Skocz do zawartości
IGNORED

Gdzie można kupić Amplifona??


Uznam

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zadzwoń do właściciela Andrzeja Piwowarczyka (504-134-089). Ostatnio kupiłem WT40 za 4kzł z drobnymi wadami drewnianych boków. Wzmacniacz fabrycznie nowy dla mnie za tą kasę bajka. Polowałem na taki wzmacniak z jakąś wadą bo nie stać mnie było na idealny. Te defekty są praktycznie nie widzialne a jest to dużo taniej a już o nowych cenach nie wspomnę. Jest chyba jeszcze jeden WT40 i dwie WT30-II.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuba -> dziki

(Konto usunięte)

Mówisz serio, czy jaja sobie robisz...? Można kupić wybrakowanego Amplifona? Jaki facet ma interes w tym, żeby sprzedać cos takiego za pół ceny, zamiast wymienić dwie drewniane klepki z parę zł i puścić za pełną cenę? Przecież nie produkują tych wzmaków po sto tysięcy na miesiąc i chyba mają tam na tyle umiejętności, by rozkręcić urządzenie, które sami skręcili i wyminić dwa elementy? Tak się pytam, bo chyba sam pojadę i kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda:) Sam nie wiem czemu nie wymieni i nie wysle do Niemiec.

A moze wiem:) Proste - dostanie dokladnie tyle za pelnowartosciowy co od Polaka za niepelno. I to do reki i bez zwloki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozmowy z nim wynikało że wymiana jest dosyć skomplikowana i wymaga zdemontowania praktycznie całego wzmacniacza.

A może facet nie chce do końca wypaść z polskiego rynku. Ja nie wnikam dlaczego i za ile. Cieszę się że mam świetny wzmacniacz za niewielką kasę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEN FACET OD AMPLIFONA TO PORZADNY GOSC ,W POLSCE ZAROBI TYLE CO W NIEMCZECH ,TA CENA W EURO TO NARZUTY SPRZEDAWCÓW ITP. W KRAJU SPRZEDA OD REKI I MA TE SAME PIENIADZE,TAM PODPISAŁ UMOWE I MA PRZYNAJMNIEJ ZAPEWNIONY ZBYT ,ALE NAPEWNO NIE ,,KOKOSY''!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.