Jump to content
IGNORED

Zestaw głośników 5.1

Share

Recommended Posts

• Marcinus changed the title to Zestaw głośników 5.1
  • Moderatorzy
4 minuty temu, andreas135 napisał:

Kwota na zestaw glosnikow to 6tys.

To może coś takiego:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na pewno zaraz się ktoś pojawi, kto Ci doradzi.

Przy tak małej przestrzeni szukałbym raczej mniejszych kolumn, albo budował system na samych monitorach. W budżecie do 7 tysięcy świetnym rozwiązaniem byłby zestaw Dali Oberon 5 + 1 + Vokal, ale na subwoofer już by nie starczyło a warto go mieć w kinie. Z innych juz bardziej kompletnych rozwiązań zobacz na zestawy takie jak Indiana Line Tesi 561 + 241 + 761 a do tego subwoofer z linii Indiana Line Basso 840/880, następny system złożony już z samych monitorów Heco Aurora 300 (4 szt.) + Center 30 + Sub 30 A.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

z używanych było by znacznie lepiej, ale rozumiem każdy obawia się o stan w jakim je kupi...

co do nowych jeżeli ma być typowo kinowo to nic innego jak Klipsch. Łatwe do napędzenia, wysoko skuteczne, pełen wachlarz aranżacji... niestety w twoim budżecie będzie ciężko z seria RP ale to nie oznacza że nie da sie nic złożyć. 

I tak na fronty: 

Hidden Content

Centralny:

Hidden Content

mamy już 4 tys zł może po lekkiej obniżce powiedzmy 10% było by 3600 zł 

do tego tylne:

Hidden Content

oraz subwoofer 

Hidden Content

i to wszystko masz w cenie 6 tys zł...

i jak byś chciał iść w Atmos to byś musiał dołożyć do tych kolumn

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  1500 zł 

lub 

kupić gotowy zestaw 5.0.4 i dołożyć subwoofer w cenie 7 tys miałbyś mega kino☺️👌🔊

Hidden Content

subwoofer 

Hidden Content

na wypasie

ps. Sam bym ten ostatni zestaw kupił gdyby mi nie zależało na jak najlepszej jakości😎 i podchodził do tego tematu jak Ty 

W dniu 6.06.2022 o 21:31, andreas135 napisał:

Kwota na zestaw glosnikow to 6tys.

Dołóż trochę i postaw na Onkyo TX-NR696 do tego set na Heco Aurora 300, Center 30, 200. Suba dokupisz sobie później i masz konkret zestaw.

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

19 godzin temu, Butler napisał:

@S4Home A sio mi do piwnicy z tym Onkyo TX-NR696. 😂

Onkyo TX-NR6100 i Pioneer VSX-935 to aktualne pozycje.

Aj wybaczcie, człowiek robi tyle rzeczy że można się zamotać. Zabieram się z tym Onkyo 😄 

15 godzin temu, długi89 napisał:

skoro ma Denona x2700 to po kiego czorta mu onkyo?

Racja! W takim razie do 7k zł może starczyło by na set z Dali 3/1/Vokal 🙂 

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

2 godziny temu, S4Home napisał:

Racja! W takim razie do 7k zł może starczyło by na set z Dali 3/1/Vokal 🙂 

przy tak niskim modelu proponujecie Dali które potrzebują prądu a nie oszukujmy się ten Denon jest leciwy w stosunku mocy i będzie się strasznie grzał, mało tego Dali grają bardziej muzykalnie niż kinowo, Klipsche odnajdą się tutaj zdecydowanie prędzej 

4 godziny temu, długi89 napisał:

przy tak niskim modelu proponujecie Dali które potrzebują prądu a nie oszukujmy się ten Denon jest leciwy w stosunku mocy i będzie się strasznie grzał, mało tego Dali grają bardziej muzykalnie niż kinowo, Klipsche odnajdą się tutaj zdecydowanie prędzej 

Dali również się sprawdzą  tym wypadku. Jest sporo dołu sporo góry, nasycone granie. Miękkie zawieszenie, przetwornik z włókna drzewnego. One wbrew pozorom są łatwe do wysterowania. 🙂 

4 godziny temu, S4Home napisał:

Dali również się sprawdzą  tym wypadku. Jest sporo dołu sporo góry, nasycone granie. Miękkie zawieszenie, przetwornik z włókna drzewnego. One wbrew pozorom są łatwe do wysterowania. 🙂 

dobre sobie, powiedzmy sobie szczerze brak im tego czego mogą dać Klipsch-e, chyba nie porównywaliście ich łeb w łeb bo byście tak fałszywie nie pisali...Dali gra miękko i daleko im do tego co oferuje Klipsch w Kinie!!! 

Po drugie bardzo długo was tutaj nie było!!! 

W dniu 15.06.2022 o 20:54, długi89 napisał:

dobre sobie, powiedzmy sobie szczerze brak im tego czego mogą dać Klipsch-e, chyba nie porównywaliście ich łeb w łeb bo byście tak fałszywie nie pisali...Dali gra miękko i daleko im do tego co oferuje Klipsch w Kinie!!! 

Klipsch posiada inne brzmienie niż Dali, ciężko zestawiać te kolumny między sobą, aczkolwiek dla mnie Dali jest lepsze z racji tego, ponieważ posiada pełniejsze brzmienie w całym paśmie, a przy tym nie co mniej natarczywe, ale podkreślam to moje zdanie. Klipsch też ma swoich zwolenników, zazwyczaj idzie to w stronę ostrzejszego grani, skrajami pasma, często nazywane "efekciarskiem", aczkolwiek to też się może podobać. Co do samej marki Klipsch ja osobiście słuchałem wszystkich które są w aktualnej ofercie, napisze nawet więcej, miałem starszą serię RP u siebie 😛

W dniu 15.06.2022 o 20:54, długi89 napisał:

Po drugie bardzo długo was tutaj nie było!!! 

Wiesz co zajmujemy się również większymi projektami w tym audio, akustyka, elektryka niskoprądowa, instalacji smart home itp. Aktualnie jest trochę więcej rąk do pracy w firmie, więc mam trochę więcej czasu by coś napisać, a robię to z zajawki. Ja tu siedzę kilka dobrych lat mój drogi, i staram się doradzić 🙂 

Godzinę temu, S4Home napisał:

Ja tu siedzę kilka dobrych lat mój drogi, i staram się doradzić 🙂

mój staż tutaj to 16-17 lat co prawda pod różnymi nickami ale jednak😎

Godzinę temu, S4Home napisał:

Klipsch posiada inne brzmienie niż Dali, ciężko zestawiać te kolumny między sobą, aczkolwiek dla mnie Dali jest lepsze z racji tego, ponieważ posiada pełniejsze brzmienie w całym paśmie, a przy tym nie co mniej natarczywe, ale podkreślam to moje zdanie. Klipsch też ma swoich zwolenników, zazwyczaj idzie to w stronę ostrzejszego grani, skrajami pasma, często nazywane "efekciarskiem", aczkolwiek to też się może podobać. Co do samej marki Klipsch ja osobiście słuchałem wszystkich które są w aktualnej ofercie, napisze nawet więcej, miałem starszą serię RP u siebie 😛

ale nie zmienia to faktu że klipsch zmiecie dali w kinie...