Skocz do zawartości
IGNORED

Adam T5V vs Debut B6.2 vs Spektor 2


LeonidK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

kupiłem ostatnio IEM'y które przewyższają jakością mój stacjonarny tor słuchawkowy, dlatego zastanawiam się nad jego sprzedażą i kupnem kolumn podstawkowych. Pokój niestety jest bardzo mały (10m2), z czego wykorzystana byłaby połowa, ponieważ nie ma jak ustawić głośników tak, by dźwięk leciał wzdłuż dłuższego boku prostokąta. Kolumny stałyby zatem na biurku w rozstawie ok. 130cm, dlatego zastanawiałem się nad monitorami bliskiego pola, jak Adam T5V. Lubię dźwięk neutralny, z lekkim, punktowym basem i bliską średnicą, zależy mi na dobrej separacji instrumentów. Opcje pasywne, które rozważałem, to Dali Spektor 2 i Elac Debut B6.2 (te drugie są obecnie w świetnej cenie), ale obawiam się, że nawet Spektory mogą być za duże do mojego pokoju. Jesli chodzi o wzmacniacz to tutaj szału nie będzie, najprawdopodobniej byłby to Topping MX3. Budżet na wszystko to jakieś 1800zł. Czy w tej cenie lepiej zagrają monitory aktywne, czy w/w kolumny pasywne to lepszy wybór?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Adam to jedno wejście, więc trudno porównywać z MX 3 z DAC i USB ...

Po drugie są alternatywne, mniejsze wersje - np. Elac B 2.0 B5.2 a do tego

nie muszą być mocno odsunięte od ściany, jak Adam, bo BR mają na froncie.

Dostępność MX 3 też taka łatwa nie jest 😉 

Z drugiej strony  są też wynalazki z 2 x AUX plus DAC z dwoma wejściami

i zdalnym jak np. Edifier R1855DB ... choć wstęga kusi 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszales może Adamy z serii T i masz porównanie do kolumn pasywnych z tej mniej więcej półki? Kurczę, faktycznie MX3 zniknął ze sklepów, a MX5 już trochę poza budżetem, więc pewnie musiałby być jakiś tani vintage.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Tannoy Gold 7, zbiera dosyć niezłe opinie, sam robię teraz rozeznanie, w poszukiwaniu sprzętu na biurko, do puszczania muzyki w tle i wideo z neta w tym YT. Ponoć trochę basu za dużo w wyjściowym ustawieniu, ale ma regulację, aby go trochę zdusić😉 bo bass reflex dosyć mocno go podbija.

20 godzin temu, LeonidK napisał:

Jesli chodzi o wzmacniacz to tutaj szału nie będzie, najprawdopodobniej byłby to Topping MX3

Wzmacniacz przeciętny, z używanych za 600zł można wyrwać już Onkyo A-9030, który już całkiem fajnie gra po dołożeniu DACa zewnętrznego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Prewwit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeonidK

Przy takim budżecie osobiście bym poszedł w kolumny aktywne plus DAC z regulacją głośności, np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Myślę, że trudno będzie to przebić zestawowi na kolumnach pasywnych, plus oszczędzasz mnóstwo miejsca na biurku.

 

Jakie IEMy tak Cię zwaliły z nóg?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych Adam chyba nie słuchałem. Ale jeśli faktycznie masz do kolumn blisko to wybierając takie kolumny zyskasz. 

Monitory pasywne przy bliskim odsłuchu tracą. 

Z dwójki opcji pasywnych znacznie lepiej wypadają elaci.

Piotr 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.08.2022 o 16:44, LeonidK napisał:

z lekkim, punktowym basem

Adam T7V w 11m2 słuchane z 2+ metrów grają bardzo "lekkim, punktowym basem".
Dla mnie bez suba był to bas nieakceptowalny.

T5V będą zapewne "bardziej lekkie" w tej dziedzinie.
Koniecznie musisz przetestować.

