Skocz do zawartości
IGNORED

Sound Project 3000 - co innego?


pal55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich - jestem tu calkiem nowy - tzn od ok 2 tygodni przegladam forum, a trafilem tu bo ... zlapalem bakcyla :) Postanowilem sobie sprawic cos za umiarkowana cene ale grajacego lepiej od mojego Technicsa (stary i tani). Bylem na pierwszym odsluchu - zalozylem, ze na wzmaczniacz chce wydac ok 2 tys - slucham sporo rocka, troche bluesa i jazzu, dostalem do odsluchu tytulowy wzmaczniacz - w ciagu 3 godzin porownalem 2 CD - jakiegos NADa, ktory nie gral szczegolnie, i Vincenta S2, ktory jak dla mnie gral swietnie. Przerobilem 3 pary kolumn - Hyperiony, AegisEvo 03 i Visaton Al 170 - na razie nie potrafie, powiedziec, ktore mi najbardziej odpowiadaly - pierwsze graly najlepiej w bluesie ale slabiej w rocku - kolejne dwie pary odwrotnie.

Pytanie glowne, ktore chcialbym zadac to co moglibyscie polecic ze wzmacniaczy w podobnym przedziale cenowym, przy takich preferencjach muzycznych, do pomieszczenia ok 30mkw - nie spiesze sie z wyborem sprzetu i pojde na pewno jeszcze na kilka odsluchow ale chcialbym wiedziec o jakie wzmaki mam pytac. Musze przyznac, ze Sound Project zrobil na mnie naprawde dobre wrazenie ale wolalbym go jednak z czyms porownac - moze ktos z Was go sluchal i moze cos o nim powiedziec.

Przy okazji zapytam jeszcze o odtwarzacz - ten Vincent gral naprawde dobrze, aczkolwiek mial problemy z odczytem niektorych plyt - nie wiem czy to kwestia danej sztuki, czy moze te CDki maja tego typu problemy? I jeszcze pytanko, ktore moze nieco zbulwersuje audiofilow, ale jednak chcialbym zapytac, fachowcow czy poczatkujacy (jak ja) uslyszy roznice miedzy CDkiem a np Pioneerem 656A - oczywiscie pytam o tem model bo jest najtansza maszyna wieloformatowa (SACD, DVD-A). Bede wdzieczny za wszystkie sugestie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POlecam sprawdzenie chińskiego wzmaka Opera Consonance A100II. Cena 2 tys. Opis i test (bardzo entuzjastyczny) w AV nr 5/2003. KOnstrukcja zgodna z duchem audiofilskiego minimalizmu. Słuchałem go z monitorami Harbetha i Xaviana i byłem pod dużym wrażeniem możliwości brzmieniowych tego klocka. Na pewno go jeszcze sprawdzę.

Vincenta S2 też słuchałem, choć nie porównując go z innymi odtwarzaczami i również uważam, że jest to sprzęt dobry. Także miałem jakieś problemy z wyborem ścieżki i dźwiękiem (kawalek już leciał, ale nie było go słychać), myślałem że to jakis chwilowy problem z pilotem, ale zdarzyło się to raz (na 14 w sumie włożonych płyt) więc w ferworze odsłuchu nawet o tym drobiazgu zapomniałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam b. gorąco Opera Consonance - jw., oraz tradycyjnie CA A500.

* * *

Sound Projecta nie słuchałem, ale kiedyś na pewno spróbuję, bo A.M. robi solidne rzeczy więc i tu - przypuszczam - nie zszedł poniżej dobrego poziomu.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za sugestie - CA w Audio Forte widzialem (tu zdradzam gdzie bylem - musze przyznac, ze Panowie sa tam naprawde b. mili a i warunki odsluchu sa dobre)- ale czy wiecie moze gdzie w Wawie moglbym posluchac Opera Consonance A100II?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co jaki czas trzeba kalibrować te chińskie "cacka" - raczej częściej niż maszyny wysokiej jakości typu LUA czy Copland (już Amplifony choć "proste" mają elementy o dużo większym reżimie).

