Skocz do zawartości
IGNORED

Kabel USB audio


greg1973
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, NRK napisał:

Już było, wifi6 

Dzięki. W Hi-Endzie można poprawiać jakość dźwięku w nieskończoność. Czym kierują się audiofile. Czy tym, że wyobraźnia nie ma granic? 🙄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 6/30/2022 at 2:38 PM, rafa said:

Ktos w ogole chce pomierzyc to zjawisko tak na prawde czy tylko udawanie? Moze zmierzcie napiecia roznicowe (odpowiadajace stanom logicznym) dla kazdego bitu i porownajmy napiecia uzyskane za pomoca roznych przewodow.

To się "eye pattern" albo "eye diagram" nazywa:

Tylko po co, skoro prościej bezpośrednio zmierzyć wpływ na wyjćiu DACa, co parę razy zrobiono:

Rezultaty bez zaskoczeń.

On 6/30/2022 at 5:23 PM, marcinmarcin said:

Sam to przeczytałeś???

No, na drugiej podstronie 🙂 :

 

On 6/30/2022 at 5:23 PM, marcinmarcin said:

Ja przestałem pitolić o braku wpływu cyfrowych kabli po USB które u mnie grało właśnie tak jakby traciło sporą część pakietow...

Czyli jak? Chyba pisałeś, że żadnych trzasków i tym podobnych nie było. Tutaj przykładowo jak by to mogło brzmieć przy "gubieniu" 0.1% pakietów:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Można porównać z oryginałem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I suggest those people conduct some blind test to get to the truth...

Tyle się orobili obrazków i taki wniosek. Ale zara zara

Jeśli krótszy kabelek jest lepszy- znaczy daje mniej tych zygzaków (czyli mniejsze pole pod krzywą) to co u diabła?

Są różnice czy ich nie ma?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, danadam napisał:

Czyli jak? Chyba pisałeś, że żadnych trzasków i tym podobnych nie było. Tutaj przykładowo jak by to mogło brzmieć przy "gubieniu" 0.1% pakietów:

Nie było żadnych trzasków, ale dźwięk był jak z nocnika, powtarzalnie, za każdym razem tak samo. Mam kilka kabli drukarkowych, krótki Lindy za 40pln, i 2metrowy  z Rme Adi (trochę lepszy chinczyk za parę dolarów), każdy z nich gra poprawnie. Nie mam omamów, ani poczucia ze lepszy transfer zapewni kabelek za 2000pln. Na forum usbridge ludzie wyleczyli trzaski zasilaczami do routerów, mi się dopiero udało instalując poprawny sterownik do Asix,wiec raczej podchodzę do tematu racjonalnie.

To twój plik? A nagraj jak to bedzie wyglądało z błędami na poziomie 100x niższym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, absinth3 napisał:

Jeśli krótszy kabelek jest lepszy- znaczy daje mniej tych zygzaków (czyli mniejsze pole pod krzywą) to co u diabła?

Achhhh, więc "wam" chodzi o te zygzaczki, ktore wprowadza kabelak cyfrowy.

To niby one zmieniają brzmienie!?

Otóż nic właśnie, te zygzaczki widoczne powyże jna obrazku w dalszym ciągu dekodowane są jako "zero" lub "jedynka" i nic w informacji bitowej, którą zainteresowany jest DAC się  NIE zmienia.

P.S. poza tym, samo istnienie "zygzaczków" lub ich 'głębokość" (mikroskopijne wahania napięcia) wprowadzają najpewniej...  kabelki, którymi w czasie pomiaru podłączony jest oscyloskop.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, iro III napisał:

więc "wam" chodzi o

Chodzi o nic. To "wam" o cos chodzi. My sobie sluchamy muzyki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, marcinmarcin said:

Nie było żadnych trzasków, ale dźwięk był jak z nocnika, powtarzalnie, za każdym razem tak samo.

Audiofile, jak zwykle zapominają o niezwykle istotnym elemencie toru audio. O mózgownicy. To ona ma decydujący głos w sprawie brzmienia.

 

2 minutes ago, rafa said:

Chodzi o nic. To "wam" o cos chodzi. My sobie sluchamy muzyki...

Nie. Słuchacie kabli, transportów, podstawek, stolików, bezpieczników, przełączników, wtyków .....

