Skocz do zawartości
IGNORED

Kef LS50 vs LS50 Meta


LeonidK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bonaventura napisał:

Sabaj i Hegel , są najlepsze ze wszystkiego i do wszystkiego.

A słyszałeś Sabaja za 2.250 zł ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Piopio napisał:

A słyszałeś Sabaja za 2.250 zł ? 

Te 2250 to cena z podatkiem i cłem czy z oszustwem? Pytam bo w UK upomnienie potrafi przyjść po dwóch latach z naliczonymi od razu odsetkami i innym kosztami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, MariuszZ. napisał:

Prawdę pisząc to niewiele widać na tych grafikach jeżeli chodzi o zgranie fazowe przetworników, bo chyba o tym mowa skoro napisałeś w kontekście rzędów zwrotnicy. Zgranie można zobaczyć na charakterystyce SR, która jest niejako wypadkową wszystkich przetworników ale należałoby rozciągnąć skalę czasu bo zszycie tweetera z niskośredniotonowym jest gdzieś przy samym początku tego wykresu. Sam kształt początku SR faktycznie wynika z zastosowanego rzędu ale bardziej określa wzajemną polaryzację przetworników niż przedstawia informację o zgraniu fazy. 

Dla mniej zorientowanych w prostych słowach napisał J. D`Appolito o tym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Należałoby szukać anomalii na tym wykresie w pierwszych 200/300 usek po impulsie żeby cokolwiek wyciągać wnioski o "zgranym fazowo I czy IV" rzędzie zwrotnicy. Chętnie poczytam co Kolega o tym myśli. Może błądzę w moich wyobrażeniach lub czegoś nie zrozumiałem 😉 

 

 

Mowa jest o wyglądzie stepu.
No faza jest względnie zgrana (na tyle ile się dało), gdzie targetem jeżeli chodzi o przesunięcie, była minimalizacja różnic w częstotliwościach odbić fazowych. 
Do tego, sam rolloff był poprowadzony z targetem dość ładnie. 

A step który wysłałem jest wynikową dość ładnej fazy. 
Jak mi się zapisało, to wyślę jak wygląda FR i Faza, a jak nie to w wolnej chwili jeszcze raz zmajstruje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, szymon1977 napisał:

Te 2250 to cena z podatkiem i cłem czy z oszustwem? Pytam bo w UK upomnienie potrafi przyjść po dwóch latach z naliczonymi od razu odsetkami i innym kosztami.

Musisz wybrać dostawę UK i będzie rozliczane przez ich jakąś firemkę, która zajmuje się czynnościami celnymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy płatnością kartą bank jeszcze doliczy spread, bo kurs wymiany jest wg średniego, a bank tak waluty nie sprzedaje, czyli dolicza sobie z zasady 5%, chyba, że robisz transakcję w walucie karty a ta jest walutą sprzedawcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, #Szakovsky napisał:

A step który wysłałem jest wynikową dość ładnej fazy. 

Tego właśnie nie rozumiem. Na jednym z kolejnych obrazków chwalisz się wyrównaną fazą w całym (powyżej 700 Hz) zakresie pasma przenoszenia. Wg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  wyrównywanie fazy to błąd, który sam popełniał. ZG przy modelowaniu należy traktować jako filtr pasmowy. Faza w realu ma "opadać" ze wzrostem częstotliwości w ustalonym zakresie. Z definicji wynika, że jeżeli nachylenie odpowiedzi fazowej jest stałe w pewnym zakresie częstotliwości, to opóźnienie grupowe ma stałą wartość w tym samym zakresie częstotliwości. Zatem ja to rozumiem, że jak na siłę będziesz fazę "prostował" to zaburzysz w jakimś zakresie GD. Nie rozumiem po co prostowałeś fazę ZG do tak wysokich częstotliwości - 40kHZ?. To chyba nienaturalne jest gdy próbujemy wymuszać odtwarzanie dźwięków zanim zaistnieją 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, MariuszZ. napisał:

Tego właśnie nie rozumiem. Na jednym z kolejnych obrazków chwalisz się wyrównaną fazą w całym (powyżej 700 Hz) zakresie pasma przenoszenia. Wg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  wyrównywanie fazy to błąd, który sam popełniał. ZG przy modelowaniu należy traktować jako filtr pasmowy. Faza w realu ma "opadać" ze wzrostem częstotliwości w ustalonym zakresie. Z definicji wynika, że jeżeli nachylenie odpowiedzi fazowej jest stałe w pewnym zakresie częstotliwości, to opóźnienie grupowe ma stałą wartość w tym samym zakresie częstotliwości. Zatem ja to rozumiem, że jak na siłę będziesz fazę "prostował" to zaburzysz w jakimś zakresie GD. Nie rozumiem po co prostowałeś fazę ZG do tak wysokich częstotliwości - 40kHZ?. To chyba nienaturalne jest gdy próbujemy wymuszać odtwarzanie dźwięków zanim zaistnieją 😉 

image.thumb.png.e7e1f3a7cdcc3e3651a8a038bcd30c7a.png
Tak to wygląda w Vituixie. Charka +- 1db. 
Nie mam w robocie soudeasy aby tam to wrzucić, z resztą nie jest to zbyt na poważnie. 
Na fazę TW poniżej 1khz nie ma co patrzeć, bo raz, że jej wyrównanie zbyt wiele nie zmienia (poza tym, że głośnik będzie można spalić co lepszą MP3'jką), to jeszcze ma jakiś syf z pomiaru (tramwaj?). Ot tyle, że niewiele to zmienia, a sama symulacja jest mocno poglądowa i pewne rzeczy trzeba mieć w wyobraźni, tak aby przy finalnej, materialnej zwrotnicy nie dziwić się, że się trochę pozmienia. 
Dodatkowo, zwrotkę i tak można byłoby dopieścić, bo jest mocno 7/10 i jeszcze kilka poprawek można zdziałać. 

Do 40khz, bo TW ma rezonans spory powyżej 20khz i dla wyczyszczenia min. wodospadu się go wycina (a przynajmniej ja to robię). No i ten rezonans przesuwa fazę już od ok 10khz, więc podwójna korzyść. 

GD jak widać, nie jest jakoś zdeformowane... W sumie to wcale nie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, #Szakovsky napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Tak to wygląda w Vituixie. Charka +- 1db. 
Nie mam w robocie soudeasy aby tam to wrzucić, z resztą nie jest to zbyt na poważnie. 
Na fazę TW poniżej 1khz nie ma co patrzeć, bo raz, że jej wyrównanie zbyt wiele nie zmienia (poza tym, że głośnik będzie można spalić co lepszą MP3'jką), to jeszcze ma jakiś syf z pomiaru (tramwaj?). Ot tyle, że niewiele to zmienia, a sama symulacja jest mocno poglądowa i pewne rzeczy trzeba mieć w wyobraźni, tak aby przy finalnej, materialnej zwrotnicy nie dziwić się, że się trochę pozmienia. 
Dodatkowo, zwrotkę i tak można byłoby dopieścić, bo jest mocno 7/10 i jeszcze kilka poprawek można zdziałać. 

Do 40khz, bo TW ma rezonans spory powyżej 20khz i dla wyczyszczenia min. wodospadu się go wycina (a przynajmniej ja to robię). No i ten rezonans przesuwa fazę już od ok 10khz, więc podwójna korzyść. 

GD jak widać, nie jest jakoś zdeformowane... W sumie to wcale nie jest.

Czy ty samemu zmajstrowales tez cos konkretnego, namacalnego i "mierzalnego", czy tylko "konstruujesz" w symulatorach?

To jest roznica miedzy praktykiem a symulantem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, xajas napisał:

Czy ty samemu zmajstrowales tez cos konkretnego, namacalnego i "mierzalnego", czy tylko "konstruujesz" w symulatorach?

To jest roznica miedzy praktykiem a symulantem

Daje z vituixa np. dlatego, że w nim wszystko widać? 

Mam zrobić zwrotkę, pomierzyć jeszcze raz i pokazać wynik który ci nic nie powie, bo i tak trzeba będzie go zsumować w programie, albo zrobić pomiar całości na którym nic nie będzie widać?

No dobry plan. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, #Szakovsky napisał:

Daje z vituixa np. dlatego, że w nim wszystko widać? 

Pokaż jeszcze czy dzwonienia nie ma przed impulsem jak masz pod ręką dane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Daje z vituixa np. dlatego, że w nim wszystko widać? 

