Skocz do zawartości
IGNORED

wyprzedaże w sklepach


smog

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam nowy wątek, który mam nadzieję wszystkim posłuży. Czasami w sklepach audio można spotkać nowy sprzęt na wyprzedaży (ex demo, starszy model). Zwykle jednak nie ma żadnej reklamy i trzeba wpaść przez przypadek. Jeżeli ktoś coś takiego spotkał niech wpisuje. Czodzi o rzeczy aktualne, podawajcie więc datę.

Ja zaczynam

Warszawa, Sklep HI-END

wyprzedaż ex demo:

CD Sherwood 5090 - 1000 zł (poprzednio chyba 2300)

CD 3D Lab 12 (chyba ten model) - 600 zł (poprzednio 1000 zł)

Byłem tam ok. 3 tyg. temu.

Odsłuchiwałem z ciekawości:

Sherwood - topowy model z serii Newcastle. Duży poważny dzwięk, dobra dynamika. Dobry do symfoniki, rocka. Trochę brak mu duszy. Maksymalnie wybajerowany.

3D Lab - miękki, bardzo muzykalny, dobra przestrzeń, ładna średnica. Ciekawa propozycja dla myślących nad yamahą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Studio-Pro mozna dostać ciekawe urządzenia np. SAT, Myryad, Gradient - niektóre upusty sięgają 40-50%. Patrz:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Studio-Pro mieli jeszcze niedawno przecenionego GamuTa i Chorda...więc jak ktoś ma ok 20k PLN i nie wie co z tym zrobić to może sobie odsłuchać.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż w Media Marketach na Ślasku (nadal trwa)np.:

Zabrze- dvd Pioneer 656 z 2399 na 1899, Infinity modulos (czy coś w tym stylu- 5 satelitek +subwoofer) z 5499 zł na 2999 zł

Czeladż - Yamaha AX 596- z 1899 zł na 999 zł

Bielsko - Biała: Tannoy M2 za 700 zł, nagrywarka Pioneer PDR 609 z 2499 zł na 1299 zł, tuner Marantz ST 6000 (złoty) z 1299 zł na 999 zł

Sklep Opal- Katowice- Pianocraft MCR E 200 z 2799 zł na 2099 zł, MCR E 150 z 2199 zł na 1799 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w hifi club w Warszawie na kopernika zapytajcie o Dynaudio contur 3.0 mam wrażenie że pójdą za 12k (jeśli jeszcze je mają)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Audioforte (Warszawa) mają monitory Acoustic Energy AE1 reference series II za 4 tys. zł (ex-demo, czy cos takiego), cena oryginalna to na pewno ponad 6,5 tys. zł; informacja sprzed 1,5 tygodnia.

Kapitalny wątek, trzeba go trzymać cały czas w ruchu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ostatnia "promocja" AQ Pythona w Audioklanie jest pewnie związana z wymianą większej części oferty Audioquesta. Na przykład nowy Coral jest podobno z miedzi PSC+, czyli takiej jak do niedawna Viper. Nie wykluczone, że pojawi się też nowy Viper - a wtedy mógłby być zbudowany tak, jak do niedawna Python...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie chwalą się nim na głównej stronie, ale PDF można obejrzeć tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AE z serii Reference w Audio Forte jak się dowiedziałem są używane. Przepięknie grają z ich hybrydową Jolidą. Zadziwiająco detaliczne i czysto.

W Elektrycznej Pomarańczy jest lampowy CR Developments Kalypso za niecałe 3000zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A w Studio Pro są DynaudioAudience 60 za 2500zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kto pierwszy? Może za gotówkę będzie jeszcze nieco taniej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynaudio 60 w Studio Pro już chyba nie ma (byłem w czwartek i ich nie widziałem, choć przyznam, że nie pytałem. Widziałem je istotnie jakieś 2 miesiace temu). W Studio Pro mają inna ciekawą promocję: Komplet Johna Shearne (wzmak Integra Performance 2, Końcówka Phase 3 i odtwarzacz, zapomniałem symbolu) za 10 tys. zł. Sama Integra plus końcówka w oryginalnych cenach to 9 tys. a jeśli odtwarzacz to CD7 (oryginalnie 8 tys.) to mamy oszczędność 7 tys. i system bi-ampingowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AE1 ref. saboskie ;-) - nie znam lepszych w ich cenie (4kzł).