Tylko o tym piszecie 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, bum1234 napisał:

Tylko o tym piszecie

Dowodem na to jest ----^ zakładka Muzyka, tam widać najlepiej ck kto słucha i o czym chce pisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, iro III napisał:

Dowodem na to jest ----^ zakładka Muzyka, tam widać najlepiej ck kto słucha i o czym chce pisać.

Nie jest niczego dowodem. Bo na przyklad ja o muzyce rozmawiam w zupelnie innych miejscach (takze na innych forach) a na tym forum nie mam ochoty. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwe to stwierdzenie, ponieważ sądząc z ilości tekstów napisanych na temat voodoo, czas poświęcony na testowanie tych niedziałających rzeczy jest tak duży, że nie może być mowy o normalnym słuchaniu. 

Bo przecież trudno nazwać normalnym słuchaniem analizowanie poluzowanego, basu, hektarów przestrzeni, czy też skrzypnięcia trzeciego krzeselka w piątym rzędzie. Nie na tym polega obcowanie z muzyką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bum1234 napisał:

Nie. Słuchacie kabli, transportów, podstawek, stolików, bezpieczników, przełączników, wtyków .....

Tylko o tym piszecie

Prymitywne i błędne myślenie. U mnie muza gra cały dzień. Połowę tego czasu, to uważne słuchanie, a druga połowa, to granie w tle, ale też bardzo przyjemne. Testowanie np kabli to ułamek tego czasu. Mam płytotekę 5000 CD i ok 15000 na plikach, a Tidal to wiadomo ile jest muzy. To jest taka ilość i tak subiektywne emocje z tym związane, że nie mam ochoty pisać o muzyce, bo to temat rzeka. Można by napisać milion postów i tematu nie ogarnąć nawet w promilu. To po co tracić na to czas? 
Muzyki się słucha, a nie debatuje o niej. 

6 godzin temu, iro III napisał:

Dowodem na to jest ----^ zakładka Muzyka, tam widać najlepiej ck kto słucha i o czym chce pisać.

Gówno prawda. Nie masz pojęcia czego i ile ludzie słuchają. Mają po prostu w D…takie fora, właśnie przez takie durne wpisy onanistów aspirujących do high endu i innych hejterów, którym żal dupę ściska. Już prawie wcale tu nie piszą ale wbrew twoim ukrytym marzeniom, nie zniknęli. Co gorsze dla ciebie, jest ich coraz więcej i mają coraz droższe systemy. Na twoje szczęście, zniknęli z tego forum i nie musisz tego przeżywać, bo pewnie byś się pochlastał z rozpaczy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bum1234 napisał:

Audiofile, jak zwykle zapominają o niezwykle istotnym elemencie toru audio. O mózgownicy. To ona ma decydujący głos w sprawie brzmienia.

 

Nie. Słuchacie kabli, transportów, podstawek, stolików, bezpieczników, przełączników, wtyków .....

Tylko o tym piszecie 😄

Pilnuj swojej mózgownicy 👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, sly30 said:

Prymitywne i błędne myślenie.

 

Prymitywne to jest myślenie, że kable mogą wpłynąć na brzmienie. Są wyjątki, ale trzeba zupełnie nie mieć pojęcia o tym co się dzieje z sygnałem, by takie głupstwa opowiadać. Podobnie rzecz ma się z biżuterią audiofilską i innymi cudeńkami jak np. audiofilski switch.

Nie mam nic do tego w jaki sposób ludzie komponują swoje systemy. To ich prywatna sprawa. Lubią błyszczące cacka okey, ale wypisywanie kwiecistych tekstów o tym jakież to wrażenia brzmieniowe następują po wymianie kabla, to już jest zwykłe wprowadzanie innych w błąd oraz szerzenie zacofania i działanie wbrew kulturze technicznej, która niestety w audiofilskich kręgach do wysokiej nie należy. Łagodnie mówiąc.

 

1 hour ago, sly30 said:

Gówno prawda. Nie masz pojęcia czego i ile ludzie słuchają. Mają po prostu w D…takie fora, właśnie przez takie durne wpisy onanistów aspirujących do high endu i innych hejterów, którym żal dupę ściska. Już prawie wcale tu nie piszą ale wbrew twoim ukrytym marzeniom, nie zniknęli. Co gorsze dla ciebie, jest ich coraz więcej i mają coraz droższe systemy. Na twoje szczęście, zniknęli z tego forum i nie musisz tego przeżywać, bo pewnie byś się pochlastał z rozpaczy. 

