Skocz do zawartości
IGNORED

czego sluchacie w pracy


tomecz

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje ze u was jest lepiej niz u mnie. jestem nieodwolalnie (z racji wiekszości słuchających) zdany na RMF FM. Nie słucha mi sie tego dobrze. Muzyka odjazdowo popowa, jakies szakiry, garuuu, krawczyki marynarzowe, kasie kowalskie itp. Do tego ciekawie muzycznie zrealizowane reklamy z reklamą rtv agd na czele.

 

po prostu żygam

 

 

a na zakonczenie zagadka, kto wie jak sie nazywa mały rusek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomicie Cię rozumiem. Ja wpracy przeżywam dokładnie to samo. Pocieszam się tym, że w domu nie muszę RMF-u słuchać .Taka wola większości.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikrusek!

a ja pracuję w domu - najczęściej słucham radia internetowego, albo rockradio albo cos klubowego - znalazlem fajne radio 101, chorwackie, nadaje w 176 kbps w realu.

bardzo współczuję kolegom skazanym na rmf :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyzwyczajenia dalej trójki, chociaż to już nie ta trójka co kiedyś. Niektórzy co bardziej złośliwi mówią na nią trujka, ale i tak trzyma najwyższy poziom ze wszystkich rozgłośni (nie licząc jedynki i dwójki).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Wprawdzie po tych cholernych zmianach przestalem trojki sluchac, ale chyba rozumiem co on ma na mysli. A przy okazji, wiecie panowie ze stacje BBC nie puszczaja reklam W OGOLE? Tralala... W zw. z tym BBC3 da sie sluchac na okraglo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

negatywnie oceniam "urynkowienie" trujki przejawiające sie w: tle muzycznym podczas wiadomosci, irytujących mnie dżinglach, przede wszystkim zas w lansowanej muzyce, ktora w coraz liczniejszych audycjach jest POPowa. W sobotnie poranki wymyslili teraz np jakąs popową audycję którą prowadzi kostrzewa.

 

sluchając listy przebojów niedzwiedzia w piątek wieczorem widac wyraznie na co ludzie głosują. Wiadomo, lista to nowosci, ale czy nie ma jakis ambitniejszych tych nowosci???? ciekawe jak sie niedzwiedziowi podoba obecny charakter listy przebojów

 

coraz czesciej slucham radia bis

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fadeover. Najwyższy, to nie znaczy absolutny, tylko najwyższy z dostępnych w eterze (mówię o polskich rozgłośniach). Posłuchaj innych stacji (na pewno to robiłeś). Różnica poziomów jest uderzająca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tomecz. Masz wile racji. Trójka się zbiesiła muzycznie (sobota w stylu pop - toż to żenada!), chociaż dalej właśnie tam można posłuchać lepszej muzyki (wieczorem) np. w muzycznym ekspresie. O nowej oprawie (te dżingle, zajawki itp. to aż mi się niechce pisać, bo smutek mnie ogarnia). Jednak na bezrybiu i rak ryba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu odkryłem radi PIN. troche mają ekonomiczny profil (wtedy się przerzucam na Radio Jazz albo na Radiostację) w radio tekście nadają kursy walut i indeksy giełd światowych, ale muzyka odbiega od popowo-rockowej sieczki innych popularnych stacji. Jest dużo wokalistyki trochę jazzującej, troche popu ambitniejszego, nie do usłyszenia gdzie indziej. Stacje typu RMF, Zetka, Wawa, Kolor, Eska, Pogoda przypawiają mnie o odruch wymiotny. Ile razy można tego samego słuchać, po raz tysięczny Sweet Dreams, Bohemian Rhapsody, Privat Dancer??? Niechby z tej samej płyty puścili inny kawałek... ale jak sobie wszystkie hity "lat osiemdziesiątych dziwięćdziesiątych i obecnych" zgrali w MP3 na twardziela to nic innego nie pozostaje jak ich pożegnać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kubeł

Noooooo nie, trochę przegiąłeś z tym najwyższym poziomem Trójki

i Jedynki. W czym to się wyraża? W drobnej kosmetyce i niezmienności

od trzydziestu lat?

A jedynka - lata 50- te.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pracuje w domu, to www.shoutcast.com i plyty.

A jak u klienta, to moich plyt w mp3 na notebooku, bo nie zawsze jest dostep do internetu.

Jak mam pod reka jakichs lebskich adminow, to czasem podlaczam sie WinAmpem pod ich WinAmpy i slucham ich "autorskich" rozglosni.

Informatycy maja z tym na ogol nieco latwiej niz pozostali sluchacze.

 

Od dawna budze sie radiem ktore leci przez godzine od wlaczenia.

Czasem zmieniam stacje dla unikania monotonii.

Generalnie Radio94 puszcza w kolko to samo, Wawa identycznie.

Ale do wybudzenia sie moze byc, znosze to bochatersko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słucham mojej kilkunasto-GB kolekcji mp3 :)

 

Najbardziej lubię słuchać nowej muzyki, w celu odkrycia czegoś ciekawego na późniejsze kupowanie/słuchanie w domciu, ale to niestety rzadziej - zaciąganie plików nie wchodzi w grę ze względu na słabe łącze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odgrzebuje wątek, bo wreszczie odpaliłem amplituner Marantza, który nabyłem jakieś dwa m-ce temu. Jest to 2238B z 1977 roku. Podłączyłem go do Tannoyów M1 za pomoca AST75 i ...załamka! Wiedziałem, że jest źle z jakością dźwieku, ale to już nawet nie jest źle...to żenada. Narazie słucham z anteny wewnętrznej w związku z tym jest spore pole do poprawy, ale mimo wszystko te wszyskie zetki, eremefy i inne stacje tak kompresują dźwięk, że woła to o pomstę do nieba. Najlepszy sygnał i dźwięk mam narazie z Polskiego Radia Bis. Kiedy poleciało tam parę starych kawałków z lat 70-tych to w porównaniu do innych stacji poprostu wymiatało. Też czuć że kompresują sygnał, ale jest mimo wszystko dużo lepiej niż w innych przypadkach. A tak swoją drogą to stary Marantz pokazał klasę ... tuner z duuużą klasą i wzmak z wykopem.

Może są tu jacyś radiofani i mi powiedzą, kto teraz nadaje dobrej jakości sygnał? Podobno audycje Kaczkowskiego i Niedźwiedzkiego mają b.dobry dźwięk?

 

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w pracy słuchałem szumu 6 wentylatorów - po dwa (w zasilaczu i na procesorze) w trzech pecetach. Ale gdy pracuję w domu, to bardzo chętnie zapodaję sobie trzy płytki Pink Floyd (Animals, More, Obscured by Clouds). Poza tym wszelkiego rodzaju Piano Worksy. Taka muzyczka nie rozprasza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

moja sytuacja w pracy sie nie zmienila, nadal musze sluchac rmf fm

 

po tym co jednak przed chwilą uslyszalem w tym radio, przypomnialem sobie ten wątek.

 

Jestem w szoku, po 13stej, ponoc jak kazde inne radio w polsce, puscili "dziwny jest ten swiat" niemena.

Szkoda ze potrzebna byla smierc, by mozna bylo cos normalnego posluchac.

 

ale wracamy do normalnosci, za chwile puscili robina sriliamsa i "mistalowa"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.