Natomiast połączenie np. z Adam Sub7 przez jego filtr górnoprzepustowy powinno być miodne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Froju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Froju napisał:

Adam T7V w 11m2 słuchane z 2+ metrów grają bardzo "lekkim, punktowym basem".
Dla mnie bez suba był to bas nieakceptowalny.

A jak góra pasma? Gdzieś czytałem że ostrawa i ogólnie analityczne granie, ale może ktoś akurat miał bardzo wrażliwy słuch.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Prewwit napisał:

A jak góra pasma? Gdzieś czytałem że ostrawa i ogólnie analityczne granie, ale może ktoś akurat miał bardzo wrażliwy słuch.

Dla mnie nie jest ostre czy natarczywe. Tylko, że mój PESEL zaczyna się od szóstki:-(
Jest regulacja wysokich +2 i -2dB.
Natomiast kolumny są w miarę przejrzyste, jak to studyjne, co przy zachowawczej podstawie basowej może być odebrane jako analityczność. Mam trochę problem z tymi określeniami.
IMHO w tej cenie są warte dania im szansy w domowym teście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi - trochę mnie tu nie było, a w międzyczasie udało mi się wybrać na odsłuch Elaców - prezentują zupełnie nieakceptowalny dla mnie poziom techniczny, wszystko zlewa się w jedną masę bez detali, ogólne strojenie przyjemne i dość zbalansowane.

Adamów T5V nie znalazłem, ale słuchałem większych T8V - tutaj poziom detali i separacji także mnie nie zachwycił, ale było zdecydowanie lepiej niż w Debut B6.2, niestety brakowało mi przede wszystkim dynamiki i basu, bez suba nie ma co podchodzić do tych monitorów, przynajmniej do "normalnego" słuchania. 

@iFi Audio te IEM'y to Blessing 2, uważam, że mają dużo równiejsze strojenie niż HE-400SE, niższe zejście basu, dużo lepszą szczegółowość, separację i pozycjonowanie instrumentów. Ostatecznie zostawiłem Zen Stacka i dokupiłem Austrian Audio Hi-X65 - to był strzał w dziesiątkę. Z kolumnami daję sobie spokój w tak niskim budżecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LeonidK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, LeonidK napisał:

Adamów T5V nie znalazłem, ale słuchałem większych T8V - tutaj poziom detali i separacji także mnie nie zachwycił

Weź pod uwagę, że reprodukcja średnicy pomiędzy głośnikiem 5 a 8 calowym, tej samej konstrukcji,  teoretycznie powinna być bardziej "detaliczna" w przypadku tego pierwszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Froju napisał:

Weź pod uwagę, że reprodukcja średnicy pomiędzy głośnikiem 5 a 8 calowym, tej samej konstrukcji,  teoretycznie powinna być bardziej "detaliczna" w przypadku tego pierwszego.

Gdzieś kiedyś czytałem, że przy konstrukcji 2 dwudrożnej, z nastawieniem na jakość średnicy, najlepiej nie przekraczać 6,5 cala.

Szukam opinii o monitorach KRK Rokit 6 lub 7, ktoś używa? Może ktoś porównywał z Tannoy Gold 7?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Prewwit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2022 o 13:38, LeonidK napisał:

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi - trochę mnie tu nie było, a w międzyczasie udało mi się wybrać na odsłuch Elaców - prezentują zupełnie nieakceptowalny dla mnie poziom techniczny, wszystko zlewa się w jedną masę bez detali, ogólne strojenie przyjemne i dość zbalansowane.

Adamów T5V nie znalazłem, ale słuchałem większych T8V - tutaj poziom detali i separacji także mnie nie zachwycił, ale było zdecydowanie lepiej niż w Debut B6.2, niestety brakowało mi przede wszystkim dynamiki i basu, bez suba nie ma co podchodzić do tych monitorów, przynajmniej do "normalnego" słuchania. 