To tylko potwierdza moje słowa o niskiej kulturze technicznej i nie tylko technicznej wśród audiofilskiej braci.

Nie dziwi mnie to wcale z dwóch powodów - po pierwsze poziom edukacji spada, po drugie masowy dostęp do publicznych mediów, jakimi niewątpliwie są fora internetowe, powoduje, że głupota wylewa się na nas szerokim strumieniem. Dotyczy to oczywiście nie tylko audio.

Ciekawy jest też język, którym to napisałeś. Z calym szacunkiem dla ciebie, nie jest to język kogoś o wyrafinowanym i subtelnym guście.

Trudno mi wyobrazić sobie, że osoba posługująca się takim językiem, słucha Schuberta albo Charpentiera.

Jeśli takim językiem i poziomem wypowiedzi posługują się twoi koledzy i wspólnicy z [link_zablokowany] (a wiem, że tak jest, bo miałem okazję odczuć to na własnej osobie) to mamy piękny obraz współczesnej "śmitanki" audiofilskiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bum1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bum1234 napisał:

Jeśli takim językiem i poziomem wypowiedzi posługują się twoi koledzy i wspólnicy z [link_zablokowany] (a wiem, że tak jest, bo miałem okazję odczuć to na własnej osobie) to mamy piękny obraz współczesnej "śmitanki" audiofilskiej.

Skoro brać audio jest tak zła i prymitywna jak piszesz, to po co tak usilnie próbujesz przebywać wśród tej braci? Kolejny niespełniony onanista? Tak bardzo chcesz się ogrzać w ich świetle? Po co od lat siedzisz na forum w zakładce z którą nie masz nic wspólnego? Hejter - onanista?

Nie masz pojęcia jacy są audiofile, czego słuchają i jaki poziom kultury reprezentują. Poza tym nie rozumiesz oczywistej funkcji języka,a jest nią...komunikacja. Ażeby cel owej funkcji mógł się realizować, to poziom języka po obu stronach powinien być zbliżony. Dlatego w rozmowach z wami, audio hejterami, poziom języka należy dopasować do adwersarza.

Godzinę temu, bum1234 napisał:

Jeśli takim językiem i poziomem wypowiedzi posługują się twoi koledzy i wspólnicy z [link_zablokowany] (a wiem, że tak jest, bo miałem okazję odczuć to na własnej osobie) to mamy piękny obraz współczesnej "śmitanki" audiofilskiej.

Boli, że nie masz dostępu do społeczności audio? Takich miejsc jest kilka i w każdym po kilkaset osób. I powstały właśnie po to, żeby tacy jak ty nie mogli przeszkadzać i snuć te same wynurzenia od 20 lat. Nikogo nie obchodzą twoje żale, niepowodzenia i połajanki. Nikt nie ma ochoty tego słuchać. I dlatego mają się dobrze w miejscach w które nie masz wstępu. Wymieniają się informacjami, wrażeniami, pożyczają sobie różne kable i gadżety, organizują spotkania i jest sporo dobrej zabawy i dobrej energii. A ty razem z kilkoma innymi hejterami, nawet nie macie świadomości, że zostaliście na peronie w małej dziurze, a pociąg Audio-hobby już dawno odjechał...bez was! Świat nie stoi w miejscu. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej... :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, sly30 said:

Skoro brać audio jest tak zła (...)

Pokaż mi choć jeden mój wpis, w którym użyłem podobnego języka. Gdzie jest zatem to dopasowanie? 

Forma jest również ważna i na jej podstawie można wiele wywnioskować co do osoby, któa się nią posługuje.

Każdą emocję, każde zdanie można wyrazić na wiele sposobów i prymitywne wulgaryzmy nie są do tego potrzebne.

Poczytaj sobie profesora Bralczyka.

 

"Psy szczekają, a karawana jedzie dalej"

 

Przetłumaczę to na ludzki język:

Głupota zeszła do podziemia.

Chciałbym żeby tak było.

Szkoda, że  to nieprawda. Przecież tu, na otwartym forum głup[ota nadal wylewa się  szerokim strumieniem, zwłaszcza w tej zakładce.

Myślisz, że to co wypisujecie na tych zamkniętych forach budzi choć okruch mojego zainteresowania?