W Olsztynie w Pigo- w TESCO widziałem czarne Radmory LS 40 za 1980zł/parę, a na ul. Wilczyńskiego, dzisiaj - Eltaxy Libert 5+ z przedostatniej seriI (!!! :-)))- ciemne membrany głośników, wyjątkowej urody przepiękna okleina ( ale chyba nie buk !!!) za... tylko 1200zł !!!

Jak patrzę na te stolarkę to chyba wszystkie firmy się chowają. Może poza VA, Castlami i droższymi ProAc'ami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

O cie...! Za te radmory to dobra cena, zanim je wycofali kosztowaly cos 4 tysiace. A glosniki tam sa, ze hej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myślę. Zauważyłem, że stara cena była coś prawie 3kzł. Stolarka jest poniżej przeciętnego poziomu niestety, a i czerń obudów nie nastraja optymistycznie.

Najwazniejsze jednak, że dobrze grają. O WAFie lepiej nie myśleć ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te AE wyglądają na maleństwa, ale ich dusza jest wielka.

Cena 4000zł to jednak nie jest mało i wygląd trochę pretensjonalny. Wysokotonowiec wydaje się być większy od woofera. Wykończone są na wysoki połysk (więc "dofornirowanie" raczej będzie bardzo trudne), do tego złota siateczka przykrywająca kopułkę. Andrea się zakochał :) To trzeba zobaczyć i posłuchać samemu.

W ogłoszeniu komisu Audio Lazur (W-wa, ul.Wilcza) są Esposy ES14 za 2000 z podstawkami.

Czy ktoś z Was widział tańszy CD Exposure 2010? Dzwoniłem do ElPom i są po 3800zł, chociaż za gotówkę można coś uszczknąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrea29 -> troy

(Konto usunięte)

Mówisz poważnie ?

Jak chcesz to podjadę jutro do PIGO i wybadam dokładnie co i jak, oraz czemu takie tanie. (Już kiedyś pisałem, że DVD sprzedawali tam ze 40% taniej - to ta sama, lokalna sieć.)

Jeśli będzie nieczynne to dopiero w poniedziałek. Ten sklep mieści się w markecie TESCO, który na pewno jutro jest czynny. Czy PIGO... - nie wiem.

No to jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. AE: fornir odchodzi, tzn. lekko popękał od góry - można się targować...

Dla mnie, z takim dźwiękiem, to mogłyby być nawet jajowate i wyglądać jak pisanki ;-)

Tylko czemu fornir popękał...?

Tabletki to mają ze mną życie.., eeech, sam takiego nie mam. Traktuję je takim kremem do mebli, a nigdy wilgotną szmatką, może dlatego nie mam takiego problemu ? A może to tak już jest z egzotycznymi okleinami ? /Coś w tym chyba jest, bo kiedyś mówił mi na t.t. ojciec./

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Papamka: Mnie sie wydaje, że sztucznie trochę zawyżono cenę tego Exposure o jakieś 800zł. Moim zdaniem nie powinien kosztowac więcej, jako nowy, jak 3kzł i tyle.

* * *

Cd. info o wyprzedażach:

O Radmorach LS40 zapomnijcie - już jadą do jednego z nas :-)))))

/ Zazdroszczę, chyba 3. raz w życiu, choć nie jestem zazdrosny w ogóle. Wybaczcie. Osobiście dopilnowałem zapakunku./

 

A zatem niektóre podane niżej ceny są nawet, poniżej cen zakupu !!!!