Mam zrobić zwrotkę, pomierzyć jeszcze raz i pokazać wynik który ci nic nie powie, bo i tak trzeba będzie go zsumować w programie, albo zrobić pomiar całości na którym nic nie będzie widać?

No dobry plan. 

Zrobic pomiar calosci, na ktorym bedzie widac realny efekt koncowy. Bo to jest to, czego sluchamy (a nie jakichs tam symulacji).

Wszystko inne to jest „wishful thinking“, czyli nabozne zyczenie i teoretyczne onanizowanie sie, dalekie od rzeczywistosci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, xajas napisał:


Zrobic pomiar calosci, na ktorym bedzie widac realny koncowy. Bo to jest to, czego sluchamy (a nie jakichs tam symulacji).

Wszystko inne to jest „wishful thinking“, czyli nabozne zyczenie i teoretyczne onanizowanie sie dalekie od rzeczywistosci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga, jak zachodzenie głośnika realnie jest takie jak w symulacji, to faza również jest. 

Później można pomierzyć step z odległości. Jeżeli jest okej, to znaczy, że odległości są prawidłowe i symulacja zgadza się z rzeczywistością.

19 minut temu, MariuszZ. napisał:

Pokaż jeszcze czy dzwonienia nie ma przed impulsem jak masz pod ręką dane.

Będę robił pomiary pewnie w weekend i zobaczę czy będzie czas skręcić zwrotnicę, czy mam elementy (bo względem poprzedniej wersji zmieniło się prawie wszystko). A pomiarów z tamtej nie mam zapisanych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.02.2023 o 21:15, Piopio napisał:

A słyszałeś Sabaja za 2.250 zł ? 

Już 2800 chyba. Jeśli mówimy o nowym. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Już 2800 chyba. Jeśli mówimy o nowym. 

 

Jak zwykle zabierasz głos bez odpowiedniej wiedzy ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że poziom wypowiedzi niektórych osób duży poziom przedstawia, i jeżeli jeszcze ktoś ma oznaczenie branża, to ciekaw jestem kogo reprezentuje, żeby z kimś takim nigdy się nie zadawać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piopio napisał:

Jak zwykle zabierasz głos bez odpowiedniej wiedzy ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak zwykle ty jesteś przodownikiem pracy jeśli chodzi o sabaj 😛

46 minut temu, RobG1974 napisał:

Widzę że poziom wypowiedzi niektórych osób duży poziom przedstawia, i jeżeli jeszcze ktoś ma oznaczenie branża, to ciekaw jestem kogo reprezentuje, żeby z kimś takim nigdy się nie zadawać.

Wiesz ale szczerze. Byłem w branży. I czasem wtedy brakowało mi tej swobody że wprost powiesz komuś pier**l..z tak? No taka prawda 

wolisz być przez branżę motany?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ASURA napisał:

Wyp...laj z tym srajbajem z tego wątku

Tak to jest jak się post po %%% publikuje, tylko w jakim celu ta żółć ?!*

 

__

* - oczywiście, proszę nie odpowiadać! BTW można, na tym forum dodać użytkownika do ignorowanych? 😕

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co TU te srajbaje ???

 

Starczy tej kryptoreklamy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, ASURA napisał:

Po co TU te srajbaje ???

 

Starczy tej kryptoreklamy

Oj słaby nie jesteś! Mnie kiedyś za jedne tekst, na forum, dali moderację na całość wpisów.

A facet pisze, że ls pięćdzięsiątki świetnie się z tym a30a parują. Jeszcze nie miałem  okazji odsłuchać, ale niedługo być może potwierdzę.

A Ty masz jakieś argumenty?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chwilę a ty jakie masz?

Bo to jest słowo przeciw słowu? 

Fifty / fifty a najlelszym wydaniu. 

A pewnie 20/80 gdy y ni nzbali pomiarów i słuchali w ciemno 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Panowie

Czy meta wzgledem oryginalu jest latwiejszym obciazeniem dla wzmacniaczy? 

Coś poprawili w tym aspekcie? 