Nic podobnego. Przecież lektura powtarzanych w kółko bredni nic nie daje. Co może obchodzić minie opis kolejnego oszukańczego kablowego idiotyzmu albo to kto kogo wystrychnął na dudka? To naprawdę jest mało zajmujące. Szkoda, że nie zdajecie sobie z tego sprawy. Ale to wasz wybór i nic mi do tego.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bum1234 napisał:

Myślisz, że to co wypisujecie na tych zamkniętych forach budzi choć okruch mojego zainteresowania?

Jestem o tym przekonany, tyle że nie w kwestii merytorycznej, a raczej osobowej. Nie masz już kogo nawracać. Twoja krucjata jest psu na budę. Nikogo już to nie interesuje. Nikt tego nie słucha, bo tych ludzi już tu nie ma. Twoje połajanki są teraz jak skowyt w głuszy. Nikt już tego nie widzi ani nie słyszy. Szkoda twojego czasu, więc może poczytaj więcej. Warto marnować czas na wpisy, których prawie nikt nie czyta? Wszyscy olali twoje pseudo nauki.

9 minut temu, bum1234 napisał:

Przecież lektura powtarzanych w kółko bredni nic nie daje.

Jak widać tobie daje...sens życia. Być może bez misji pouczania innych nie możesz spokojnie egzystować. Ale nikt już tego nie czyta. Nikogo nie interesują twoje nauki. Zostałeś w pustej klasie. Możesz gadać sam do siebie. Zresztą jak sam widzisz, po 20 latach marudzenia na tym forum nie osiągnąłeś nic. Porażka na każdym polu. Nie wyciągasz żadnych wniosków? Tyle lat porażek i nadal sądzisz, że kogoś obchodzi twoje zdanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, sly30 said:

Jestem o tym przekonany, tyle że nie w kwestii merytorycznej, a raczej osobowej. Nie masz już kogo nawracać. Twoja krucjata jest psu na budę. Nikogo już to nie interesuje. Nikt tego nie słucha, bo tych ludzi już tu nie ma. Twoje połajanki są teraz jak skowyt w głuszy. Nikt już tego nie widzi ani nie słyszy. Szkoda twojego czasu, więc może poczytaj więcej. Warto marnować czas na wpisy, których prawie nikt nie czyta? Wszyscy olali twoje pseudo nauki.

To pseudo jest właśnie kwintesencją twojego rozumienia technik, jakie są wykorzystywane w audio. I dotyczy to nie tylko zagadnień stricte technicznych. Stanowicie zamkniętą enklawę ludzi zapatrzonych w swoje kompleksy i błędne poglądy. Nie trafia do was nic, co pomogłoby wam wyzwolić się z zaklętego kręgu wierzeń , błędnych i po prostu głupich.

I zupełnie nie wierzę, że te osoby tu nie zaglądają. To nie wich stylu. Ich kompleksy na to nie pozwolą.

 

Nawiasem mówiąc, co ty tu jeszcze robisz? Masz tam przecież oazę spokoju, pelnie zrozumienie dla voodoo, czego ci jeszcze potrzeba?

Może jednak podświadomie czujesz, że coś jest nie tak?

😄

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, bum1234 napisał:

Nawiasem mówiąc, co ty tu jeszcze robisz? Masz tam przecież oazę spokoju, pelnie zrozumienie dla voodoo, czego ci jeszcze potrzeba?

Piszę o sprzętach, czasem opisuje nowości. Lubię to forum, choć hejterzy tacy jak ty, przeszkadzają i niszczą to forum. Bo przecież nigdy nic pożytecznego nie napisałeś. Całe twoje kilkanaście lat pisaniny sprowadza się do 2 zdań…wszystko gra tak samo. Kto uważa inaczej to kretyn… :-)))

 

21 minut temu, bum1234 napisał:

To pseudo jest właśnie kwintesencją twojego rozumienia technik, jakie są wykorzystywane w audio. I dotyczy to nie tylko zagadnień stricte technicznych. Stanowicie zamkniętą enklawę ludzi zapatrzonych w swoje kompleksy i błędne poglądy. Nie trafia do was nic, co pomogłoby wam wyzwolić się z zaklętego kręgu wierzeń , błędnych i po prostu głupich.

A co to ciebie obchodzi. To nie twoja sprawa co i jak rozumiemy, co lubimy, co robimy i jak się bawimy.

