Skocz do zawartości
IGNORED

TONEWINNER AT-300 PRZETESTUJ I WYGRAJ 1000ZŁ !!


Audiomagic.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Chciałbym zaprosić do zabawy gdzie do wygrania będzie 1000zł w postaci vouchera do wykorzystania w naszym sklepie lub rabat 50% na testowane urządzenie. Wygrywa osoba która napisze najlepszą recenzję.  Zapraszam 10 chętnych osób do przetestowania urządzenia. 

Tym razem na tour będzie  TONEWINNER AT-300

t1.thumb.jpg.fc5fcbc2a6fc694bdb3768d2300aa51c.jpg.d52d393754b1860b773777692d58188a.jpg


 

Przedwzmacniacz Tonewinner AT-300 

Jako profesjonalny projektant dźwięku, Tonewinner ma profesjonalny i doświadczony zespół badawczo-rozwojowy, który może zaoferować kompleksowe usługi, w tym sprzęt, oprogramowanie układowe, projekty branżowe i konstrukcje mechaniczne. Oferuje klientom produkty o wysokiej jakości, stabilności, trwałości i niskim wskaźniku wadliwości oraz cieszący się pozytywnymi opiniami klientów na całym świecie.

AT-300 to profesjonalny 16-kanałowy procesor AV do kina domowego, który obsługuje najnowsze immersyjne formaty audio, w tym Dolby Atmos, DTS:X i sterowanie aplikacjami na smartfony. Jest z dużą ilością portów wejściowych i wyjściowych.


t2.thumb.jpg.ddad4c30109f807d845cb86108f415d4.jpg.ccd283094daa53deb3523ae12a1b6068.jpg
 

●Dolby Atmos, Dolby True HD i wszystkie dolne formaty audio.
●DTS: X, DTS-Master i wszystkie dolne formaty audio HD.
●HDMI 2.0, HDCP 2.2 i HDMI e ARC.
● Sygnał wideo o pełnej szerokości pasma 18 GHz, obsługuje 4K/60Hz, sygnał wideo Dolby Vision i HDR 10.
●Skumulowane wyświetlanie operacji menu OSD.
●Obsługa 9.3.4 lub 7.3.6 do 16 kanałów Dolby; Wyjście liniowe dekodowania..
● Wbudowane inteligentne automatyczne testowanie akustyki pomieszczenia i automatyczna kompensacja charakterystyki spektralnej, kanał
głośności i odległości między kanałami.
●Wbudowany odbiornik audio Bluetooth.
●Wbudowany odtwarzacz audio, obsługuje odtwarzanie plików z karty i dysku USB, obsługuje kilka rodzajów bezstratnych i skompresowanych plików audio w formacie FLAC, APE, WAV, MP3 itp.; obsługuje wielowarstwowe zarządzanie folderami

●Ponad 12 rodzajów konfiguracji głośnikowych od 2.0 do 7.3.6.
●HDMI 6 wejść 2 wyjścia, także 2x COAX, 2x OPT i 4x Analogowe wejścia.
●5.1 zewnętrznych wejść miksujących, można dodać zewnętrzny mikser.
●Zintegrowany kontroler RS 232, wejścia IR i wyjścia wyzwalające.
● HDMI ARC, eARC i CEC.
●Maksymalna regulacja synchronizacji ruchu w ciągu 1s.
●Każdy kanał ma aż 7 do 11 parametrów EQ.
●Najnowszy nowy dwurdzeniowy procesor DSP ADI.
●Niezależne zapisywanie ustawień i parametrów dla kanałów wejściowych.
●Losowa kombinacja sygnałów wideo i audio z różnych źródeł wejściowych.
●Zdefiniowana przez użytkownika zmiana nazwy źródła wejściowego.



Zasady są proste. Wystarczy zapisać się do testu po niższym poście a po tygodniu odsłuchów odesłać do kolejnej osoby z listy. A także napisać recenzje oraz wrażenia po odsłuchu. Bez kaucji czy dodatkowych kosztów. Jedyny koszt to wysyłka do kolejnej osoby. Liczy się zabawa oraz muzyka.  

Edytowane przez Audiomagic.pl

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się. Są jeszcze końcówki mocy Tone Winner 7 kanałowe AD7100 i AD7300. Jakie są pomiędzy nimi różnice brzmieniowe?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.12.2022 o 20:45, Lobo888 napisał:

Zgłaszam się. Są jeszcze końcówki mocy Tone Winner 7 kanałowe AD7100 i AD7300. Jakie są pomiędzy nimi różnice brzmieniowe?

Zapisuje

Nie mamy więcej chętnych na przetestowanie ? 

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Audiomagic.pl napisał:

Zapisuje

Nie mamy więcej chętnych na przetestowanie ? 

Tym lepiej dla mnie,już czuję się zwycięzcą 😆 Tak na serio,to jeszcze odnośnie końcówek mocy wielokanałowych poproszę o jakieś szczegóły jak to gra.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lobo888 napisał:

Tym lepiej dla mnie,już czuję się zwycięzcą 😆 Tak na serio,to jeszcze odnośnie końcówek mocy wielokanałowych poproszę o jakieś szczegóły jak to gra.  

Kolega który jest ekspertem od kina domowego miał dzisiaj wolne ale naszykuje odpowiedź. Nie chce wprowadzić w błąd. 