To że fajnie gra w salonie nie oznacza że będzie tak grać za rok - telewizory lampowe wymagały regularnego strojenia "od środka" - nic dziwnego że tyle ludzi na nie narzekało bo nikt się tym w PRLu nie przejmował. W aparaturze wojskowej robiło się to regularnie - w "cywilnej" prawie nigdy (głównie ludzie związani z techniką).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na Boya, chyba 6, sklep "Audiofil".

Posłuchaj koniecznie, bo Consonance warte jest grzechu ! ;-)

 

Rozmawiałem tam kilka razy z tym szczuplejszym panem - zna się i uważam, że jest ok. Drugi jest nieco powściągliwy i "mniej wyrywny" do klientów i też niczego mu zarzucić nie można.

 

Jakbym teraz szukał wzmaka do 2kzł, to nie wiem, co można by tu polecić lepszego. Sam posłuchaj i daj znać, jak Ci się podobało. To mocna pozycja, kto wie, jak bardzo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

656 Pioneera to w sumie b. dobry odtwarzacz- niezły jako źródło DVD Audio/SACD, czy DVD Video, ale niestey słaby moim zdaniem jako CD-ek w porównaniu chociażby do mojego DV 737, nie mówiąc już o np. CD Technics PS 7 za 999 zł. Główne zarzuty to słaba dynamika, płaski nie wciągający dźwięk, choć spokojny i dobrze zrównoważony, niestety jak dla mnie za spokojny, bez wigoru i dreszczyka emocji. W DVD Audio 656 jest jednak całkiem ok-jest dynamika, przejrzystość, szczegół - brakuje może trochę wyrafinowania, ale jest to mało zauważalne. W sumie udany odtwarzacz, który moim zdaniem zasłużył na te wszystkie nagrody, które zebrał-gdyby tylko zasilanie było lepsze....oj,oj - ci skośnoocy zawsze o tym zapominają....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr -> dzieki za zwrocenie uwagi na ten aspekt (choc jak rozumiem nie dotyczny Sounda jako produktu polskiego?)- aczkolwiek wolalbym zeby bylo to również konstruktywne - czyli podaj mi konkretny typ - wzmaczniacz ok 2 tys

Zyzio -> dzieki za info o Pioneerze - aczkolwiek, nie rozjasniles mi niczego :) a niestety musze sie na cos zdecydowac - musze znalesc gdzie miejsce, gdzie bede go mogl posluchac i sprawdzic czy moj (nienajlepszy sluch) wychwyci roznice (choc miedzy NADem a Vincentem zdecydowanie uslyszalem).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze - a od kiedy trzeba kalibrowac tranzystorowe wzmacniacze, chocby i marsjanskie?

I co ma tranzystorowa Opera do lampowego Rubina?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, o czym Ty mówisz ?

Czy wiesz w ogóle, jakie kosmicznie drogie rzeczy robi Opera ?

Wejdź na ich stronę !

* * *

Ja jak zobaczyłem wnętrze Consonance - to dla samej konstrukcji i jej przejrzystości kupiłbym w ciemno !!!

Nie życzę nikomu, jeśli musiałby coś grzebać ww wzmaku CA. T u, by się dostać do czegokolwiek trzeba dużo rozkręcać, to katorga !

CA do przejrzystosci konstrukcji i łatwości serwisu Consonance brakuje 100klas. I nie sądzę, by Chińczycy robili kiłę. Czasy się zmianiają, tylko my posuwamy i czasem się cofamy ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że OPerę można dorwać w Audiofilu na Boya (przynajmniej była jeszcze 1,5 tygodnia temu), można też zadzwonić do dystrybutora (Fotopub) i zapytać gdzie można to to posluchać.

Do Andrea: z jakimi głosnikami słuchałeś Opery? Ciekawy jestem twoich wrażeń.

Jeśli chodzi o odtwarzacze NAD-a w Audioforte to mają tylko 521i, który jest dwa razy tańszy od Vincenta S2, więc nic dziwnego, że usłyszałeś różnicę. Sprzedawca mnie poinformował, że S2 to podobna klasa i podobna cena (Vicek trochę droższy) do NAD-a 541i - tutaj różnice już pewnie nie byłyby takie wyraźne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Andrea: no i ciekawy jestem jak Opera wypadła w świetle ABOXa. Czy słuchałeś jeszcze jakichś innych wzmacniaczy końcówek pod tym kątem (porównanie z ABOXem)? Tyle nam tutaj naopowiadałeś, że ciekawe byłoby się domyślić jaki obiektywny (tzn. sklepowy) przedział cenowy prezentuje ten wasz wynalazek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Jesli Sound Project 3000 to tylko nieznacznie S.P. 2SE lub 3SE (a tak przypuszczam), to powienien byc dobry. Tamte projekty Darka Kuleszy bardzo ladnie graly, i byly solidnie zrobione.