@iFi Audio te IEM'y to Blessing 2, uważam, że mają dużo równiejsze strojenie niż HE-400SE, niższe zejście basu, dużo lepszą szczegółowość, separację i pozycjonowanie instrumentów. Ostatecznie zostawiłem Zen Stacka i dokupiłem Austrian Audio Hi-X65 - to był strzał w dziesiątkę. Z kolumnami daję sobie spokój w tak niskim budżecie.

No ja ostatnio też mocno idę w IEMy. Ostatnio gram na Westone Mach 60 i Dunu Vulkan.

 

W dniu 10.09.2022 o 20:32, Prewwit napisał:

Gdzieś kiedyś czytałem, że przy konstrukcji 2 dwudrożnej, z nastawieniem na jakość średnicy, najlepiej nie przekraczać 6,5 cala.

100% zgody, nie przepadam za średnicą z dużych wooferów. Jest dziwna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2022 o 20:32, Prewwit napisał:

Gdzieś kiedyś czytałem, że przy konstrukcji 2 dwudrożnej, z nastawieniem na jakość średnicy, najlepiej nie przekraczać 6,5 cala.

Szukam opinii o monitorach KRK Rokit 6 lub 7, ktoś używa? Może ktoś porównywał z Tannoy Gold 7?

Zwroc uwage na Kali Audio in5 lub lp6

Graja duzo lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2022 o 13:38, LeonidK napisał:

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi - trochę mnie tu nie było, a w międzyczasie udało mi się wybrać na odsłuch Elaców - prezentują zupełnie nieakceptowalny dla mnie poziom techniczny, wszystko zlewa się w jedną masę bez detali, ogólne strojenie przyjemne i dość zbalansowane.

Adamów T5V nie znalazłem, ale słuchałem większych T8V - tutaj poziom detali i separacji także mnie nie zachwycił, ale było zdecydowanie lepiej niż w Debut B6.2, niestety brakowało mi przede wszystkim dynamiki i basu, bez suba nie ma co podchodzić do tych monitorów, przynajmniej do "normalnego" słuchania. 

@iFi Audio te IEM'y to Blessing 2, uważam, że mają dużo równiejsze strojenie niż HE-400SE, niższe zejście basu, dużo lepszą szczegółowość, separację i pozycjonowanie instrumentów. Ostatecznie zostawiłem Zen Stacka i dokupiłem Austrian Audio Hi-X65 - to był strzał w dziesiątkę. Z kolumnami daję sobie spokój w tak niskim budżecie.

No to spektor odpada przed odsłuchem.

Sprawdź w takim razie monitor audio bronze 100.

Piotr 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, biniek napisał:

Zwroc uwage na Kali Audio in5 lub lp6

Graja duzo lepiej

Poczytałem recenzje i ogólnie opinie że super do studia do analizy nagrań, a nie słuchania dla melomana. Ale ciekawa propozycja może sprawdzę. Teraz zwróciłem jeszcze uwagę na KRK ale z serii Classic modele 5 i 6.

A jak ty odbierasz ich grania, coś skrobniesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Prewwit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z aktywnych mialem jbl i one graja bardzo dobrze - da sie na tym zdecydowanie sluchac muzyki dla przyjemnosci a nie tylko miksować. słyszałem tez gold 5 i cos nie do konca z nimi bylo ok

sam gram teraz na avantone gauss 7 i to jest super granie w cenie za ktore mozna je kupic 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Panowie, temat wraca jak bumerang, bo cały czas ciągnie mnie do stereo. Moje obecne AA Hi-x65 to poziom techniczny Focal Clear/HD800 i zdaję sobie sprawę, że musiałbym pewnie wydać na sprzęt równowartość średniej klasy nowego samochodu, żeby uzyskać taką jakość na głośnikach, ale myślę, że kolumny odrobinę bardziej szczegółowe i równiejsze niż BW 607 mogłyby mnie satysfakcjonować. Po prostu chcę, żeby pokazywały najważniejsze detale/kontrapunkty, niekoniecznie najdrobniejszy szmer w nagraniu, tylko żebym nie miał poczucia, że tracę za dużo nie słuchając na słuchawkach. Czy zwiększając budżet do 3000zl można już myśleć o czymś sensownym? Zastanawiałem się nad Usher S520/Triangle Borea BR03/Focal Chora 806. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3k idź w monitory aktywne - no. Presonus R65 v2 lub Kali Audio in5 