21 minut temu, bum1234 napisał:

I zupełnie nie wierzę, że te osoby tu nie zaglądają. To nie wich stylu. Ich kompleksy na to nie pozwolą.

Większość już dawno tu nie zagląda. Ludzie znają języki, mają inne fora w Polsce i na Zachodzie. Po co mają czytać twoje wpisy czy tego iro iii , te same od lat. Przecież to nudne jak flaki z olejem. Na zachodnich forach, też czasem bywa, że ktoś napisze, że czegoś nie słyszy, albo że coś jego zdaniem nie działa, albo że coś jest tzw. Snake Oil. Ale 99% pisze o swoich wrażeniach i doświadczeniach. Nikt nie truje D…jak wy. Gdy kogoś dany temat nie interesuje, to nie czyta tego i nic nie pisze. Nie ładuje się z buciorami tam, gdzie go nie chcą. A tylko w Polsce, zakompleksieni hejterzy-onaniści psują forum, marudząc od lat w kółko to samo do zrzygania. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, sly30 said:

Piszę o sprzętach, czasem opisuje nowości. Lubię to forum, choć hejterzy tacy jak ty, przeszkadzają i niszczą to forum. Bo przecież nigdy nic pożytecznego nie napisałeś. Całe twoje kilkanaście lat pisaniny sprowadza się do 2 zdań…wszystko gra tak samo. Kto uważa inaczej to kretyn… :-)))

Bo niestety jest w tym ziarenko, ale ziarenko bądź co bądź prawdy 😄

To bardzo proste i dziwię się, że po tylu latach jeszcze nie wiesz co jest grane!

7 minutes ago, sly30 said:

A co to ciebie obchodzi. To nie twoja sprawa co i jak rozumiemy, co lubimy, co robimy i jak się bawimy.

Nic mnie to nie obchodzi. Bawcie się jak chcecie. To rzeczywiście nie moja sprawa.

Ale nie powielajcie publicznie w sposób bezkrytyczny bzdurnych poglądów. Może jednak, jeśli jesteście w stanie, czas trochę się dokształcić. Marketing to nie wszystko. I nie jest to jakaś dziedzina przynosząca komukolwiek chlubę, ani tym, co ją tworzą, ani tym co są w nią zapatrzeni jak w obrazek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bum1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bum1234 napisał:

Ale nie powielajcie publicznie w sposób bezkrytyczny bzdurnych poglądów. Może jednak, jeśli jesteście w stanie, czas trochę się dokształcić. Marketing to nie wszystko. I nie jest to jakaś dziedzina przynosząca komukolwiek chlubę, ani tym, co ją tworzą, ani tym co są w nią zapatrzeni jak w obrazek.

A co ciebie obchodzi co powielamy, co piszemy i co myślimy. Mamy prawo pisać co chcemy i nic tobie do tego. Pilnuj swojego nosa i nie wtrącaj się w życie i poglądy innych. To nie polityka. Nasze poglądy i tezy, jakie by nie były, dotyczą tylko naszego hobby i nikomu nie szkodzą. Nikogo do niczego nie zmuszamy, nie namawiamy. 

 

5 minut temu, bum1234 napisał:

jeśli jesteście w stanie, czas trochę się dokształcić.

Jeśli jesteś w stanie, to może czas się od nas odczepić? Pouczasz nas od lat i nic nie osiągnąłeś. Pamiętasz co mówił Albert? Ten kto robi ciagle to samo, oczekując wciąż innych rezultatów, musi być skrajnym idiotą! Skoro więc sam Einstein mówi ci, że jesteś idiotą, to może czas to przemyśleć? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, ASURA said:

Skierowanie na badania

 

Znowu ktoś ci odmówił kupna twoich niewątpliwie atrakcyjnych i rezetelnych, podkreślam rzetelnych produktów, opracowanych z wykorzystaniem nie znanego nikomu, genialnego aparatu matematycznego, którego nikt poza tobą nie rozumie?

Nie wiem, czy na tym forum znajdzie się lepszy kandydat do leczenia zamknętego niż ty 😄

Klasyczny mitoman z manią prześladowczą.

A teraz...

Baczość!

Do moderacji donos złoż!

Spocznij.