Co de CD-ka, odpowiedz byla prosta, tylko jej nie wychwyciles. Otoz jesli planujesz sluchanie plyt CD, to ten model Pioneera mozesz sobie odpuscic, jak zreszta wszystkie odtwarzacze tzw. uniwersalne w podobnej cenie. Nie ten poziom. Urzadzenia te klada generalnie lache na jakosc dzwieku CD, liczac ze wyzsza rozdzielczosc SACD i DVD-A zalatwi sprawe. Slabe zasilanie, tanie komponenty. Jesli natomiast zamierzasz kupowac glownie plytki nowych formatow, to moze byc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie poszukam Opery :)

jozwa - tyle to zrozumialem - ale caly czas podkreslam, ze jestem absolutnie poczatkujacy i na dodatek nie mam rewelacyjnego sluchu - troche naiwnie myslalem, ze ktos bedzie w stanie powiedziec, ze dla laika brzmi prawie tak samo :) ale zapewne masz racje i bedzie to gralo niz np. Vincent.

Czy ktos moze jeszcze polecic cos z kolumn w cenie do 3 tys pln? - zadna z w/w nie rzucila mnie na kolana - choc byc moze w tym przedziale cenowym to po prostu niemozliwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podobał Ci się SoundProject, to zadzwoń do p.Kuleszy (22 6415884), może zaproponuje Ci coś robionego na zamówienie. Słuchałem takich urządzeń i jestem pod wrażeniem. Cenowo wychodzi atrakcyjnie.

W sprawie CD. Jakiś czas temu sprzedałem swój odtwarzacz CD i zostawilem jako tymczasowe źródło DVD Pioneera. Z bólem to zrobiłem i mimo różnych prób upgrade-u Pioneera, różnych auto-psychoterapii, angażowania mechanizmów obronnych osobowości, przemawiania do zdrowego rozsądku nie zdołałem sie z tym pogodzić i znowu kupuję CD. Nie wierzę w źródło uniwersalne w tych zakresach cenowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie przekonales :) - kupie jednak cdka, choc wypadaloby posluchac czegos w podobnej cenie do Vincenta i porownac.

Co do projektow na zamowienie - zalozylem wydanie ok 2000 na wzmaka - myslisz, ze w takiej cenie molgby mi tenże Pan zaoferowac cos lepszego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwon do Darka i sie przekonasz

Sam kupilem u niego Q-100 w atrakcyjnej cenie

Zawsze mozesz z obudowy ekstremalnej zrezygnowac

albo ...on juz cos zaproponuje

 

Tylko sie przygotoj na dluzsza rozmowe ha ha ha

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W urządzeniach robionych przez ... no niech będzie Darka, chociaż piliśmy tylko herbatę :) na zamówienie jest miejsce na późniejszą rozbudowę. Dozbierasz kasy i będziesz mógł zrobić upgrade.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym nie wspomnialem a to wazne

Ale - tego interesu to pozniej sprzedanie

tego sprzetu. Duzy + to ze "nasze" i dasz zarobic

P Darkowi a nie wiadomo komu. I masz zawsze upust

na kolejny klocek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrea29 -> pal55

(Konto usunięte)

Ja tylko chcę powiedzieć, że kup to, do czego będziesz absolutnie przekonany i posłuchaj 2-3 razy w odstepach kilku dni.

To tyle.

