Skocz do zawartości
IGNORED

Sat AV nr 7/8 2003r.


andrea29

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

Chyba Audio nie bylo specjalnie flekowane za caloksztalt. Testy lab chyba kazdy jakos tam docenia, ja tez chetnie dowiaduje sie, jaka jest NAPRAWDE impedancja i skutecznosc kolumn. Mnie irytuje grafika - ta kasza z pomieszanych tekstow, reklam, ramek i kolorkow, natomiast przechyl na kino domowe to juz ich sprawa - poniewaz k.d. mnie osobisciie wali, po prostu przestalem kupowac i juz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może mini wieże? :))) A tak bardziej serio to jest flekowane na maksa...wystarczy przejrzeć historię, ale to jak słusznie zauważyłeś "mnie wali" bo też mam do nich parę różnych ale.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do testów zestawów w tymże numerze. Ciekawe, że w żadnym z systemów kolumny nie są najdroższym elementem. Co prawda różnice między ceną wzmaka a głośników są często symboliczne, ale jednak są! W co najmniej 3 zestwach kolumny są wyrażnie tańsze(Opera+Esa, Myryad+JMlab, Arcam+Audiovave). Potwierdza to pogląd, że takie rozłozenie kosztów jest bezpieczniejsze - łatwiej podrasować wzmakiem tańsze kolumny, niż odwrotnie... Co myślicie o tezie recenzentów, żeby najpierw wybierać głośniki. Z praktycznego punktu widzenia jest to dość mało realistyczne. Elektronikę trzeba wypożyczać - a to w wielu wypadkach jest niemozliwe. Mimo wszystko łatwiej chodzić po salonach z jednym, a nawet dwoma klockami, niż z kolumnami(np. 20 kg - sztuka).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle są dwie szkoły, falenicka i otwocka.

 

Głośniki i tak trzeba koniecznie odsłuchać w domu, bo to one najbardziej oddziaływują z pomieszczeniem, a żeby mieć porównanie, to raczej z tą samą i najlepiej docelową elektroniką. Zatem chyba należy najpierw kupić cd i wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry. Trochę przekłamałem. W zestawch z Phonarami, A. Academy i Dynaudio to kolumny były najdroższe... a więc wszysko po starem każda szkoła miała swoje pięć minut.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.