Chce je kupic do wzmacniacza lampowego 20W push pull - konkretnie Audio Note P2pp

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piotrek7 napisał:

85dB i impedancja spadająca do 3,5 Ω. To nie są głośniki do lampy. Do lampy są Spendory

Docelowo chce je odciac od grania basu i wspomoc subem. Chwile pograja z zatkanym br

Ktos tu na forum gral dlugo z 12 watowa lampa i sobie chwalil. Czytalem tez ze zgrywaja sie z Lebenem ktory mocarzem nie jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sztuki można podłączyć wszystko do wszystkiego. Na niskim poziomie głośności, w niektórych gatunkach może być nawet sympatycznie. Gdzieś (na zdjęciu, nie na żywo) widziałem KEF Blade podłączone do lampy na jakiejś wystawie audio. Podobno grało to zjawiskowo. Ciekawe jaka jest żywotność lamp przy graniu z takimi głośnikami? Jak dla mnie KEF to głośniki pod mocny tranzystor lub dzielonkę opartą o końcówkę D klasową. Pod lampę od razu szukałbym głośników o wysokiej skuteczności i odpowiedniej impedancji. Podłączenie suba niewiele tu zmieni bo są to głośniki pasywne. Mimo suba będą dostawać sygnał w pełnym zakresie i nie odciążysz ich tylko uzupełnisz dodatkowym głośnikiem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, piotrek7 napisał:

Dla sztuki można podłączyć wszystko do wszystkiego. Na niskim poziomie głośności, w niektórych gatunkach może być nawet sympatycznie. Gdzieś (na zdjęciu, nie na żywo) widziałem KEF Blade podłączone do lampy na jakiejś wystawie audio. Podobno grało to zjawiskowo. Ciekawe jaka jest żywotność lamp przy graniu z takimi głośnikami? Jak dla mnie KEF to głośniki pod mocny tranzystor lub dzielonkę opartą o końcówkę D klasową. Pod lampę od razu szukałbym głośników o wysokiej skuteczności i odpowiedniej impedancji. Podłączenie suba niewiele tu zmieni bo są to głośniki pasywne. Mimo suba będą dostawać sygnał w pełnym zakresie i nie odciążysz ich tylko uzupełnisz dodatkowym głośnikiem. 

Dzieki za opinie ale akurat z subem sie mylisz. Jesli w subie jest filtr high pass (np svs sb1000) to odcina on częstotliwości np ponizej 80hz i monitory sa zwolnione z ich grania. Wowczas ich efektywnosc mocno wzrasta i przestaja byc problematyczne dla wzmacniacza. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez biniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za opinie ale akurat z subem sie mylisz. Jesli w subie jest filtr high pass (np svs sb1000) to odcina on częstotliwości np ponizej 80hz i monitory sa zwolnione z ich grania. Wowczas ich efektywnosc mocno wzrasta i przestaja byc problematyczne dla wzmacniacza. 

Psinco prawda.
Przeciez ten SB1000 nie ma filtrowanych wyjsc na monitory, wiec jak to ma dzialac?

A te, ktore maja wyjscia, to sa to przewaznie wyjscia na aktywne monitory, wiec wtedy mozesz ta lampe zapomniec

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, biniek napisał:

Dzieki za opinie ale akurat z subem sie mylisz

Mylisz systemy aktywne i pasywne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ls50 zwykłe i kiedyś lampę na el34, 2x50w, słabo to grało, dopiero jak dałem mocny tranzystor to zagrały.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, xajas napisał:


Psinco prawda.
Przeciez ten SB1000 nie ma filtrowanych wyjsc na monitory, wiec jak to ma dzialac?

A te, ktore maja wyjscia, to sa to przewaznie wyjscia na aktywne monitory, wiec wtedy mozesz ta lampe zapomniec

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak to jak? subwoofer ma filtrowane wyjscia na wzmacniacz. Odcina czestotliwosci ktore ustawisz na wbudowanej zwrotnicy i wychodzisz z niego sygnalem na wzmacniacz

Zadne rocket science

A jak nie masz suba z filtrowanymi wyjsciami to prosta zwrotnica cyfrowa z thomanna za 100 euro zalatwia sprawe

Co maja aktywne monitory do rzeczy? W nie tez wchodzisz filtrowan z suba sygnalem na wbudowane wzmacniacze

Poczytaj forum audioscience review tam każdy użytkownik tak uzywa subwoofera

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez biniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.