* * *

Do Innych: nie mam teraz czasu, ale jak znadę - postaram się jeszcze dopowiedzieć to i owo. Kto chce - niech uważnie czyta moje ostatnie wpisy - bedzie z ABOXem na bieżaco i z innymi sprawami, bo już na kilka spraw powiedziałem wystarczająco duuuużo i wyczerpująco. Ale miło, że pytacie ;-))) W wyszukiwarce wystarczy wpisać "andrea29"

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam odtwarzacz Philips DVD 963SA. Nie mowi sie o nim na tym forum i bardzo szkoda. Jest to bowiem doskonala maszyna, warta posluchania. Doskonaly dzwiek z CD, a jako bonus mozesz odtwarzac DVD i SACD. Stosunek jakosci dzwieku 963SA do ceny jest trudny do przebicia jesli chodzi o odtwarzacz w tym przedziale cenowym.

Pozdrawiam,

Parsec

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz lepiej :) - teraz jeszcze tylko poprosze miejsce (JEDNO) gdzie to wszystko odslucham :)

No dobra co na to inni? ktos jeszcze zna tego Philipsa i zgadza sie, ze CD na nim brzmia dobrze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon ... //po 18 masz taniej//

pogadaj, powiedz co slyszales.

Dowiesz sie co i jak.

Mozesz pozdrowic P.Darka od Tomka z Koszalina - zartuje

Kupilem u niego wznacniacz sluchawkowy Q-Audio100.

 

Z tego co wiem na tej samej plytce projektuje sie uklady ktore mozna

pozniej rozbudowac albo modyfikowac w okreslonych sonicznych aspektach

A jak masz kogos kto to umie robic .... to jestes w domu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrea29->mariusz

(Konto usunięte)

Z Harbethami 3. CD jakiś zacny- już zapomniałem, ale może Piotr pamięta, bo w koncu to dla niego szukamy podstawkowców.

Po ATC zagrały pięknie, jednak ta cena... 3850zł to dużo.

Dźwięk naturalny miekki, ładnie wypadały żeńskie wokale, kiepsko męskie. Haskella ledwo można było poznać - głos mocno odmieniony. Nie lubią one na pewno gestej muzy, bo taką na nich odtwarzać to profanacja i nieporozumienie. Ogólnie czuć było dużą klasę, którą przyćmiły (zmiażdżyły) AE mkII REF. z Audio Forte. Były nie do pobicia i poza wszelką konkurencją. Szkoda słów.

Ponadto, oprócz ładnego naprawdę dźwieku w H3 dało się zauważyć jego kompresję przy nieco głośniejszym słuchaniu. No cóż - mały ten głośniczek średniotonowy. Z drugiej strony oddając sprawiedliwość prawdzie trzeba pamiętać, że tam jest dobre 20m2, a nie tyle, do jakich one zapewne zostały stworzone. Nocą, czy wieczorem, słuchając smooth jazzu stworzą piękny spektakl, byle z żeńskimi wokalami. Generalnie radziły te kolumienki z różnymi rodzajami muzyki, tylo nie są one do każdej muzy. Warto dodać, że ok.4kzł kosztują nowe Tabletki- zatem trzeba się dobrze zastanowić.

Z pewnością miniaturki sprawdza się przy cichym i średnim poziomie głośności, w małych pomieszczeniach. Dźwiek jest pod każdym względem rasowy, audiofilski- pełną gebą, mimo moich słów krytyki. Takie one są.

 

Poza tym słuchałem krótko i proszę na zapas żadnych wniosków na ich temat nie wyciągać, tylko posłuchać samemu. ( Ciężko coś mi się pisze, bo jest trochę późno.)

Wiecej powiedziałby Piotr - najbardziej zainteresowany, ale on się nie udziela. Szkoda. Słucha uważnie, słyszy dobrze.

* * *

Opera w świetle ABOXa: oba są świetne, Opera chyba bardziej. Jednak chę tnie przetestowłbym ją u siebie w domu. Jeżeli juz - byłby to bardziej cios w brzuch dla CA A500, a nie ABOXa. Podkreślam ciagle, że mam prototyp. Egzemplarz na lepszych elementach powinienem mieć do końca lipca i wtedy mógłbym zabrać ten klocek do testów w Polskę. I zobaczymy.

Uważam dziś, że obie te pozycje są warte uwagi i polecenia.

