Skocz do zawartości
IGNORED

Marantz Cinema 60


Streaway to Heaven
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z prośbą o pomoc w rozwikłaniu problemu , Od kilku tygodni mam nowy amplituner Marantz Cinema 60 i wszystko było super ale od kilku dni pogorszył sie znacznie obraz przepuszczany przez to urządzenie .Plazma Pioneera po włączeniu ampitunera pogarsza znacznie jakość obrazu .Jak wyłączę Marantza sygnał te z przechodzi przez niego ale obraz jest dobry , Nie bardzo wiem czy ja coś popsułem w ustawieniach , bardzo proszę o poradę 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Streaway to Heaven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Streaway to Heaven napisał:

Zwracam się z prośbą o pomoc w rozwikłaniu problemu , Od kilku tygodni mam nowy amplituner Marantz Cinema 60 i wszystko było super ale od kilku dni pogorszył sie znacznie obraz przepuszczany przez to urządzenie .Plazma Pioneera po włączeniu ampitunera pogarsza znacznie jakość obrazu .Jak wyłączę Marantza sygnał te z przechodzi przez niego ale obraz jest dobry , Nie bardzo wiem czy ja coś popsułem w ustawieniach , bardzo proszę o poradę 

Ło żesz 😳

Te dwa lata to on powinien wytrzymać bo na tyle jest gwarancja ale kilka tygodni ?🤔

A próbowałeś resetu fabrycznego ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za pomoc kolegom , przepieliśmy pod gniazdo BD i jest bardzo dobrze .Dziwne ale pod tym dedykowanym TV/ Sat jest słabo . Jeszcze słowo do kolegi Ło. zesz .Ten Marantz zastąpił Pioneera LX 60  i służy do obsługi telewizora  w salonie i trochę do słuchania radia / CD .Pokój muzyczny połączony z kinem na dużym ekranie mam na poddaszu .Tam są procesory i wzmacniacze lampowe .Ale odnośnie naigrywania się z urządzeń nowych pomimo że Pioneer był niemal dwa razy cięższy i większy to ja widzę progres jakościowy .Urządzenie jest ładnie zaprojektowane , dobrze wykonane daje naprawdę przyzwoity dźwięk , satysfakcjonujący dużą grupę miłośników kina i muzyki .Nie będę tu mówił o tych wyrachowanych audiofilach , ale im to raczej wszystko gra poniżej oczekiwań .A trwałość ,? to rzecz dyskusyjna , choć większość twierdzi że dzisiaj robi się urządzenia słabsze ja jakoś nie mogę zajechać swoich samochodów , drukarek z Saturna czy urządzeń hi Fi a czasami chciałbym aby zakończyły żywot to miałbym okazję kupić coś nowszego . Fajne są też też możliwości sieciowe , choć ja jestem raczej analogowy doceniam możliwości 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Stairway To Heaven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo dziwne bo wejścia nie mają totalnie żadnego znaczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tryb video na obejście i skalowanie wyłącz, tak ustaw na wszelki wypadek 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to jest dla mnie niezrozumiałe .Spróbuje coś tam jeszcze pomajdrować ale powiem pomimo wykształcenia techniczno elektrycznego  bardzo mi trudno przebrnąć przez instrukcje obsługi  .Już dekadę zabieram się do tej od procesora Onkyo i .nigdy nie mogę wyjść poza 10 stronę .Nie wiem czy normalny człowiek jest w stanie przebrnąć przez te 160 stron .Oczywiście wszedłem w jakieś  działy które były istotne dla potrzebnych ustawień dźwięku .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.03.2023 o 19:08, Stairway To Heaven napisał:

dziękuję za pomoc kolegom , przepieliśmy pod gniazdo BD i jest bardzo dobrze .Dziwne ale pod tym dedykowanym TV/ Sat jest słabo . Jeszcze słowo do kolegi Ło. zesz .Ten Marantz zastąpił Pioneera LX 60  i służy do obsługi telewizora  w salonie i trochę do słuchania radia / CD .Pokój muzyczny połączony z kinem na dużym ekranie mam na poddaszu .Tam są procesory i wzmacniacze lampowe .Ale odnośnie naigrywania się z urządzeń nowych pomimo że Pioneer był niemal dwa razy cięższy i większy to ja widzę progres jakościowy .Urządzenie jest ładnie zaprojektowane , dobrze wykonane daje naprawdę przyzwoity dźwięk , satysfakcjonujący dużą grupę miłośników kina i muzyki .Nie będę tu mówił o tych wyrachowanych audiofilach , ale im to raczej wszystko gra poniżej oczekiwań .A trwałość ,? to rzecz dyskusyjna , choć większość twierdzi że dzisiaj robi się urządzenia słabsze ja jakoś nie mogę zajechać swoich samochodów , drukarek z Saturna czy urządzeń hi Fi a czasami chciałbym aby zakończyły żywot to miałbym okazję kupić coś nowszego . Fajne są też też możliwości sieciowe , choć ja jestem raczej analogowy doceniam możliwości 

Jeśli miałbym wybrać pomiędzy pioneer a marantz to pionek zdecydowanie wygrywa. No chyba że ktoś szuka czegoś co ma robić hałas w kinie to marantz i denon jest 👍🙃

Co do awaryjności to nie podzielam twojej opinii bo ja i znajomi to przerabialiśmy na sobie i to nie tylko w kinie. Dlatego denek i maraś never again dla mnie😑 Co nie oznacza że życzę tobie aby jak najdłużej sprzęcik pochodził 🙃

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fanatyk muzyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.