Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepsze budżetowe wzmacniacze na początek przygody z dobrym hi-fi.


Q21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymaliśmy od Was wiele, naprawdę zróżnicowanych pytań, ale to jedno pojawia się niemal pod każdym postem - co z tym budżetowym audio? Czy warto? Czy wygrywa odsłuchy, czy klienci jednak decydują się na droższe modele? Zapraszamy na szczerą opowieść o tym, że każdy sprzęt powstaje z myślą o konkretnym segmencie odbiorców. Sprawdź czy do niego należysz. Aby ułatwić Wam rozeznanie w temacie, Tomek podpowie również, które gatunki muzyczne sprawdzą się najlepiej oraz przedstawi swoje propozycje sparowania wzmacniaczy z konkretnymi kolumnami. Zapraszamy na film:

 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bautek napisał:

Fajne zestawienie, szkoda, że zabrakło w tym zestawieniu Cyrusa One 

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby EIC zaczęło nagrywać swoje "Szybkie piątki". Wtedy z pewnością w zestawieniu będą Cyrusy czy paczki od Audio Physic. 

Q21, jak dobrze pamiętam, jest dystrybutorem Regi, Audiolaba i Octavio więc nic dziwnego, że chwalą swoje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Adam 38 napisał:

Q21, jak dobrze pamiętam, jest dystrybutorem Regi, Audiolaba i Octavio więc nic dziwnego, że chwalą swoje. 

Ok, ale mają w ofercie Cyrusy, więc nie widzę przeszkód, żeby i go do porównania dodać. Tym brdziej, że jest i Yamaha i Marantz, które ma z 80 % salonów i sieciówki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P

4 minuty temu, Bautek napisał:

Ok, ale mają w ofercie Cyrusy, więc nie widzę przeszkód, żeby i go do porównania dodać. Tym brdziej, że jest i Yamaha i Marantz, które ma z 80 % salonów i sieciówki.

Pamiętaj, że te filmy to też marketing. Widać marża albo sprzedaż Yamahy czy Marantza jest dużo większa niż w przypadku Cyrusa i tyle. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat wzmacniacza Cyrus One mówiliśmy w innym naszym filmie, zapraszam:

 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Tytuł ,, najlepsze ... jest nie trafiony. Powinno być coś w tym kierunku  ,, Moim zdaniem 5 najlepszych wzmacniaczy ,,  , a tak przy okazji moim zdaniem nowy budżetowiec Denona ,, łyka ,, nie jednego z tej najlepszej piątki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Adam 38 napisał:

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby EIC zaczęło nagrywać swoje "Szybkie piątki". Wtedy z pewnością w zestawieniu będą Cyrusy czy paczki od Audio Physic. 

Q21, jak dobrze pamiętam, jest dystrybutorem Regi, Audiolaba i Octavio więc nic dziwnego, że chwalą swoje. 

Pisałem właśnie o tym do Michała.

16 minut temu, Eemeryt napisał:

Moim zdaniem Tytuł ,, najlepsze ... jest nie trafiony. Powinno być coś w tym kierunku  ,, Moim zdaniem 5 najlepszych wzmacniaczy ,,  , a tak przy okazji moim zdaniem nowy budżetowiec Denona ,, łyka ,, nie jednego z tej najlepszej piątki.

Ale to już było.

5 godzin temu, Adam 38 napisał:

P

Pamiętaj, że te filmy to też marketing. Widać marża albo sprzedaż Yamahy czy Marantza jest dużo większa niż w przypadku Cyrusa i tyle. 

 

No i właśnie do tego zmierzamy.

Jak te filmy podobają mi się nawet bardziej niż moich byłych kolegów z S4 tak wydaje mi się że czasem w obu przypadkach kończą się pomysły.

Była szybka 5 wzmacniaczy siadło. Obejrzało sporo osób trzeba odświeżyć to inny temat i dalej to samo 

I to 3 wzmacniacze z dystrybucji q21. Moim zdaniem to takie przybliżenie marek. Ale nie wybór czy określenie top 5. Bo to nie ma sensu. Nikt nie weźmie pod uwagę wszystkich możliwych wzmacniaczy bo ich nie ma w ofercie 

A film ma być marketingowy. Ma zachęcić do zakupu w konkretnym sklepie.

Na audio show pochwaliłem autora i chwilę z nim porozmawiałem o filmach. Ale spadek formy widać. 

Moim ale zaznaczam prywatnym zdaniem te filmy idą w złym kierunku. Patrząc przy najmniej na poziom zachodu. 

No chyba że to chwilowa kwestia i będzie powrót na dobre tory.

Ja trzymam kciuki 

Piotr 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piotr Sonido napisał:

Na audio show pochwaliłem autora i chwilę z nim porozmawiałem o filmach

Strzelam, że Paweł (chyba, że pomyliłem imię ale to ten młodzieniec od słuchawek chyba dowodzi teraz całym marketingiem Q21).

3 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

Pisałem właśnie o tym do Michała.

Już będzie film Q21 o wszystkich piecach MF więc znaleziono złoty środek 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2022 o 16:36, Adam 38 napisał:

Strzelam, że Paweł (chyba, że pomyliłem imię ale to ten młodzieniec od słuchawek chyba dowodzi teraz całym marketingiem Q21).

Już będzie film Q21 o wszystkich piecach MF więc znaleziono złoty środek 🙂

A to nie wiedziałem. Może się dogadali 🙂 no i dobrze

Nie pamiętam jak on ma na imię. Ale miła rozmowa. Ja tam cenie ludzi którzy wychodzą do przodu którzy mają jakiś pomysł. Bo sam tak miałem. 

Ale jak widać rynek nie jest przygotowany na innowacyjne rozwiązania ..... 🙂

jeszce nie

Piotr 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.