* * *

Niedawno zakończyłem zwyczajne granie przez kilka godzin. Kolega "tuningował" mego kompa, a jak słuchałem. Gdzieś po 2-3h to już tylko łowiłem każdy dźwieki z płyty Chesky: "Jazz Sampler vol.1" i "Hooked On Big Bands" i nie mogłem się skupić na rozmowie, bo grało przepięknie. I poczułem się b.szczęśliwy i dumny. Są inne sytemy, inaczej brzmiące, są droższe i lepsze, ale wiem, że nie mam się po 3-4h rozegrania czego wstydzić. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że lubię mój sytem kiedy tak gra i mimo tego, że planuję wymianę elementów w przyszłości (stopniowo) na ine, bardziej odpowiadajace etapowi mojego rozwoju i osłuchaniu, to nie mam sie czego wstydzić i mam powody do zadowolenia, czego wszystkim "muzykolubnym" życzę.

* * *

* * *

To nie wynalazek,. tylko sprawdzona konstrukcja inżynierska na dostępnych komponentach. Konstruktor myśli udostępniać ja za kaucją każdemu chętnemu. J auważąm,z ejest niezłaalternatywadla tych, co jak ja szukaja,dobrej integry i widzą, że chyba bez wkroczenia na poziom 4-6kzł/klocek się nie obejdzie. Na pewno w moim sytemie ABOX pracuje znakomicie i za nic nie chciałbym sie go pozbyć. Dać do odsłuchu - tak, pozbyć - nie !!! Już raz go zwróciłem i żałowałem bardziej, niż mogłem przypuszczać.

Sciągamy części- koszty nam rosna,ale nikt z nas nie zamierza z tego powodu rezygnować. Trudno. Każdy zdolnośc do kompromisów i wydolnośc finansowąokreśla z nas sam. W założeniu ma to być budzetowa konstrukcja i tu się sprawdza wybitnie. Jak będzie, gdy zastosujemy lepszej jakości komponenty - tego się dowiemy niebawem.

Dziś jestem zły, bo kumpel nie mógł mi zakupić w niedzielę obudowy, gdyż facet poszedł ponoć na 2tyg. urlop. Drugi na miesięczny. Szlag by to...

 

A może ktoś mi coś podpowie ? /W Wa-wie będe pewnie za tydzień/

 

Do Mariusza: skąd jesteś ? Miałbyś ochotę posłuchać ABOXa prototypu, czy zaczekasz na skończone wersje ?

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Andrea: mówiąc "wynalazek" nie chciałem nikogo urazić!

Tak się skłąda, że jak też słuchałem Opery z tymi Harbetkami (patrz wątek "warszawskie odsluchy 2"), które znacznie przewyższają pod wieloma względami droższe Xaviany XN 185.

Jestem z Warszawy. O Aboxa pytam raczej z ciekawości. Sam się rozglądam za niedrogą końcówką i mam już kilka typów (jeszcze do sprawdzenia), raczej będę kupował w sklepie, w ostateczności z drugiej reki. Chociaż nie wiem czy tak prędko, jak sobie wymarzyłem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-))) Ok.

Ja, jak go posłuchałem (ABOXa) - natychmiast zwróciłem na niego uwagę, choć, przyznaję, że byłem wobec niego nieufny, zanim odsłuchałem, bo nie chciało mi się wierzyć w "nie wiadomo, co" ;-) /A fe, nieładnie./ Niedowierzałem ( bezpodstawnie, jak się przekonałem i zupełnie niepotrzebnie. Ale tak należy podchodzić do wielu rzeczy, niestety).

Im dłużej słuchałem, tym łatwiej sięłamałem i w koncu wygospodarowałem na niego pieniądze. Teraz czekam tylko na finał - mój egzemplarz :-)))

* * *

Jak jesteś z Wa-wy, to przy okazji mojej jakiejś tam wizyty, mogę go przytahać, jeśli chcesz. /Nie narzucam się./

Konstruktorowi zależy na każdej jednej ocenie. Tu, nie znam wielu dźwiękolubnych, komu moglibyśmy go udostępnić do odsłuchu :-(

Mnie to z kolei pasuje - hehe - bo stoi i gra u mnie :-))) /

Hej !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> pal55

W końcówce mocy Q-Audio, którą i widziałem i której słuchałem istnieje na przykład możliwość dołożenia następnych tranzystorów. Ale najlepiej, jak pisze TF, skontaktuj sie z Darkiem.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 29

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.