 

Dzwońta i dowiadujta się - mogę przyłożyć oko:

 

"PIGO" (w TESCO), Olsztyn, ul. Pstrowskiego, czynne 7 dni w tygodniu: 9-21., tel. 89 / 539 19 96

 

wzmak Technics SUV 909 : 900zł, bez oryginalnego pilota - jest tylko pilot zastępczy od modelu niżej, tj. wersji 800 - wtedy brak możliwości przełączenia z pilota obsługi DVD, no ale to nawet plus, no nie ? He,he,he ;-))) ;

wzmak technics "900" za 1000zł;

cd OnkyO DX 7511 za 500zł;

to samo tylko symbol 7222 za 500zł;

Technics- magnetofon AZ6 za 700zł;

cd SONY CD DX 800 za 600zł;

amplituner ONKYO TX-DS 656 za 900zł;

wzmak Technics 800 za 800zł;

tuner Technics 650 za 600zł;

cd Pioneer 507 za 600zł;

to samo tylko 107 za 500zł;

technics- korektor GR 333 za 360zł ( mogę się mylić, bo kartka mi się przedarła w miejscu ceny :-( )

N ac wymieniony sprzęt udzielają rocznej gwarancji. Wyprzedają, bo wymieniają asortyment na nowszy.

Brać , przebierać, kupować, oferta ważna do czasu wyprzedaży. Dzwońcie , bo wszystkiego nie wypisywałem, a jest tego więcej.

Aha ! Jest jeszcze Marantz - amplituner - jakiś wielki i Pionieer - zestaw KD za 2400zł (DVD + amplituner.)

Mają też NADa 710 za 500zł.

 

I jak wam się to podoba ?

 

Jak chcecie, bym zbadał organoleptycznie, to dawajcie znać na forum lub na priva: [email protected]

Dziś mam czas, a to są tylko jakieś 2-3 przystanki autobusowe ode mnie. Zresztą robi się ładna pogoda, a mam super rower ;-) i chętnie się przejadę jeszcze raz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

O ile pamietam, LS40 sa oklejone czarna folia. Wystarczy znalezc dobrego stolarza (ha!), ktory zdejmie to gowno, i polozy naturalny fornir. Dla fachowca nie powinno byc trudne, znam ludzi, ktorzy sami to robia. I masz cos, co ci wyglada jak Proaki (pomijajac bass-reflex na przodzie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-)))

Tak właśnie będzie to zrobione !

A co do cen radmorów LS40 to sprzedawca twierdził, że ok.4kzł kosztowały te w lepszej okleinie - jakiejś jasnej.

Osobiście nigdy ich w takiej nie widziałem i więcej się nie dowiedziałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziekowania dla andrea29 za informacje i pomoc w "upolowaniu"

Radmorow LS40 .

Po otrzymaniu i wnikliwym przesuchaniu w/w kolumn zdam relacje na forum z testow odsluchowych.

Jesli chodzi o bass reflex w LS 40 to prawdopodobnie zostanie przeniesiony do tylu...

 

Poza tym :

Media Markt Szczecin - nagrywarka CD Onkyo DX-R700 za 899 zl

( stara cena 2499 zl)

Euro Rtv Agd ul Struga Szczecin - nagrywarka CD Philips CDR880

700 zl ( z 1999zl)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Plejada" Bytom - EURO-RTV-AGD:

- nagrywarka Marantz DR 6000 z 2499 zł na 1200 zł

- DVD Sony NV 900 (SACD) z 3499 zł na 1890 zł

Dwa b. dobre klocki w znakomitej cenie!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam ekranowany kabel sieciowy 3x2.5mm^2 niemieckiej f-my Lapp ( www.lapppolska.pl ) - na warszawsim Wolumenie kupiłem po 8zł/mb.

Podobny do tego, który sprzedawał Helion zdaje się po 60 zł/metr...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.