Jump to content
IGNORED

Wzmacniacz Audio firmy NAD C 372

LIAM
 Share

Recommended Posts

Witam chciałbym wiedzieć jakie dobrać kolumny głośnikowe do tego Wzmacniacza Audio NAD C372 mój pokój ma 18 metrów kwadratowych Muzyka której będe słuchał na tym Wzmacniaczu Audio NAD będzie to Muzyka filmowa Chillout i Soul ewentualnie Jazz Cafe 

Mam obecnie w swojej jak że skromnej kolekcji sprzętu Audio Hi-Fi narazie tylko ponad 30 Wzmacniaczy Audio różnych firm i mam narazie tylko ponad 10 zestawów kolumn głośnikowych ale chciałbym wiedzieć jakie kolumny głośnikowe mi zaproponują forumowicze i znawcy tematu z AudioStereo 

Pozdrawiam Serdecznie z Gdańska 

W dniu 7.06.2022 o 10:17, LIAM napisał:

Mam obecnie w swojej jak że skromnej kolekcji sprzętu Audio Hi-Fi narazie tylko ponad 30 Wzmacniaczy Audio różnych firm i mam narazie tylko ponad 10 zestawów kolumn głośnikowych ale chciałbym wiedzieć jakie kolumny głośnikowe mi zaproponują forumowicze i znawcy tematu z AudioStereo 

A co masz w kolekcji? 🙂 

W dniu 7.06.2022 o 10:17, LIAM napisał:

Witam chciałbym wiedzieć jakie dobrać kolumny głośnikowe do tego Wzmacniacza Audio NAD C372 mój pokój ma 18 metrów kwadratowych Muzyka której będe słuchał na tym Wzmacniaczu Audio NAD będzie to Muzyka filmowa Chillout i Soul ewentualnie Jazz Cafe 

Jaki charakter brzmienia Cię interesuje?

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

3 minuty temu, S4Home napisał:

A co masz w kolekcji? 🙂 

Jaki charakter brzmienia Cię interesuje?

Witam jeśli chodzi o moje zestawy kolumn głośnikowych to nie mam kolumn głośnikowych za 10000 zł za jedną pare kolumn głośnikowych ponieważ uważam że cena za kolumny głośnikowe nie zawsze jest odpowiednia co do jakości ich brzmienia a po co przepłacać 

Mam teraz takie zestawy kolumn głośnikowych w swoim Domu 

1 KENWOOD LS-P5000X 
2 FISHER STE 570
3 TANNOY M2 
4 HITACHI HS-11D 
5 AIWA SX-77
6 ONKYO SC-380
7 TECHNICS SB-CS 65
8 DUAL CL 9035
9 CANTON FONUM 60 

10 UNITRA TONSIL ZG25C 

11 UNITRA TONSIL ZG30C

12 UNITRA FONICA A-17 

Jeśli chodzi o charakter brzmienia to lubię dobrą średnice i miękki bass sopran czyli góra pasma tak aby była słyszalna tylko wtedy jeśli jest to konieczne nie lubie syczących sopranów takich jakie były montowane np. w kolumnach głośnikowych UNITRA TONSIL Altus 

pozdrawiam 

Na 18m to prędzej Heco Aurora 700, a nie wiem czy 300-ki by nie dały rady.

Z tych 12 pozycji co masz, Tannoye M2 są całkiem OK. Miałem je i słucham takiej samej muzyki - nie były złe (jak na wiek i poziom cenowy - całkiem niezłe). Dobrze grają w połączeniu z Cambridge Audio, nawet tymi starszymi.

Ale tak jak pisze Muda, zamieniłbym 12 zestawów używek, na jeden i raczej bardziej współczesny.

Również bym się przychylał do skupienia się na jednym zestawie. Czasem lepiej porzucić stado kochanek i wziąć ślub z tą właściwą :D

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

W dniu 8.06.2022 o 13:37, LIAM napisał:

Jeśli chodzi o charakter brzmienia to lubię dobrą średnice i miękki bass sopran czyli góra pasma tak aby była słyszalna tylko wtedy jeśli jest to konieczne nie lubie syczących sopranów takich jakie były montowane np. w kolumnach głośnikowych UNITRA TONSIL Altus

Jakiś konkretny budżet planujesz? 🙂 Proponowane Aurory są ciekawą opcją dla Ciebie!

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

W pobliżu np;

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Hidden Content

... i zamiast IV RP jest PRL II