre chińskie kolumny, pre, końcówkę i phono stage? I nie mam na mysli „klonów” czyli kradzionych pomyslow i patentów na ch…ej klasy komponentach.

Pisałem nie raz … Chinole „potrafią” dzisiaj jedynie w domenie cyfrowej

W analogu sa ZEREM. Przykladem są … chińskie lampy z nowej produkcji. Wystarczy porownać ich dźwiek (plynący w czasie) i zywotnosć do NOSów z USA, Europy czy nawet z CCCP.

🙂 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Piopio napisał:

Spokojnie ! Chińczycy już temu zaradzili - produkują już urządzenia tańsze i lepsze od europejskiej i amerykańskiej konkurencji. Hypex ze swoim Ncore również dołożył się do tego. 

Tylko w twoich marzeniach. Sami Chińczycy pewnie o tym nie wiedzą, skoro wykupują europejskie i amerykańskie marki audio… :-))…MBL, Burmester czy Gryphon właśnie tam sprzedają najwiecej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sly30 napisał:

Tylko w twoich marzeniach. Sami Chińczycy pewnie o tym nie wiedzą, skoro wykupują europejskie i amerykańskie marki audio… :-))…MBL, Burmester czy Gryphon właśnie tam sprzedają najwiecej. 

Zara … bo sie za bardzo rozpędzisz. Chinole kupuja marki. Po to, zeby pod nimi oferować swoje tanie, konsumenckie goowno. Chyba najlepszym, hiendowym przykladem sa końcówki ML.

Pokaż mi chińskiego DACa pod swiatową znana marką?

Ale najchetniej, fizycznie kupują, dla siebie, do posłuchania, stare analogowe produkty tychze „starych” marek z USA i Europy.

Najlepszym tego przykladem sa …. studyjne magnetofony szpulowe. Chinol ma kase i wie co jest dobre 🙂 . To przez chiński popyt jestem „dziś zarobiony na papierze” co najmnie razy 4 przez dwa lata. Pokaż mi drugą taka inwestycję.

Tylko nie nic czyli bitcoina please 😉 .

 

PS. @sly30 … dałeś mi plusika … audioświat schodzi „na psy” 😉 .

PS2. podobno chiński popyt na swiatowy hiend audio wlasnie sie konczy. Moze powinienem skeszować swoje wszystkie magnetofony? Nieeeeeee … to jest hobby 🙂 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, pmcomp napisał:

Pisałem nie raz … Chinole „potrafią” dzisiaj jedynie w domenie cyfrowej

Dokładnie tak. W kwestii DAC pobili konkurencję całkowicie. Doszczętnie. 

Teraz robią rewelacyjne wzmacniacze w klasie D. Oczywiście na kościach znanych europejskich producentów.

Wzmacniacze słuchawkowe też już robią dobre. Nie mówiąc już o słuchawkach 😉

Oczywiście nie ma mowy by to był poziom High-End. Tak generalnie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piopio napisał:

 

Oczywiście nie ma mowy by to był poziom High-End. Tak generalnie.

 

No właśnie .

A w jakiej zakladce jestesmy ??? Wiec nie pisz więcej prosze o tych chinskich DACach, transportach i izolacji galawanicznej do nich … w tej zakladce !!!

 

Ciekawe ilu (i ktorzy) userów” nakreca chiński audio biznes w tej zakladce ??? I ilu tych userów to jest po prostu … polska branza audio?

😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pmcomp napisał:

No właśnie .

A w jakiej zakladce jestesmy ???

No trochę off-topic wyszło 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Piopio napisał:

 

Wzmacniacze słuchawkowe też już robią dobre. Nie mówiąc już o słuchawkach.

 

Nie zartuj, proszę. Chińskie wzmaki sluchawkowe to … jedna kostka i … obudowa 🙂 , albo wbudowanie do DACa. Tak to kazdy potrafi.

Powtorzę … Chinole cyfra (DACki, streamery, DAPy) tak, analog nie. A kolumny, sluchawki czy przetworniki do nich … długo nie. Dla zobrazowania polecam film Piłkarski poker i scenę ze Sw.P. Henrykiem Bistą w hotelu w Łodzi:

 

 

PS. moze chińskie audio zaluguje na oddzielny watek gdzie mozna pokazac ich osiagniecia w cyfrze i kradzieże w analogu? Z konkretnymi przykladami? Nawet na poziomie hiend.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.