w takiej kwocie klasyczne stereo to będzie duzy kompromis - aktywne zagrają dużo lepiej 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że lepiej posłuchać, ale Ushery S520 bywają w okolicach

połowy ceny nowych i powinny lepiej się sprawdzić, niż Focale czy B&W.

Nie wiem też, czy - jak to u chłopców - rozmiar się bardzo liczy ? 😉 

Słuchałem większych kolumn z tweeterem Ushera i było na 5 + ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę za 3k nie da się kupić żadnych przyzwoitych kolumn? Może zapomniałem dodać, że wchodzą w grę używane, nawet taka opcja byłaby preferowana. Widziałem, że w tej cenie można już kupić np. Monitory Gold GX100. Nie znam się w ogóle, ale wydawało mi się, że seria gold powinna już oferować dosyć dobrej klasy dźwięk.

@suxon nie mam gdzie odsłuchać tych monitorów, ale trochę jestem zrażony po odsłuchach Adamów z tej samej półki cenowej. Po pierwsze, taki rodzaj prezentacji dźwięku zupełnie nie jest dla mnie i po odsłuchach stwierdziłem też, że lepiej, żeby nie były to jednak monitory bliskiego pola tylko jakieś mało wymagające kolumny pasywne. Po drugie, dużą frajdę dawało mi budowanie toru słuchawkowego i tutaj też wolałbym złożyć zestaw z kilku elementów - wiem, że w cenie 3k za kolumny i powiedzmy 2k za wzmacniacz szału nie będzie, ale na przyszłość zostanie jakaś możliwość rozbudowy. No i trzeci, najbardziej prozaiczny powód - w moim pokoju jest taka niewiarygodna ilość kurzu, że obawiam się, że maskownice to must have.

W takim razie na jakie używki powinienem zwrócić uwagę? Nie potrzebuję zestawu na już, jak mi się coś spodoba to mogę sobie spokojnie potem zbierać na amp itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LeonidK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, LeonidK napisał:

Naprawdę za 3k nie da się kupić żadnych przyzwoitych kolumn? Może zapomniałem dodać, że wchodzą w grę używane, nawet taka opcja byłaby preferowana. Widziałem, że w tej cenie można już kupić np. Monitory Gold GX100. Nie znam się w ogóle, ale wydawało mi się, że seria gold powinna już oferować dosyć dobrej klasy dźwięk.

Stara seria MA GX jest świetna! Aktualnie musiałbyś za takie cuda wydać z dwa/trzy razy tyle. Jedno musisz pamiętać, GX lubiły prą wiec na wzmaku nie przyoszczędzisz bo finalnie całość wyjdzie kiepsko.

30 minut temu, LeonidK napisał:

Po drugie, dużą frajdę dawało mi budowanie toru słuchawkowego i tutaj też wolałbym złożyć zestaw z kilku elementów - wiem, że w cenie 3k za kolumny i powiedzmy 2k za wzmacniacz szału nie będzie, ale na przyszłość zostanie jakaś możliwość rozbudowy. No i trzeci, najbardziej prozaiczny powód - w moim pokoju jest taka niewiarygodna ilość kurzu, że obawiam się, że maskownice to must have.

Słuchawek nie ma co porównywać do klasycznego systemu stereo, ponieważ tutaj w grę wchodzi totalnie inna akustyka. Klasyczny system ma znacznie ciężej. W przypadku słuchawek nawet w niższych kwotach jesteś w stanie sięgnąć po świetną jakość.

38 minut temu, LeonidK napisał:

W takim razie na jakie używki powinienem zwrócić uwagę? Nie potrzebuję zestawu na już, jak mi się coś spodoba to mogę sobie spokojnie potem zbierać na amp itd.