Miłego spanka z czystym sumieniem, nie zakłocanym przez jęki oszukanych przez ciebie klientów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bum1234 napisał:

Znowu ktoś ci odmówił kupna twoich niewątpliwie atrakcyjnych i rezetelnych, podkreślam rzetelnych produktów

Asura zrobił platformę wg bardzo ciekawego pomysłu na dodatek oryginalnego, bo w tamtym czasie była to egzotyka. Teraz jest wysyp podobnych urządzeń i u nas i u np. majfrendów. Ale TUTAJ wielu kolegom to przeszkadzało, że ktoś może zrobić coś co trafia w niszę (platforma pod listwą sieciową). 

I co ty człowieku piszesz o oszukiwaniu? Ja miałem możliwość testowania przez (o ile pamiętam) ponad 2 m-ce a zamówiłem po 1/2 roku. O czym ty mówisz???

Zagryźliście człowieka. Taka jest prawda.

A na miły poranek:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, absinth3 said:

Asura zrobił platformę wg bardzo ciekawego pomysłu na dodatek oryginalnego, bo w tamtym czasie była to egzotyka. Teraz jest wysyp podobnych urządzeń i u nas i u np. majfrendów. Ale TUTAJ wielu kolegom to przeszkadzało, że ktoś może zrobić coś co trafia w niszę (platforma pod listwą sieciową). 

I co ty człowieku piszesz o oszukiwaniu? Ja miałem możliwość testowania przez (o ile pamiętam) ponad 2 m-ce a zamówiłem po 1/2 roku. O czym ty mówisz???

Zagryźliście człowieka. Taka jest prawda.

A na miły poranek:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Przecież to zwykłe oszustwp. Dałeś się nabrać na coś co nie działa. Jesteś podatny na takie rzeczy, bo przecież wierzysz w bezpieczniki, switche sieciowe i inne rzeczy, których "działanie" nie ma żadnych podstaw fizycznych. Ma za to psychologiczne.

Wiem, że to jest groch o ścianę, bo tacy jak ty nie reagują na żadne argumenty. Wiedzą lepiej, tak jak nasza kochana rządząca obecnie partia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, bum1234 napisał:

nasza kochana rządząca obecnie partia

Od tego jest bocznica. Od większości zawartości tego wątku zresztą też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, sly30 napisał:

Warto marnować czas na wpisy, których prawie nikt nie czyta? Wszyscy olali twoje pseudo nauki.

Ważne, że sly o nabrzmiałym EGO czyta, i odpisuje ilościowo, (no przecież, że nie merytorycznie) w stosunku 10:1 ...bo osobie sly się wydaje, że umie pisać, wiec jak naklepie więcej tekstu, to przykryje smutne prawdy o hajend, które co i rusz tu i tam ulewają się.

11 godzin temu, bum1234 napisał:

Nawiasem mówiąc, co ty tu jeszcze robisz? Masz tam przecież oazę spokoju, pelnie zrozumienie dla voodoo, czego ci jeszcze potrzeba?

Gdyż ma Misję i Krucjatę tu nachalnie uprawia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, absinth3 said:

Od tego jest bocznica. Od większości zawartości tego wątku zresztą też.

Nie wiem, o co ci chodzi. Porównanie trafne. 

A że większość zawartości nie tylko tego wątku, ale calej tej zakładki nadaje się tylko na bocznicę - zgoda.

Nie godzi się, by techniczne bzdury czytały osoby bez doświadczenia, bo mogą zostać wprowadzone w błąd.

A jeśli są wystarczająco mądre, by zorientować się o co tu chodzi (a to wbrew pozorom nie jest wcale takie trudne) to trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że ich zdanie o audiofilskiej braci będzie takie, jakiego sobie owa brać nie życzy.

A sama sobie winna 😄

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, sly30 napisał:

A co ciebie obchodzi co powielamy, co piszemy i co myślimy. Mamy prawo pisać co chcemy i nic tobie do tego. Pilnuj swojego nosa i nie wtrącaj się w życie i poglądy innych.

W "tamtej" zamkniętej sekcie audioHaj - to oczywiste, tam sobie piszcie co chcecie, na zdrowie.

Tutaj jest forum publiczne i inni o odmiennych poglądach mogą i jeśli tylko chcą, piszą. Nie Tobie o tym decydować.

Lata mijają a Ty i podobni tego ni w ząb pojąć nie potrafią, wiecznie to samo-  "gul" wyskakuje i tony tekstow z żalami do reszty świata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.