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Lobo888 napisał:

Tym lepiej dla mnie,już czuję się zwycięzcą 😆 Tak na serio,to jeszcze odnośnie końcówek mocy wielokanałowych poproszę o jakieś szczegóły jak to gra.  

image.png.91bea25f2e04607e986815b58f2194c9.png

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z tym przedwzmacniaczem dostanę końcówkę mocy to zapisuję się do testu 😉

Mało kto ma końcówkę do kina domowego ...

PS

I okablowanie 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.12.2022 o 20:45, Lobo888 napisał:

Są jeszcze końcówki mocy Tone Winner 7 kanałowe AD7100 i AD7300.

AD7100 to będzie raczej klasyka, czyli klasa AB. Ta druga piszą, że klasa H, czyli wariacja na temat klasy D. Końcówki wyglądają solidnie i cena jest w miarę przystępna, ale... odstrasza mnie trochę ta impedancja 8 omów. Większość kolumn jest 4 omowych, więc to byłoby spore ograniczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Nawet z chęcią bym spróbował ten procesor, ale też nie mam tylu końcówek mocy by sprawdzić całe kino. Tylko Atoll AM200 mi teraz pomaga, a więc dwa kanały. Jakby częścią konkursu by był komplet tak bym mógł napędzić conajmniej 7.2.4 to się piszę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za uwagi, nic nie obiecuje ale zobaczę czy możemy jakoś zaradzić.

 

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 12/17/2022 at 2:58 PM, Butler said:

Nawet z chęcią bym spróbował ten procesor, ale też nie mam tylu końcówek mocy by sprawdzić całe kino.

Tak samo od razu pomyślałem 😉 zeby się pobawić w testy to trzeba dysponować "pod ręką" tyloma kanałami amplifikacji. Pozyczanie z innych zrodeł tylko na testy to trochę karkołomna zabawa. Poza tym takie testy na przypadkowych końcówkach i tak byłyby mało miarodajne. Wygodniej byłoby porownac set procesor+końcowka, względem posiadanego amplitunera. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 12/15/2022 at 5:15 PM, Audiomagic.pl said:

Obsługa 9.3.4 lub 7.3.6 do 16 kanałów Dolby;

Moim zdaniem to trochę taka naciągana specyfikacja. 

Amplitunery 11 lub 13-kanałowe posiadają zazwyczaj  przetwarzanie 13.1, czyli mozna uzyskać dokładnie tak samo jak w tym przypadku 9.1.4 lub 7.1.6.. kanał subwoofera mimo ze np procesor/amplituner posiada 2 niezalezne wyjscia liczone są jako JEDEN kanał Dolby. Tutaj jak widzę 3 wyjscia subwooferow policzone zostały jako osobne KANAŁY co jest moim zdaniem nieuczciwe. Nawet w moim 9.1- kanałowym Marantzu mam przetwarzanie max 11.1 mimo, ze wyjścia na suby są dwa (z niezaleznie regulowanym poziomem, delayem itp). Wychodzi na to, ze podłączając ten procesor jestem w stanie zyskac realnie jedynie DWA kanały względem mojego 7.1.4. Suby mam dwa ale to wciąz tylko jeden kanał...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, max720 said:

Jak będą kabelki i końcówka z miłą chęcią przytulę do testów .

Samego procesora nie ma kto przetestowac. Jeszcze nie widziałem tak niskiego zainteresowania wątkiem w którym można za darmo coś przetestować i w dodatku wygrac. No ale jak widać nawet sam organizator @Audiomagic.pl zniknął z tematu 😉 Zainteresowanie końcówką jest znikome, bo to konstrukcja, ktora jest zazwyczaj odradzana na zagranicznych forach. Czytałem kilka recenzji parę miesięcy temu i nie ma zachwytu. Jak ktoś buduje budzetowy system to wybiera amplituner, a jak ma się więcej kasy to kupuje np Trinnov. Nawet w wielu polskich sklepach widnieje jako produkt archiwalny. Coś mi się wydaje ze to bardziej próba wypchnięcia za "pół ceny" leżaka magazynowego, na którego po prostu nie ma chętnych w regularnej cenie 😂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez brewka87

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, brewka87 napisał:

Samego procesora nie ma kto przetestowac. Jeszcze nie widziałem tak niskiego zainteresowania wątkiem w którym można za darmo coś przetestować i w dodatku wygrac. No ale jak widać nawet sam organizator @Audiomagic.pl zniknął z tematu 😉 Zainteresowanie końcówką jest znikome, bo to konstrukcja, ktora jest zazwyczaj odradzana na zagranicznych forach. Czytałem kilka recenzji parę miesięcy temu i nie ma zachwytu. Jak ktoś buduje budzetowy system to wybiera amplituner, a jak ma się więcej kasy to kupuje np Trinnov. Nawet w wielu polskich sklepach widnieje jako produkt archiwalny. Coś mi się wydaje ze to bardziej próba wypchnięcia za "pół ceny" leżaka magazynowego, na którego po prostu nie ma chętnych w regularnej cenie 😂

Raczej szuka ciekawego rozwiązania żeby więcej osób mogło przetestować. 🙂

 

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Niestety nie mam możliwości dania więcej sprzętu. Więc niestety muszę odwołać tour. I wrócę też z Tonewinnerem ale raczej Stereo bo jest owiele łątwiej. 🙂 Dziękuje i przepraszam za zamieszanie.

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
2 godziny temu, Salat napisał:

Mam końcówkę Emotiva 11 kanałową i chętnie przetestuję ten procesor.

Demo jest dostępne, zapraszam do kontaktu. Jest możliwość wypożyczenia za kaucją.

 

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.