No a co z tymi MA GX, wymieniłeś świetny model czemu nie pójdziesz w tym kierunku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S4Home skoro piszesz, że są to tak dobre kolumny (szczególnie w tym budżecie wyglądają ciekawie) to być może zdecyduję się na sprzedaż mojego zestawu słuchawkowego (nie będę już potrzebował dobrych nausznych, dobrych iemów i kolumn) i rzeczywiście pojdę w te monitory. Czy ew. GX 50 to też model warty uwagi, będą brzmiały podobnie do 100?

Szczerze mówiąc cały czas czuję się w tym bardzo zagubiony i nie za bardzo wiem czego szukać, tym bardziej w używkach. W przypadku słuchawek i dac/ampów słuchawkowych wystarczyło intensywnie poczytać fora przez tydzień, żeby się w tym orientować. Jest bardzo dużo czytelnych porównań typu HD600 vs Sundara, większość ludzi w takich porównaniach ma też odczucia, z którymi się zgadzam. Jeśli chodzi o kolumny to każdy pisze zupełnie co innego, a tylko w tym budżecie poleca się kilkadziesiąt modeli, jeśli nie więcej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, LeonidK napisał:

Czy ew. GX 50 to też model warty uwagi, będą brzmiały podobnie do 100?

Cała seria GX był bardzo udana. 50 również zaskakują, drobne kolumny, a maja potężne uderzenie na basie.

2 minuty temu, LeonidK napisał:

Szczerze mówiąc cały czas czuję się w tym bardzo zagubiony i nie za bardzo wiem czego szukać, tym bardziej w używkach. W przypadku słuchawek i dac/ampów słuchawkowych wystarczyło intensywnie poczytać fora przez tydzień, żeby się w tym orientować. Jest bardzo dużo czytelnych porównań typu HD600 vs Sundara, większość ludzi w takich porównaniach ma też odczucia, z którymi się zgadzam. Jeśli chodzi o kolumny to każdy pisze zupełnie co innego, a tylko w tym budżecie poleca się kilkadziesiąt modeli, jeśli nie więcej. 

Ciężka branża do ogarnięcia, ile sam się nauczysz i wywnioskujesz tyle masz. Każdy ma inne odczucia odsłuchowe co finalnie mocno myli. Starsze sprzęty można kupić za dobre pieniążki, aczkolwiek często jest problem z odsłuchem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
[mention=53521]S4Home[/mention] skoro piszesz, że są to tak dobre kolumny (szczególnie w tym budżecie wyglądają ciekawie) to być może zdecyduję się na sprzedaż mojego zestawu słuchawkowego (nie będę już potrzebował dobrych nausznych, dobrych iemów i kolumn) i rzeczywiście pojdę w te monitory. Czy ew. GX 50 to też model warty uwagi, będą brzmiały podobnie do 100?
Szczerze mówiąc cały czas czuję się w tym bardzo zagubiony i nie za bardzo wiem czego szukać, tym bardziej w używkach. W przypadku słuchawek i dac/ampów słuchawkowych wystarczyło intensywnie poczytać fora przez tydzień, żeby się w tym orientować. Jest bardzo dużo czytelnych porównań typu HD600 vs Sundara, większość ludzi w takich porównaniach ma też odczucia, z którymi się zgadzam. Jeśli chodzi o kolumny to każdy pisze zupełnie co innego, a tylko w tym budżecie poleca się kilkadziesiąt modeli, jeśli nie więcej. 

Każdy pisze co innego, bo każdy ma inną akustykę i u każdego te same kolumny potrafią zagrać inaczej.


Wysłane z mojego Commodore 64

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z moim poprzednim zespołem. Jeśli masz gdzieś dostania starsza serie gx to absolutnie warto. Tam dostaniesz szczegóły ale też nie przerysowanie. Posłuchasz dokładnie ale i długo.

Piotr 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.